26. 5. 2019 Babiš pobírá plat více jak 180 milionů měsíčně

Tak dnes, po 14-ti dnech, opět nový komentář. Stalo se toho opravdu hodně, tak jim to spočítáme, že?

ep

Máme za sebou volby do Evropského parlamentu. Jako každé volby, i ty letošní, byly zcela zaručeně TY NEJDŮLEŽITĚJŠÍ v našich dějinách, alespoň podle politiků, co nás o tom přesvědčovali. Voliči ODS volili Zahradila, který, mezitím, posílal oslavné zdravice čínským masovým vrahům k jejich zaručeně nekomunistickému sjezdu KSČ. S naší KSČ to je podobnost čistě náhodná. Podle voličů ODS, tedy většiny, prý tento jediný komunista dokáže porazit jiného komunistu Babiše. Nejzábavnější na tom všem je, že především voliči ODS nejvíce vykřikují na sociálních sítích o duševní méněcennosti venkovanů a důchodců. Tak toto je skutečný bizár.

Všeobecně lze očekávat, že volby vyhrají "proevropské" strany, nikoliv strany, toužící po vystoupení z EU, proto do Evropského parlamentu kandidují, aby jej "asi zevnitř" zničily. EU prý potřebuje reformovat, tak o tom jsme již psali, to je taková pitomost, na kterou naskočí jenom ti nejblbější z blbých. O tom, co EU potřebuje, jsme již psali ZDE.

Jak volby dopadly, to zjistíme dnes večer, pokud raději nepůjdete spát, jako já. 🙂

Babiš bere plat více jak 180 milionů měsíčně.

EU stále šetří střet zájmů majitele Agrofertu a ČR, udavače STB Babiše. EU pozastavila výplatu dotací pro tuto firmu, tedy tu prvně jmenovanou. Státní rozpočet ovšem této firmě nadále proplácí dotace, které zpět státu, velmi pravděpodobně, vůbec nemusí z unijních fondů dorazit. Bureš se chvástá tím, že nepobírá plat a celý jej prý rozdá potřebným. Za to si již nyní vyplatil několik miliard z našich daní, jako adekvátní kompenzaci.

zifčák

Máme za sebou i velkou demonstraci. 

Počátkem týdne proběhla velká demonstrace nejen v Praze, ale i v dalších městech ČR. Problém je, že se z této, pražské, demonstrace stala soukromá akce jednoho Mináře z Milionu chvilek pro demokracii, který se až na místě rozhodl sdělit, že všichni, co tam jsou, aniž by to kdy tušili, tam prý jsou, aby si s panem Minářem dal agent STB Bureš rande a řešil s ním jeho osobní problémy. ZDE

Od samého počátku jsme vyjadřovali pochybnosti o celém smyslu těchto demonstrací, například ZDE, od samého počátku jsme říkali, že to není kvůli "spravedlnosti", odmítli jsme na tyto demonstrace jít. Nepopíráme právo občanů této země demonstrovat, ale pokud si p. Minář, z tzv. Milionu chvilek pro demokracii, z takové akce udělal pouze soukromý mejdan, pro zajištění svých osobních cílů, místo jednoznačného vzkazu, že agent STB nepovede tuto zemi, i kdyby byl stokrát zvolen, stejně, jako by udavač Gestapa nevedl Německo, měli by takovému hajzlíkovi, jako je Minář, občané vystavit "účet", především svojí neúčastí na jeho další párty, ale udělat si demonstraci, na kterou se nebudou stydět jít, budou zde žádat své oprávněné požadavky, nebudou pouhými prostředníky v osobních ambicích jistého Mináře. Občané bohužel skočili "na špek" dalšímu hajzlíkovi. Škoda.

Tyto demonstrace nejsou namířeny proti Burešovi, Zemanovi a jejich mafiánským praktikám, to už je asi zřejmé mnohým. Náramně to připomíná akci Zifčák v listopadu 1989 o nastrčeném agentu. Je nám líto těch, co chtěli demonstrovat za návrat demokratických principů do naší země. Možná se již nyní budou bát přijít na jinou demonstraci, aby zase nebyli za vola, který jenom dělá stafáž nikým nevolenému samozvanému gaunerovi.

stb

Už se rozdávají trafiky

Neschopní politici z ANOfertu, ne, že by tam snad byl někdo schopný, ale ti nejhorší již dostávají trafiky od agenta STB. Taková Krnáčová si bude hřát zadnici na jednom velvyslanectví, Ťok bude stavět 3 km dálnic za 6 let na jiném velvyslanectví, resp. jim asi bude radit, všehoschopná udavačka Nováková, která léta parazitovala na živnostnících a ukradla jim jejich "cech", se bude vyhřívat na dalším velvyslanectví. Zajímavé, kde asi je nyní Policie, která za podobný přístup stíhala kdysi pravicové politiky? NEJSME JAKO ONI - lhal ANOfert.

šarapatka

Zeman lhal - no to je novinka

Tak tu opět máme seriál na pokračování, kde všude Zeman lhal. Tak nyní se bude ČR omlouvat za lhaní toho alkoholem prolezlého dementního staříka panu Šarapatkovi - ZDE Proč my, co jsme jej nevolili, se máme omlouvat za to, co ten komouš nalže, proč soudy nejsou objektivní a spravedlivé a nenařídí omluvu panu Šarapatkovi, jenom těm, co toho prokazatelného, několikanásobně soudem uznaného lháře Zemana, přesto volili? Proč se má někdo omlouvat i mým jménem, když jsem pana Šarapatku neurazil, ani jsem toho lháře nevolil?

Tak zatím hezký zbytek dne a krásný víkend!