19. 11. 2023 Ukradená revoluce

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Fialova vláda žádá o důvěru, jak liberální bude? - Liberální institut

Vládní panoptikum

Pokud se někdo domníval, že od posledního komentáře se vláda „chytla za nos“ a přestala nás ponižovat, tak se velmi mýlil. V mezičase zesměšňování naší země nabralo otáčky.

Světový lídr, upocený Péťa, vyjel za nákupy do Německa. Tam z hrůzou zjistil, že v Německu mají levnější potraviny, kvalitnější a ještě navíc i větší hmotnost, než podobná, dražší u nás.

Objevil „Ameriku“ a vysloužil si přezdívku „Premiér Nutella“. Ono by stačilo si otevřít Google, nebo jiný prohlížeč, najít si nabídky německých marketů přímo u brandu s tečkou a de, Lidl.de, ale to ne, on nás musí zesměšnit před celým světem a ještě o tom natočit video. Ale to nebylo vše.

Obrázek

On toho „světový lídr“ namluvil hodně, třeba veřejně slíbil, že cena elektrické energie neporoste více, než v nižších jednotkách procent. Pro domácnosti to je 71%, pro podnikatele i o více jak 200%. Docela by mě zajímalo, co jsou pro VŠ profesora poté vyšší jednotky procent. 🙂

Matlák od Pirátů Lipavský mu připravil geniální cestu po Africe, kde si premiér Nutella zahrál na Pampaliniho, ve dvou zemích ho nechtěli ani vidět, v další se s ním setkal jakými místopředseda vlády, tedy i tam mu dali najevo, že o něj nestojí. Opět ostuda jako hrom. Tedy vedle toho, že premiér Nutella neumí ani slovo anglicky. Opravdu profesoři VŠ neumí anglicky? Ano, neumí, proto je naše školství tam, kde je, pod úrovní Bangladéše.

Obrázek

Ministr za TOP 09 Válek si neudělal čas na jednání se zástupci lékařů, kteří od 1. 12. 2023 odmítají překračovat Zákoníkem práce povolené přesčasové hodiny. Je tedy paradoxní, že státní kontrolní orgán inspekce práce tyto nezákonné praktiky nekontroluje automaticky a nedává pokuty jako hrom. Ještě zajímavější je, že vláda, která oblbuje národ tím, že prý patříme na ZÁPAD, klidně nechává porušovat zákony ve zdravotnictví a příslušní ředitelé nemocnic nejsou za tato porušování automaticky vyhazováni z práce. Tohle není ani v Rusku.

Aby toho nebylo málo, Microsoft vzdal investice v ČR a další firmy tu již odmítají investovat, Škoda Auto zaspala a má velký problém dohnat konkurenci, možná i zde se brzy dočkáme propouštění.

A nakonec zemřel Karel Schwarzenberg. Než stačil zemřít, tak mezitím, co ministr Válek vysvětloval lékařům, že pro ně má maximálně stokoruny měsíčně navíc, nechal Schwarzenberga na náklady daňových poplatníků, včetně personálu ke zdravotní péči, letecky transportovat do Vídně, protože si to prý přál. No, daňoví poplatníci si především přejí mít kvalitní zdravotnictví, dobré české lékaře a dobrý český personál, nikoliv transporty „privilegovaných“ individuí do zahraničí za jejich peníze.

Obrázek

A k té naší vládě vyšel jeden zajímavý článek v Politico. Česko prosí o prodloužení výjimky na dovoz ruské oceli, protože je jinak ohroženo 10% Hrubého domácího produktu. To by byl výpadek přes půl bilionu Kč ročně. Asi tolik k tomu, jak veřejně lžou, že si bez ruských produktů prý dokážeme poradit. A to je jenom ocel.

Obrázek

Zvláštní 17. listopad

34 let od pádu komunistického režimu. I takto by šlo nazvat oslavu tohoto výročí. Jenže toto výročí se spíše váže k roku 1939, kdy tohoto dne byly uzavřeny vysoké školy, mnoho vysokoškoláků skončilo v koncentračních táborech, mnoho jich bylo Němci zabito a to jenom kvůli demonstracím studentů proti okupaci.

Obrázek

Osobně mám dojem, že nám tu naši revoluci tak trochu komunisté ukradli. Komunista a práskač Pávek klade věnce na Národní. Nacisté a jejich voliči se předhání, kdo se bude u toho více smát, asi se smějí těm zabitým studentům z 1939. Nacisté – voliči SPOLU a PIRSTAN – proč nacisté? Podívejte se zpětně, jak se chovali na předvolebních mítincích ANO. Jako nacisté ve 30. letech v Německu u opozičních mítincích. Tohle prostě nelze přehlédnout. Ti nacisté, kteří si nakonec zvolí komunistu a práskače prezidentem.

Obrázek

Co na to my, co jsme tu „revoluci“ vlastně dělali? No, mnohým z nás je z toho smutno, je nám smutno z toho vývoje, chtěli jsme svobodu, tu jsme si užili pouhých 15-20 let, chtěli jsme demokracii, tu nemáme, chtěli jsme cestovat, to nám v době čínské chřipečky zakázali a když nebudeme mít dobrý social credit, tak nebudeme smět cestovat, chtěli jsme pluralitu názorů, veřejnou diskusi, svobodná média, to také nemáme, nikde nevidíme v ČéTé diskusi skutečně opozičních stran s těmi u vlády, nikdy jsme neviděli diskusi třeba zástupce Švýcarské demokracie se zástupce z TOP09, ODS apod. Opět tu máme „jednotnou linii“ a kdo jde proti ní, je deziformátor, nesystémový apod.

Dožili jsme se cenzury, kterou jsme také nechtěli, začali zakazovat webové stránky, které informovaly občany z jiného úhlu pohledu, začali zavírat názorové oponenty, jako je pan Tušl, Čermák, zkouší zavřít i paní Mgr. Bednářovou, opět za názory vyhazují z práce, jako pana profesora Druláka, pana docenta Ševčíka, pana inženýra Cimbála a stovky, ne-li tisíce, dalších, kteří nejsou mediálně tolik známé osobnosti.

Revoluce v 1989 to sice nebyla, bylo to poklidné předání moci komunistů komunistům, bez jakéhokoliv trestu za perzekuci občanů, přesto jsme promarnili 34 let k tomu, abychom naši zemi vybudovali svobodnou a demokratickou. Ano, jsme v totalitním zřízení. A to jsme my, co jsme tu „revoluci“ dělali, opravdu nechtěli.

Obrázek

Čínský prezident v USA

V mainstreamových médiích se o tom moc nedovíte, ale před příjezdem čínského prezidenta bratra Si najednou šlo vyklidit ulice San Francisca od bezdomovců, kteří tam kálí po ulicích, fetují a znepříjemňují život obyčejným Američanům.

Bidenova administrativa okamžitě uklidňovala senilního prezidenta, aby se zdržel jakýchkoliv výpadů vůči Číně, protože si nemohou dovolit financovat a aktivně se účastnit další válečné fronty, v tomto případě při oprávněném převzetí Tchaj-wanu Čínou. Všichni vidíme a čteme, jak USA administrativa musí už nyní dělit finanční podporu mezi Ukrajinu a Izrael v proxi válce proti Ruské federaci a Palestině.

Obrázek

U čínského prezidenta se stála fronta na to, aby si s ním významní podnikatelé z IBM, Microsoft, Apple, Xspace mohli potřást rukou.

USA již dávno ztratily punc sebevědomé země, proto američtí vojáci dnes v USA drží v rukou čínské vlajky, podbízejí se největší mocnosti světa, kterou bezesporu Čína je. Američtí patrioti toto jednání vnímají velmi špatně, je to pošlapání všeho, za čím si dosud stáli. Americká hrdost je v troskách.

Obrázek

Když si vzpomeneme na to, jak byl čínský prezident vítán u nás, tak si musíme říci, že pan prezident Zeman se zdaleka tak nepodbízel čínskému prezidentu, jako Američané.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.