21. 5. 2023 Debakl NATO u Bachmutu

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Ještě nejsme na dnu

Pokud si někdo myslel, že Fialova vláda se ve svých krocích a ve svém jednání již dostala na pomyslné dno, tak nás tento týden přesvědčila, že tomu tak zdaleka není.

Série lží, mafiánských praktik, podvodů, zlodějin se zdá být nevyčerpatelná. Irozhlas, což je Twitterový účet Českého rozhlasu své čtenáře tento týden zaplavil doslova sérií článků, ve kterých popisuje, jak v naší zemi někdo ukradl léky. Nikoliv ovšem pár balení, ale například balení jednoho konkrétního léku za více jak půl miliardy. Ministr zdravotnictví Válek (TOP 09) se k daným věcem nevyjadřuje. Policie tyto mafiánské zločiny také nevyšetřuje, byl by omyl se domnívat, že tato státem vlastněná a placená bezpečnostní agentura tu je pro ochranu obyvatel. Kdepak, za nacistů se takové organizaci říkalo Gestapo, podobně bylo přímo zřízeno a určeno k potírání práv a svobod občanů, stejně jako tomu je u jejich Policie.

Když už jsme u ministra zdravotnictví Válka, tak tentýž, poté, co se stal terčem několika odpovědí uživatelů Twitteru, že díky nedostatku léků, například na akutní leukémii, kde léky nejsou již několik měsíců, inzulínu, antibiotik by jeho nejednání měly soudy trestat minimálně jako obecné ohrožení s následkem smrti, protože je neoddiskutovatelný fakt, že pokud nemáte léky na jinak smrtelnou nemoc, tak prostě zemřete, tak obratem napadl distributory léčiv, kteří ovšem s jeho neschopností a úmysly nemají vůbec nic společného. Počkáme až si dohraje „sedmu“ na telefonu, vyhraje si s modelem Leoparda od ministryně války Černochové a možná někde v roce 2025 se dočkáme změny. A co myslíte, že dělá ta česká verze nacistického Gestapa? Nic, vůbec nic, ale když jedna paní nezdanila kabelky, tak to za Nečase frkot, pamatujete? Ale ona tím nikoho neohrozila na životě, na rozdíl od vlády Fialy.

Obrázek

Neuplyne jediný den, aby se neobjevil další skandál vlády Petra Fialy. Poradce vlády a prezidenta František Vrábel, jejich obrovský sponzor, člověk, který hodlá „znovuoživit“ svůj podnikatelský projekt, tedy ČSSD, bojovník proti dezinformacím, uvedl v rozhovoru pro Čestmíra Strakatého:

Nejlepší dezinformace jsou celé pravdivé“. 🙂

Obrázek

Proto šéf české verze Gestapa, ministr vnitra Rakušan (STAN) tolik trvá na cenzuře sociálních médií, médií jako takových, zakazuje a odstraňuje pravdu šířící weby, které nazývá dezinformační. Jednu takovou krásnou „dezinformaci“ si představíme v druhé části našeho dnešního komentáře. Vydržte číst.

Ministr práce a sociálních věcí Jurečka (KDU-ČSL) utvrzoval obyvatelstvo, že žádné změny v odchodech do důchodu se nebudou padesátníků týkat. Opět prokazatelně lhal, dnes už říká, že padesátníci půjdou do důchodu až o 7 měsíců déle. On je pořád čas a ten ukáže, že to bude daleko více měsíců.

A aby se neřeklo, vláda se postarala o to, že se mnohé děti, byť výjimečně nadané, nedostanou na střední školy. Přestože vláda věděla, spíše vlády, celých 15 let o tom, že v současné době bude chtít na střední školy silnější populační ročníky, než obvykle, tak neučinila to nejmenší, co by učinil každý průměrně inteligentní člověk. Jednoduchým předpisem by zvýšil možný počet žáků na středních školách. Osobně jsem z generace, kdy nás na středních školách bylo ve třídě i 40, u nás osobně to bylo 39, ne jako dnes, 12. Napsat předpis s parametrickou úpravou trvá 2 minuty, jeho případné odsouhlasení by prošlo hladce i opozicí. Tak snad rodiče i děti poděkují této vládě za zničení jejich mladých životů.

Předseda poslanců TOP 09 Jakob se pokusil „zahrát si na ekonoma“ a plísnil předsedu odborů Středulu za nesmysl, že prý rodiny s dětmi nepřijdou zrušením školkovného o více jak 30 tisíc ročně. Ten prudký inteligent netuší, že školkovné se za každé dítě sčítá, tedy máte-li 2 děti předškolního věku ve školce, tak přijdete o 2x 17.300 Kč, tj. Přes 34.000 Kč ročně. No, to si poté musíte klást otázku, zda nás místo toho, jak říkal pan prezident prof. Masaryk, aby v politice byli ti nejlepší z nás, tam současná vládní 5koalice neposlala ty největší pitomce z nás.

Nebudeme zvyšovat daně, nebudeme zvyšovat daň z příjmů, nebudeme zvyšovat daň z nemovitosti, daň z nemovitosti je nemorální, nebudeme zvyšovat dobu odchodu do důchodů, padesátníků se to nedotkne, nezvýšíme daňové zatížení apod.

Zprávy z fronty

Obrázek

Reportáž ČT ZDE

Jedna z údajných dezinformací padla. Jak říká pan Vrábel, problém dezinformací je ten, že to jsou pravdy. Vláda ČR podporuje nacistickou Ukrajinu. Tento fakt potvrzují nejen fota a televizní záběry samotné vládní propagandistické České televize (tady vyseknu poklonu „záškodníkům“, kteří do reportáže o houfnici Daně propašovali celé video s jejími nacistickými symboly), ale také například z webu Manipulátoři sám šéf Cemper, který přiznal, že Ukrajinci jsou nacisté, ale prý jenom někteří a to prý neznamená, že ukrajinský režim je nacistický. Ale znamená, on totiž, to je typický příklad jednání dezinformátorů, bagatelizuje nacismus na Ukrajině a srovnává pobíhání nějakých pomatenců hájících nacistické zřízení v různých zemích světa, s opatřením tisíců hákenkrojců a dalších nacistických symbolů regulérní armádou jedné země, Ukrajiny, které podléhá schválení z nejvyšších míst. Faktem je, že vláda podporuje ukrajinský nacistický režim.

Připomínám, že za jakousi nášivku byl v tomto týdnu odsouzen jeden z demonstrantů k podmíněnému trestu, pokutě a středověkému trestu zákazu vstupu do Prahy. Za propagaci nacismu, což je trestný čin, ovšem česká verze Gestapa nikoho nestíhá, ani redaktory České televize, ani vládu, ani nikoho, kdo veřejně ukrajinský nacistický systém podporuje. A to nepíšu o stovkách videí, které dokumentují rozhovory nejvyšších představitelů nacistické Ukrajiny, kteří v nich říkají, že obyvatele Donbasu hodlají vyvraždit.

Forum 24, vládní propagandistický blog, vládou financovaný, včerejšího dne zveřejnil jednu z milionů vládních propagandistických dezinformací, že prý u Bachmutu ukrajinská armáda postupuje vpřed, dokonce prý až o kilometr. V poledne byl Bachmut, podle vyjádření šéfa Wágnerovců, osvobozen, toto následně potvrdila veškerá světová média. Stejné propagandistické lži psala veškerá vládou financovaná média, celý týden vás doslova „krmila“ nesmysly, že armáda NATO a Ukrajinci tam postupují a vyhání Rusy. Odkaz na blog Forum 24 nedávám, nehodlám těmto dezinformátorům zvyšovat dosah, najděte si to sami. 🙂

Podle zahraničních zdrojů bylo v Bachmutu zlikvidováno neuvěřitelných až 150.000 Ukrajinců a vojáků NATO.

S ohledem na tuto skutečnost je zcela evidentní, že ukrajinská protiofenzíva selhala již na začátku, to výrazně demotivuje vojáky NATO a Ukrajiny v dalším postupu, ale výrazně to motivuje obranná vojska DLR a LLR s podporou Wágnerovců a RF.

Tato bitva se zapíše do dějin válek, jako první bitva, ve které naprosto zdecimovala a porazila armády NATO a Ukrajiny, která je plně vyzbrojena a vycvičena státy NATO, soukromá vojenská skupina jednoho ruského živnostníka. To je snad ještě větší ostuda, než legendární zdrhání NATO z Afghánistánu před pastevci koz v balerinách.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.