21. 4. 2024 Všechno je jinak?

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Co se v ČéTé nedovíte

Nedovíte se u soudruha Moravce z Otázek Václava Moravce názory předsedy jedné parlamentní strany, protože si soudruh Moravec z ČéTé udělal svůj podnik a přes 9 let jej nepozval. Dovolím si podotknout, že všichni občané platí koncesionářské poplatky, přesto nějakým záhadným způsobem bolševické kreatuře Moravcovi prochází jeho diskriminace jednoho předsedy strany, navíc diskriminace zjevně kvůli barvě kůže a rase předsedy této strany. Jiné vysvětlení totiž není.

Nedovíte se, že ukrajinský premiér Nutellovič Fiala v USA hájil zájmy čistě Ukrajinské, nikoliv českých daňových poplatníků. Nedovíte se v ČéTé, že výsledkem jeho návštěvy byla výzva šerifů k omezení činnosti české zbrojovky na území USA. V této souvislosti se nedovíte, že o návštěvě Nutelloviče Fialy neinformovaly prakticky žádné americké zpravodajské kanály. Vůbec nikdo.

Nedovíte se ve zprávách, tedy zcela jistě těch údajně objektivních na ČéTé, že Migrační pakt obsahuje povinné kvóty pro přijímání černých mačetových inženýrů z Afriky a Blízkého Východu, že 5koalice i ANO lžou, jak se lidově říká, jenom otevřou hubu, v této věci, nedovíte se k této věci podstatný fakt, zda ANO skutečně připravilo vládní návrh na schválení tohoto pro ČR naprosto šíleného paktu, kde za nepřijetí jednoho takového černého mačetového inženýra zaplatíme vyděračům z Bruselu 20.000 Euro, tj. Cca 500.000 Kč a máme povinnost jich údajně přijmout až 30.000 ročně.

V ČéTé se nedovíte, že Válek povolil práci negramotným Ukrajincům v nemocnicích na pozicích lékařů, nebo stomatologů. Ano, to není vtip, Ukrajinci bez aprobací vás prý mohou léčit. Šéf stomatologů varuje před ošetřením ze strany těchto nedoštudovaných individuí.

I přesto, že ČéTé natáčí, tak vám nesdělí, že můžete nominovat někoho na cenu za Svobodu slova. Ptejte se – proč?

ObrázekObrázek

V ČéTé se nedovíte, že jeden aktivní farmář vyrazil do boje proti Hitlermarketům a přímo u jednoho z nich prodával cibuli za 8 Kč/kg, to je totiž ještě vyšší cena, než za kolik je Hitlermarkety kupují a následně nám ji za 30 Kč/kg prodávají. Ale co, to by vám ČéTé možná řekla, ale už by vám neřekla, že mu za to podpálili farmu. Kdo? Mafie, o které vám tu dost dlouho píšeme, že žijeme v korporátním fašismu.

V ČéTé se nedovíte mnoho věcí, ale co je naprosto šílené je fakt, že se nedovíte o soudním rozsudku, který Straně přímé demokracie (SPD, předseda pan Okamura) dal za pravdu, že Ministerstvo vnitra pod vedením nacisty Rakušana lhalo ve své výroční zprávě o tom, že je extrémistická, nebo nedemokratická.

Daný soud označil SPD za stranu plně demokratickou, s plně demokratickými principy a uvedl, že Gestapo, tedy Policie, lže, stejně tak BIS. Nejhorší na tom všem je, že tyto lživé zprávy o u nás neexistujícímu extrémismu tito státem bohatě placení úředníci vytváří na objednávku nacistů, jako je Babiš, Fiala, Rakušan a to za účelem ovlivnění volebních výsledků u nás. Ke své podpoře si dosazují do Ústavního soudu takové bolševické nemorální kreatury, jako je Rychetský, Baxa apod. Je naprosto neuvěřitelné, že soud vynese v naší zemi takovýto rozsudek.

Obrázek

Všechno je jinak

Mezinárodní trestný tribunál OSN (ICC) vydal zatykač na pana prezidenta Putina a jednu další ženu. Důvodem prý byl únos nezletilých dětí do Ruska.

Během tohoto týdne se ovšem ozvalo Německo, které identifikovalo více jak 130 ukrajinských dětí v Německu s jejich rodiči mezi ilegálními migranty. Těch dětí, které Ukrajina v čele s obdivovatelem Bandery Zelenským, dodala na seznamu právě ICC, jako ty děti, které prý nechal pan prezident Putin unést. Kde soudruzi z Ukrajiny udělali chybu, nevíte?

Jak mohl prý ten nejlepší „západ“ a jeho soudní systém vydat zatykač na někoho za něco, co, dnes už to víme, nikdy nespáchal? Kde ICC udělal chybu, nevíte?

Ale víte, od samého počátku jsme uváděli, že rozhodování v této věci je politické, nikoliv dle mezinárodního práva, ale na základě naprosto neuvěřitelného zničení demokratických hodnot ze strany USA.

V této souvislosti je také vhodné uvést, o čem vás ČéTé neinformovala, že izraelská vláda měla krizové jednání ve věci pravděpodobného vydání zatykače ICC na izraelského premiéra Netanyahua pro genocidu. V tomto ohledu by ovšem ICC jednal správně.

Obrázek

Začínáme se dostávat do bodu, kdy bude dobré uvést – NIKDY NEVĚŘ ZÁPADU.

Scholz v Číně dostal pár ran přes záda

V době, kdy Ukrajinský premiér Nutellovič Fiala byl v Bílém domě, německý kancléř Olaf Scholz byl na třídenní návštěvě Číny.

Čína už od dob bezdůvodných útoků představitelů evropských zemí a EU na ni dává dostatečně najevo opovržení evropskými politiky, vyjma zemí, kde má své eminentní zájmy nejen Čína, ale i dané země, jako je Francie, Rakousko, Maďarsko, Srbsko apod. Právě proto nebyl německý kancléř na letišti prakticky nikým přivítán, tedy pokud nepočítáme místního starostu a tlumočnici. Dostalo se mu podobného opovržení, jako Leyenové, kterou čínský pan prezident Si okázale ignoroval.

Pan prezident Si si na německého kancléře čas udělal, výsledek jejich jednání nejlépe dokumentuje foto, které vidíte. Německý kancléř je vzteky bez sebe, to asi vidíte všichni. Pan prezident Si mu dal pár ran přes záda a usměrnil jej v jeho drzosti si dovolit největší světové velmoci říkat, co by měla dělat.

Obrázek

Německá ekonomika je závislá na čínském exportu i importu. Nemůže si tedy moc dovolit „vyskakovat“ na nejmocnějšího muže světa, pana prezidenta Si.

Návštěva německého kancléře v Číně vlastně byla téměř zbytečná. Čína je připravena jednat pouze a jenom ve svém zájmu, rozhodně se nebude podřizovat nějak primitivním Evropanům. Vzájemné obchodní vztahy mezi oběma zeměmi jsou jistě důležité, ale pro Čínu nejsou životně důležité, na rozdíl od Německa. To německý kancléř věděl již před návštěvou Číny, právě proto pravidelně Čínu navštěvuje a na vícedenní návštěvy. Mezitím v ČR vyřvává opilý magor z ODS, že je Tchaj-wanec.

Obrázek
Obrázek

Jak to je s těmi našimi umělci?

Možná patříte do kategorie občanů, kteří jsou terčem mnohých urážek těch prý našich skvělých umělců, kteří se do vás čas od času strefují, jako, že jste pitomec, který volí toho a toho, nejlépe ještě nevzdělaný, bezzubý, nemajetný apod.

Tak věřte tomu, že třeba takový Koller, Černý, jsou dva neschopný idioti, kteří se svojí prací, na rozdíl od vás, neuživí. To oni jsou lemplové, kteří právě bez vašich daní nepřežijí ani minutu. Podívejte se, že oba si museli vzít dotace z vašich daní v řádu za 4 roky přes 30.000.000 Kč. Ano, přes 30 milionů korun.

Tak až zase o vás spustí hnojomet, tak se můžete v klidu usmívat a říci si, co ty mně, lemple neschopnej se uživit, budeš vyprávět. Já se uživím sám/-a.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.