23. 4. 2023 Neexistuje jediný důvod pomáhat Ukrajincům

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Návrat k demonstraci

V neděli 16. 4. proběhla další protivládní demonstrace, kterou organizovalo Hnutí PRO, v čele s JUDr. Rajchlem. Je za námi týden plný „hnojometů“ vůči účastníkům této demonstrace, ve kterých se nově objevily výrazy, typu, že tam byli fašisté, vedle již tradičních dezolátů, proruských trollů apod. Docela zajímavý pohled na účastníky demonstrace pořídil pan Bartoníček z Aktuálně.cz, který na svém twitterovém účtu, jako již tradičně, zveřejňoval rozhovory s účastníky demonstrace, ze kterých je patrné, že demonstraci přijeli podpořit i bývalí voliči ODS, které 5koaliční vláda zklamala. Tato jeho snaha o objektivní informování u neliberálních nedemokratů vyvolala doslova záchvaty šílenství. Na jeho twitterovém účtu si je můžete přečíst.

Po neúspěšnému pokusu Rakušanem poslaných policejních provokatérů z minulého měsíce, kdy jejich tváře zachytila různá média, se nyní policejní strategie ocitla dost v nesnázích, nenašel se jediný policejní provokatér, kterému by se povedlo cokoliv vyprovokovat. Demonstrace byla zcela poklidná, včetně následného pochodu k Úřadu vlády. Za to patří všem účastníkům jedno obrovské – Děkuji.

O demonstraci informovala veškerá světová média, dokonce i Česká televize byla po sériích oprávněných požadavků 100.000 demonstrantů na místě. Zcela virální se tak stalo video, kde se JUDr. Rajchl ptá zaměstnance ČT, co ta vláda udělala pro lidi, který nebyl schopen odpovědět.

Zprávy z fronty

Mnoho lidí si neuvědomuje, že první oběť jakéhokoliv konfliktu je pravda. Naše země je v informační propagandistické válce, to už je zřejmě každému naprosto jasné. Problém ovšem je, že se veřejnoprávní média, jako je Česká televize, Český rozhlas, Česká tisková kancelář (ČTK) staly součástí vládní propagandy. O soukromá média nejde, je to jejich věc, zda si získají, nebo ztratí, své posluchače a diváky. Ale veřejnoprávní média mají povinnost informovat objektivně a to dokonce ze zákona, mezitím přebírají ukrajinskou propagandu, místo toho, aby měla své reportéry na obou stranách tohoto lokálního konfliktu.

Jsme doslova „masírováni“ různými nesmysly, pitomostmi, které si ukrajinská propaganda vymyslí, přestože existují video rozhovory s ukrajinskými propagandisty, kteří se k šíření těchto pitomostí sami přiznávají. Ale veřejnoprávní média o nich mlčí, nechává to „vyšumět“.

Je dobré si uvědomit, že žádná propaganda ještě žádnou válku, ani bitvu, nevyhrála a nikdy nevyhraje. Propaganda je šířena pouze z důvodu neustálého šíření nenávisti vůči druhé straně. To je jediná možnost, jak si ukrajinští propagandisté mohou, tedy zatím, udržet jakousi podporu v cizích zemích.

Vedle vládou šířených dezinformací je tedy nepochybné, že veřejnoprávní média si neplní svoji zákonem danou povinnost, poskytovat objektivní a vyvážené informace.

Obrázek

Kupodivu v USA nic podobného neexistuje, nejsledovanějším zpravodajstvím je FOX News, který má dokonce podíl 44% na zpravodajském trhu, který se snaží objektivně informovat své diváky. A evidentně se mu to daří, protože podíl na trhu sledovanosti jim razantně stoupl.

Přestože se vláda a jí sloužící propagandistická veřejnoprávní média snaží udržet značnou míru nenávisti vůči Ruské federaci a především Rusům, tak se ji to moc nedaří, neustále stoupá množství občanů, kteří již prokoukli tento bizár, informační válku, propagandu a začínají velmi kriticky pohlížet nejen na podporu zcela evidentního neonacistického vedení Ukrajiny, kde například Dmytro Jaroš, jedna z hlavních tváří Majdanu, bývalý šéf nacistického Pravého sektoru, kdy za nacistický jej označila taková média, jako The Washington Post, The New York Times, ale i skandinávská a další a jeho osobně označila za nacistu, je nadále hlavním poradcem nejvyššího velitele ozbrojených sil na Ukrajině. Není tedy žádnou pravdou, že by se Ukrajina zbavovala neonacistických skupin, které ovládly Majdan.

Jenom podotknu, že vyvolávání nenávisti vůči skupině obyvatel, kvůli národnosti, je u nás trestný čin. Vládou vlastněné Gestapo, ono už to dávno není Policie, ale prosté Gestapo, které vyhrožuje lidem, plní vládní nařízení a vládou určené zakázky, místo toho, aby dohlíželi na dodržování zákonů. Proto je vůči Rusům možné psát, že je mají zabít, přestože je nepochybné, že žádný ukrajinský ani ruský kluk, který v tomto lokálním konfliktu bojuje, si nemohl vybírat.

Tyto informace se již dávno objevují na sociální síti Twitter a velmi všem doporučuji si zde založit účet a vykašlat se na dezinformační a cenzorský FaceBook, který mimochodem, po obrovském odlivu uživatelů a tím i inzerentů již dlouhodobě propouští desítky tisíc svých zaměstnanců, včetně své dceřinky NEXTA.

Propaganda žádnou válku, ani bitvu, nevyhrává, ale udržuje zbytek hloupých lidí v rozhodnutí, alespoň verbálně (slovně), nikoliv činy, podporovat zcela zjevné poškozování naší země, našich občanů, naší ekonomiky, našich podnikatelů, našich zaměstnanců, dnes už i životů a zdraví.

Přitom neexistuje jediný důvod, pokud tedy nejste fanoušek nacistů, jakkoliv Ukrajině pomáhat a zničit tak naši zemi po několik generací.

A to hned z několika důvodů. Majdan byl organizován nacistickými spolky, jako Pravý sektor. Nacisté využili nespokojenosti části občanů Ukrajiny, zdaleka menší, než byl opačný názor, k vojenskému nacistickému převratu, chcete-li puči, v zemi, kde vládl mezinárodně uznávaný prezident, který byl demokraticky zvolen, byl legálně i legitimně zvolen, což potvrdili všichni mezinárodní pozorovatelé u voleb v zemi. Paradoxně se dnes tito podporované neonacistů z ČR ohání volbami, že vláda má vládnout do voleb, žádné puče nejsou v demokracii přípustné, ale přitom ten masakr schvalovali.

Po vojenském puči to nebyl Donbas, který neuznal tento násilný převrat, což není jeho povinnost, ani Krymu, kdo by „nastartoval vojenskou techniku“ a šel by dobýt Kyjev, ale byl to Kyjev, který poslal tanky na Donbas a tam, s podporou nacistů, páchal zvěrstva a zločiny proti lidskosti, například upálení lidí v Domě odborů. Vedení Donbasu vyzvalo občany k obraně, nikoliv k útoku. Ti, co dnes říkají, že silnější napadl slabšího, jako důvod k podpoře zjevně nacistického vedení Ukrajiny, v té době nic takového neříkali, přestože silnější napadl slabšího. Druhou věcí je fakt, že žádný občan, žádné země, není povinen uznat vojenský převrat v zemi. To je naše právo, neuznat takové grázly. Natož, pokud jsou mezi nimi nacisté a to prokazatelní.

Dalším důvodem je fakt, že Ukrajina nám po celou dobu své existence vždy jenom škodila, nikdy nám nepomohla v době, kdy prokazatelně kolaborovala s nacisty, naopak, vraždili naše lidi, vraždili naše lidi i po válce, do roku 1948 Banderovci vraždili naše strážníky, v roce 1968 byla okupantem v ČSSR, však rodiče Kličků nás okupovali, nikdy se za to neomluvili, nikdy nepřiznali svoji vinu, nikdy neuznali, že něco dělali špatně a když jsme u těch nacistů, prokazatelných, tak Ukrajina nadále adoruje Banderu a Banderovce, dokonce přímo ve vládních budovách se oslavuje jeho narození, nebo na hřbitově v Německu se mu klaní přímo ukrajinský velvyslanec. Po roce 1989 nám Ukrajina jenom škodila, pašovali nelegální cigarety, ještě v roce 2017 se Pravý sektor snažil prostřílet skrze policii, kvůli pašování cigaret do zemí EU. Ukrajina je náš nepřítel, nikoliv přítel, jak propagandisté lžou.

Dalším důvodem je fakt, že miliony mladý Ukrajinců utekly před neonacistickým vedením země a před vojenskými odvody s tím, že fakticky nehodlají podporovat tento nacistický systém, ale veřejně, zcela pochopitelně, budou „na oko“ tento systém podporovat, ale budou vám říkat, že ne každý může bojovat. Tak pokud je ta Ukrajina tak skvělá, jak tvrdí neonacisté u nás, včetně vládních za podpory Gestapa, tak z jakého důvodu tyto mladé lidi, jejích lídrovi nepošlou zpět, aby za tu svoji „svobodu“ bojovali, aby si splnili svoji povinnost vůči zemi a nechť si o tom, zda bojovat mohou, rozhodnou vojenské odvody na Ukrajině?

Dalším důvodem, proč jim nepomáhat, je ekonomická situace země, kdy přijetím 6% z celkového počtu obyvatel ČR tihle pitomci úmyslně zvýšili spotřebu obyvatel, vyvolali nedostupnost bydlení nejen pro mladé, dokonce takovou, že minimálně jedna generace nebude mít na své bydlení, nebo na nájemní bydlení, protože těch 600 tisíc migrantů musíte někde ubytovat a ubytovací kapacity jsou u nás dlouhodobě nízké, nyní téměř nulové, proto vzrostly ceny nemovitostí, proto vzrostly ceny nájmů, někde i na dvojnásobek, a tím vznikla inflace.

Díky tomu, že tu podporovatelé neonacistického režimu Ukrajiny, živí 600 tisíc migrantů, dostáváme se k několika set miliardám ročního deficitu.

Díky tomu, že rozdáváme naši vojenskou techniku Ukrajině, vyvolává opět vláda tlak na inflaci, protože v několika set miliardovém deficitu bude muset tento zvýšit, kvůli nákupu nové vojenské techniky za stovky miliard. To totiž není investice, ale spotřeba.

Díky tomu, že vláda odeslala léky ve více jak 10 návěsech na Ukrajinu, vystavila naše děti, ale i nás, možným tragickým zdravotním důsledkům. Lži o tom, že to tak je v celé EU, nedostupnost léků, jsou jenom lži, stačí vyrazit do Německa, do Polska a tam léky mají. Vláda tak úmyslně vyvolala krizi, kterou není schopna řešit, ale ohrožuje tak životy i zdraví obyvatel.

Těch důvodů najdu stovky, ale asi není nutné všechny vyjmenovávat.

Proto neexistuje jediný relevantní důvod, komukoliv z Ukrajiny pomáhat, natož Ukrajině. Toto vše je propaganda, lež a podvod na lidi. Je dobré si to uvědomit a na příští demonstraci přijet. Počet demonstrantů musí stoupat, jistě, demonstrace nezmění tento totalitní režim, který tu nyní je, ale pokud to uvidí odboráři, vyhlásí na podporu generální stávku a to už režim položí. Co bude poté? Nové volby, noví lídři, nová vláda. Tím neříkám, že dobrá vláda, ale bude nová, vzešlá z lidu.

Je čas se této vlády zbavit.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.