24. 3. 2024 Pavel s Fialou podporují Islámský stát

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Obrázek

Babiš a jeho složky

Vládní koalice se rozhodla, že bude utrácet naše drahocenné miliony, 3,9 milionu, jak kdysi tvrdila Pekarová a to vše kvůli tomu, že si nějaký obchodník, politik, lékař apod dělá nějaké „složky“, o kterých Babiš nikdy nemluvil. Neznám jediného lékaře, který by se vás neptal na anamnézu v rodině, na děti apod. Jistě, můžete namítnout, ale on má povinnost lékařského tajemství. No to možná má, ale ona není neprolomitelná, jak jsme se již ráčili seznámit v době nacistických praktik uplatňovaných 5koaliční vládou i vládou Babiše vůči neočkovaným, že? Nebo chcete tvrdit opak?

Neznám jediného slušného obchodníka, který by si nevedl „složky“, tedy hlavně v počítači, nejen na své zákazníky, potenciální zákazníky, ale i konkurenci a to včetně dětí. Pokud tak nedělá, tak nebude úspěšný.

Obrázek

A máme tu politiky, kteří si nejen dělají složky na konkurenci, jejich děti, ale dokonce mají v rozporu se zákonem přístup od policejní grázlů nebo grázlů ze státního zastupitelstva do vyšetřovacích složek. A ne, není to pouze Babiš, jsou to i Piráti, kteří si ve vnitropolitické diskusi vyžádali složky na vládu Andreje Babiše, včetně dětí. Je to ODS, STAN, TOP09 a další.

Obrázek

Kde si ještě na vás vedou všude složky? Banky, spořitelny, prodejny, „hitlermarkety“, mobilní operátoři dokonce půl roku shromažďují veškeré nahrávky vašich hovorů, včetně SMS zpráv, různé aplikace, sociální sítě, internetoví provozovatelé, autoservisy apod. Dalo by se říci, všichni.

Je tedy neetické, nelidské, hloupé, trestné apod vést si „složky“ na kohokoliv a od kohokoliv? Ne, není. Je to tak běžné, jako je jídlo a pití. Neetické, nebezpečné, zlé je ovšem použití dětí politiků vůči nim. A to jsme viděli v případě vážně nemocného a nesvéprávného Andreje Babiše mladšího ze strany dnešní 5koalice. Jakékoliv prohlášení ze strany právě těchto aktivistů je naprosto nepodstatné, nikdo, kdo je alespoň trochu inteligentní, už tyto vládní grázly volit ve svém životě nemůže.

Takže 4 miliony v luftě. Za to postavíte 3-4 garsoniery, tak moc nás to stálo.

Obrázek

Ruské volby

V pondělí skončily v Ruské federaci volby prezidenta. Vítězem se stal Vladimír Vladimírovič Putin. To asi nikoho soudného nepřekvapí.

USA v týž den sdělily, že výsledky voleb akceptují. Asi jediná trochu normální reakce. ČR se spustil naprostý hnojomet, ve kterém opět vévodil Seznam, Novinky, ČéTé apod. Volby prý byly zfalšované, hlásaly titulky, pod článkem odkaz na další článek – V Praze Putin prohrál nejvíce na světě. Tak byly výsledky zfalšované, nebo ne? A v této „mediální zrůdnosti“ žijeme již několik let. Jeden článek stejného autora popírá druhý článek stejného autora v časovém horizontu 2-3 minut.

Faktem je, že prezident Putin bude v RF vládnout dalších 7 let, pokud mu zdraví vydrží, bez ohledu na naprosto dětinská a trapná vyjádření našich politických představitelů, především z řad 5koaliční vlády a ANO, které si nějak neví rady, na jakou stranu se má vlastně přiklonit. O víkendu řekne jeho místopředseda, že souhlasí s vysláním českých občanů do bojů na Ukrajinu, tentýž víkend je Babiš nazýván „bezpečnostní hrozbou“, protože to údajně odmítá. Je to podobné jednání, jako za IIWW měly šlechtické rody, jako Schwarzenbergové, Czernínové apod. Jedni kolaborovali s Němci, udávali české občany, posílali je na šibenice, druhá část rodu jako „vlastenčila“, schovala 2-3 Židy a naši političtí představitelé tehdejší doby jim na tu návnadu skočili, proto jedny Schwarzenbergy označili za prokazatelné kolaboranty a sebrali jim majetky, druhým je sebrali až po roce 1948 při znárodnění, protože prý nekolaborovali. Stejné to je s ANO.

BONUS: Takzvané volby. Putin popáté prezidentem • mujRozhlas

Protože demokracie není nikde na světě, i u nás je totalita, jak říká poslední výrok soudu, který jednoznačně uvádí, že v ČR je cenzura, kdy vláda nařídila bez jakéhokoliv důvodu vypnout dvacítku webů, tak nemá smysl se jakoukoliv demokratičností voleb zaobírat. Ona tedy není demokracie nikde, Google se vměšoval do posledních amerických voleb, jak uvedl Elon Musk, a to tak dramaticky, že díky tomu D. Trump neobhájil post prezidenta. Pokud jde o svobodu volit, tak tu v RF dali i emigrantům v zahraničí, kde mohli volit jednoho ze 4 kandidátů. Paradoxně v některých městech v zahraničí V. V. Putin neuspěl. Byly to zcela standardní volby, jaké jsou i u nás. Stejně jako u nás nedovolil Adolf Rakušan kandidovat panu ing. Březinovi, panu Mgr. Janečkovi, tak i v RF nesplnili někteří podmínky pro kandidaturu. Pokud by tedy v tomto ohledu měl mít někdo tu drzost tvrdit, že v RF nebyly volby svobodné, tak se poté musí umět vypořádat s tím, jak může tvrdit, že u nás svobodné byly, ale co více, v USA se dokonce na pokyn Bidena snaží znemožnit kandidaturu D. Trumpovi a to hnedle pomocí státních soudů.

Obrázek

Co přinese 7 let vlády pana prezidenta Putina? Pokračování změny světového řádu, rozšíření BRICS, konec SVO na Ukrajině, rozdělení Ukrajiny, nebo její zánik, to podle angažovanosti NATO v konfliktu, velmi pravděpodobně, pokud USA nevezmou „zpátečku“, třetí světovou válku v plném proudu, ta by se mohla vyhnout Evropě. Při pokračování SVO výrazné občanské nepokoje v EU, nárůst diktaturních a totalitních praktik vládnoucích Eurohujerních stran, pouliční bitky a násilí. Oslava totalitní diktatury ze strany voličů nacistů (u nás 5koalice a ANO). Nám velmi pravděpodobně digitální měnu, social credit jako v Číně, kriminalizaci oponentů.

Hysterická reakce

Nic se jim nedaří, ekonomika stagnuje, lidé jsou jimi okradeni o více jak 40%, veřejné užívání drog, Dozimetr v plném proudu, nově se ukázalo, že Rakušan jej přímo vedl, důvěra 17%, ANO podpora skoro 40%, nepokoje, demonstrace, hnůj se sype před sídla Goebbeselské propagandy, Rus drtivě vítězí, Ukrů mrtvých možná i 10 milionů, podle výroku bývalého náčelníka štábu polské armády, peníze nikde, práskačem Pávkem vysněné náboje nebudou dříve, jak na začátku léta, do té doby může být z Ukrajiny Rusko. Vůbec nic se jim nedaří.

Tak spustili nevídanou hysterickou reakci. Jako si svolali mimořádnou schůzi Sněmovny, ve které si měli odhlasovat, že snad Babiš je bezpečnostním rizikem. Tím by mu, tedy podle nich, zasadili smrtelnou ránu. Poslanci ANO udělali to nejlepší, co mohli, odmítli se této šaškárny účastnit. Ne, nefandím ANO, ale tento postup byl zcela nejvhodnější. Bezpečnostním rizikem pro naši zemi je jednoznačně vláda 5koalice a ANO, z parlamentních stran. Ani jedni neřeší aktuální problémy občanů ČR, všichni mají plnou pusu jenom nějakých Ukrajinců, kteří nám mají být naprosto jedno, včetně toho, co bude s jejich zemí. Ani jeden z nich neřeší naprostou likvidaci našich životů, bohatství, prosperity. A ne kvůli tomu, že si to nějaká přiblblá EU usmyslela, ale kvůli tomu, že jim to 5koalice, KSČM, ANO odsouhlasili.

A aby Babiš z ANO nezůstal v hysterických reakcích pozadu, jako stejný Eurohujer, tak hned spustil, jak je pro zachování celistvosti Ukrajiny, včetně Krymu, podporuji EU a NATO, žádnou diskusi o vystoupení nepřipustím, Fica a Orbána vůbec neznám, Ukrajině bude i naše vláda posílat stovky miliard a budeme jim zdarma dodávat vojenskou techniku apod. A to psali v jeho iDnes.

Najděte mezi 5koalicí a ANO jeden rozdíl? 🙂 Spíše se ptejte, co je za tím.

Teď taková perlička

PRO – ústy jejich předsedy JUDr. Rajchla – naším nejblížším koaličním partnerem je hnutí ANO, řekl ve svém streamu na FB. Béčko ANO, asi všichni to věděli.

Obrázek

Fiala a Pavel aktivně podporují Islámský stát

V pátek se v Moskvě stal teroristický útok, při kterém zemřela více jak stovka civilních obětí, včetně žen a dětí. Mainstreamová média ihned označila za útočníky příslušníky Islámského státu a to přestože se IS k činu ve svém Telegramovém účtu nepřihlásil.

V průběhu necelých 20 hodin, a to asi uzná naprosto každý, fantastické ruské bezpečnostní složky všechny teroristy pochytali a vyslechli, nebo je zlikvidovali. 4 ze 6 teroristů byli chyceni blízko ukrajinských hranic, při výslechu sdělili, že jim bylo nabídnuto za vraždění civilistů cca půl milionu rublů, polovinu dostali předem, ale kdo je najal, netuší.

Již v minulosti na Ukrajině natočená videa prokázala, že čeští politici v čele s práskačem Pávkem podporují Islámský stát, jehož příslušníci bojovali v řadách pravidelné ukrajinské armády.

Victoria Nulandová veřejně sdělila, že v Rusku budou za pomoci Ukrajinců páchat podobné teroristické útoky.

Administrativa USA upozorňovala své občany, aby se nezdržovali v místech hudebních produkcí, koncertních halách apod.

Obrázek

Teroristé, snad až na jednoho, měli být z Tádžikistánu, ten jeden byl Ukrajinec. Taktéž teroristické činy v Iránu z poslední doby udělali občané Tádžikistánu, jak uvedl Irán Observer.

Rustam Azhiev, Ukrajinec, který je zachycen na fotu v Bělgorodu v ukrajinské vojenské uniformě, tvoří spojku mezi ukrajinskou GUR a teroristy, kterým velel v Sýrii, kde bojovacíal po boku s Islámským státem.

Teroristický útok byl řízen CIA a organizován Ukrajinou. Islámský stát se na něm nepodílel, byl to pokus Ukrajinců a Američanů proti sobě poštvat RF s muslimy. Nebo už jste u nějakého teroristického útoku, který by spáchal někdo z Islámského státu, viděli útočníky utíkat, místo zabití co největšího počtu civilistů a následné mučednické smrti? To jste to fakt neprokoukli, to americké svinstvo?

Ale pokud zůstaneme u dezinformace, že to spáchal Islámský stát, poté jste si jistě všimli, že všichni političtí představitelé světa poslali kondolenci obětem tohoto americko-ukrajinského teroristického útoku, vyjma agenta práskače Pávka a ukrajinského premiéra Nutelloviče Fialy. Asi stále čekají, než se vyspinká pan americký prezident, nebo prostě a jednoduše podporují z našich daní islámské teroristy z Islámského státu.

Jak na fakta o tom, že za teroristickým činem je CIA a Ukrajina, daní reagovali? Ihned vytvořili různé fake a dezinformace, vládní představitelé a úředníci je začali šířit. Jeden takový majstrštyk se neúspěšně nepovedl Armádě ČR, pod vedení věčně opilou Černochovou, což jsou hlavní strůjci dezinformací v ČR. Armáda ČR schovaná za poněkud komický nick na twitteru začala šířit lež, že prý v ruské NTV měli odvysílat jakousi reportáž, což si na jejich tweetu přečtete. Faktem je, že tuto dezinformaci vytvořili v NATO a vládou placené dezinformační média, jako je Seznam.cz, tyto lži šíří, jako objektivní pravdy. Jentže problém je ten, že NTV žádnou takovou reportáž neodvysílala, vysílání má archivované a je volně přístupné (tv-novosti.ru). Lžou, jenom otevřou hubu, jak se říká. Ale potvrzují tím, že za terorismem je skutečně CIA, Ukrajina, tedy i státy NATO.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.