6. 8. 2023 Vládne nám drogový II.

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Obrázek
Počet zemí v Africe, které uzavřely smlouvu o vojenské podpoře s RF

Afrika

Všichni o ni víme, v médiích o ni nic moc neříkají, předkládají vám jenom to, co chtějí, abyste si mysleli, neříkají vám pravdu, ani fakta.

Dezinformační Novinky.cz informovaly o druhém summitu Ruské federace a afrických států. Jako vždy, vytvářeli dojem o jakémsi nepovedeném summitu, přitom na něm byli nejvyšší představitelé více jak 40 afrických zemí, pouze představitelé 5 států nepřijeli, prezident Putin na něm oznámil odpuštění dluhů africkým státům v řádech miliard dolarů a další finanční pomoc státům, včetně garance dodávek obilí, dle příslibu.

Žijete v bludech, že to je chudý kontinent, mnozí se obávají, že se dá jednou do pohybu, mnozí se diví, co již přimigrovaní Afričané v Evropě páchají. Neznají příčiny, souvislosti, ale jenom důsledky.

Africký kontinent není chudý, jak média lžou. Je to jeden z nejbohatších koutů světa, bohatý na nerostné suroviny, ale stále kolonizovaný, kdy bílého muže, jak si takovou kolonizaci asi představujete, nahradil bilý muž ovšem v obleku, schovaný za jakousi obchodní značkou Ltd.

Západní země Afriku doslova plundrují, mučí, naprosto nehorázně nutí pracovat i africké děti, přestože by si tohle na tom vysněném „Západě“ nikdy nedovolil. Mezi největší kolonizátory patří Německo, USA, Francie. „Západ“ zde vyvolává nepokoje, války, dosazuje své loutkové vlády, aby si udržel nad Afrikou finanční moc. Veškeré těžby nerostných surovin jsou ovládány „Západem“, za tuto těžbu platí dětem i dospělým mrzké odměny, které jim nedají ani na potraviny, natož bydlení, o nějakých kinech, dovolených, vzdělávání si nechte zdát. Nic takového tento otrokářský systém neumožňuje.

Kdyby „Západ“ nekolonizoval Afriku, bude to jeden z nejbohatších kontinentů na planetě, s dostatečnými příjmy, možnostmi pro své obyvatelstvo, plný spokojených, vzdělaných lidí, kteří by se jistě do Evropy nehnali, protože by neměli důvod. Vůdci afrických zemí požadují, aby je „Západ“ přestal kolonizovat, právě proto je v této oblasti tolik válek, občanských nepokojů, chudoby, jejichž příčinou je „Západ“, nikoliv náboženství apod., jak vám lžou média. Ale otrokářský systém a dosazování „loutkových“ prozápadních vlád, které tamní občanstvo nenávidí, protože tyto vlády odmítají zlepšování pracovních i životních podmínek tamního obyvatelstva.

Afrika je bohatá, ale zotročována „Západem“. A to má své důsledky. Afrika má dostatek vlastních zdrojů, aby se z ní stal supervelmocenský kontinent a to „Západ“ nehodlá připustit. Právě proto tam USA a NATO masakrují miliony nevinných civilistů, žen, dětí, starců.

Proti tomu vztah s Ruskou federací a Afrikou je naprosto odlišný, RF respektuje zájmy afrických zemí, žádnou zemi nezotročuje, nenutí tam pracovat děti, dodává ji obilí a další potraviny, poskytuje půjčky, pomáhá jim. Právě proto africké země a jejich představitelé, úzce s RF spolupracují, přitom nenávidí ten „Západ“. I proto africké země neodsuzují jednání RF na Ukrajině, veřejně hovoří o tom, že RF tam bojuje s nacisty, že i Afričané bojovali po boku s RF s nacisty, nezapomínají na to.

Co se vlastně nyní děje v Africe? V Nigeru došlo k převratu (neplést si s Nigérií, to je sousední země), kde se vlády ujala vojenská junta, která má obrovskou podporu občanů. Nahradila tak loutkového „západem“ dosazeného kašpara, který zemi plundroval a dovedl ji k takové bídě, že se vám o ni nezdá. Nejen to, 80% občanů této země je negramotných, legalizoval práci dětí, z hlediska lidského se jednalo o zrůdu, podobnou Hitlerovi, ale to se „západním“ okupantům líbilo. Přestože má Niger obrovské zásoby zlata, ropy, uranu, občané země jsou faktickými otroky „západu“. Poté, co se podobným způsobem ujal funkce prezidenta kapitán Ibrahim Traore v sousední Burkině Faso se lid Nigeru také vzbouřil. Zdejší vůdci hovoří o PanAfrikanismu, který má zajistit růst životní úrovně v zemích Afriky. Kapitán Traore vyhnal ze své země francouzské okupanty a občané ihned zaznamenali pozitivní výsledky jeho práce. Niger byla poslední „bašta“ „západu“ v západní Africe. V současné době se připravují boje mezi Guineí, Mali, Burkina Faso spolu s Nigerem, proti „západním loutkám“ z Ecowas, pod současným vedením Nigérie. Proti boji s africkými bratry se v zemích Ecowas vzedmula obrovská vlna odporu a odstartovala masové nepokoje.

Západ tak přichází o své zdroje, o možnost dalšího plundrování jinak na nerostné suroviny bohaté africké země, kde pod rouškou „šíření demokracie“ USA a NATO zotročují nezletilé děti. V těchto aktivitách africké země podporují jak Čína, Ruská federace, ale i Irán, což není země chudá, která se dokázala se sankcemi teroristů ze „západu“ vypořádat tak, že dnes je na kontinentu jedním z nejmocnějších států, schopných být před vědeckým světem tzv „západu“. Podívejte se jenom na jejich drony ve speciální vojenské operaci na Ukrajině.

Postupně dojde ke střetu civilizací, kdy na straně Afriky, Ruska, Číny jsou 2/3 obyvatelstva planety, západ dávno prohrál. Jde jenom o to, kolik krve se ještě prolije.

BTW, není to Rusko, které je prý izolováno, jsou to státy NATO, které jsou v naprosté izolaci a čelí absolutní nenávisti, oprávněné, ze strany zbylého světa. Už letí ceny uranu na světových trzích do neuvěřitelných výšin. Doufám, že se těšíte na účty za elektřinu.

Šokující! Lampasák a agent StB Petr Pavel-Pávek chce strčit Rusy do  „koncentráků“ – INFOKURÝR

Komunistický rozvědčík dosazuje komouše

Komunistický rozvědčík agent Pávek, toho času v sesli prezidentské, dosadil do Ústavního soudu ČR komunistu Fremla, který se aktivně podílel na politických procesech v zemi natolik výtečně, že jej v roce 1989 vzali do KSČ. Soudruh Freml je přitom podepsán pod rozsudkem, který připravila STB.

Vedle komunisty Rychetského a mnohých dalších ústavních soudců, aktivně se podílejících na „budování socialismu“ v ČSSR, tak bude po zásluze sedět další z komunistů. Možná jim současná KSČM tam povolí vybudovat „závodní výbor KSČ“, abychom si 34 let po „revoluci“ opět uvědomili, že se žádná revoluce nekonala, ale byla to hra s naší myslí.

Vaňková drogy – Honzík Kubiš

Zemi řídí drogový kartel

ČR řídí drogový kartel, to už musí být jasné naprosto všem. Po prvním, Policií, tedy spíše Gestapem neprošetřovaným případu, o kterém informoval A2larm společně se znásilněním a pokusy o něj ze strany korunního prince TOP 09 Feriho, kde informoval o kokainových dýcháncích ve společné poslanecké kanceláři s Pekarovou-Adamovou, zcela neprošetřovaném případě se objevují další a další informace o tom, že 5koaliční vláda je plná zfetovaných politiků. Poslední případ je z Brna, kde primátorka Vaňková, která je již týden připravena k rezignaci, byla zachycena na fotografii s mafiánem, ovlivňujícím politické prostředí, u „lajny“ koksu. Přestože nejdříve lhala, že tuto drogu užívá, tak následně přiznala, že ji užívá. Že se v tom nevyznáte?

Reakcí jejího kolegy Matěje Hollana z Žít Brno byla informace, že v politice fetují vlastně všichni. Feťáci tak u nás připravují zákony, nařízení, vyhlášky a ty také, v kokainovém rauši, přijímají. V této věci je potřeba připomenout i Rakušana a jeho STAN a jejich vtírání si kokainu do vagín a análu, jak se tím pyšnili.

Jistě, užívání drog není nelegální, ale samotné držení drog v množství větším, než malém, což je definováno rozhodnutím soudů, již trestné je, stejně jako je trestná výroba a distribuce drog. Policejní mafie, které říkám Gestapo, ovšem nevidí důvod distributory hledat, nevidí důvod je stíhat, nevidí důvod cokoliv činit, jestli to není dáno tím, že musí stíhat kdejakého člověka za jakoukoliv nášivku na oblečení, jako nějakého masového vraha a na nic jiného nemá čas. Ale kdejakého dědu, nebo babičku, kteří si z „konopí“ dělají masti na bolavá kolena Gestapo žene k soudu a ten jim nemilosrdně uděluje leckdy i nepodmíněné tresty.

Poslaneckou Sněmovnu hlídá právě Gestapo, kokain uvnitř této „posvátné“ budovy je zcela běžná věc. Naskýtá se otázka, zda Policie není tím distributorem drog v ČR.

Volili jste je, vypořádejte se s tím sami.

V Ostravě vzrostl počet objasněných případů výroby a distribuce drog |  Ostrava

Před zákonem si nejsme rovni

Možná si vybavíte jeden z našich nedávných komentářů, který jsme nazvali – Vládne nám drogový kartel – ve kterém jsem se podivovali nad tím, kdy při zjevných svědeckých výpovědích Policie nekonala v prokázání drogových mejdanů v poslanecké kanceláři Martéky Pekarové-Adamové, na které svědci upozornili v reportáži o dnes u soudu prokazovaném znásilnění a pokusů o ně od korunního prince TOP 09 Feriho.

V tomto týdnu propukl další drogový skandál, opět u politika vládnoucí 5koalice, primátorky Vaňkové, která přiznala, že užívá těžké drogy. Policie odmítla konat a celou věc prošetřit, to uvedla ve svém vyjádření, přestože je opět nepochybné, že užívání drog sice není trestným činem, ale držení a distribuce drog již trestná je. Nic. Matěj Hollan z Žít Brno dokonce uvedl, že užívání drog je v politice zcela běžné. Takže nám zfetovaní politici, ať již komunální, nebo parlamentní, přijímají zákony, vyhlášky, nařízení, hlasují o nich, dokonce ústavní zákony, a my, občané, na to musíme koukat a Policie nekoná, prý nevidí důvod.

Najednou se pod palbou kritiky občanů Policie začne teatrálně předvádět, kdy vyvede účastníky z kyvadlové linky směřující na festival v Milovicích, za účasti těžkooděnců, aby zachytila pár drog. Divadlo pro blbé.

Takže Pekarová-Adamová, Vaňková a další vládní politici jsou beztrestní, žádná šťára u nich nebude a nebyla, Policie, spíše Gestapo, protože Policie má být nestranná a řešit veškerá podezření, Gestapo je pouhý sluha diktátorů, jako je současná vláda 5koalice.

Ono to spíše vypadá, že samotná Policie je distributorem nelegálních drog v ČR a takto si pouze vyřizuje účty s těmi, kteří je neberou od nich.

Tomu diktátoři říkají princip právního státu – před zákonem si jsme rovni.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.