16. 1. 2022 Hitler si vzpomněl na Čapka

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Nová vláda Petra Fialy poprvé zasedne, Zeman ji jmenoval - CNN Prima NEWS

Další týden bez práce

Vládu máme už měsíc a spolu s ní příšla doba nicnedělání. Takže ani za minulý týden tato „vláda změny“ neudělala vůbec nic. Několik dnů pojídali chlebíčky za 8 Kč, popíjeli whiskey za 9 Kč půl deci, kávičku za 3 Kč, polévku za 5 Kč, biftek z argentinského steaka za 45 Kč s dvoujitou porcí hranolek, v poslanecké kantýně. Mezitím tam vystupovala opozice v diskusi o návrhu na vyjádření důvěry této nové vládě změny.

Mezitím nás obšťastnila svou neuvěřitelnou pitomostí madam Pekarová-Adamová, jakožto předsedkyně Sněmovny, která ústy národa Českého vyzvala Maďary k vyhnání Orbána. Za mě tedy nemluvila, protože já Goebbeselským novinářům v ČR nevěřím, takže se čas od času podívám na zahraniční zdroje a nemám žádný dojem, že by v Maďarsku měla být demokracie na horší úrovni, než v ČR. Na rozdíl od jiných „komentátorů“ vím, že její pitomost naše vztahy s Maďarskem nenarušila a svojí pitomostí nenaruší, protože „mastnej Péťa“ na schůzce V4 přiběhne za Orbánem, bude mu poklonkovat, protože pan Orbán, na rozdíl od mastnýho Péti, má za sebou obrovský kus práce pro Maďarsko a jeho občany, takže se mu bude klanět a pokud by vůbec došlo na tu pitomou madam, tak mu v zákulisí sdělí, že to je kráva a nemá ji brát vůbec vážně. Pochlubí se její „kariérou prodavačky telefonů“ a bude vše tak, jako dosud. Ale asi tohle měla být ta změna, skutečně jsme tu nikdy neměli snad žádného ústavního činitele, který by se vměšoval do vnitřních záležitostí jiných států.

Mnozí se jistě pobavili další „extrainteligentní“ madam (omlouvám se feministkám, ale opravdu tohle v tomto týdnu prováděly ženy, byť při běžném pohledu lze o jejich ženství pochybovat), pro změnu od komunistů (Pirátů), Richterová. Její komický výstup při vystoupení předsedy SPD Okamury ve Sněmovně byl neuvěřitelně zábavný, jaká to je zase změna. Kdejaký blbec může být místopředsedkyní, místopředsedou, Sněmovny.

Mezitím se i mastný Péťa utrhl a ze Sněmovny nám sdělil, že už ho to taky sere. Proti tomu je „žvanírna“ od Bureše slabým odvarem.

O zábavu postaráno, ale práce ani co by se za nehet vešlo. Tak hlavně, že už ceny energií jsou na úrovni srpna loňského roku, inflace je zase pod 2%, nikdo nekončí na energetických žebračenkách, nebo pod mostem. Už je líp?

Zlámalová: Proti Babišovi je Válek pořád třetí liga chaosu - CNN Prima NEWS

Konec povinného očkování

Fašista Válek se vyjádřil, tedy opakovaně, že současnou část vyhlášky o povinném očkování proti čínské chřipečce zruší a připraví novelu této vyhlášky, jako celku, někde ke konci dubna, května.

On toho sice ten chachar z Brna nakecal už moc, nikdy nic nedodržel, ale pro ty skupiny, kterých by se případné povinné očkování proti čínské chřipečce, to přináší jednu výhodu. Již nyní se nemusí očkovat a nemusí se tak nedobrovolně podrobit fašistickému nátlaku minulé vlády. Proč? Protože v případě jakéhokoliv problému, například i toho, že by opět ten pavlačový trouba lhal, tak jednali podle informací, které poskytl a žádný soud by případnou výpověď z pracovního poměru neodsouhlasil, protože jako občané máme právo na právní předvídavost a tuto právě výroky toho tlučhuby bude soud považovat za základ takové právní předvídavosti. Lze tedy říci, že díky pitomosti toho tlučhuby, který je na ministerstvu zdravotnictví asi omylem, se neočkovaní nemusí očkovat. Jeho výroky, i kdyby je 5x vzal zpět, jsou právní předvídavostí zrušení té fašistické části vyhlášky. V každém případě počítejte s tím, že povinné očkování je již prakticky zrušené. To se ovšem nebude týkat profesních skupin, tam mají prý rozhodnout právě ty profesní skupiny, to je také novinka, že o čistě politických věcech budou rozhodovat lobbistické profesní skupiny.

Opozice chce vysvětlit finanční dary pro STAN. Mimořádně se sejde Sněmovna | Blesk.cz

Mafiánský STAN

Vypadá to, že se smyčka nad STAN utahuje. Už ani jejich voliči, ani mnozí kolaliční partneři, s nimi nemají trpělivost. Jan Farský si z voličů STAN a Pirátů udělal dobrý den, když věděl, že se pojede do USA učit federalizaci EU a přesto jim tvrdil a v koaliční smlouvě s komunistickými Piráty podepsal, že v takovém případě nebude Poslancem Sněmovny ČR. Takže díky těmto ne zcela inteligentním voličům, kteří nikdy nepochopí, že komunisti jenom lžou, budeme z našich daní, babičky z důchodů, dědečkové také, platit lempla, který se fláká někde v USA, nikoliv 6, ale 8 měsíců, i v tom lhal, více jak 100.000 Kč měsíčně. Sami si přitom budou vybírat zda jídlo, nebo léky. Ale to se od STAN dalo čekat.

Nadále nebyl ministr vnitra ze STAN – Don Rakušan - schopen vysvětlit původ peněz od mafie z Kypru, které tečou od solárního barona, který pravděpodobně pral peníze v offshorech své ženy, skrze trestně stíhaného „podnikatele“, přitom první, co udělal, bylo vyhození policejního prezidenta (to v té souvislosti trestního stíhání toho „podnikatele“). Nejde ani o to, že to nebyl schopen vysvětlit, toto se vysvětlit nedá, to jsou „vyprané peníze“, to se dělá u nelegální prostituce, prodeji drog apod., ale že dosud neodstoupil, ani k tomu nebyl koaličními partnery vyzván, protože důvod, proč vyhodil policejního prezidenta není znám. Přitom je pochopitelné, že se policejní prezident v soukromém sektoru, kam míří, nehodlá potýkat s mafií, proto nekomentuje svůj odchod od Policie. Udělejte si obrázek sami. Ale ano, toto je skutečně ta ZMĚNA – mafie ovládla stát.

Omicron: Díky tomuto příznaku poznáte novou mutaci koronaviru okamžitě | ČtiDoma.cz

Omicron – rýma

Dostali jsme se do paradoxní situace, díky těm „vševědům“, kdy na čínskou chřipečku pozitivně testovaný zaměstnanec údajné kritické infrastruktury (řidič MHD, lékař, zdravotní sestra, policista, hasič, popelář, řidič rozvozu potravin, skladník v potravinářství apod.) bude moci jít do práce, ale zcela zdravý jedinec, který se nepodvolil apartheidu, zavedeného „vládou ZMĚNY“, nesmí do kadeřnictví. Takže už máme 3 sorty lidí – nadnadlidi, nadlidi, podlidi. A idioti tomu tleskají. Hitler by záviděl.

Z celé této šaškárny, vůči které podáme opět trestní oznámení na Don Rakušana, jako autora této idiocie, pro šíření nebezpečné choroby, normálním lidem, což jsou ti podlidé (neočkovaní), zůstává rozum stát. Je totiž zcela evidentní, to už pochopí i ten idiot z nadnadlidí, nebo nadlidí, že tu vůbec nejde o žádné zdraví, o žádnou péči o vaše zdraví, na mé ať nikdo nesahá, nic mu po něm není, ale o pouhou diskriminaci a apartheid. A i to bude účelem našeho trestního oznámení. Musíme proti tomuto neonacistickém zvěrstvu bojovat.

Dotyk - Markéta Pekarová Adamová v šoku z chování Feriho: Má právo se hájit, říká

Další dezinformace

TOP 09, jmenovitě opět ta pitomá madam Pekarová-Adamová, společně s dalším pitomcem z jejich stáje Ženíškem a dalšími rozšířili po sociálních sítích lež, že Viktor Orbán měl vyjádřit podporu Kazašskému prezidentovi, kde se nyní konají demonstrace, přičemž zdůraznili, že dal povel střílet do demonstrantů. Už opomněli sdělit, že ho vzal téměř obratem zpět.

Ale to je něco jiného. Viktor Orbán, stejně jako EU, vyjádřil upřímnou soustrast obětem demonstrací, kterou vyjádřil, stejně jako vedení EU, přímo kazašskému prezidentu Tokajevovi. Ani jeden z nich nevyjádřil podporu prezidentu Tokajevovi, ale jak bývá zvykem, nejvyššímu představiteli státu se vyjadřuje soustrast obětem v jeho zemi. Nic více, nic méně.

Samozřejmě to „samocenzoři“ nemazali, jako nás, samozřejmě tuto sprostou lež z dílny TOP 09 nechali být. Fackchecing nefunguje, tedy jenom u některých. 🙂

Jan Palach se před 53 lety zapálil. Živá pochodeň měla probudit společnost

Výročí Jana Palacha

16. 1. 1969 vzplála první živá pochodeň v ČSSR, student Jan Palach. Ať už si o jeho činu myslíme cokoliv, zda byl, nebo nebyl, přínosem, zda měl smysl, osobně se domnívám, že tyto otázky zůstanou bez odpovědi. Jediný, kdo by je dokázal odpovědět, je Jan Palach. Zůstávají jenom filozofické otázky kolem zbytečnosti/nezbytečnosti této jeho oběti, kde lze opět stěží najít odpověď. Jedno je ovšem zcela jisté, kdybychom všichni věděli, co bude za minutu, tak bychom zvažovali třeba i jinak, ale my to nevíme, co bude. Nemohl to vědět ani on sám. Nezlze ovšem popřít, že se jedná o jednu z nejznámějších obětí totalitních režimů u nás.

Kdyby býval věděl, že si na sklonku 80. let bude náš současný premiér – Mastný Péťa – v klidu studovat Vysokou školu, protože jeho rodiče byli kolaboranti s komunisty, on sám také, však už byl dospělý, takže vědomě kolaboroval s totalitním režimem, přitom si dnes bude dovolovat připomínat oběť Jana Palacha, kterou on učinil proti takovým, jako byl Mastný Péťa, možná by více zvažoval, jak totalitáři zneužijí jeho oběti. To samé lze napasat o Rychetském, Pithartovi, Svěrákovi, Babišovi apod.

Největší kuriozitou jsou Pirátští komunisté, hned vedle Mastného Péti.

Dnes tu máme fašismus a apartheid. To je stejné, jako by si Adolf Hitler na sociálních sítích vzpomněl na Josefa Čapka, v den jeho výročí a psal o jeho velké oběti. Máme krátkou paměť, takže si připomeňme, kdo nekolaboroval, studovat nemohl, většinou ani střední školu.

Na hřišti ho neporazí, tak se ho zbaví

Týden jsme sledovali předem prohrané úsilí Novaka Djokoviče o získání rekordního desátého titulu na Australian Open. Jednalo by se o rekordní vítězství.

Jak bylo předem patrné, Austrálie a Australané ho nedokáži na kurtu porazit, tak se rozhodli, že mu prostě obhajobu titulu neumožní. Je úplně jedno, jaké podmínky pro účast na turnaji si kdokoliv klade, pokud jde o čínskou chřipku. Prostě a jednoduše se zbavili nejlepšího tenisty světa a velmi pravděpodobně i světové tenisové historie.

Neumí jej porazit na hřišti, tak přijde politická zvůle. Víte o tom, že se něco podobného už v minulosti dělo? Tak vám to připomeneme. Olympijské hry v Mnichově 1936. V té době Německu vládl jistý Adolf Hitler. Původně měla být zakázána účast Židům a Černochům. Některé vlády pohrozily bojkotem s tím, že sport má být apolitický. Na rozdíl od Australské vlády, ovšem Hitler ustoupil a povolil účast všem.

Proti Austrálii, v tomto případě, byl Hitler sportovní gentleman a výsostný demokrat.

Přejeme vám krásný příští týden.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.