10. 3. 2024 Co si myslí Josef Mašín?

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Obrázek

Vládní zasahování do vnitřních záležitostí Slovenska

Slavná mainstreamová média, ČéTé, Čro hlásala do světa, jak Nutella zrušil pravidelná česko-slovenská společná vládní jednání, chcete-li vládní konzultace.

Slováci se toho ihned chytili a začali do světa vykřikovat, jak pan premiér Fico svým jednáním zničil česko-slovenské vztahy.

Ihned vyskočili čeští kvazi politici, jako Vykulenec, Lipánek, Bartoš a s nimi i Markéta, kteří vykřikovali svým hloupým voličům, jaká je vláda „frajer“ a jak to tomu proruskému panu premiérovi Ficovi nandala (poněkud se rychle zapomnělo na nedávné setkání premiérů V4, ale hlouposti budiž).

Obrázek

A k nim se ihned přidala značná část samozvaných apolitických VIP, jako je zakrnělá a alkoholem vylitá Drábová, koní lampa Nerudová a další. Jaký je prý Nutella kabrňák, světový lídr a další bláboly pramenící z jejich evidentního zfetování.

Ihned po daném prohlášení si pospíšil Šimečka z Progresivního Slovenska a mazal do Práglu pro noty. Nutella se s ním hned kamarádil a nechával zvěčnit pro budoucí generace. Šimečka = Čaputová (stejná politická stáj) a jejich kandidát na prezidenta poněkud ztrácí.

V našich prezidentských volbách Čaputová oblézala práskače Pávka ještě dříve, než bylo známo jméno vítěze, stejně jako to dělá Fiala s gay pornu se Šimečkou.

Ani jeden z nich jaksi našemu občanstvu nebyl schopen sdělit, že to je prach prosté vměšování se do vnitřních záležitostí Slovenska, kde se již za necelý měsíc rozhodne o novém prezidentovi a ten vládní kandidát má zatím největší šanci uspět.

X-এ Peťulína Markvartová: "Sloužím lidu. Váš agent Pávek, kandidát na  prezidenta. https://t.co/d9oUWbFJH7" / X

Rok ostudy za námi

Je to více jak rok, co si tato země zvolili prezidentem člena KSČ, STBáka, KGBáka, rozvědčíka, práskače a První dámu práskačku politručku. Větší ostudu jste udělat nemohli, což se mimochodem za ten rok, co ten práskač ničí renomé naší země, prokázalo.

Neuběhl ani týden od voleb, aby se ukázalo, že práskač Pávek se do sesle prezidenta prolhal. Místo rezignace se usalašil v sídle našich králů.

Sice chápu, že na výběr moc nebylo, ale přesto připomenu, že jsem vyzýval k volbě slušných lidí, jako je pan Bašta a někteří další kandidáti. Lid si zvolil tuhle hrůzu.

Před více jak rokem mainstream nadával Babišovi za to, že prý strašil lidi sloganem, že od Českou republiku do války nezatáhne. Sešel se rok s rokem a ten práskač, který špiní Pražský hrad, vykřikuje o tom, že klidně pošle do Banderistánu (dříve Ukrajina) naše občany, přestože to před volbami odmítal a tvrdil, že Babiš je lhář.

Obrázek

Je naprosto jedno, že postoj tzv progesivistů ve sporu mezi RF a Banderistánem zastává pouhých necelých 40 zemí světa, naprostá většina světa zastává postoje neutrální, nebo proruské, důležité je, jak se teto celý civilizovaný svět, tedy neprogresivní, na jednání našeho práskače dívá. Nestačí se divit.

Je naprosto neuvěřitelné, jaká Aspen loutka se dostala k moci. Ne nadarmo se mu říká Ukrajinský prezident, protože absolutně nehájí zájmy našich obyvatel, ale pouze a jenom Amerických a Sionistických vládců světa, které zájmy nějaké malé země ve středu Evropy nezajímají. Neudělal vůbec nic ku prospěchu našich obyvatel, ba naopak, v rozporu s naprosto většinovým zájmem obyvatel poklonkuje mocným. Češi si prokazatelně nepřejí žádné sankce vůči RF, nechtějí tu negramotné ekonomické migranty z Banderistánu, ani z jiných zemí, jsme tolerantní leda ke Slovákům a to ještě velmi málo, nechceme je tu, v naprosté většině, odmítáme Euro, Evropskou unii, Green Deal, nechceme zrušit právo VETA v EU, jakékoliv vracení majetků nacistům a jejich kolaborantům, jako byli Lichtenštejnové, Czernínové, církev apod. On dělá naprostý opak, přestože nás to odmítá přes 80%. On je typickým příkladem vlastizrádce.

Obrázek

Máme tu další příklad jeho idiocie. Práskač Pávek vykřikuje, že hodlá poslat naši armádu na Ukrajinu. To je ovšem s ohledem na znění Ústavy a zákonů prakticky nemožné. On o tom nerozhoduje, to je věc první, armádu nelze vyslat bez souhlasu Parlamentu, vláda nemůže vyslat armádu dle čl. 43 Ústavy, protože nejde o obranu, mírovou operaci ani zácharanné práce, vyslání armády by bylo vnímáno jako válečný akt, který je v rozporu s Chartou OSN. Tolik k tomu idiotovi.

Ukrajinští státní zaměstnanci na dovolených za peníze USA. A Putin, Biden, Pavel? Josef Mašín vytáhl těžký kalibr

Máme tu ovšem i názor Josefa Mašína ZDE:

Česká republika je jednou z bývalých zemí sovětského bloku a Varšavského paktu. ČSSR byla Gottwald, Čepička, Zápotocký, Reicin, Slánský, Bartolomějská, Jáchymov, Petr Pavel. SSSR byl Stalin, Berija, Trockij, Andropov, Brežněv, Lubljanka, Sibiř, Vladimir Putin. Kde je ten rozdíl? Vraždili lidi na hranicích, ve věznicích a jinde.

Je zcela zjevné, s tím asi budou souhlasit všichni, že pokud je ve společnosti trestné někoho podvést, například slíbit mu, že za pár korun koupím dům, který bude jeho, když mi těch pár korun dá a já si je poté nechám, tak by měl být trestný i podvod volební. Ten bych nazval podvod ve volebním programu. Kdo tam prokazatelně lhal, dostane 12 let kriminálu.

Já bych tuto myšlenku i rozšířil, nikoliv 12 let, ale dvojnásobek, do Trestního zákoníku bych ke všem zločinům přidal odstavec, kdy se dvojnásobí trest v případě, že skutek byl spáchán v době politického působení obžalovaného.

Oni si totiž naši soudruzi udělali tu demokracii tak nějak po svém, krást, loupit, mafiánské praktiky, lhát, podvádět, ale s politickou ochranou a imunitou. Demokracie ovšem není bordel, to není anarchie, to není totalita, ani korporátní fašismus, co z ní tady udělali.

Izrael – jako nacisti

Naprostá většina civilizovaného světa se shodne na tom, že Sionisté z Izraele se chovají jako nacisti. Zde máte jediný příklad, na sociálních sítích jich najdete tisíce.

Palestina je svrchovaný, i když stále neuznaný, stát, ve kterém působí i vojska. Jedním z nich jsou bojovníci Hamásu. Někdo říká teroristi, já říkám, bojují za osvobození od izraelských okupantů a stejně jako my jsme nikdy přímo neodsoudili zabití Heydricha hrdiny našeho výsadku, tak těžko mohu odsuzovat jakékoliv činy Hamásu, pokud se zjevně jedná o území, které patří Státu Palestina, který jsme uznali již před více jak 35 lety.

Po IIWW se mocní rozhodli, že ukradnou území Arabům a tam si vytvoří Sionistický stát. Po celá staletí předtím se o „Izrael“ vedly války mezi křesťany a Araby, chcete-li Saracény. Abych to zjednodušil, najednou si někdo usmyslel, že se narodil jakýsi Ježíš Kristus, ausberechnecht v Jeruzalémě, v té době pod správou Říma, a rozhodl se i po 2 tisících letech, kdy neexistuje důkaz o tomto božím synu, že si tam vytvoří nový stát, protože ty lidi z duše nenávidí, myšleno Židy, a tím nasere Araby.

Od té doby se tam mezi sebou řežou Arabové s Židy při neustálém řechtání tzv křesťanů.

Jenže to území je arabské a patří Arabům, i kdyby se USSA stavěly na hlavu. A podle toho to tam tak vypadá.

Napadá mě otázka, proč po 2WW velmoci nezničily Německo a nevytvořily tam stát pro Židy? Protože je v Evropě ani v Americe nikdo nechtěl. A všichni dobře věděli proč.

Stát Palestina je Arabů.

Obrázek

Papež František – Ukrajina by měla kapitulovat

Papež František, nejvyšší představitel katolické církve uvedl, že by Ukrajina měla mít odvahu vyvěsit bílou vlajku, která znamená kapitulaci.

Má pravdu. Možná by Zelenský ušetřil tisíce ukrajinských životů. Realita je taková, jaká je, RF ve své SVO je úspěšná, samotní obyvatelé Donbasu, resp všech 4 regionů a Krymu chtějí žit pod správou Ruské federace, mnozí ani neodchází ze svých domovů a čekají na osvobození ze strany vojáků RF, stejně tak naprostá většina Ukrajinců nikdy žádnou válku nechtěla a Zelenského považují za arcigrázla.

Téměř všichni Ukrajinci, co utekli do zahraničí jsou také proti Zelenskému a pokračování jeho praktik. Dokonce ho natolik nenávidí, že se mnozí rozhodli, že se na Ukrajinu už nevrátí.

Dlouhodobě tu píšeme o tom, že Ukrajina prohrála, prohrála úplně všechno, pokud někdy měla Ukrajina nějakou budoucnost, tak to bylo hodně let zpátky, v době prezidenta Janukovyče.

A jenom pro rejpaly, Papež František jednal v souladu s Biblí, tam se totiž píše:

Lukáš 14, 31-32 Nebo má-li nějaký král táhnout do boje, aby se střetl s jiným králem, což nezasedne nejprve k poradě, zda se může s 10 000 postavit tomu, kdo proti němu táhne s 20 000? Nemůže-li, vyšle poselstvo, dokud je jeho protivník ještě daleko, a žádá o podmínky míru.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.