26. 6. 2022 Vláda je součástí organizovaného zločinu

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Fialova vláda přehledně: 2 koalice, 4 vicepremiéři, 17 členů. Seznamte se s životními příběhy ministrů | Domov | Lidovky.cz

Další týden práce vlády

Vláda se v posledních dnech věnuje tomu, že její napojení na mafii se provalilo. Jejich voličům to samozřejmě nevadí, prý Babiš …. Jenže Babiš nesliboval ZMĚNU. A Babiš není napojen na žádnou mafii, v tom je dost podstatný rozdíl.

Vít Rakušan, hlava mafie, je přímo napojen, podle posledních informací, co se v médiích objevují, na v JAR odsouzeného mafiána Krejčíře a to prostřednictvím několika prostředníků. Dokonce se zdá, že je pouhým vykonavatelem příkazů samotného Krejčíře.

V celé kauze se dovídáme naprosto šílené věci, například Jurečka, ministr práce a sociálních věcí, do médií pronesl, že Rakušanovo jméno v policejním spise není, takže nevidí důvod k tomu, aby odstupoval z postu Ministra vnitra.

Z jeho vyjádření je patrných hned několik nezákonných věcí:

 • policie postoupila v rozporu se zákonem policejní spis vládě. Ze zákona nemá nikdo právo nahlížet do spisu, vyjma obviněného, jeho právního zástupce, až po prvotních úkonech policie, jako je první výslech, nebo podání vysvětlení, následně pouze státní zástupce a soud.

 • policie, v rozporu se zákonem, předala kompletní spis vládě, kde jsou i osoby, které jsou přímo účastny trestního řízení, budou minimálně v pozici svědka. Policie ze zákona nesmí vydat nikomu spis, ani umožnit seznámit se s jeho obsahem.

 • Policie vládě poskytla prostor k zahlazení důkazů

 • dozorující státní zástupce jedná v rozporu se zákonem, pokud toto umožnil.

Tedy důvodů k demisi Rakušana je mnoho. Toto by žádný ministr neustál, vyjma případu současného, kdy nám vládne mafie a organizovaný zločin.

Samotná podivnost, že se v médiích objevují kopie vyšetřovacího spisu, je neuvěřitelná věc. Je to v rozporu se zákonem, naprosto v rozporu se snahou vyšetřovatelů tento případ vyšetřit a poslat k soudu, jedná se o zcela zjevnou snahu toto vyšetřování torpédovat tak, aby nebylo možné jej řádně uzavřít a poslat k soudu. Kdo za tím je? Velmi pravděpodobně Vrchní státní zástupkyně Bradáčová, nebo osoby v jejím okruhu. Vede mě k tomu několik důvodů, si dané myslet. Veškeré úniky ze spisů v minulosti jsou v oblasti, za kterou odpovídá ona. Vždy se jednalo o cílené torpédování snahy vyšetřovatelů postavit před soud mafii a mafiány. Jenom samotná osoba Krejčíře, který jim údajně utekl při prohlídce domu. Kdyby v JAR nepáchal trestnou činnost, pravděpodobně by nikdy nebyl za nic odsouzen a neskončil by ve vězení. Všechny toto věci ukazují prstem na ni.

Premiér Fiala promluvil k národu a řekl mu dosavadní úspěchy této vlády:

 • vytvořili jsme miliony sociálně potřebných lidí, žijících pod hranici bídy (ano, on se chlubí tím, že zbídačili miliony občanů ČR)

 • vytvořili jsme energetický balíček pro lidi žijící pod hranicí bídy (žádný takový není)

 • plyn a ropa z RF jsou pro něj bezpečnostní hrozba (asi by mu někdo měl říci, že když si bude hrát se zapalovačem u plynu, ropy z Arábie, bude naprosto stejnou bezpečnostní hrozbou, protože mu to může křachnout před obličejem, pan profesor)

 • vytvoříme si energetickou nezávislost na Rusku (nevytvoří, ropu EU odebírá od Indie, která ji odebírá z RF, kolečko se uzavřelo, český Pepík bude platit o 15 Kč za litr více, než by musel), plyn tzv zkapalněný, obýhá podobné kolečko, USA ho odebírají z RF, posílají do Evropy, 5x dráž, než je přímý nákup z RF

  Další úspěchy nezmínil:

 • přes 40% občanů ve věku 65+ žije pod hranicí bídy, ještě před půl rokem to bylo 8%

 • přímo jsme zavinili inflaci nad 16%, v druhé polovině roku bude ještě hůř

 • 100% občanům jsme ukradli z každých vydělaných 10.000 Kč hned více jak 1.600 Kč každý měsíc

 • do bídy pošleme více jak 60% všech občanů této země

 • zlikvidujeme malé a střední podnikatele, protože pro ně žádnou podporu nemáme

 • nepojedu do Ruska, nedomluvím přímé dodávky plynu s ruským dodavatelem za ceny, podobné pro Maďarsko, aby se náklady na plyn všem snížily o 80%, nedomluvím se s ruským dodavatelem ropy a ropných produktů na přímých dodávkách pro ČR, abych zajistil snížení cen o 30-40% pro všechny obyvatele ČR

 • nepostavíme novou rafinérii, abychom vyšachovali polské a německé vlastníky našich rafinérií a snížili tak cenu benzínu, ropy a ropných produktů, protože tito zahraniční vlastníci si v této době zvýšili marže o 40%

 • nevyužiju většinového vlastnického podílu státu v ČEZ k tomu, abych zajistil primární dodávky regulované ceny elektřiny určené Energetickým regulačním úřadem, a teprve přebytky výroby budeme prodávat na německé burze

 • neodstoupím od Green dealu – Green deal je příležitost vás ožebračit, blbečci

 • neodstoupím od uhlíkové daně

 • neodstoupím od výpalného v podobně emisních povolenek, protože z toho mám brebendy

V těchto málo bodech sami vidíte, že vláda nehodlá dělat pro občany ČR vůbec nic. Proč? Protože je to organizovaná mafie, jak se ukázalo a mafiáni mají zájem o maximalizaci zisku, nikoliv o občany ČR. Běžte do ulic a vyžeňte je.

Výhody inflace pro stát

Inflace, tedy vyšší ceny, přináší do státního rozpočtu stejnou vyšší částku v procentech, jako je sama inflace, tedy stát na konci roku vybere o více jak 300 miliard na daních více.

Takto vysoká inflace monetizuje státní dluh. Znehodnocuje hodnotu peněz, tudíž reálná hodnota státního dluhu, pokud bude inflace 16% za rok (bude vyšší), tak státní dluh, v jeho reálné hodnotě, se sníží o cca 400 miliard ročně.

Toto vše zaplatí český občan.

Ruské síly přišly během invaze o 2800 vojáků, tvrdí Ukrajina - Novinky.cz

Zprávy z fronty

Oslavné články na Ukrajinská vítězství zmizely z médií. Po několika měsících, kdy tvrdím, že RF vyhrála v tomto sporu, kdy tvrdím, v rozporu s propagandou, že RF postupuje vpřed a postupně plní cíle, které mají zadané, začíná i propaganda psát pravdu, kterou jste se mohli dovědět pouze zde, na našich stránkách.

Politici, tedy zahraniční, již vůbec neskrývají, že RF vyhrála, nikdo ji neporazí, i čeští generálové už připouští, že RF velmi podcenili. Ukrajinci nemají ani sílu, ani lidi na to, aby to zvládli. Ukrajina každý den přijde o 1.000 vojáků, kteří jsou buď zabiti, nebo těžce zraněni. Začínají se shodovat, například v německých médiích, hovořil o tom opakovaně i prezident Biden a americká administrativa, připouští to i Generální tajemník NATO pan Stoltenberg, že Ukrajina bude muset podstoupit území ovládané RF novým republikám.

Zatím nikdo neví, zda se RF zastaví v hranicích nových nezávislých států, nebo bude postupovat dále, ale lze odhadnout, že bude postupovat dále, protože ukrajinská armáda je těžce poškozena, především obrovským nedostatkem lidských zdrojů, tedy vojáků a také kvůli vytvoření bezpečného nárazníkového pásma, odkud nebude moci Ukrajina daná území odstřelovat, nebo jinak bránit rekonstrukci daných území a obnově infrastruktury a života na nich, jako takového. Něco podobného, jako má vytvořené stát Izrael na hranicích s Palestinou, pokud Ukrajina svou porážku nepřijme, což nepřijme, protože poté by prezidenta Zelenského neonacistická uskupení zabila, leda by mu nějaký stát poskytl azyl.

V takovém případě ovšem hrozí, že Ukrajina již nikdy nebude fakticky obnovena a bude to taková Palestina v Evropě. Ve své podstatě Ukrajina přecenila své síly, nikdy neměla jít do vojenského konfliktu s RF, měla naplnit Minské dohody, které dobrovolně podepsala, měla respektovat vznik nových republik a poskytnout jim vyšší míru autonomie. Dnes o daná území fakticky přišla, ekonomicky je zdevastovaná, pokud by mělo dojít k její obnově, což vylučuje neuvěřitelná míra korupce, která na Ukrajině vládne, tak se z této situace nezmátoří ani za 50 let, navíc ji hrozí, že RF bude skutečně bránit nepřátelům, za které považuje NATO, přiblížit se „na dostřel“ k hranicím RF, tedy i možný opakovaný konflikt, který by již znamenal vymazání Ukrajiny z mapy světa. To samé hrozí, pokud Ukrajina neupustí od své snahy být členem NATO.

A tohoto si politici měli být vědomi od samého počátku, místo posílání zbraní na Ukrajinu, měli prezidenta Zelenského donutit jednat s prezidentem Putinem, bez vykřikování nesmyslů do médií.

Přejeme vám krásný příští týden.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.