16. 7. 2023 Summit NATO, co vám neřekli

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Další eurounijní debakl

Zcela jistě jste se již setkali s tím, pokud jenom slepě nepapouškujete propagandu ČéTé a dalších dezinformátorů, že nějaký diskutující poslal jiného diskutujícího – na východ, do Číny, do Ruska apod.

Tyto věci vždy píšou, nebo říkají, nevzdělaný a hloupí primitivové, dlouhodobě vás seznamuji s fakty, ne mýty, předsudky, ale fakty, možná si pamatujete, že jsem tu uváděl, že Ruská federace je na 6. místě v poměru Hrubého domácího produktu k paritě kupní síly, což je měřítko finanční kvality života. Že ten Rus má V PŘEPOČTU sice méně, než Rakušák, a to výrazně, ale v Rusku si za to koupí více, než ten Rakušák. V Číně to je ještě lepší, zdejší lidé jsou dokonce v tomto poměru nejbohatší. Jsou na prvním místě. ČR je na nějakém děleném 32 místě, daleko za nimi.

Teď ovšem přišla skutečná sprcha. Eurohujeři se totiž domnívají, jak se máme díky EU skvěle, jak se nám tu skvěle žije. Tak to ani náhodou.

Časopis Forbes, kterým se vždy propagandisté ohání, přišel s žebříčkem zemí s největší kvalitou života různých zemí. Posuzováno bylo 53 zemí, nejhorší byl Kuvajt. ČR je na 21 místě, za takovými zeměmi, jako je Keňa, komunistický Vietnam, Thajsko, Filipíny, Mexiko, Brazílie, Omán, Bahrajn, Kostarika, Spojenými Arabskými Emiráty apod.

Ale co více, Německo skončilo čtvrté od konce, na úrovni toho Kuvajtu, podle výsledku se lidem v Číně, ano té Číně, o které tu dezinformátoři píší jako o totalitní zemi, žije hned násobně lépe, než lidem v USA, Německu, Kanadě, Itálii, Belgii, Polsku a dalších.

Pdle žebříčku Forbes je nejhorší kvalita života v zemích EU. No, tak to abychom se opravdu začali stěhovat na východ, pokud chceme lépe žít.

Další tvrdou ránu dostali Eurohujeři článkem v Lidových novinách o tom, že z ruské digitalizace ve zdravotnictví by se mělo Česko poučit. Článek dost pravdivě informuje o skutečnosti, že ruské zdravotnictví, jako téměř veškerá další odvětví, je na daleko vyšší úrovni, než český eurounijní skanzen.

I na té Sibiři mají nejen moderní nemocnice, profesionální a skvělé lékaře a personál, mezitím takto vypadá „chlouba“ českého zdravotnictví, největší nemocnice v ČR, Fakultní nemocnice Motol. 🙂

Obrázek

Obrázek

Kvalita zdravotní péče v Rusku je ve státních nemocnicích, natož soukromých klinikách, na nesrovnatelně lepší úrovni, než v mnoha zemích EU, než v ČR. Zdravotní pojištění je v Rusku navíc pro občany RF zcela zdarma, dokonce i stomatolog je tam zdarma, můžete si ovšem připlatit za nadstandard, přitom vám ovšem nikdo nebrání mít třeba svoji vlastní televizi na pokoji. V RF si občas připlatíte za léky, ale na každou nemoc jsou léky plně hrazené pojišťovnou, tedy připlácíte si pouze za „kvalitnější“ léky. Každý občan RF může využít jakékoliv nemocnice v RF k poskytnutí péče. A teď si to srovnejte s tím českým skanzenem. 🙂 A v RF jsou léky k dispozici.

Obrázek

Nikdy není „dobrých“ zpráv dost, tak vám ČéTé jistě nic neřekla o tom, že v Číně skončila mezinárodní matematická olympiáda. Vítěz – Čína, třetí Korea, sedmý Vietnam, jedenáctý Irán. Ze zemí EU v první dvacítce dvě – Rumunsko a dvacáté Německo. Je zcela evidentní, že svět o generace utekl skanzenu zvaném Evropská unie. Toto je výsledek naprosté devastace školství a školského systému, prokazující, že infikace tlupami sexuálních deviantů, na které EU tlačí, místo kvalitního vzdělávání založeném na masivní podpoře především matematiky, nás brzy ekonomicky zničí.

Spolu s minulým komentářem, kdy jsem vás upozornil na několik děsivých faktů plynoucích z našeho členství v EU o propadu hospodářství EU vůči USA za posledních 15 let o více jak 60%, o propadu výroby aut na nejnižší úroveň od 1986, kdy bylo Německo ještě rozděleno na 2 státy, je zjevné, při racionálních úvahách, že členství v EU je pro naši zemi toxické a zničující. Zatím se kochejte imaginární představou, že Volkswagen vás zachrání. Ne, už i tomu zvoní umíráček, co budete mít poté? Toto jsou jasná fakta, která vám ČéTé nikdy nepředloží.

Summit NATO

Výsledky summitu NATO, jehož původním cílem bylo „rozdělení“ si Ruské federace v trapném očekávání jejího dávného rozpadu, což se k povyku účastníků nestalo a nestane se tento cíl změnil ve frašku, kdy v čele této trapnosti byl ukrajinský prezident.

Ten, pro změnu, přiletěl na summit v bláhovém očekávání otevření náruče dnes již teroristické vojenské organizace NATO a brzkého přijetí. Jeho naivita, doslova neuvěřitelná pitomost, se stala na sociálních sítích virální. Ale ano, stal se středem pozornosti, tedy pozornosti výsměchu a vtipů.

Vítězem tohoto summitu je, tramtadadá – kupodivu zase Ruská federace, až to vypadá, že i ten český klaun v sesli prezidentské je placen tou legendární KGB. Ukrajina nedostala žádný příslib přijetí, nedostala ani pozvánku, ani „itenerář“ k případnému vstupu, dostala pouze, a to si pamatujte, falešný, příslib jakési vojenské pomoci, jako USA poskytují Izraeli. Ta se ovšem zakládá na povinnosti ji hradit. Tento příslib ji dali představitelé zemí, kteří nemají vůbec nic jistého, Biden má méně než poloviční podporu obyvatel a to výrazně méně, britský premiér v příštích volbách těžko tyto vyhraje, kanadský premiér je na tom podobně, jako britský. Je to tedy falešný příslib brzy neúspěšných. Jejich národní protikandidáti totiž slibují ukončení nebo omezení podpory zjevně nacistického ukrajinského režimu a snahu o zajištění míru, ten bude zajištěn pouze splněním veškerých požadavků Ruské federace, což zástupci RF x-krát v médiích deklarovali. Zelenský nedostal nic, zbraně, letadla, vstupenku, itenerář, žádná svolení, jenom těžkou sprchu od několika představitelů „západních zemí“ například britského ministra obrany, který mu veřejně vzkázal, že nejsou AMAZON a neskutečně tak Zelenského ponížil a zesměšnil. K němu se přidalo i pár dalších západních politiků. O dodávkách zbraní lze vážně pochybovat, zdroje zemí NATO jsou fakticky vyčerpány a dodávky nových zbraní velmi váznou, lze je nejdříve očekávat za rok, spíše za dva, to už pravděpodobně bude po speciální vojenské operaci, země EU budou ekonomicky zdecimovány, obyvatelstvo bude tak rozzuřené, že začne volit „národní strany“, sami můžete sledovat, jak se rétorika dnešních liberálů začíná měnit v souvislosti s migrací, ale i bezmeznou podporou ukrajinských ekonomických migrantů, tohoto času na dovolené v Ukrajině. 🙂 U nás je toho největším příkladem Babiš.

Ještě před zahájením summitu americký prezident vzkázal, že Ukrajina nebude přijata do NATO a to z důvodu, že musí být zahájena demokratizace země, pro bystřejší čtenáře to zjevně značí, že USA také považují ukrajinský režim za nedemokratický, zde připomenu, že dodatkem zákona je nadále zakázáno americkým vojákům vycvičovat nacistický pluk AZOV. Toto vám propaganda neúspěšně tají.

Výsledek summitu je pro Zelenského tvrdým KO. Nezískal nic, i jeho reakce malého dítěte, které chce hračku a rodiče mu ji odmítají koupit, jeho trapné a směšné vystupování korunovala. Vítězem je tedy Ruská federace, získala vše, co potřebovala.

Obrázek

Pro Zelenského to znamená jediné, pokud není úplný pitomec, tak mu muselo dojít, že ten „Západ“ v čele s USA nemá spojence, jenom zájmy a Ukrajina se stala prostředkem k jejich naplnění. Ale v této konfrontaci „západ“ prohrál, což si mnozí politici uvědomují a dali mu to na summitu jasně na vědomí. Být na místě Zelenského, hodně rychle si začínám hledat azyl, kam bych mohl utéci, jinak dopadne jako Kaddáfí, Husajn a další. Už brzy bude pro USA nepohodlný.

Obrázek

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.