26. 3. 2023 Je za objednávkou fyzické likvidace Pekarová?

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Green Deal nebude stačit

Nikým nevolení mocipáni z Evropské komise začínají obyvatelstvo EU připravovat na další drastické snížení životní úrovně tím, že říkají to, co je v nadpisu.

V roce 1989 jsme při masových demonstracích požadovali – svobodu, demokracii, tržní prostředí.

Od vstupu do teroristické Evropské unie jsme ovšem získali diktaturu a terorismus, porušování mezinárodního práva, chování hodné nacistů. Jenom pár příkladů:

 • nařízení menších objemů nádrží toalet

 • nařízení snížení počtu chovného dobytka, to, že nebude mléko a mléčné produkty, které jsou nezbytné pro kosti apod., je nevzrušuje

 • zákaz prodeje automobilů se spalovacím motorem (v rámci správné idiocie nám naopak prý ponechají právo si automobil se spalovacím motorem ponechat, pokud bude na neexistující syntetická paliva 🙂

 • nařízení zateplet soukromé domy

 • nařízení platit výpalné ve formě emisních povolenek

 • nařízení prodeje cigaret s minimální výší spotřební daně

 • nařízení povinně si brát státní dluh na podporu nacistického režimu na Ukrajině

 • nařízení k likvidaci naší měny

 • nařízení k likvidaci průmyslu a dokonce celých jeho odvětví

 • nařízení jíst brouky

 • nařízení cenzurovat sociální sítě

 • nařízení kriminalizovat svobodu slova

 • nařízení o povinném social creditu – nejsi „tečkován“, budeš smrdět doma, žádný volný pohyb v rámci Schengenu

 • nařízení přijímat nepřizpůsobivé migranty …

Chcete dalších x stovek zákazů a nařízení, co jsme si jistě v roce 1989 nechtěli „vybojovat“, nebo tato malá ukázka stačí?

A nyní diktátoři pokračují – nařizují snížit spotřebu masa, nařizují zvýšit spotřebu zeleniny, nařizují více jíst brouky, červy, oříšky, nařizují uzavřít uhelné elektrárny, které u nás vyrábí přes 50% elektrické energie, nařizují zlikvodovat pole a „osázet“ je černými solárními panely, nařizují zhubnout, nařizují úsporu plynu, nařizují a nařizují.

EOCafe: EO a Green Deal - Copernicus CR

Samotná analýza Evropské komise uvádí:

Green Deal má uvést do ekonomické chudoby 120 milionů lidí z EU (počet obyvatel je cca 440 milionů).

Chudoba přivede do existenčních problémů 30% obyvatel. Tito budou závsilí na sociálních dávkách. Opět dle jejich analýzy. Situace bude daleko horší.

Neříkal nám ten pitomec, co si hraje na premiéra, Barmská žena Fiala, že Green Deal je příležitost?

Členství v EU je vstupenkou do chudoby, do 30 let se může snadno stát, že zatímco my budeme žrát červy, ať chcete, nebo nechcete, Afričané se budou ládovat argentinskými steaky.

Členství v EU je pro naši zemi zcela likvidační jak po stránce průmyslové, ekonomické, po stránce naší životní úrovně, dochází k likvidaci tržního prostředí, které je nahrazeno centrálně řízenou ekonomikou, tedy návrat před 1989 k bývalé RVHP, direktivně řízené z Moskvy. Chtěli jsme svobodu, demokracii, tržní prostředí, obnovu kapitalismu s moderními prvky sociálně záchytného systému, dostali jsme diktaturu.

A ne, nepíšu žádné dezinformace, pokud ano, tak to je dezinformace od těch „lepšolidiček“ ze Seznamu.

Třešničkou na dortu je takový hezký, opět asi dezinformační článek ze Seznamu, ve které dezinformátoři tvrdí, že v EU, bez ohledu na zákony, skvěle kvete obchodování s otroky pro prostituci, kdy jsou do EU dováženy mladé dívky z Nigérie, které musí 5 let provádět prostituci, pokud toto nesplní, evropské řeky vyplavují jejich zohavená těla bez hlav a končetin. Kdopak to ve skutečnosti organizuje, vezmeme-li v úvahu ty miliony Afroevropanů importovaných sem převážně Německem, které po celé Evropě znásilňují, protože s nimi běžná žena nechce mít nic společného, tak jim dováží z jejich oblasti otrokyně z Nigérie, není to samotná Evropská komise?

Moderátor ČT Jakub Železný: Útok na Štaidla a Dvořáka! | Ahaonline.cz

Lepšolidičky mají problémy

Asi si nešlo nevšimnout hned několika problémů lepšolidiček v tomto týdnu.

Jakub Železný, pro lepšolidičky etalon morálky, cti, si dovolil zaparkovat na místě, kde se parkovat nesmí. Městská policie Praha zveřejnila video jeho arogantního chování ke strážníkům, s jeho rozmazaným obličejem, kde Jakub Železný odmítl test na drogy. Následně přispěchala mluvčí MP Praha, kde začala tvrdit, že si pan Železný zavolal státní policii, dosud vše v pořádku, která mu prý ovšem test na drogy provedla, což je lež, jako věž. Státní policie totiž nemůže zasahovat do případu, jehož kompetence spadají MP. Takže se pokoušeli „zakrýt“ to, že pravděpodobně zfetovaný Železný dále mohl pokračovat v jízdě, přestože to přímo zakazují ustanovení zákona.

Tomáš Zdechovský a Markéta Pekarová, prostřednictvím své asistentky, vystupující n Twitteru pod nickem Barbora Mercury, si objednali fyzické násilí na dobrovolníkovi panu Bulířovi, který pomáhal na Ukrajině ukrajinské straně, podle jeho videí tam skutečně byl. Pana Bulíře, na objednávku Tomáše Zdechovského a Markéty Pekarové, prostřednictvím její asistentky, tam skutečně nějaký česky mluvící člověk zmlátil, přitom dále uváděl, že ho předají Ukrajincům, což nepřežije. V tuto chvíli bylo možné uvažovat o zavraždění pana Bulíře. Co na to Policie? Nic, vůbec nic, pobíhají si všichni po svobodě.

Marián Jurečka vydíral ředitele Úřadu Práce a pokoušel se ho uplatit, pokud by dobrovolně rezignoval, pokud ne, vydíral ho „jinou těžkou újmou“, jak zní paragrafovaný výklad trestného činu vydírání, tím, že mu napíše negativní hodnocení a nikde nesežene práci. Audionahrávku zveřejnil sám ředitel Úřadu práce. Premiér Fiala jednání Jurečky schvaluje, mohl by se tak dopustit trestného činu schvalování trestného činu. A co myslíte, že dělá Policie? Opět nic, i když tvrdí, že něco dělat bude. Oba, místo toho, aby byli vzati do vazební věznice si opět pobíhají po světě.

Vít Rakušan, ministr vnitra, nechal zveřejnit osobní data všech uživatelů Datových schránek, včetně nepodnikajících fyzických osob. K tomu jej mohlo vést spíše jediné – úplatek za zveřejnění těchto dat. Opět si pobíhá po svobodě, místo toho, aby byl okamžitě ve vazební věznici.

A k tomu všemu se vláda, resp. Rakušan, pokouší vytunelovat státní Českou poštu. Stát přitom úmyslně od roku 2021 neplatí České poště za služby, které pro stát vykonala a má na proplacení nárok. Takto se vytunelovalo z tohoto podniku kolem 8-10 miliard korun, to je ztráta, kterou se nyní ohání kvůli restrukturalizaci ČP, kde jde ve skutečnosti o převedení výdělečných aktivit, například rozvozu zásilek, finanční služby na přátelé známe z Dozimetru, předpokládám na „Zásilkovnu“, protože tam jsou úzké vazby mezi Dozimetrem a vedením „Zásilkovny“, nevýdělečné aktivity, jako je roznos novin, pošty, ponechá k zaplacení daňovým poplatníkům, tedy nám všem. A co myslíte, že dělá Policie? Nic, vůbec nic. 🙂

Dvě smutná výročí

V tomto týdnu jsme si připomínali 2 smutná výročí.

24 března uplynulo 24 let od cíleného bombardování civilních objektů, žen, dětí, stařečků, v bývalé Jugoslávii (Srbsku) ze strany NATO, které bylo porušením mezinárodního práva, bez mandátu Rady bezpečnosti OSN. Toto bombardování bylo i za účasti České republiky. Zemřely tak tisíce nevinných obětí. Dosud za to nebyl nikdo potrestán.

20 března 2003 zahájily USA opět nelegální a v rozporu s mezinárodním právem, navíc za použití zcela vylhaných „důkazů“ od britských a amerických „čučkařů“, bombardování Iráku. Počet obětí z řad civilistů se odhaduje přes 500.000. Opět jsme se v tomto zločinu proti lidskosti angažovali. Nikdy nebyl nikdo odsouzen. Prohlášení Allbright – po dotazu na to, kolik dětí USA povraždily odpověděla: „...stálo to za to“.

https://youtube.com/shorts/1T5JRVR53Eo?feature=share

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.