29. 1. 2023 Dezinformace o proruských trollech

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Petr Pavel o členství v KSČ: „Byl jsem naivní. Výhody jsem nečerpal, nikomu  jsem neublížil“ | Blesk.cz

Máme 4. prezidenta České republiky

Sláva vítězům, čest poraženým. První gratulace tak jde k panu profesorovi Schwabovi a jeho Světovému ekonomickému fóru, Aspen Institute, kde jsou oba kandidáti, nyní již zase přátelé, poté samozřejmě i vítězi i poraženému.

Mezi poražené patří český národ. 33 let od Sametové revoluce, kde mnozí z nás demonstrovali proti totalitní vládě a za změnu systému v demokratický, to je plivnutí do tváře nám všem, mít možnost v druhém kole volit kariérního komunistu, práskače, nebo kariérního komunistu, práskače. 🙂

Jsem vděčný těm 29,75% lidí, kteří se tyhle odpornosti neúčastnili a nešli v druhém kole prezidentských voleb volit. Neposkytli tak žádnému z kandidátů možnost tvrdit, že zastupují „většinu“ občanů, resp. Většinu oprávněných voličů. Nový prezident tak vstupuje do funkce s poměrně nízkou podporou občanů, pouhých cca 40%. Je tak právem říkat – není to můj prezident.

Mezi prvním a druhým kolem voleb bylo krásně vidět, jak to kdo z politiků a politických stran a hnutí vlastně myslí. O lidech nevypovídají slova, ale činy. Bylo zajímavé pozorovat, jak „bojovnice“ za práva občanů v kovid hysterii Jana Zwyrtek Hamplová, Lubomír Volný a Volný blok, JUDr. Rajchl a JUDr. Nielsen a jejich nová strana PRO, ale třeba i Jaroslav Foldyna, DSSS pana Vandase, Trikolora, najednou „zapomněli“ co celé dva roky tvrdili a podpořili Andreje Babiše, vůči kterému po celé ty 2 roky vystupovali. Vypadá to, že si z lidí dělali blázny. Ale celá věc se má trochu jinak.

ČSSD a KSČM po parlamentních volbách vypadly ze Sněmovny. ANO díky skvělému politickému marketingu a dohodě s opozicí, v té době ODS, TOP 09, KDU-ČSL, STAN, následně i Piráty, se domluvily na faktickém vyluxování voličů stran, které si říkají „vlastenecké“, nebo tzv. „bojující za práva občanů“, to jsou ty výše uvedené, k nim je potřeba zařadit i Chcípl pes, což byl projekt ODS, Národní alianci, což je opět projekt ODS a další.

. Všichni vidíme, že se to dělá tak, že „vyluxují“ voliče těchto stran tím, že převezmou a začnou sami užívat témata, která byla výhradně doménou těchto „vlasteneckých“ stran. Tím k sobě přitáhnou voliče těchto menších stran, většinou neparlamentních.

Tímto způsobem ANO docílilo prakticky toho, že voliči ČSSD a KSČM hromadně přešli k ANO, které předtím přišlo o své voliče, středopravicově smýšlející, ti přešli k ODS apod. Nyní se jim povedlo odčerpat hlasy panu Baštovi, který nezískal ani polovinu toho, co získala samotná SPD ve volbách do Sněmovny, kdy jej mohli volit i voliči stran, které se do Sněmovny nedostali, bylo jich kolem 1 milionu.

Jenom pro připomenutí, Andrej Babiš najednou začal říkat, že je proti migraci, přitom schválil příjem afrických migrantů spolu s dnešní vládou, najednou začal mluvit o hájení svobody slova a projevu, přestože on byl ten, kdo tu první zavedl cenzuru, nechal lidi mlátit na demonstracích, zakázal demonstrace, do Europarlamentu vyslal svoji paní Jourovou, která veřejně říká, že Twitter musí blokovat uživatele, kteří jsou „nesystémoví“, prý šíří dezinformace apod., ODS najednou začala před volbami do Sněmovny hovořit o tom, že EU nás nemá právo šikanovat, památné video o emisních povolenkách a jejich zrušení, o Green Dealu, jako zlu apod. A činy jsou jiné, ODS prosadila, jako „vedení EU“, emisní povolenky na naše domy, osobní automobily, brzy i na naše prdy. To je ten rozdíl mezi slovy a činy.

Výše uvedené „vlastenecké“ strany na tuto Aspen Institute strategii naskočily, přestože viděly, jak po desítkách let ANO dostalo ze Sněmovny tradiční strany ČSSD a KSČM. Celkově tak lze říci, že ty výše uvedené strany a jejich vedení je na „výplatní pásce“ Andreje Babiše.

Jediný, kdo na to neskočil, byl pan Okamura a jeho SPD, tedy vyjma Foldyny, který je fakticky Babišovec každým coulem. Jediná SPD si tedy uvědomuje, že pokud má tento frontální útok Aspen Institute přežít, nesmí se zaplést ani s nikým z faktické vládní 6 koalice – ANO, ODS, TOP 09, KDU-ČSL, STAN, Piráti.

Tyto volby zajistily, resp ne zcela chytří voliči, faktický rozklad opozice, tedy té „vlastenecké“ a povedlo se zdiskreditovat představitele těchto stran. Důsledkem toho bude, že již nebudou žádné velké demonstrace proti vládní politice. Jak by asi dostali do ulic lidi, kteří viděli, že Hamplová podporuje Babiše, místo toho, aby vyzvala k neúčasti ve volbách? To bude velmi obtížné, ne-li nemožné. Voliči si tak opět, díky své namyšlenosti, ale i hlouposti, kdy naskočili na naprostou lež, že Petr Pavel chce válku, prakticky „podřízli větev“. Ale o to při vytváření „Nového světového řádu“ jde. Národy nemají fakticky existovat, proto je pro tvůrce profesora Schwaba a jeho učedníky Babiše, Fialu, Pekarovou, Rakušana, Lipavského, Havlíčka apod, existence „vlasteneckých“ nebo „národoveckých“ stran nepřípustná a cílem jejich snahy je jejich praktická likvidace, nejlépe „vyluxováním“ voličů. A to se opět docela povedlo.

Místo toho, aby tihle Babišem placení „učiteční idioti“ jako Hamplová, Rajchl, PRO, Chcípl pes, Volný, Trikolora „drželi basu s SPD“ a vyzvali voliče k neúčasti ve volbách, čímž by vlastně pomohli uštědřit „smrtelný debakl“ Babišovi, který by prohrál 20:80, čímž by i tradiční voliči ANO pochopili, že je konec a přešli by právě k těmto „vlasteneckým stranám“, tedy místo toho, aby všichni postupovali tak, jak postupují oni (6 koalice), po debaklu Babiše „vyluxovali“, tedy přetáhli voliče ANO k sobě a v následných volbách do Sněmovny by tak získaly kolem 30-40%, což by bylo rozhodující pro to, kdo bude vládnout a jak, tak pomohli Babišovi si opět utvrdit dojem, že je nadále žádán. Jistě, vyhrál by Pavel, který stejně vyhrál, ale zbavili by se jednoho škůdce ze dvou. Takto se nezbavili nikoho jiného, jenom možnosti v příštích volbách do Sněmovny uspět, tedy oslabili sami sebe. Faktickým problémem je, že 6 koalice si tu vytvořila obrovskou síť trollů, jejichž cílem je likvidace právě těchto „národoveckých“ stran. A daří se jim velmi dobře i pomocí právě Babišem placených trollů, jako je Hamplová, Rajchl, Foldyna, Volný, Vandas apod.

Pokud se domníváte, že to není pravda, tak to potvrdil i sám Babiš výrokem, že tyto volby jsou referendem o něm. Je to pravda.

Tomio Okamura má nyní unikátní příležitost „rozprášit“ tyto Babišem placené trolly (Volného, Vandase, Hamplovou, PRO, Rajchla apod.) a „vyluxovat“ jim jejich voliče, kteří neprokoukli, že jejich „miláčci“ jsou na výplatní pásce Babiše s cílem zničit „národoveckou“ scénu. Musí na ně tvrdě mediálně zaútočit, jasně je označit za Babišem placené a vyzvat jejich voliče k přehodnocení názoru. Má šanci minimálně zdvojnásobit volební potenciál, poté už bude pouze na jeho politickém marketingu, zda bude schopen pevně tvrdit, že SPD je jedinou opozicí, která se nenechala uplatit, zrádci z SPD, jako je Foldyna, musí z kola ven a tímto tvrdým postupem získávat další voliče. Pokud to SPD neudělá, ještě jedny volby do Sněmovny pravděpodobně ustojí, v dalších už neuspěje. K tomu by SPD měla více propracovat svůj program, především v ekonomické oblasti, tedy nabídnout skutečnou alternativu vůči současné 6 koalici.

Ruský troll, kam se podíváš. Britský tisk je citoval více než stokrát, píše  Guardian - Echo24.cz

Proruští trollové

Už jsem se okrajově tomuto tématu věnoval minulý týden. To je faktická dezinformace, kterou šíří 6 koalice a nově i brzy prezident Pavel.

Nic takového neexistuje. Úmyslně nám vláda tají, resp netají, ale nedodává, že stejné názory, jako má mít neexistující proruská scéna, proruští trollové, mají Švýcaři, Rakušané, Monačané, Chorvaté, Maďaři, Srbové, Brazilci, Argentinci, ale co více, i občané Izraele, kteří všichni odmítají jakoukoliv zbrojní podporu Ukrajině.

Naprostá většina světa žádné zbraně Ukrajincům neposílá. Jedná se o malý lokální konflikt, který vyprovokovala Evropská unie společně s NATO. Všimněte si, jak všichni dávají důraz na to, že Speciální vojenská operace byla údajně „nevyprovokovaná“, což je lež, kterou již prozradila paní Merkelová s panem Hollandem, Minské dohody neměla Ukrajina dodržet, s jejich souhlasem, po dobu pokusu „vodit“ pana prezidenta Putina za nos, měl být čas využit k vyzbrojení Ukrajiny a faktickému napadení Ruské federace, tedy Krymu, kde se obyvatelstvo, opakovaně, v referendu vyjádřilo pro vstup do Ruské federace, respektive nezávislost.

Pokud někdo argumentuje jakýmsi Mnichovem, tak poté co bylo to rozhodnutí tzv. „mocností“, kdy odejmuli právo občanům Krymské autonomní republiky se rozhodnout, pod čí vládou chtějí být a násilně, bez jejich souhlasu, je donutili být pod správou Ukrajiny? Tak toto byl ten „Mnichov“.

V každém ozbrojeném konfliktu se objevují propagandistické zprávy z obou stran. Považovat za propagandu pouze zprávy z ruské strany, je takový hezký fašismus, všichni si jistě vzpomeneme na letecký přízrak z Ukrajiny, nebo hrdiny z lodi, kteří padli v boji, následně nám za týden mávající z ruského zajetí. Tyto bláboly jsou z obou stran, naposledy nás ukrajinská propaganda měsíce přesvědčuje o jejich úspěších, až došlo k tomu, že dostávají lidově řečeno na držku po celé linii fronty, natolik, že jim musí Němci apod dodávat pár tanků, protože o svých původních více jak 2.000 tanků již přišli. 🙂

Jakápak ruská propaganda, informace si umíme najít, kdo nechce, je závislý na těch, které si přečte, nepotřebuje k tomu inkvizitora Rakušana, Fialu, aby si dokázal udělat názor.

Podpora Ruské federace není nic trestného, je to normální stát, který je členem OSN, dokonce stálým členem Rady bezpečnosti OSN, který hájí pouze své zájmy, jako to dělají USA. Jsou snad USA teroristickým státem, když zavraždili za posledních 40 let více jak 5 milionů civilistů? Říká snad někdo, že tu jsou američtí trollové a americká propaganda? Přitom tu je.

Jsme neustále masírováni, že jsme ve válce, to říkají v Německu, Francii, Fiala to říká, Černochová apod., a následně čteme v mainstreamu, že všichni tito dezinformátoři vykládají, že dodáváním tanků Ukrajině nejsou součástí jedné strany konfliktu. To si ti dezinformátoři musí udělat jasno v tom, co vlastně žvaní a ne tu napadat občanstvo, že je součástí jakési proruské dezinformační scény. To by jím musel být asi i Kyjev Post, který natočil reportáž o řádění Banderovských a nacistických skupin na Ukrajině, včetně výchovy Banderajugend, přitom to je vládní deník. Podobný dokument natočila i BBC. Dezinformace tedy šíří kdo?

Nenechte si namluvit, že tu něco jako proruská dezinformační scéna je. Ne, není.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.