7. 1. Projev prezidenta Koláře

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Obyvatelstvo vs Rakušan 1:0

Pravděpodobně nikomu neuniklo, že v noci ze Silvestra na Nový rok dost výrazně přibylo dělobuchů, petard, ohňostrojů apod. V Praze se velmi netradičně bouchalo dokonce i v půl páté ráno. Někteří jedinci tedy měli výdrž.

Na sociálních sitích jsem zaznamenal ohlas, že to bylo na truc ministrovi vnitra Rakušanovi. A já bych s tím souhlasil. I lidé, kteří jsou jinak odpůrci dělobuchů, petard, si je netradičně koupili a zapojili se do této vzdor akce.

Lidem vadila drzost toho mafiána z Dozimetru, kterou projevil vůči zřejmě úplně debilním obecním zastupitelům, pokud jim rozesílal blábol o tom, že nemají mít novoroční ohňostroj a daleko více lid rozzuřila výzva tohoto spoluvraha vůči nim, že mají prý držet pietu. Najednou, nejdříve ten mafián tvrdil, že se nemá dávat pozornost obětem ani jeho spoluvrahovi a má se žít, tak jako by se to nestalo, poté tvrdí, jak to prý bude u pozůstalých, pokud se budete radovat společně s pyrotechnikou. Je to psychopat a lid mu to dal najevo.

Proto jsem si vypůjčil název této části ze sociálních sítí. Nový rok začal dobře, 1:0 vedeme.

Novoroční blábolení prezidenta Koláře

Prezident Kolář obnovil Husákovu tradici Novoročních projevů a tím ukončil 10 let trvající snahu prezidenta Zemana o obnovení Masarykovy tradice prezidentských projevů na Štěpána. Prezident Kolář svůj komunistický výstup obohatil o nové, moderní, komunistické prvky, jako je čtení projevu prezidenta republiky jeho úředníkem, nikoliv osobní projev. Ani tím neoslnil.

Ten hlupák, co ten projev četl, se jmenuje agent vojenské rozvědky ČSSR a KGB Pávek, dnes vystupující pod krycím jménem Petr Pavel. Snad poprvé v dějinách naší země neměl komunistický, ani jiný prezident, v tomto případě agent KGB za sebou, ani nikde jinde viditelnou, českou vlajku. Asi se snažil infiltrovat do veřejného mínění, jako „člověk z davu“, jiné vysvětlení neexistuje.

Obrázek

Agent Pávek místo prezidenta Koláře oznámil, že prezident Kolář chce rychlé přijetí Eura, což je v přímém rozporu s největším sociologickým vzorkem odpovídajících na anketu, kdy odchylka je +/- 0,1% - nad 100.000 anonymních uživatelů, kteří se zatím nemusí být perzekuce, šikany na pracovišti, odmítání studií jejich dětí za jejich nevhodné názory, kdy přes 82% českých občanů odmítá Euro. Tedy, jako obvykle, agent Pávek i prezident Kolář hodlají jednat proti zájmům naprosté většiny obyvatelstva, jako tomu dělali jejich předchůdci Gottwald, Zápotocký apod.

Dále prezident prostřednictvím svého úředníka Pávka pochválil své chlebodárce, kteří jej dostali do sesle prezidenta, zřejmě za zdevastování třetiny obyvatelstva, nově žijících na a pod hranicí bídy, zřejmě za nejvyšší inflaci v Evropě, zřejmě za nejvyšší ceny potravin a energií v Evropě, určitě za okradení seniorů na valorizacích důchodů.

On se tedy ten prezident letos hodně předvedl, vyhlašuje nesmysly o zbavení ČR nezávisosti odebráním práva veto naší zemi ve 4. říši zvané Evropská unie, poté se paktuje s nacistickými kolaboranty Lichtenštejny, kteří u nás prohráli desítky soudních pří o majetky s tím, že začne vyzývat vládu, aby jim prý majetky vydala, nakonec, aby zakryl důsledky migračního paktu, kdy za jednoho odmítnutého mačetového inženýra zaplatíme Eunacistům roční výpalné ne výši 2 ročních důchodů pro naše důchodce, začne v rozporu se společenským konsensem o nepřijetí Eura vyzývat vládu k jeho přijetí. Takto zjevného vlastizrádce jsme snad ještě v sesli prezidenta neměli.

Ale na projev premiéra Nutelly fakt prezident Kolář neměl. Nutella byl konečně upřímný. 🙂

Státní rozpočet – podvodem byl schodek splněn

5koalice se vytasila s tím, že schodek státního rozpočtu byl splněn. Dokonce prý byl nižší, než plánovaný.

Tak to bych netvrdil, protože to je lež, jako věž. Chybí v něm příjem půjčky ve výši 30 mld. Kč, kterou bude muset uhradit Státní fond dopravní infrastruktury, tedy účetně došlo k typické manipulaci s celkovou výši státního dluhu.

Dále dosud Ústavní soud nerozhodl ve věci zcela zjevně nezákonného postupu 5destrukce při valorizacích, proto „ve vzduchu“ dosud léta cca 20 dalších miliard výdajů.

Stát neuhradil zemědělcům jejich dotace na rok 2023, jde o dalších xy miliard výdajů k roku 2023.

Státní dluh neobsahuje celkovou výši záruky za nesplatné úvěry Ukrajiny, kterou jim poskytuje naše země prostřednictvím EU.

A k tomu ta jednorázová mimořádná dividenda z ČEZ, 54 miliard, kterou místo odložení na stavby nových jaderných bloků elektráren 5destrukce rozjebala Ukrům.

A k tomu tam jsou mimořádné příjmy z dotací EU ve výši 40 miliard.

Ale zajímavá jsou jiná čísla. Za rok 2023 se očekával propad HDP o cca 0,5%, tj. Propad příjmů o cca 27 miliard, příjmy ovšem vzrostly o cca 300 miliard. Reálně tedy došlo ke zvýšení příjmů cca 327 miliard Kč, tedy stát vytáhl z kapsy každého jednotlivého občana za jediný rok (včetně důchodců a miminek) cca 31.000 Kč navíc.

Obrázek

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.