12. 5. 2024 S EU na věčné časy

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Obrázek

Oslavy konce 2WW v Evropě

Jako posledních pár let, tak i letos jsme si užili oslavy Dne vítězství proti Němcům. No, ČR ani SR by se měla spíše tvářit v lepším případě neutrálně, nebo, pravdivě, jako Němci. Slovensko je přímo podporovalo a vznikl Slovenský fašistický stát, který společně s Německem přímo zahájil 2WW napadením Polska a ČR díky zbabělci Benešovi, který místo boje volil podrobení a nechal zavraždit přes 360.000 nevinných občanů naší země. Byli jsme na straně Německa, tedy poraženého.

Nic na tom nezmění ani pár tisíc Čechoslováků, kteří nikdy neztratili čest. Tady se trochu zastavím, abych vám připomněl, že naprostá menšina občanů ČSR stála proti naprosté většině občanů ČSR a bojovala s Němci, místo té naprosté většině ČSR, která s Němci kolaborovala, je to stále stejné, tehdy i dnes. Menšina lidí bývá inteligentnější, než naprostá většina.

Pár tisíc Čechoslováků se postavilo Němcům na odpor většinou v řadách zahraničních armád, v SSSR, v RAF, součástí britské armády v Africe apod. Oslavy kolaborace českých občanů s Němci, pardon Dne víězství nad Němci, mylně nazývanými „nacisty“, dle největšího pitomce v zemi, ministra vnitra Rakušana ze STAN, který tvrdil, že jsme zvítězili nad italskými fašisty, byly tedy pořád stejné.

Asi největšího hrdinu samostatného státu opět žádná média nepřipomněla. To, že o něm neodvysílala vůbec nic pronacistická Československá televize, pardon, Česká televize, už snad nikoho nepřekvapí, ale že se nenajde jediný politik, který by o něm v těchto dnech pohovořil, je extrémně špatné, tímto hrdinou je bojovník od Zborova, legionář, RNDr. Karel Janoušek, Air Marshal RAF a generál Československé armády. Člověk, který se pouze svojí odvahou dopracoval k nejvyšší britské hodnosti, které dosud z Čechů obdržel pouze on, člověk, který za 2WW ztratil svoji rodinu, za bolševiků hodnosti i vysokoškolský titul, snažili se mu vzít čest i morálku a nepovedlo se jim to. Snažili se ho vymazat z naší historie, ale to se jim nepodaří, dokud budu žít.

Generál Karel Janoušek - Těžko byste hledali většího hrdinu a vlastence | CZDEFENCE - czech army and defence magazine

Sabaton o tomto našem hrdinovi natočila písničku s názvem Far from the fame, tedy Daleko od slávy, což je trefný název.

Věčná sláva panu Air Marshalovi, diviznímu generálovi RNDr. Karlu Janouškovi, stejně jako všem československým hrdinům, kteří svoji čest neztratili a po Benešově zradě bojovali za svobodné Československo.

Spolek Odchod - Paní Šimáčková se po roce ve službách EU vyrýsovala. 🤓 ,,Nepřátelé systému!" Slyšíte tu diktátorskou rétoriku? Evropská unie považuje za své nepřátelé hlavně obhájce svobody slova a národní suverenity.

EU a nikdy jinak

Určitě uznáte, že to ale byla sláva. 1. 5. jsme slavili 20 let od dobrovolného vstupu do nejskvělejší Evropské unie. Ty obrovské oslavy ve všech městech, rachejtle, profesionální ohňostroje naprosto všude, i v té nejzapadlejší vísce, kde žije 12 obyvatel, petardy, bomby, sláva na několik dnů. Všude mraky veselých lidí, tančících v ulicích, na silnicích, na náměstích, všude troubící automobily, kdy řidiči vyjadřují stejnou radost, jako lidé v ulicích, ale dávají najevo, že už musí pracovat, přesto si nedají rozmluvit, že to musí oslavit alespoň jedním skřekem klaksonu. Fotky jako ze Dne vítězství, když nás Rudá armáda osvobodila od Němců a polonahé holky na ty kluky ruský skákaly jako o závod.

Tomio Okamura on X: "Diktatura Evropské unie se přiostřuje. Jak informoval iDnes, Česko čelí žalobě Evropské komise. Ta u Evropského soudního dvora obvinila Česko a Polsko z toho, že jako jediné dvě

Cože? U vás nic nebylo? U vás fakt nic? Celá země byla slávou opilá a u vás fakt vůbec nic? No nic, dělám si z vás legraci.

Nechci kecat, takže kvazi profesor, který propadal na střední škole, nakonec si koupil profesuru, premiér Nutella se bavil, pozval Hitlera, ježíš marjá, paní Lejnovou, ježíši, Leyenovou na jakýsi koncert klasické hudby, kdysi jsme tomu říkali vážné hudby. Ona nám tam EU přinesla spoustu novot, tak už to není vážná hudba, ale klasická.

Svoboda a přímá demokracie Středočeský kraj - SPD - Zákaz používat název Mandlovice potvrzuje diktátorské praktiky EU! Evropská unie opět prostřednictvím svých orgánů a úředníků chce zlikvidovat poctivou českou drobnou firmu, a

Ona nám ta nejskvělejší EU přinesla spoustu nových věcí, které několik generací před námi nikdy nepoznaly. Správné zahnutí banánů, okurek, „správný výkon“ vysavačů, který se vyznačuje tím, že u miláčků psíků a kočiček vzrostlo procento alergiků na chlupy o 1.000%, protože ty svině to nevysají, pardon, ty skvělé eurounijní lejnové vysavače, snížení množství vody v nádržce na WC, to, že od té doby musíte splachovat to „hovno“ 2x, je naprosto jedno, prý to je ekologické, museli jsme změnit lednice a mrazáky kvůli způsobu chlazení, protože ten prý zavinil oteplování a změnu klimatu, i přesto, že půl miliardy lidí změnilo ty zmetky na ekologické miláčky jsme změnu klimatu nezastavili, ale to nevadí, vyhodili jsme každý kolem 20.000 Kč, cca 800 Euro na rodinu, donutili nás vyházet staré žárovky a pořídit ty světlé, naprosto úžasné, lejnové, co to píšu, LED žárovky, takže stoupl počet špatně vidících o 100% a dnes už více lidí nosí brýle, než nenosí a všechny nás to stálo pár litránků a to je skvělé a Eurounijní.

Deník: Omezení hotovosti se odkládá. Brusel nyní řeší digitální euro, říká Šichtařová - Svobodní

Zakázali nám topit uhlím, tou strašnou špindírou, plynem, to je stejná špindíra, která sice není nikde vidět, ale Lejnová to říká, tak to je pravda, prý i elektrika je špindíra a škodí našemu ovzduší, klimatu a kvůli ní tají více zamrzající ledovce někde v tramtárii. A vy, nevděčníci, Lejnovou neposloucháte, tak ještě zaplatíte emisní povolenky z vašich bytů a domů a automobilů, co jste si koupili. Co čučíte, jelita, přeci my, ekologicky uvědomělí, nebudeme čuchat ty vaše smrady zadarmo, ne?

Radim Fiala - SPD - Evropská unie opět předvedla své diktátorské praktiky zasahující do vnitřních záležitostí suverenity členských států. Soudní dvůr Evropské unie dospěl k závěru, že polské právní předpisy snižující věkovou

Ono ani není moc co slavit, EU rozpoutala válku v LLR a DLR, chytřejší to ví dávno, hloupějším to někdy možná dojde, že je za těmi miliony mrtvých Ukrajinců právě EU s USA, díky našemu členství v EU tu máme už většinu domácností, co nevyjde se svými příjmy, menšinu, co vyjde, když jsme nebyli členy EU, tak tu nevyšlo s příjmy 10% domácností, díky EU v den vítání jara, kdy se „pálí čarodějnice“ už tento staletí starý zvyk nemůžete dělat, pálit dřevo je zakázáno, tím vymizely i tradice, jako jsou stavění „májek“, protože dnes už se mladíci nemají kde ohřát, před pokusem ji sousedům ukrást, už prý nesmíte mít krbová kamna v domě, plynový kotel a to je přeci důvod slavit naše členství v EU. Leckterého by i napadlo, že to je teroristický spolek, ale to je vůl.

Konec Internetu jak ho známe | Profant

Se Sovětským svazem na věčné časy, čo to rátam, s Evropskou unijou na věčné časy a pokud příští rok nebudete mít v oknech vlajku EU a nepůjdete dobrovolně na průvod oslavující tyto soudruhy, tak by se vám mohlo stát, že kvůli vašemu závadnému myšlení by vaše děti někdo nechtěl pustit studovat, však to znáte, ne?

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.