30. 10. 2022 Jak se bránit vyhrůžkám vlády

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Predtým Hitler, teraz Zelenskyj, píšu Rusi | TREND

Další týden práce vlády

Vláda pro lidi v tomto týdnu, kupodivu, opět nic neudělala. Popisovat sestavování vedení měst by bylo krásné, ale zdlouhavé a nezajímavé, takže vás toho ušetřím, abych tu nezaplňoval komentář malichernostmi.

Proti lidu ovšem vláda přijala hned několik věcí. Poněkud v tichosti proběhla „výměna superúředníka“, kdy byl původní superúředník Petr Hůrka donucen totalitáři k rezignaci a nová vláda si tak mohla dosadit dalšího ze svých „koní“ na významné posty, Jindřicha Fryče, vzešlého bez výběrového řízení. Superúředník je náměstkem ministra vnitra. Dochází tak k ucelenému státnímu převratu diktátorů z 5-koalice, jehož cílem je, jako za Hitlera, obsadit veškerá silová ministerstva a politické náměstky z jejich stran, kteří budou poslušně plnit protiústavní a protizákonná nařízení těchto diktátorů.

Prezident Zeman přijal demisi ministryně pro životní prostředí Hubáčkové, na jejíž post hodlá KDU-ČSL nominovat Hladíka, který je spojen s mafií v Brně. KDU-ČSL si podle vyjádření předsedy Jurečky, počká na uklidnění situace, nikoliv vyšetření orgány činnými v trestním řízení, s jeho nominací na tento post. Tvz se promlčí.

Premiér a ministři budou muset mít po 33 letech od převratu v roce 1989 čisté lustrační osvědčení. Prezidenta se to netýká, protože bolševický udavač Petr Pavel, kandidát 5-koalice na prezidenta, by toto osvědčení nezískal, díky svému práskačství a vlastizrádnému jednání po většinu jeho života. V tomto kontextu je zajímavá cenzura na FaceBooku, která je nařízená Evropskou unií, kdy historikovi Blažkovi byly smazány důkazně podložené příspěvky z archivů historických ústavů, ve kterých prokazoval evidentní lži soudruha Pávka, alias Petra Pavla, aby tak ovlivnil naše prezidentské volby. To jenom pro prokázání, že USA a EU nařídily ovlivňovat politické volby v zemích EU a NATO. Ne, není tu demokracie.

Vláda prosadila návrh státního rozpočtu na rok 2023, který je koncipován s neexistujícími příjmy ve výši 150 mld, na faktickou nejvyšší úroveň všech dob, přičemž v ČR zatím není žádná krize, žádný propad HDP, žádné nenadále výdaje. A to kritizovali Babišovu vládu.

Vláda odsouhlasila konec prodeje automobilů se spalovacími motory v ČR. A to bylo slibů, jak to nedovolí. Šéfové automobilek zároveň prohlásili, že nové elektromobily budou jenom pro nejbohatší (10% populace), díky jejich cenám. Průměrný občan si již automobil nekoupí. Novodobé „století páry“.

Vláda nařídila politické procesy s jejich odpůrce, pánové Čermák a Tušl jsou první obětí těchto novodobých nacistických praktik této vlády, kdy byli, zatím nepravomocně, odsouzeni k nepodmíněným trestům za své projevy, které nikoho nevyzývaly k náslí, ani zabíjení, jako například projevy soudružky Drábové na Twitteru apod. Dnes se již dá říci, že se jedná o novodobé doktorky Horákové.

Česká republika na 1. místě - mír a prosperitu, ne válku a bídu

Demonstrace proti vládě – ČR na prvním místě

V pátek proběhla další ze série protivládních demonstrací za účasti cca 100.000 demonstrantů, kteří projevovali nesouhlas s vládní politikou, upřednostňující ukrajinské ekonomické migranty před potřebami občanů ČR. Demonstranti si jsou vědomi, že vláda rozkrádá peníze daňových poplatníků a hradí tak náklady například na zdravotní péči těmto ekonomickým migrantům. Jenom počet nakažených HIV meziročně vzrostl o 20%, i díky těmto migrantům, počet nakažených otevřenou tuberkulózou roste. Na Ukrajině je, podle docenta Sovy, Přednosty kliniky nemocí plicních a tuberkulózy FN Brno desetkrát až dvacetkrát více, než v ČR. Mezitím se pořádají sbírky na nemocné děti v ČR a jejich péči.

Demonstranti dále požadovali demisi vlády, která úmyslně způsobuje dvoucifernou inflaci, ze které vybere přes 150 miliard Kč ročně, úmyslně zvyšuje ceny energií svojí neschopností, odmítá jakkoliv pomoci nejen občanům, ale i firmám.

Demonstranti měli v rukou české vlajky a důstojně tak oslavili státní svátek.

Již před demonstrací se na sociálních sítích objevila videa diktátorů, jako je Vít Rakušan ze STAN, který zastrašoval a vyhrožoval občanům ČR, hodlajících jít na demonstraci proti „Fialově drahotě“. Následně tuto výhrůžku doplnil videem, ve kterém zastrašoval občany ČR, že účastníci budou identifikováni a pod dohledem Ministerstva vnitra, resp. Policie ČR. Takové hezké, gestapácké, už jsme si to zažili.

V den státního svátku nechalo Ministerstvo vnitra vyvěsit, v rozporu se zákonem, vlajku České republiky společně s pytlem na mrtvoly, kde byla umístěna fotografie prezidenta Ruské federace a vlajkou Ukrajiny. Tato „expozice“ byla umístěna na budově MV, která je ve zcela dezolátním stavu, vypadá „vybydleně“, fotografie oběhal sociální sítě, včetně nízkého zájmu ze zahraničí. Takto oslavil tento významný den pro všechny občany bývalého Československa, ministr vnitra.

Celá akce opět spustila hnojomety tzv liberálů, což jsou totalisté, vůči demonstrantům.

Svět – Wikipedie

Zprávy ze světa

Švýcarsko – Švýcarsko uvalilo sankce na Ukrajinu, které zahrnují zákaz exportu a převozu zbraní a vojenské techniky přes území Švýcarska na Ukrajinu a finanční boj proti krádeži finančních prostředků oligarchy z Ukrajiny, kteří se snažili tyto peníze uložit ve švýcarských bankách.

Ruská federace – RF obvinila Velkou Británii z páchání teroristických útoků na plynovody Nord Stream, dále z podpory teroristických útoků na Krymský most a lodě převážející obilí do zemí třetího světa.

Ukrajina – UA „dovezla“ elektřinu ze Slovenska, prý na zkoušku. Jenom podotknu, že na Slovensko „posílá“ elektřinu ČR, aby nebylo v black outu.

EU – EU cílem není zmrazení majetků ruských občanů, ale jejich krádež, prohlásila Leyenová. Tzv krádeže majetků z naší historie známe, nejdříve od přímých předků Leyenové, nacistů, následně od komunistů, lidovců a socialistů. Vracíme se do roku 1939.

EU – Úřad evropského žalobce prošetřuje nákup 1,8 miliardy vakcín proti covid Evropskou komisí, včetně von der Leyen. Vsadíme se, že tato krádež zůstane nepotrestána?

USA – Republikánští senátoři úspěšně blokují převod miliard USD na účty Ukrajiny. Ukrajinský prezident se nechal slyšet, že ze slíbených miliard USD dosud neobdržel ani cent.

Obrázek

Zastrašování vládou

Poslední dobou vláda zastrašuje své názorové odpůrce po vzoru nacistického Německa, kdy překročila pomyslnou „červenou linii“, když nařídila kriminalizovat za projev a slovo, což je ústavní právo občanů ČR.

Vládní představitelé občanům ČR nepokrytě vyhrožují, zastrašují je, o urážky by ani nešlo, jde o zastrašování.

K tomu si vymysleli nesmysly o nějaké ruské páté koloně, nějakých ruských špionech, trollech, přičemž neexistuje jediný důkaz, že by jakkoliv ruská strana ovlivňovala veřejné názory občanů. Mezitím ovšem vládou ovládá veřejnoprávní média píší jednu propagandistickou lež za druhou, v minulém komentáři jsme jich pár zopakovali, aby bylo každému jasné, že vláda ČR tu páchá zločiny proti ústavním právům občanů.

Dále si vymysleli neexistující bezpečnostní riziko při dostavbě bloků jaderných elektráren, které máme postaveny na ruských technologiích. Nic takového není a neexistuje, skrze jadernou elektrárnu nelze žádným způsobem ohrozit bezpečnost země, nebo občanů. To je sprostá lež, kterou manipulují veřejné mínění. Jde pouze o to, aby dostavbu získalo konsorcium, které nás doslova vyždíme z peněz, místo levných, ověřených technologií třeba z RF, nebo Číny. Navíc RF má i technologii, která umožňuje recyklovat vyhořelé palivo, jsou o desítky let napřed.

Každý, kdo nesouhlasí s postupem vlády, je okamžitě dehonestován frustrátem, neschopným občanem, dezolátem, nebo dokonce s nacistickými symboly dezzolátem, bezzubým idiotem s vysokou školou života. Nejvíce se na této dehonestaci podílí nevzdělaní jedinci z provládních řad, jako je Němcová, Černochová, Pekarová, Vystrčil, Rakušan, poslední dva se vyznačují tím, že se jako učitelé dokázali naučit to, co umí děti 9. třídy základních škol, nic více.

Vláda mezitím provedla personální čistky ve všech silových ministertvech, donutila například policejního prezidenta k rezignaci, naposledy tak superúředníka, Náčelníka generálního štábu Armády ČR, veřejně vyhrožovala Nejvyššímu státnímu zástupci, pokud nebude konat podle jejich nařízení, bude odvolán a další desítky případů doslova „čistek“.

Dalším krokem vlády bylo nařízení o cenzuře, které orgány činné v trestním řízení odmítly potrestat, přestože na svobodný přístup k informacím máme ústavní právo. V čele Ústavního soudu je bývalý komunista Rychetský, který obratem změnil názor a začal hájit tyto nacistické nebo komunistické, jak chcete, praktiky.

Jakýkoliv organizátor demonstrací je okamžitě vládnou vlastněnými veřejnoprávními médii napadán, jako proruský organizátor, bez ohledu na skutečnost, že se nikdy tací nevyjádřili v souladu s ruským narativem. Okamžitě je dehonestován, jako údajný dlužník v exekuci, což je nepodstatné k jeho životu, či činnosti, kterou vykonává. V exekucích je každý 10 občan, leckdy ne svojí vlastní vinou. V každém případě veřejnoprávní média neinformují o tom, že třeba ministryně Černochová byla x-krát na potratu, nebo třeba Pekarová, proto nemohou mít děti, protože takové informace jsou pro občany nepodstatné a nemají být součástí informování veřejnosti. Berte to jako příklad toho, jaké informace nejsou podstatné k činnosti, kterou lidé dělají, ale jsou pouhou snahou o dehonestaci.

Jak na to reagovat?

Důležité je si uvědomit, proč to dělají. Mají strach. Strach z hněvu lidí, strach o rychlou ztrátu „koryt“, ke kterým se prolhali. Před volbami tvrdili, že na vše mají recept, výsledek je zbídačení země. Občané si to nehodlají nechat líbit. Velké procento občanů se radikalizuje vůči těmto neschopným lemplům. Proto ten strach, to vyhrožování, zastrašování.

Na každý jejich post reagujte připomenutím Dozimetru, zlodějin všech vládních stran v Brně, Praze apod. Vyhrožování a zastrašování je totiž jenom běžným pokusem o přesunutí pozornosti občanů z vážných zlodějin 5-koalice na nepodstatná témata. Snaha, aby se na jejich zlodějiny obratem zapomnělo. Například Rakušan zcela evidentně ztratil již moc nad sebou, není schopen se vůbec ovládat a je nutné ho daleko více vytočit, aby překročil tu pomyslnou červenou linii, kdy za své výroky skončí v kriminále.

Jediná možná obrana je vyprovokovat je. Mnozí z nich jsou totiž již nyní v naprostém zoufalství, on-line vidí, jak ztrácí podporu voličů, on-line vidí, jak občané přebírají zpět svoji moc, jak se sebou nenechají vláčet těmi neschopnými lemply. Je potřeba udržet nervy na uzdě, jak se říká, a nepřestávat v tom, co jim sebere maximum voličů.

Přejeme vám krásný příští týden.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.