9. 6. 2024 Hlavně nám nezabíjejte premiéra

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Obrázek

Eurovolby

Mnozí si oddychli, že už Eurovolby skončily. Naprosto nechutná série zcela odporných a nesouvisejících memů a pitomostí, které zahltily sociální a mediální prostor. Vládní demolice se asi zbláznila, ta dokonce tvrdila, že prý volby do Evropského parlamentu rozhodnou o tom, zda se vydáme cestou „na Východ“ nebo „na Západ“, přičemž protěžují bolševické RVHP řízené zemědělství, průmysl, vzdělávací systém, zničení konkurence uvnitře samotné 4. říše nejen v hospodářské, ale jakékoliv oblasti. Ein Reich, jak se říkalo za jejich tatíčka Adolfa a to opakuje člověk, který se chová jako STBácké prase Alexander Vondra, který zfalšoval podpis na dopisu, který si sám Vondra vymyslel a ukazoval jej v televizi Prima, že prý jakýsi pan Jandejsek, který fakticky s politikou nemá nic společného, měl ten dopis poslat na ruské velvyslanectví.

Co volby, to očistec, jak se říká. Andrej nám pro změnu tvrdil, že Green Deal, který podepsal, aniž by vyjednal jakoukoliv výjimku, prý zruší. No nezruší, na to našich 21 europoslanců, i kdyby všichni byli z ANO jaksi nestačí.

Hýřilo se nesmysly, až to člověka obtěžovalo. Jaké štěstí, že další volby jsou až na podzim a poté snad každý rok. Je to taková klasická nepřetrživá volební kampaň, proto musíme politickým stranám každý rok z našich daní dávat miliardu korun ročně. Proč? Protože by jim nikdo neposlal ani haléř, aby vůbec přežily a když už, tak těm, co mají „koule“.

Obrázek

Nezabíjejte nám premiéra

Přestože si mnozí občané naší země přejí, aby premiér Fiala umřel tou nejkrutější možnou smrtí, včetně jeho celé rodiny, tak bych rád apeloval na mafii, aby nám ho nezabíjela.

Pan premiér Nutella je sice prolhaný, jako nikdo jiný před ním a to ten před ním byl Babiš, který lhal a lže, jenom otevře oči, on je prokazatelně psychopat, ale věřte mi i nám, on s tou kampeličkou neměl skoro nic společného.

A ten šéf kampeličky si fakt tu hlavu prostřelil 3x sám.

Máme tu už páté nevysvětlitelné úmrtí kolem Dozimetru a vlády. Novináři dělají, že se nic neděje, kvůli Kuciakovi na Slovensku se toho napsalo až až, že?

Obrázek

Miss Alabama

V USA se rozhodli změnit veškeré možné zažité a podle nich přežité předsudky, proto si zvolili za svoji nejkrásnější dívku roku slečnu natolik bujarou, že již přes vypálený špek nebyly vidět slzy štěstí.

Obrázek

Miss Maryland je pro změnu Mrs, pro neznalé angličtiny, pan, nikoliv slečna. I to se musí ocenit, když už pryč s předsudky, tak sakum prásk.

Pro nás, zcela normální, bílé, heterosexuální muže a ženy je to jenom důvod se pousmát a říci si, že obezita je závažná nemoc a nikdo by se s ní neměl chlubit, stejně jako se nikdo nechlubí páchnoucími ústy a muž je muž, nikoliv slečna.

Obrázek

Útok proruských sil

Od Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost (že nevíte, co to je nevadí, platíte to) se prý proruské síly rozhodly ovlivnit volby do Evropského parlamentu od pátku do soboty včetně. Sice nepíší jak by je mohly ovlivnit, nepíší ani kdo to vlastně na té proruské straně má být, co to chce ovlivnit, cílem mají prý být politické strany, které kandidují do EP a organizace ovlivňující volby (oni to píší jako zapojené do volebního procesu).

Já jsem tedy jenom obyčejný člověk, ne úplně blbej, přesto by mě zajímalo, proč proruští agenti útočí až ve dny voleb a nesnažili se ovlivnit výsledky voleb dlouhodoběji, například nějakou manipulací zcela zjevných faktických skutečností, proč by se někdo choval jako debilní český zaměstnanec NÚKIB.

Dále by mě zajímalo, co mají případné DdoS útoky společného s ovlivněním voleb, jako takových, sice vím, že jsem podle pana diplomovaného specialisty Novotného proruské koště, ale na rozdíl od něj vím, co je DdoS.

Ti naši experti jsou za korunu drazí, nebo snad někdo z vás dokáže vysvětlit, do mají společného údajné útoky na Ddos na ovlivnění voleb, nebo vašich názorů?

Být na straně někoho, kdo chce ovlivnit výsledky jakýchkoliv voleb, budu na tom pracovat nejméně půl roku předem, ne pouze a jenom o volbách. Ach jo.

Takže nám tu zase námi bohatě placení hlupáci píšou nesmysly, jenom aby na sebe upozornili, že údajně dělají nějakou práci, přestože jsou zadarmo drazí a žádnou práci nedělají. Navíc z občanů ČR dělají pitomce.

Obrázek

Den D

Ve Francii slavili Den D. Slavili ho společně s USSA, ČR, Ukrajinou, nikoliv s Ruskem, tedy právním nástupcem bývalého Sovětského svazu, který Evropu fakticky osvobodil. Nebýt SSSR, žádný Den D by se nekonal.

https://x.com/mz_storymakers/status/1799015656341553481

Za ČR, v Den D Protektorát Čechy a Morava, lze podotknout, že doktor Beneš, tedy náš druhý prezident, až do roku 1948 musel svádět boje s Banderovci a ti nám zabili několik četníků a vojáků.

https://x.com/alexbrown17/status/1798750969297084916

 

Pokud byste jako občané ČR očekávali, že se nám konečně někdo z Francouzských prezidentů omluví za Mnichov, stejné je to s Brity, tak to jste na omylu. Přitom díky nim byla Druhá světová válka a oni jsou přímo odpovědni za 360.000 zabitých Čechoslováků.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.