22. 5. 2022 Ukradené miliardy

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Další týden práce vlády

Pan premiér Fiala nám tu opět prodloužil „Nouzový stav“, který obhajoval údajnou nutností při pomoci Ukrajinským ekonomickým migrantům. Prý se to občanů ČR nijak nedotkne, což ovšem není pravdou, protože například trestní sazby se zdvojnásobují, takže některých se to dotkne. 🙂 Dále se to dotkne tím, že díky Nouzovému stavu může vláda opět rozkrádat vojenskou techniku Armády ČR a tu beztrestně posílat, bez náhrady, na Ukrajinu. Občan tak přichází o desítky miliard, které jeho vláda ukradla. Tanky budeme muset zase koupit, to je logické.

Jak o „Nouzovém stavu“ hovořila tato vláda, když byla v opozici, si můžete sami dohledat, ale něco jsme „vyhrabali z archívu“ sami:


Proti tomu se Rakušan chlubí na sociálních sítích, jak prý ČR zvládla ekonomickou migraci nejlépe na světě. Zase jsme Best in, ale nikde jinde žádný Nouzový stav vyhlášen nebyl a občané tak nejsou omezováni na svých právech. Tak nám Rakušan opět lže. Ale nelze mu upřít, že do ČR nechal natahat tisíce lidí nakažených AIDS, Tuberkulózou a dalšími závažnými nemocemi, aniž by tušil, kolik jich tu je. Nemocnice zatím nápor těchto nakažených ekonomických migrantů zvládají, tedy prý, říkal to Válek, toho času Ministr zdravotnictví, takže je důvod o jeho slovech pochybovat. Tisícům Ukrajinských ekonomických migrantů platíme z našich daní nejnákladnější zdravotní péči, která by se jim na té slavné „demokratické“, nezkorumpované Ukrajině nikdy nedostala. Nás to stojí miliardy. Proti tomu na výměnu kyčelního kloubu čekáte měsíce, bez ohledu na bolest.

V mezičase se objevila informace, že paní Jílková, moderátorka, pokud to tak lze napsat, pořadu Máte slovo, lhala v přímém přenosu daného pořadu a porušila Kodex České televize. JUDr. Rajchl poslal stížnost na produkci daného pořadu, včetně moderátorky, z důvodu, že Česká televize cenzurovala jeho účast v pořadu, kterou nepřipustila, přestože byl původně pozván. A to na přímý příkaz prof. Šeba, toho času vládního „experta“. Rada České televize tak potvrdila, že ČT provádí cenzuru a vyzvala ředitele ČT k nápravným krokům. Bohužel, tatáž Rada ČT nyní prochází výraznou obměnou, která přinese potvrzení práva ČT na cenzuru, bez ohledu na Ústavu ČR, která cenzuru zakazuje.

ZDE je odkaz. https://www.facebook.com/rajchl.jindrich/photos/pcb.328007426115105/328004596115388/

Vláda se pochlubila tím, že za ukradené tanky T-72, které poslala bez náhrady na Ukrajinu, prý obdrží z Německa tanky Leopard. Tyto tanky jsou ovšem starší, než ty, které vláda ukradla, což jste asi netušili. Takže renovované tanky nám prý nahradí vraky z Německa. 🙂

Historie konfliktu Ruska a Ukrajiny přehledně: Hrozí válka? - CNN Prima NEWS

Rusko-Ukrajina

Ať již stojíte na jakékoliv straně konfliktu, asi víte, že RF dávno vyhrála. Psali jsme o tom nejméně 2x a důvody vítězství uváděli. RF prakticky porazila NATO i EU, jejich vlastními zbraněmi. Například tento týden zemědělci uváděli, že hnojiva dochází a bude nižší výnos z pěstování plodin. Ono se totiž to hnojivo, bez ruského plynu, jaksi nedá vyrobit. 🙂 Asi nevíte, že dopady nesmyslných sankcí na RF se nejvíce projeví až v druhé polovině roku. Díky nedostatku ropných produktů z RF, které se nahrazují z Arábie, již nyní je nedostatkový produkt olej, který se přidává do asfaltu. Proto v ČR v mnoha případech „stojí“ výstavba, nebo opravy silnic. Prostě není olej do asfaltu. 🙂 Další komoditou, která výrazně postihne díky cenovému šoku naše občany jsou další ropné produkty, například pneumatiky, jejichž zdražení se očekává o 100%. Dalo se přezout osobní auto za 5.000 Kč, nyní to bude až za 10.000 Kč. To jsou zřejmě drobné. 🙂 O plynu jsme psali několikrát, zdražení pro domácnosti cca 300%, pro podnikatele cca 700%, kdy se nejedná o konečné ceny, plyn bude i nadále zdražovat. Nafta a benzín postupně opět zdražují. Brzy budou za 60 Kč. Díky konfliktu nebude obilí, svět očekává dopady v rozsahu největšího hladomoru na světě od dob světových válek. To zapříčiní ekonomickou migraci především z oblasti Afriky. Cílem migrace budou země Evropy. Mezitím pečivo a výrobky z obilí zdražují už na násobky cen v lednu. 60% občanů ČR bude žít na hranici, nebo pod hranicí bídy. To si pamatujte.

Při kritizce prezidenta Putina a Ruské federace se kritici omezují na to, že RF není „demokratická“ země. Když se jich zeptáte na to, v čem konkrétně spatřují rozdíly mezi demokraciemi „Západu“ a RF, tak vám nikdo z nich nedokáže odpovědět. On ten rozdíl totiž opravdu žádný není, v RF je demokracie, prezident Putin není diktátor, z RF i do RF můžete cestovat, ale vždy bylo potřeba vízum, v RF jsou protivládní média, která jsou sice kritizována, napadána, snaha o cenzuru je velmi patrná, ale to samé vidíte v ČR, kde jsou bez rozhodnutí soudu cenzurovány „nepohodlné“ weby, to ovšem v RF nelze, musí o cenzuře rozhodnout soud. V EU ne. V EU o tom rozhodují nikým nevolení zločinci, jako je Jourová. V jednom z minulých komentářů jsme uváděli informaci ze Syndikátu Novinářů, která za loňský rok hodnotila počet úmrtí novinářů v souvislosti s jejich prací. V RF 0 – nikdo. V EU více jak 10. Tak kdo je „nedemokratický“? Ale když se jich zeptáte, nemají odpověď.

Mnozí kritici RF a prezidenta Putina se neustále ohánějí naší okupací v roce 1968. V okupujících armádách byla i armáda SSSR (Sovětského svazu, nikoliv pouze RF). Pravdou je, že iniciativa byla na politbyru ÚV KSSS, resp. Leonida Iljiče Brežněva. To byl Ukrajinec, což je všeobecně známo. Okupaci naší země tedy nařídil Ukrajinec, nikoliv Rus. V souvislosti s našim 20-letým angažmá při okupaci Afghánistánu považuji za drzost, vyčítat Rusům, kteří nic nenařídili, okupaci naší země, pokud jsme sami okupovali vlastně téměř stejnou dobu jinou zemi. To už si tito proukrajinští hejtři neuvědomují.

USA v rozporu s mezinárodním právem provedly invazi do Somálska. Média mlčí. Údajné porušení mezinárodního práva se asi týká jenom těch „nepohodlných“. V Jemenu zuří válka, opět podporovaná USA, sto tisíc mrtvých civilistů. Ticho po pěšině, mainstreamová média mlčí. Nic o tom nevíme. Žádné sankce, žádné prezident Biden je vrah, žádné návody k tomu, jak prezidenta Bidena zavraždit, jako jsou v médiích prezentované návody zavraždit prezidenta Putina nevidíte. Žádné Vystrčilovo, nebo Fialovo – Ich bin „Somálec“, žádné profilové vlajky Somálska, Jemenu, nic, prostě nic. A poté, že tu není propaganda. 🙂

Co bude až speciální vojenská operace skončí? Spousta lidí, které na sociálních sítích sleduji, jsou pacifisté, lidé odmítající válečné konflikty kdekoliv a zaviněné kýmkoliv. Jsou to uvěřitelní pacifisté, nikoliv ruští trollové, jak musí snášet nadávky od pitomců. Za ta léta vím, že chtěli ukončit válku v Afghánistánu, stavěli se proti válce v Iráku, Jugoslávii, Sýrii, prostě úplně všude. Vypadá to tak, že pokud je někdo proti válce, tak je ruský troll. Ale oni jsou uvěřitelní, pravdiví, nemění svá stanoviska. Já k nim nepatřím, považuji bojový konflikt za nedílnou součást naší civilizace, který vždy vedl ke zlepšení podmínek pro žití. Vemte si jenom IWW, nebýt jí, tak naše země dosud zřejmě neexistuje. Máme se lépe, díky ní? To ne, ale jiní se lépe mají, dokázali využít možností, které jim zánik jednoho nesmyslného celku umožnil. My to dokázali jenom prvních 20 let, přes platbu válečných reparací, jsme se dokázali udržet v 10 ekonomicky nejvyspělejších zemí, ale to jsme nebyli v ničí zadnici, ani EU, ani NATO, jenom jsme měli bilaterální smlouvy o vzájemné pomoci v případě napadení. Jejich komplikovanost nás ovšem uvrhla v podrobení se Němcům. Nebyly dokonalé, ani se jim neblížily, měli jsme se z toho poučit a po válce uzavřít dokonalejší smlouvy, ale nebýt v žádné zadnici. To se nám nepovedlo. A od roku 1945 jsme téměř neustále, vyjma let 1990-1999 v něčí zadnici. Nikdo nepochopil, že éra „vlády“ Prof. Masaryka byla nejúrodnější právě a jenom kvůli tomu, že jsme nebyli v ničí zadnici.

Co bude poté? Zbídačená ČR, na úrovni Nigérie, zničená země, ekonomicky sice stále nad úrovní některých zemí Afriky, ale ve světovém srovnání nepodstatná. Kdysi tak hrdá země, úspěšná, se bude srovnávat s Nigérií. Chmurné představy, ale pravdivé. Tedy, pokud se občané nezvednou od počítačů a nepůjdou stávkovat, svrhnout tuto šílenou vládu a nepůjdou bojovat za své zájmy.

ODS - Občanská demokratická strana - „Babišovu drahotu“ vidíme všude! Při  nákupu jídla, materiálů, ale i u léků! Vláda ANO, ČSSD a KSČM neumí  hospodařit a všichni na to doplácíme! Zastavme to!

Co dělat?

Tak to je docela jednoduché. Svrhnout tuto hrůzovládu, demokraticky, či nedemokraticky, jak říkal pan prezident, pomocí Kalašnikovů.

  1. jednat pouze a jenom v zájmu občanů ČR

  2. vystoupit z EU a NATO, obratem

  3. odstoupit od systému emisních povolenek do doby ukončení našeho členství v EU

  4. uzavřít přímé obchodní smlouvy s Gazpromem na dodávky energií prostřednictvím ČEZ

  5. vyrobenou energií v ČEZ nařídit prodávat za NC s přiměřeným ziskem přímo občanům ČR. Přebytky prodávat prostřednictvím burzy energií.

  6. Uzavřít s RF i NATO dohodu o vzájemné pomoci při napadení

  7. zrušit Armádu ČR, být neutrální zemí s předem domluveným souhlasem mocností – RF, USA, Čína, Indie

  8. domluvit s EU Schengenský prostor bez podmínek (žádná šikana kvůli chřipce).

To je prvních pár kroků, které lze realizovat v časovém rozpětí 14 dnů až 3 měsíce. A bude po inflaci, zbídačení země, jsou to první kroky ke skutečné prosperitě.

Ptali jste se nás na to, tak jsme vám odpověděli. Chtěli jste vědět, co bychom dělali, tak to máte „černé na bílém“.

Přejeme vám krásný příští týden.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.