13. 3. 2022 Prokurátorský puč, šířením propagandy média selhala

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Další týden (ne)práce vlády

Zavedli nám totalitu. Tento týden se vláda moc snažila. Zaúkolovala, prý nezávislé, státní zastupitelství, aby všechny, kteří s ní nesouhlasí (zatím jenom s naší angažovaností v rusko-ukrajinském sporu), trestně stíhala, pokračuje v cenzuře médií, která nehlásá jenom tu jejich jedinou pravdu (kdysi to bylo Rudé právo apod.), pochopení pro ruskou vojenskou operaci kriminalizuje. Zřídila si na to i „ministerstvo pravdy“. 60% obyvatelstva si na diktátorskou tyranii vzpomíná, žili v ní, takže jenom návrat před 32 lety.

Před 72 hodinami Adolf Hitler, čo to táram, Vít Rakušan hlásil světu pokrokových a progresivních mladých lidí, dříve to byl Hitlerjugend, že ČR je připravena na uprchlickou krizi. Před 48 hodinami oznámil, že uprchlickou krizi ČR nezvládá. Tak, nejsou to uprchlíci, ale ekonomičtí migranti, co tu nemají co pohledávat, to, že Víťa něco nezvládá, to už je zvyk.

Vláda „zabojovala“ proti vysokým cenám benzínu a nafty tak, že díky jejich nařízení se především benzín zdraží, povinná biosložka do benzínu je líh, ten je levnější, než sama ropa. Děkujeme. 🙂 Vláda nás přesvědčuje, že za růst ceny ropy může Rusko, to ovšem není pravdou, za růst ceny ropy a plynu v ČR může pouze a jenom vláda. Rusko totiž žádné sankce v této oblasti nezavedlo. Je to taková hodně blbá lež, kterou Fiala a jeho hloupí ministři šíří, jako klasickou dezinformaci.

Za energie, jako je elektřina, plyn, si letos připlatíme cca 2 násobek, to schválila vláda v EU, že prý levný plyn a ropu nepotřebujeme. Sice nám to dovezou zase z Ruska, ale obeplují tankery celý svět, nebo spíše ne, jenom si nechají dát razítko, že to je z Tanzánie. Vladimír Putin si mne ruce.

Vláda sem natahala na 300 tisíc ekonomických ukrajinských migrantů, pro které nemá ubytování, začne vám zabírat chaty a do domů a bytů, které mají více místností, proti vaší vůli, je začne stěhovat s tím, že je musíte živit, platit za ně režie apod. To si totiž odsouhlasila v odůvodnění k „nouzovému stavu“. Brzy bude povinná aplikace „Ukr“, jako Social credit v Číně, nebo „Tečka“, kde když nebudete mít doma alespoň jednoho ekonomického migranta, tak vás nepustí k holiči a do podniků dalších služeb, jenom potraviny, léky, drogerie a alou domů, Židi.

Jinak nás každý den vláda bombarduje dezinformaci a nesmysly, ale zájmy národa českého nehájí. Vypadá to, že jsme opět v Protektorátu.

Obrázek

Propaganda, jako za Hitlera

Pokud sledujete, alespoň občas, zprávy na internetu, protože v televizi vám toto neřeknou, tak si prakticky u každého článku přečtete, že „informace je od Ukrajinců, nelze ji nezávisle ověřit“.

V době budování socialismu jsme v kině, před promítáním filmu, vždy viděli týdenník, ve kterém nás propagandisticky informovali, jak horníci narubali uhlí na 129%, ale jeden úderník to zvládl i na 186% proti plánu budování socialismu, jak nám imperialisti dostali na naše území imperialistickou mandelinku bramborovou, jak z malého Ježíška vyrostl Děda Mráz a podobné blbosti. Za IIWW se zase diváci dovídali, jak udatná nacistická armáda poráží Sověta u Stalingradu, jak se vítězí na všech frontách, jak rychle postupují, že měl člověk dojem, že za 2 roky ta armáda obešla 2x celou planetu. Mezitím dostávala na budku.

Já si tu socialistickou propagandu pamatuju docela dobře, už tehdy mi přišla strašně legrační. A dnes tu máme její obdobu. Denně jsme bombardováni nesmysly, jednostrannými, jako o té udatné nacistické armádě, tak nyní o udatné ukrajinské nacistické armádě, o tom, kolik ztrát má ruská strana, kolik techniky prý zničila, o tom, kolik civilistů prý zavraždil Putin, podle propagandy to vypadá na milion, ale OSN jich počátkem týdne napočítala cca 360, ne tisíc, ale fakt 360, toto číslo asi nevypovídá o tom, že by ruská armáda cíleně bombardovala civilní cíle, že?, o tom, jak Rus zaútočil na jadernou elektrárnu, kde se musel hasit vzniklý požár, přitom to bylo o několik kilometrů dále ve výcvikovém středisku, kde mají „k jádru“ tak daleko, asi jako vy za hranici města. Aby propaganda nebyla tak okatá, tak tam některá média, ne všechna, připíší, že informaci nelze ověřit z nezásvislých zdrojů. Tedy vědomě šíří lži, nesmysly, podílejí se na naprosto nepochopitelném dezinformování obyvatelů této země.

Prakticky všechna média informovala o hrdinské smrti ukrajinských námořníků, které měli ruští vojáci barbarsky postřílet, včetně třeba poslankyně Němcové z ODS, za 2 dny nám ti zemřelí námořníci mávají z obrazovky ruské televize a říkají, že byli zajati a je s nimi zacházeno dobře. Nebo jak ruská armáda odstřeluje nemocnici a porodnici, kde již dávno nebyli žádní pacienti, po zobrazení sérií fotek se našli lidé, kteří je podrobili přezkumu, údajně těhotná žena měla jiné oblečení při odchodu, údajně zraněná si nese velkou tašku asi s oblečením, nikdo ji nepomáhá, poté je na nosítkách, v jiných šatech, shodou okolností je na místě profesionální štáb, který pořizuje fotky, budova byla rozbitá již před údajným útokem apod. Šlendriánsky provedená komedie, která ovšem svůj propagandistický účel splnila, bylo toho v médiích plno, že?

Média v ČR hlásají jednostrannou propagandu. Na plné čáře selhala. Jde mi jenom o to, abyste na tuto informační válku a propagandu nepřistupovali.

Obrázek

Tak trochu objektivity

OSN zakázala svým zaměstnancům hovořit o válce a invazi v souvislosti s vojenskou operací RF na Ukrajině. Asi ví, proč to udělali, nemyslíte?

Sněmovna reprezentantů USA přijala zákon, ve kterém AZOV, nedílnou armádní i politickou součást Ukrajiny označila za neonacisty a rasisty. Asi ví proč, nemyslíte?

V odůvodnění tohoto dodatku zákona je uvedeno, že právě AZOV celých 8 let brání diplomatickému řešení separastických republik. Tedy USA ví, že to je zaviněno AZOV. Podívejte se, co jsme před 2-3 týdny psali v komentáři, kde jsme psali o příčinách. Přesně toto jsme uváděli, že pokud se vedení Ukrajiny bálo nacistů z AZOV, mělo požádat o pomoc USA i RF.

OSN počátkem týdne přiznala pouhých cca 360 civilních obětí ruské vojenské operace. Asi jich bude více, ale nejsou to statisíce, ani desítky tisíc.

Izrael (tradiční spojenec), Turecko (spojenec v NATO), Srbsko (tradiční spojenec) – neodsoudily ruskou vojenskou operaci ani neuvalily sankce. Asi ví proč, nemyslíte?

Rada bezpečnosti OSN se bude vyjadřovat k vývoji biologických a chemických zbraní (mezinárodní zločin) na území Ukrajiny podporované a financované USA. USA mají právo veto.

To pro začátek a pochopení širších souvislostí. Občanská válka na Ukrajině je od roku 2014, kdy vlády na Ukrajině, EU, NATO i OSN nejen nic neudělaly, ale aktivně pomáhali v genocidě rusky mluvícího obyvatelstva na východě Ukrajiny. Nejaktivnější byl prapor AZOV, který doslova masakroval všechno, co se hýbalo. Ukřižovávali lidi, usekával jim končetiny, jako v době Banderovské. EU, NATO, OSN tomu společně tleskaly a říkaly tomu boj za svobodu. 8 let je RF žádala, aby byl těmto zvěrstvům učiněn konec. Marně. Tedy válka, jak tvrdí propagandisté, fakt nezačala před 14 dny!

Obrázek

Vojenská operace RF, s ohledem na počet mrtvých civilistů, není vedena cíleně na civilní cíle, jak vám tvrdí mainstream. Zcela logicky by byly desítky tisíc mrtvých civilistů. To podle OSN není. Podívejte se na záběry dobývání Berlína z IIWW, jak to vypadá, když se bombardují civilní cíle.

Je naprosto jasné, že RF, v rozporu s tvrzením mainstreamu, od počátku postupuje pomalu, velmi „citlivě“ s ohledem na minimalizaci civilních obětí, právě proto nejsou masivně nasazeny bombardéry, nejsou použity hromadně ničící bomby, soustředí se na vojenské cíle, infrastrukturu. Z tohoto pohledu „citlivě“ vedené vojenské operace, tato nutně nemůže být vedena s nějakou obrovskou rychlostí, proto je i postup relativně pomalý. Mínění, že prezident Putin chtěl „bleskovou válku“, je tedy od počátku chybné. Pokud by chtěl „bleskovou válku“, jak tvrdí mainstream, použil by bombardéry, leteckou podporu, dělostřeleckou a tankovou podporu, což neudělal.

Strategií této vojenské operace je evidentně postupné získávání důležitých infrastrukturních cílů, protože vojenské objekty získali prakticky okamžitě. Přesto je téměř 1/3 Ukrajiny obsazena, nebo se o ni bojuje. A to za 14 dnů. Je zcela evidentní, že mainstream lže a šíří propagandu.

Počet civilních obětí je i důsledkem toho, že Ukrajinská armáda používá civilisty, jako živé štíty. Budují si vojenská hnízda v bytových domech, domovech sociální péče apod., kde žijí lidé. Toto si lze ověřit na nesčetných videích na TW, nebo FB.

Pokud by RF jednala bezohledně k civilním cílům, byla by dávno Ukrajina dobyta a denacifikována, jak znělo odůvodnění zahájení vojenské operace prezidentem Putinem.

Pokud s tímto pohledem někdo nesouhlasí, tak by měl umět vysvětlit několik věcí:

  1. Proč není civilní obyvatelstvo ukrajinskou vládou evakuováno z bojových oblastí?

  2. Když není evakuováno, proč je používáno jako živý štít?

  3. Proč se ukrajinští zbabělci nepostaví RF přímo, bez civilistů?

  4. Evakuace je možná během 1-2 dnů, diplomatická jednání probíhají, mohli se dávno domluvit, což se ani nepokusili.

  5. V Mauripolu se o to pokusili, ale tam ovládá území AZOV a ten je zodpovědný za neúspěch humanitárních koridorů, nemám žádné iluze o tom, že ve skutečnosti střílí do těch lidí právě AZOV. Ale co Kijev, Charkovsk a další města?

Nepíšu, jak to je, ale pokouším se o objektivní vidění celé situace a odmítám tu proukrajinskou lživou propagandu v médiích. Veškeré ty povídačky o tom, jak je prezident Putin nervózní z pomalého postupu, jak se RF nedaří ve vojenské operaci apod., jsou v tomto kontextu opravdu jenom lživé. Vše si lze ověřit z veřejně dostupných zdrojů, které současná neonacistická vláda nezakázala. 🙂

Obrázek

Neonacistický puč prokurátorů

Nejvyšší státní zástupce JUDr. Stříž, bývalý člen KSČ a vojenský prokurátor, který se svým členstvím podílel na zločinech proti lidskosti páchaných komunistickou diktaturou na našem obyvatelstvu, dnes v nejvyšší prokurátorské funkci, se nechal zaúkolovat vládou a splnil tak politické zadání vlády k potírání a kriminalizaci pravdivých informací o genocidě páchané Ukrajinci na rusky mluvícím obyvatelstvu Doněcka a Luhanska. Pod hrozbou kriminalizace nařídil stíhat jakékoliv takové informace, jako vymazat stránku z české verze Wikipedie o památníku Alej Andělů, který byl věnován dětským obětem této nacisticko-ukrajinské genocidy z řad dětí. Je-li Putin vrah, co je poté Zelenský, Porošenko? 

ŠEST LET OBČANSKÉ VÁLKY NA DONBASE – část 3. – DONBAS.CZ

V současné době jsou jakékoliv zmínky o této genocidě cenzory mainstreamových médií mazány a autorům je vyhrožováno trestním stíháním, s přesnou citací soudruha prokurátora Stříže.

V naší zemi došlo k prokurátorskému puči, potírání demokracie a svobody v naší zemi z této instituce. K tomuto zločinu se připojila i Vrchní státní žalobkyně Bradáčová, což nikoho nepřekvapuje.

Jakékoliv postupy vlády a jejich nohsledů je nutné vnímat v celkovém kontextu uvedení. Prokazatelně tak Státní zastupitelství ČR ve všech jeho stupních podporuje kroky, které vedou k odebírání základních lidských práv občanů, podle Ústavy, a samo se angažuje v přepisování dějin, jako za Hitlera, nebo Gottwalda. I v té době byli prokurátoři vždy proti vlastnímu národu a vždy vzorně sloužili totalitním režimům, jako dnes.

To, čeho se Státní zastupitelství dopouští po více než 2 roky dopouští, ignorování porušování základních lidských práv občanů ČR, dnes vyhrožování kriminalizací za názory občanů, je v přímém rozporu s demokratickými principy našeho státu.

Prokurátorský puč pokračuje, přestože cenzura je podle Ústavy zakázaná.

Obrázek

Zmizel Covid

Ne, nezmizel, všichni vaxi se z obhájců vražedných vakcín stali vojenskými stratégy, podporovateli zase a jenom toho jednoho AZOVukrajinského neonacistického dobra a o skvělých vakcínách už nepípnou ani slovo.

Proto se poněkud zapomíná na to, jak to ve skutečnosti je. Nejvíce hospitalizovaných jsou 2x-3x očkovaní. Neočkovaní jsou ve výrazné menšině při jakémkoliv přepočítávání. Je nepochybné, že vakcíny napdali lidskou přirozenou imunitu a tu zničily, nebo postupně ničí, to jsou ty dosud neprovedené testy na možné dlouhodobé negativní účinky vakcín.

V Košicích a Bratislavě protestovali odpůrci vlády. Neočkovaní jsou občané  druhé kategorie, kritizoval Fico — ČT24 — Česká televize

Nouzový stav si vláda prodloužila s jiným odůvodněním, takže tu pořád žijeme, jako v koncentráku. Mnozí lidé již naprosto ignorují jakékoliv nošení tlamokrytů, v prodejnách je většina bez nich, v MHD i jinde také. Zatím žádnou vládu tak občané neignorovali, jako tuto.

Přitom ještě 24. 2. prý zemřelo s nákazou 55 lidí. Divné, že?

Přejeme vám krásný příští týden.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.