2. 10. 2022 Teroristický útok USA, „slušné“ volby a mnoho dalšího

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Petr Fiala se ukázal jako výborný diplomat a klidná síla, chválí lidovec Výborný | Plus

Další týden práce vlády

Vláda nám prostřednictvím ministra Sikely sdělila, že cenové stropy ve výši 600 násobku proti cenám z loňského roku se nebudou týkat veškeré spotřeby domácností. Poté, asi za hodinu, nám vláda prostřednictvím téhož ministra sdělila, že se budou vztahovat na veškerou spotřebu domácností. Slibuji, co jsem slíbil, odvolávám, co jsem odvolal.

Fialova vláda lidu vzkázala, nás nezajímá, že přicházíte o práci, že nemáte na energie, že nemáte na léky, jídlo, nás zajímá Ukrajina, které budeme nadále posílat miliardy ve formě zbraní. Lid toto prohlášení ocenil tak, že vládním zástupcům ve volbách do Senátu dopřál prakticky shodný počet senátorů a senátorek, jako dosud.

Fiala nám také sdělil, že na Ukrajinu kradli zbraně zakoupené českými občany z jejich daní ještě před zahájením speciální vojenské operace RF. No to víte, na řešení inflace v té době nebyl čas.

Účast v druhém kole senátních voleb byla necelých 20% oprávněných voličů. Hodně to vypovídá o vnímání potřebnosti Senátu od občanů. I kdyby volil jenom jeden, nikoho to z mocných zajímat nebude, Senát prostě bude a občané si svým postojem nevyvzdorují jeho zrušení, pouze volbou u voleb si to vynutí. Je dobré si to uvědomit, protože naprostá většina vládních senátorů a senátorek tam chodí jenom ždímat státní rozpočet žádostmi o dotace. Takový ing. Czernin, opět zvolený za oblast Nymbursko-Jičínsko, si takto přivydělal skoro 60 milionů korun za prvních pár let v Senátu. Pro svůj obvod neudělal vůbec nic.

Při volbách do Senátu se prý dostalo nejméně 2 voličům na Jihlavsku do obálek pouze lístků protikandidátky a to hned v počtu 2 ks, ani jeden nebyl pro Vystrčila. Takové příhodné a typické, jak u nás funguje státní správa pod vedením této zrůdovlády.

Vláda k poslednímu září odvolala ředitele České pošty Romana Knapa. Ale už zapomněla, že na jeho místo by měla někoho dosadit. Takové příhodné a typické pro styl vládnutí této zrůdovlády.

A když jsme u voleb na Jihlavsku, tak se mi do ruky dostal e-mail od jednoho našeho čtenáře, jak tam „svobodně, demokraticky a slušně“ probíhal předvolební boj. Všichni zaměstnanci nejmenované společnosti, zaměstnávající kolem 2.000 zaměstnanců obdrželi e-mail, který začíná – Vzkaz pana generálního ředitele, z něj cituji, jak pokračoval dále: „...O své pracovitosti mne přesvědčil jak z pozice profese učitele, starosty, hejtmana či senátora, ale i jako občana. … Podpořte pana Vystrčila. Přijďte podpořit názor, že lži a populismus mají krátké nohy....“. V celém e-mailu ani slovo o možnosti volit 2 kandidáty, ani slovo o tom, že by zaměstnance „poprosil“ o volbu Vystrčila, prosté nařízení 2.000 zaměstnanců volit Vystrčila. Tak takto se „demokraticky“ vyhrávají volby do Senátu. 🙂

Česká republika na prvním místě | PrahaIN

Demonstrace proti vládě – ČR na prvním místě

Další demonstrace proti vládě se uskutečnila 28. 9. 2022, tentokrát se demonstrace organizovaly ve všech větších městech, všude byly i přes nepřízeň počasí desítky tisíc lidí, přičemž celkový počet demonstrantů tak překonal první demonstraci konanou v Praze, kam přišlo kolem 100 tisíc lidí.

Opět se ti „dobří liberální lidičkové“ na sociálních sítích, včetně vládních politiků neudrželi a častovali tyto demonstranty fašisty, ruskou pátou kolonou, nacisty, vyháněli je svými příspěvky z této země, lemply, neschopnými se o sebe postarat apod. Při pohledu do těch davů přitom člověk viděl slušně oblečené lidi a vlajkami České republiky, kteří při různých rozhovorech mluvili srozumitelně, bez známek opilosti, nebo užití jiných návykových látek. Něco, jako my v roce 1989. Podobné častování jsme si také v té době užili, urážky, takže tito „novodobí“ soudruzi nepřišli s ničím novým, co by si ti lidé, co tam byli, alespoň někteří, nepamatovali z dob dávno minulých, totalitních.

Všichni tito „slušnolidičkové“ se přitom ohání odpovědností a její přijetí. Tak si říkám, a to v souvislosti s výše uvedeným tématem o nařizování zaměstnancům, koho mají volit, proč právě oni nejdou příkladem? Způsobili tu inflaci dosud nevídaných rozměrů, přitom jejich zaměstnancům nepřidali ani haléř, jako tu míru odpovědnosti za zrůdnosti, které páchají jejich vládní miláčci, proč se všichni ti „liberální demokraté“ nerozhodnou to těm, co s postupem vlády nesouhlasí, kompenzovat, přijmout za volbu této zrůdovlády osobní odpovědnost a prostě nevyzvou oponenty, aby se přihlásili o kompenzace ve 100% propadu reálných příjmů a ve 100% růstu cen tu odpovědnost, po které tolik volají? Ono to je prosté, dokud za své rozhodnutí nenesou přímou finanční odpovědnost, tedy nebudou mít povinnost, když už sami odmítají přijmout tu odpovědnost, po které tolik volají, tyto škody ostatním občanům nahradit v plné výši, tak se jejich způsob myšlení nezmění. Když někomu způsobím škodu na majetku, tak ji, jako odpovědný člověk, přeci nahradím, oni ne? Bodejď by jo, oni jsou právě tím prototypem uřvanců, bez odpovědnosti. Kdyby ji měli, budou držet ústa.

Zajímavosti o Kalifornii | Čím vás Kalifornie překvapí? | Cultures

Zprávy ze světa

USA podnikly teroristický útok na energetickou infrastrukturu, kdy poškodily plynovody Nord Stream I i II a to na několika místech. Polský europoslanec Sikorski na svém Twitterovém účtu USA poděkoval za tento teroristický čin. Biden tak splnil to, co slíbil, že Evropa, resp. Německo a tím i my, ruský plyn mít z Nord Streamu nebudeme, že se o to USA postarají.

Obrázek

Kalifornie – Kongresman Nehls na svém Twitterovém účtu uvedl, že lékaři v Kalifornii mohou nyní přeoperovat pohlaví dětí bez souhlasů rodičů dokonce i z jiných států. Brzy v EU. To je ten údajně liberální svět, kdy vám ukradnou práva, uříznou penis nezletilému dítěti, našijí mu jakousi atrapu vagíny a vy nemáte žádná práva, jenom mlčet a platit.

Kalifornie – opět – přijala zákon, ve kterém mohou odebírat lékařské licence lékařům, kteří zpochybňují vakcinace proti tzv covid.

Donbas – ve 4 regionech – Záporožském, Chersonském, Donětské a Luhanské republice proběhla referenda, ve kterých občané těchto oblastí rozhodovali o připojení se k Ruské federaci, jako další federativní státy. Na tato referenda dohlíželo přes 130 zahraničních pozorovatelů (mimo jiné z USA, Německa, Itálie, Venezuely apod.) a uznali, že se jednalo o zcela demokratické volby, sice probíhající v konfliktu, kdy bylo potřeba případně bránit občany a jejich právu v referendu volit i v ulicích přítomnou armádou. Což bylo mimochodem stejné, jako v Afghánistánu, zde pod „kontrolou kulometů“ NATO. Již v minulosti probíhaly různé volby a referenda v daných oblastech a vždy dopadla shodně, dalo se tedy očekávat drtivé vítězství příznivců připojení oblastí k RF. Prezident RF Putin výsledky referenda uznal a požádal Dumu o vyslovení souhlasu. Poté budou všechny oblasti součástí Ruské federace.

Plánují Rusové konflikt na Ukrajině? Připomíná to události před válkou v Gruzii, říká odborník | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Zprávy z fronty

Po připojení 4 oblastí k RF bude jakýkoliv útok na ně považován za útok na RF. I přes křik o údajné protiprávnosti, nebo porušení mezinárodního práva, je to přesně naopak. Referenda nepodléhají žádnému schvalování ze strany mezinárodních organizací, nebo snad politiků, jsou místním právem. Pokud jde o připojení těchto oblastí k RF, toto je opět v souladu s mezinárodním právem, protože takové jednání mezinárodní právo neupravuje. I přes křik propagandistů, lhářů, podvodníků, kteří neznají ani základy mezinárodního práva. Je to obdobná situace jako v Srbsku, kde Kosovo vyhlásilo nezávislost a jelikož dané mezinárodní právo neupravuje, bylo jednání Kosova, jako precedent pro případné další jednání v podobných situacích, faktickým precedentem, který potvrdil i Mezinárodní tribunál v Haagu. O porušení mezinárodního práva rozhoduje pouze a jenom RB OSN, jejíž rezoluce, jako jediné organizace na světě, jsou vymahatelné, jakýmikoliv prostředky. RB OSN, přestože ji taková rezoluce byla předložena, tuto neschválila. Je to faktické potvrzení skutečnosti, že daná referenda i vyhovění RF jejich výsledku, jsou zcela v souladu s mezinárodním právem.

Argumentace, že to bylo díky právu VETO ze strany RF neobstojí. To totiž zcela běžně, při pokusech prošetřit válečné zločiny, zločiny proti lidskosti páchané i za přispění ČR vojsky NATO, resp. USA, právě USA také používají. Vytvořily tak nebezpečné precedenty, kterými se nyní mohou jiné státy řídit. RF samozřejmě bude hájit své zájmy, jako je hájí USA, Čína, Německo, Maďarsko. Jenom ČR ne. 🙂

Ukrajina prý postupuje v ofenzívě, jak nám hlásí propagandisté z ČT apod. Jedno vítězství prý stíhá druhé a ruská vojska prý nestačí utíkat.

Dovolím si opakovaně uvést, RF už dávno tento konflikt vyhrála, jde pouze o to, kolik obyvatel Ukrajiny ještě bude poslána na „jatka“. Bojovat se zřejmě bude do posledního Ukrajince, ale mohu vás ujistit, že nic z toho, co propaganda šíří, není pravdou. Už i v zahraničních médiích, ne té nacistické EU propagandy, se objevují úvahy, které jsem tu sdělil na samém počátku konfliktu, že RF sleduje nějaké jiné zájmy, proto fakticky umožňuje další postup UA. Jestli to prý není léčka, ptali se třeba ve Washington Post.

Přestože je ruská armáda v dezolátním stavu, prakticky před 7 měsíci už neměla mít ani jídlo, palivo, náboje, přesto dosud RF „nenajela“ na „válečný průmysl“? Jedna naše pitomoučká politička sice v TV tvrdila, že stejné čipy, jako jsou do pračky, prý RF používá do svých zbraní (asi netuší, že tyto čipy dodává ve světě leckdo a fakt se do zbraní nedávají), ale už nedokázala vysvětlit, on se jí tedy propagandistický moderátor ani neptal, proč tedy nevyrábí ty „nechytré“ zbraně a munici? Dochází vám v půlce prosince dříví, půjdete si jej koupit, nebo si řeknete, teď už to do jara nějak vydržíme? Nechci nikoho přesvědčovat o pravdivosti mých názorů, pouze poukazuji na značné nedostatky při uvažování našich propagandistů. Ona totiž ta vojenská strategie se z prostého střílení a „obětujeme pravou stranu, my obětujeme obě strany“ značně posunula a veškeré jednání RF nasvědčuje dosti promyšlenému plánu. Ten jsme již popisovali, odzbrojit země EU v NATO.

Přejeme vám krásný příští týden.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.