30. 6. 2024 Dezinformace šířené vládou

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

https://x.com/Denik_TO/status/1807277935138578499

 

Úspěch nebo šaškárna?

Pamatujete si náš minulý komentář, ve kterém jsme doslova uvedli, že „fízlové“ lžou, protože se na videozáznamy ve Filozofické fakultě Univerzity Karlovy ani nezeptali? A ejhle, zase jsme byli první, co to napsali a „Gestapo“ se pod tíhou důkazů muselo přiznat, že veřejně lhali, a že se skutečně vůbec nikoho na videozáznam neptal.

Dostali jsme „sprchu“, že jsme si je dovolili napadnout, ale nyní je naprosto jasné, že kdybychom Gestapo rozprášili, nadělali bychom méně škody, než když ty podvodníky a lháře musíme platit. A že jich platíme přes 40.000.

Ano, Policie a Rakušan jsou přímo odpovědni za zavraždění 15 lidí na Filozofické fakultě UK, jsou to spoluviníci a mají být v kriminále. Ať se vám to líbí, nebo ne.

Volby do Evropského parlamentu 2024 - pouze na území ČR | Velvyslanectví České republiky v Canbeře

Zfalšované výsledky voleb

V souvislosti s právě přijatým zákonem o možnosti volit ze zahraničí „koresponďáky“ se opozice vzácně spojila s tím, že to je způsob, jak falšovat volby. Ale o tom tato část komentáře nebude, přestože to je naprostá pravda. Stejně tak se je možnost i ptát, proč tedy nemohu já volit koresponďákem, když může někdo ze Zanzibaru, proč ne já z Prahy, ty z Brodu, z Konce světa? Proč nás diskriminují, ti vandráci, co si hrají na „rovná práva“?

Ale my tu máme případ, který potvrzuje, že v ČR se dávno falšují výsledky voleb. Nikoliv hlasy „mrtvých“, jako nás to nyní bude čekat, ale přímo při sčítání volebních výsledků.

Přišlo se na to náhodou, ale ani jeden kvazi „novinář“ si toho nevšiml, nikde nevidíte nadpisy deníků – v ČR se falšují výsledky voleb. Nic, vůbec nic.

Tak si přečtěte tento článek, kde je zcela zjevné, že stěžovatelka uspěla, protože při kontrolním vzorku sčítání vyšel podvod natolik najevo, že Ústřední volební komise nechala přepočítat další, daleko větší, vzorek hlasů. Tedy je potvrzeno, že při sčítání hlasů se v ČR podvádí. Otázkou tedy je, kolik je vlastně poslanců, senátorů legálních a legitimních a je vůbec vláda ČR legální a legitimní, když se tak masivně podvádí při sčítání hlasů?

Pravda o Ukrajincích v ČR

Rozmohl se nám v ČR takový nešvar, šířit dezinformace o Ukrajincích, především hlupákem Rakušanem, Ministerstvem vnitra, Jurečkou, Ministerstvem práce a sociálních věcí a jako již tradičně, Gestapem, tedy fízly, chcete-li Policií.

Naposledy vládou placený Demagog, což je spolek dezinformátorů a lhářů, plnící přání nacistické vlády Petra Fialy, zveřejnil tento blábol:

Obrázek

Pokud 120.000 Ukrajinských negramotů dokáže uhradit náklady naší země na jejich sociální dávky a veškeré náklady naší země na ně, přestože jich je dohromady 650.000, jak tvrdil dezinformátor Rakušan na síti „X“, tak jak je možné, že náklady na důchodce nezaplatí ani téměř 6.000.000, ano, 6 milionů pracujících, když jich nejsou ani 3 miliony, jak zároveň tvrdí nacista Fiala?

Profesor Nutella hodlá tvrdit, že Ukrajinský negramot, většinově pracující za mzdu blížící se minimální, protože je negramot a neumí česky, prý zaplatí za 3-4 další Ukr negramoty veškeré náklady naší zemi. Oni se regulérně snaží lhát, že ten 1 Ukr negramotný dělník, který si vydělá 16.000 Kč čistého, prý zaplatí na daních 17.666,- Kč měsíčně.

Dělají si z vás srandu, ale takovou, že učí lidi Ukrajince nenávidět, s plnou parádou, jak se říká. Lžou o nich, Nutella a jím placení kvazi novináři neustále napadají naše občany, uráží je, lžou o nich, a ti se poté logicky zaměří na Ukr negramoty.

Fakta jsou ovšem naprosto odlišná. Na rozdíl od Ukr negramotů, občané ČR chodili do základní školy a tam povinně učili matematickým dovednostem, jako je sčítání, odečítání, dělení, násobení apod. A ne, nenapadám Ukrajince, píšu fakta, podle údajů Ministerstva vnitra v ČR žije 48.000 Ukr dětí ve školním věku, ale podle MŠMT jich do základní školy chodí pouhých 37.000. 24% Ukrajinských dětí neplní základní školní docházku, povinnou pro všechny děti na našem území. Ale pokračujme - a prostým dělením přijdeme na fakt, že profesor Nutella a dezinformátoři z Demagogu lžou, pokud tvrdí, že běžný Ukr negramot vyžije z 5.000 Kč měsíčně, což je uprchlická dávka, kterou jedinou počítají jako výdaj státu. Kde najdete za tyto peníze nájem, kde za to koupíte jídlo, zaplatíte, zdravotní a sociální pojištění, koupíte si oblečení apod.? Na to přijdete prostým dělením, pokud to nevíte. Ale co více, v těch 5.000 Kč je započítáno i zdravotní pojištění, které je v hodnotě 3.000 Kč měsíčně, jako minimální. Tohle opravdu tvrdí dezinformátoři z Demagogu a soudruh nacista Fiala.

Fakta jsou taková, že každý Ukr dostane zaplaceno kompletní ubytování, dostane příspěvek na oblečení, jídlo, mobilní data, volání a kapesné 5.000 Kč na osobu.

Ale k tomu nám tvrdí, že tito Ukr negramoti měsíčně odvedou do státní kasy přes 17.000 Kč měsíčně, což je více, než vůbec vydělají.

Neuvěřitelně lživá a podvodná čísla.

Takže si nalijeme čistého vína, jak to s Ukr negramoty ve skutečnosti je. My, daňoví poplatníci za ně platíme nejméně 100 miliard ročně. Přes 13.000 Kč měsíčně za osobu na bydlení, sociální, zdravotní odvody, vstupenky do ZOO, lítačky v MHD, náklady na jídlo, ošacení, a 5.000 Kč kapesného měsíčně. To jsou fakta. K tomu u nás čerpají zdravotí péči a to pěkně drahou, dále někdo musí jejich agendu zpracovávat, někdo musí dohlížet na dodržování pravidel, tito lidé někde musí pracovat, všichni mají počítače, platíme jim náklady na provoz apod. Jeden takový Ukr negramot nás vyjde na dobrých 40.000 Kč měsíčně. A šup s touto částkou do kalkulátoru, násobit 12x a poté 650.000x

K těm 100 miliardám je poté dobré přičíst i náklady na zbraně, které jim nacistá Fiala dodal, v běžné hodnotě více jak půl bilionu korun. Ano, tolik nás ta švanda stála a bude stát, nás, daňové poplatníky a přitom budeme poslouchat žvásty, že prý není na důchody a důchodce. Je, peněz je dost, kdo nedělá, ať švihá zpátky a neparazituje na našem systému. On do něj nic nevložil, nemá právo z něj cokoliv brát.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.