29. 5. 2022 Pravda je jenom jedna, ta naše, Witowská

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Máme vládu s důvěrou. Tak jí věřme! | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Další týden práce vlády

Vláda v tomto týdnu odmítla projednat návrh Ministra práce a sociálních věcí, kterým je specialista na tento obor, traktorista Jurečka, na příspěvek 5.000 Kč jako pastelkovné pro děti rodičů, jejich celkový příjem nepřesahuje 1 milion korun ročně, prý už definitivně hrubého, protože ani na tom se nebyli vládní představitelé schopno shodnout. Takový příspěvek je prý v rozporu s naším právem, ale co více, i Eurounijním, tedy Protektorátním.

Tak na to by nepřišel asi nikdo, ono to je totiž pastelkovné pro děti, které zpravidla nejsou výdělečně činné, který se musí dávat plošně, protože jinak jsou děti bohatých rodičů diskriminovány. A diskriminace je u nás trestná. Takže tu máme vládu, která prokazatelně porušovala základní lidská práva občanů, páchala tu apartheid na občanech, kteří se odmítli očkovat proti čínské chřipce, teď chtěla diskriminovat děti. Příště by mohl ministra práce a sociálních věcí dělat třeba řidič tramvaje, pravděpodobně vůbec není nutné mít nějaký přehled o resortu, ve kterém dělám ministra, takže to je vlastně jedno, kdo ho bude dělat. No, ono to je tak jedno, jako v tomto konkrétním případě, miliony které nás tato pitomost stála v nákladech na státní správu, která tuhle diskriminační pitomost musela připravit, zaplatí kdo? No, zase hloupej občan.

V průzkumech veřejného mínění, které si objednává vládní propaganda, to pro ní nedopadlo dobře. Přes 80% občanů nedůvěřuje vládě a přes 75% občanů nevěří, že je schopna zvládnout současnou krizi. V normální demokratické společnosti by taková vláda sama podala demisi, ale vládní představitelé mají plná ústa morálky, kterou sami nedisponují. V druhé polovině roku budou čísla daleko horší, budou přes 90% nespokojených. To už bude kolem 40% lidí žít pod hranicí bídy. V této souvislosti si dovolím připomenout naše komentáře více jak 2 roky staré, kdy jsme na důrazně varovali čtenáře, že s idiotskými kroky tehdejší vlády v brzké době dojde k naprostému kolapsu ekonomiky, k drastickému zhoršení životní úrovně obyvatel, přičemž s těmi idiotskými vládními kroky souhlasila i dnešní opozice. Psali jsme, že kvůli banální nemoci zničí celou zemi. Na naše slova došlo, možná si vzpomenete, co jsme tehdy psali.

Vláda nadále pokračuje v rozdávání našeho vojenského materiálu, včetně těžké bojové techniky Ukrajině. A to bez náhrady. Jedná se o zcela funkční stroje, v případě napadení naší země se nemáme čím bránit. Samotná kolektivní ochrana v NATO by byla diskutabilní, pokud by RF, zcela po právu, považovala dodávání vojenské techniky jedné straně sporu, za vyhlášení války. Na což upozorňuje i NATO. Tedy dělají si alibi pro neposkytnutí kolektivní ochrany. Velmi pravděpodobně to je také zakotveno v některém z článků smlouvy o NATO.

V tomto týdnu jsme si připomínali 80 výročí atentátu na zastupujícího říšského protektora Heydricha. K bezpochybným hrdinům té doby, kteří se podíleli na daném atentátu řečnili zástupci vlády, která prokazatelně dodává zbraně Ukrajinským neonacistům, jako byl batalion Azov, jehož příslušníky Sněmovna reprezentantů USA označila dodatkem zákona za neonacisty a rasisty v roce 2014 a zakázala armádě USA je cvičit. S ohledem na obchodní zájmy USA tento dodatek v nedávné době byl zrušen, ale to nic nemění na faktu, že tito lidé se prokazatelně honosí nacistickými symboly. Což je patrné z mnoha videí na sociálních sítích. Toto je naprosto bezprecedentní pošlapání památky těchto hrdinů.

Jenom pro vysvětlení, kluci a holky, co napomáhali hrdinům ke spáchání atentátu i poté, nejen z řad samotných parašutistů, o té akci nerozhodli. Jenom přiletěli splnit úkol, který jim byl zadán, s tím, že misi nepřežijí. V tom tkví jejich nezpochybnitelné hrdinství. Zatímco dnes lidé sedí za počítačem a nadávají na vládu, oni obětovali svůj život v boji za svobodu. O tom, zda celá akce má smysl, nebo nemá, tu nepíšu, o tom se historici dohadují dodnes a já se necítím být oprávněn to hodnotit. Na jedné straně rozhodnutí Heydricha i značnou část Čechoslováků vyhladit, na straně druhé desítky tisíc nevinných mrtvých, vypálené vesnice. To je rozhodnutí politické, ale nelze zpochybnit hrdinnost jednání parašutistů a všech občanů této země, kteří jim pomáhali.

Světlana Witowská neunesla kritiku: Co řekla? – eXtra.cz

Existuje jenom jedna jediná pravda

Nekorunovaná královna šíření dezinformací z propagandistické České televize, Světlana Witowská, uvedla na svém Twitterovém účtu úžasnou věc. Pravda je jenom jedna.

Když opomenu dezinformace, které od „rána do večera“ šíří na obrazovkách z České televize, které musíte platit výpalné, tak nelze opomenout abnormální pitomost sdělení. Kdysi byla také JEDINÁ PRAVDA – Hus, Galilei, Bruno, Einstein, Tesla, Diviš, Nobel, Wiklef, Jára Cimrman 🙂 by ji to asi dokázali vysvětlit, když proti té jediné pravdě psali a říkali tu svoji „nepravdu“. Ale proč chodit tak daleko, tato dezinformátorka nás dnes a denně krmila nesmysly o tom, jak je prý vakcína na čínskou chřipku bezpečná, jak vás prý ochrání na celý život před tou banální nemocí, že prý už nikdy neonemocníte a další lži. Ještě nedávno nám lhala o tom, jak Ukrajina vítězí, jak Ukrajinský superstíhač sestřeluje stovky ruských stíhaček, jak se udatní Ukrajinští námořníci obětovali a ti odporní Rusáci je prach sprostě zavraždili, sice nám po dvou dnech mávali živí a zdraví z vazební věznice, sice žádný superstíhač nikdy neexistoval, sice Ukrajina dostává do držky, přesto si osnovuje právo tu někoho poučovat o jediné pravdě.

Pokud bychom nebyli obětí propagandy, jejíž jednou z hlavních tváří je tato dáma, tak bych na její tvrzení byl ochoten přistoupit. Ale tak to není, jejich pravdu nám tlučou do hlavy od rána do večera, přestože to je lež, jako věž, nebo jejich pravda.

A zcela konkrétně uvedu jasný příklad a rád bych věděl, co je z toho pravda:

UA vs RF

  1. pravda – ta propagandistická – Válka na Ukrajině je zaviněna RF, která napadla suverénní stát v rozporu s Mezinárodním právem. Ukrajina RF NEVYPROVOKOVALA (napsáno velkým písmem, protože to slovo je rozhodující právě v tom Mezinárodním právu). Zároveň média zveřejnila rozhovor Ukrajinského prezidenta, ve kterém říká, že se separatisty na východě Ukrajina bojuje od roku 2014. Dnes se píše rok 2022.

  2. pravda – ta z RF - Speciální vojenská operace je důsledkem žádosti nezávislých republik (které zároveň RF předem uznala), o poskytnutí vojenské ochrany před Ukrajinou a jejich armádou, která na tyto dvě země útočí. Je to v souladu s čl 51 Charty OSN. Vyhlášení nezávislosti různých teritorií na území jakéhokoliv státu, nepodléhá souhlasu daného státu a není v rozporu s mezinárodním právem, jak uvedl Mezinárodní soudní tribunál v Haagu v precedentním rozhodnutí ve věci Srbska a Kosova.

A co je tedy ta pravda? Který z těchto výroků je pravdou? Prezident Ukrajiny tvrdí, že vedou válku se „separatisty“, přičemž k vyhlášení nezávislosti obou nových zemí není potřeba souhlasu Ukrajiny, precedent Kosovo, je to tedy „NEVYPROVOKOVANÝ“ konflikt, nebo Ukrajina, jak tvrdí její prezident, porušila Mezinárodní právo ve věci útoku na nové republiky, které vznikly v souladu s mezinárodním právem? A RF tak má právo v souladu s čl 51 do válečného konfliktu vstoupit na straně Ukrajinou napadených republik?

A pokud nám budete psát, tak prosím včetně odkazů na to dané mezinárodní právo. Já vám odkazy na toto konstatování pošlu, především na tu právo na nezávislost od Mezinárodního soudního tribunálu v Haagu.

Historie konfliktu Ruska a Ukrajiny přehledně: Hrozí válka? - CNN Prima NEWS

Zprávy z fronty

3 měsíce nás propaganda utvrzuje v tom, jak „Rusáci“ dostávají do držky. Tento týden, náhodným mávnutím proutku najednou uvádí, že Ukrajinci prohrávají, dokonce tolik, že Luhanská oblast, ještě včera, podle propagandy, plně pod kontrolou Ukrajinců, najednou nemá kontrolu nad 95% Luhanské oblasti, jak řekl představitel dané oblasti. 🙂 Co více, najednou v Čro rozhovor s jistým generálem, který tam říká „ruskou propagandu“, že prý Ukrajinci jsou v dané oblasti fakticky obklíčeni a mají pouze 2 možnosti – utéci, prohrát. K tomu v propagandistických médiích, cenzurou povolených, série článků o tom, jak RF vítězí.

Štípal jsem se o 106, protože jsem si myslel, že jsem usnul a zdá se mi o návratu svobody a demokracie do naší zemi. Byl to jeden jediný den, tuším čtvrtek, nebo pátek. Od té doby opět na plné obrátky jede propaganda o neustálém vítězství Ukrajinců, kteří sice podle všech informací postupují zpět, nikoliv vpřed, ale to nevadí, český občan jistě věří. 🙂

Hladomor na Ukrajině 1932 - 1933 - Šokující Planeta

Hladomor

A na konec jedna ne zcela pozitivní zpráva. V Africe a Asii letos vypukne hladomor, protože Ukrajinci pod vedením Zelenského, zaminovali přístavy a žádné lodě, které by převezly obilí apod., tam nemohou přijet. To je informace z Čro, tedy cenzurou povoleného média.

Těšíte se na stamiliony nových migrantů do Evropy?

Přejeme vám krásný příští týden.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.