7. 7. 2024 Středoevropská velmoc

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Obrázekpřevzato z FB

Stát musí šetřit, tak okradl důchodce, aby mohl zvýšit dávky Ukrům

Celá země se shodne na tom, že nelze mít státní rozpočet deficitní. Je jedno, zda fandíte levici, pravici, ultra levici, ultra pravici, prostě všichni to ví a shodnou se na tom, že stát nesmí vytvářet dluhy.

Fialova nacistická vláda, tady teď odbočím, někteří z vás se nás ptali, proč píšeme u vlády Fialy, že je nacistická, tak je to tím, že se chová naprosto stejně, jako ti nacisté, Rusové k nám nesmí běžně cestovat, prý jim nestačí klasické biometrické pasy, co Rus, to záškodník, nesmí u nás zpívat, točit filmy, sportovat na akcích, chová se k nim, jako k méněcenným, jako to dělal Hitler k Židům. Kdyby mu prošlo je posílat do plynových komor, udělají to. Ale to by mu zatím neprošlo, tak to nedělá.

Mezitím téměř denně čteme už i v mainstreamu neuvěřitelné statistické údaje, jako je tento, který zveřejnily Novinky – Třetina rodin nemá na výměnu nábytku nebo na maso.

Obrázek

Takže ta Fialova nacistická vláda okradla důchodce o valorizaci s odůvodněním, že prý by šlo o vysoké ekonomické náklady a údajně nevratné ekonomické škody, což je blbost, které uvěřil jenom idiotský Ústavní soud, jde o 1 Kč měsíčně, pro vaši představu z vaší mzdy, lidem, kteří dosud nejsou v důchodu už vzkazuje, že důchody mít nebude, ale na důchody budou nadále tvrdě platit, přitom pěkně v tichosti zvýšila sociální dávky Ukr lemplům, kteří do naší země přišli doslova vyžírat náš ekonomický systém. Prý jich pracuje cca 100 tisíc z více jak 600 t zde cizopasících na našich daních. A ne, nejedná se o žádné válečné uprchlíky, jsou to jenom vyžírkové, kterým nezáleží na jejich zemi, kde je nyní každá ruka Ukrajince potřebná do průmyslu, zemědělství, zdravotnictví apod., jak říká jejich prezident Zelenský.

Takže peněz je ve státním rozpočtu evidentně dost, sice na dluh, který zaplatí naše děti za Ukrajinské vyžírky a doslova lemply, kteří se tlemí hloupým Čechům do obličejů a Fialova nacistická vláda jim jde na ruku. Koho příkazy plní, to netuším, ale všichni vidíme, že naši zemi vedou do záhuby.

Maďarské předsednictví

V pondělí se ujalo Maďarsko předsednictví v EU. Pokud se někdo domníval, že jejich předsednictví bude vlezdoprdelkovské, jako to trapné české, tak to se mohl předem zeptat, aby pochopil, že takové nikdy nebude.

Obrázek

Od samého začátku je patrné, že se na maďarské předsednictví dlouho nezapomene. Premiér Orbán ihned vyrazil do Kyjeva, kde se setkal se Zelenským, poté do Ruska, kde se jako nejvyšší představitel EU setkal s panem prezidentem Putinem. Už tento samotný krok nemohou nacisté (liberálové) překousnout. Jsou pohoršeni tím, že někdo hodlá jednat s oběma stranami, nikoliv pouze tou jednou, jednoznačně prohrávající.

Současný lídr Evropské unie se bude půl roku snažit zamezit jaderné válce.

Obrázek

Velkým problémem pro ČR je fakt, že Maďarsko se postupem času stalo středoevropskou velmocí, kterou při svých zahraničních návštěvách nevynechávají nejmocnější muži světa, jako čínský prezident a u všech světových velmocí má dveře otevřené dokořán. Diplomaticky se Maďarsko pohybuje velmi dobře, přestože je členem NATO i EU, je schopné se stýkat s vůdci zemí, které ke svým zájmům potřebuje, například jednání v Iránu mělo neskutečný světový ohlas.

A díky této úspěšné diplomacii je také Maďarsko tygrem v růstu HDP v EU. Téměř 5%, kdy ČR se pohybuje na úrovni 0%. Maďarsko má také obrovský příliv zahraničních investic, největší čínská automobilka tam staví nový závod na výrobu elektromobilů, obrovský nárůst exportu.

Nejhorší je, když si uvědomíte, že jsme tou středoevropskou velmocí měli být my.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.