23. 10. 2022 Vláda ČR škodí naší zemi

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Školství, obrana i finance. Přečtěte si, jaké jsou priority rodící se  koaliční vlády Petra Fialy | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Další týden práce vlády

Vláda zavinila nárůst státního dluhu o cca 425 miliard Kč za prvních 9 měsíců tohoto roku. Dosud nejhorší hospodaření měla vláda Andreje Babiše, kdy deficit státního rozpočtu skončil v roce 2021 ve výši 420 miliard Kč. Vláda Petra Fialy se tak zařadila na první místo nejhorších vlád v dějinách země od 1918, včetně protektorátních.

Vláda přijala rozhodnutí o dodatečném zdanění ve výši zdanění 60% zisků, rozumějte zestátnění, firem z určitých sektorů, jako je energetický, bankovnictví apod., přičemž v rámci „honění lajků“ na sociálních sítích se nedokázala domluvit na tom, od jaké doby bude toto „zestátnění zisků“ platit. Piráti a KDU-ČSL prosazují retrospektivní zdanění, které je v rozporu se zákonem i Ústavou ČR, tedy již od letošního roku, s čímž do médií vstoupila soudružka Richterová z Pirátů a soudruh Jurečka z KDU-ČSL. V daném okamžiku ztratily společnosti, kterých se bude toto „zestátnění“ týkat, na svém ohodnocení 31 miliard Kč. V rámci tohoto marxistického experimentu je potřeba se ptát, kdo nyní půjčí například ČEZ na dostavbu nových bloků jaderných elektráren, pokud hodnota podniku razantně klesla, vláda narušila tržní prostředí, banky ztrácí důvěru v podnikatelské prostředí České republiky, kdy si vláda dělá, co chce.

Vláda si půjčila cca 9,8 miliard Kč od EU na ukrajinské ekonomické migranty. To je v přepočtu na 1 z nich, včetně dětí, cca 25.000 Kč. Českým občanům, kteří tyto nesmyslné dluhy budou splácet, vláda zatím neposkytla ani haléř, vyjma „pastelkovného“ pro děti. Na ně prý není.

Vláda ČR se pokouší zformulovat zákon, který by zakázal svobodu slova a projevu. Něco podobného si v 80. letech nedovolil ani komunistický režim, pod taktovkou Národní fronty, kdy přijal Listinu základních práv a svobod občana. Premiér tyto nacistické praktiky obhajuje tím, že prý občan má právo nebýt dezinformován. Dovolím si upozornit, že žádné dezinformace v mediálním prostoru nejsou, neexistuje tu žádné šíření proruských narativů, nebo propagandy, neexistují tu žádní ruští dezinformátoři, ani tu nejsou žádní ruští agenti apod. Je to hra s lidskou myslí a podvědomím, kdy nám neustále diktátoři říkají lži, které nejsou schopni prokázat.

Vláda nás vyzývá k úsporným opatřením, místo topení z 5-ti svetrům, přitom si potají sama zvýšila odměny, včetně poslanců, senátorů a soudců o desítky tisíc měsíčně, v některých případech. Zvýšení minimální mzdy je prý nemožné.

Tatáž vláda má v návrhu státního rozpočtu pro příští rok i návrh na finanční prostředky pro dalších více jak 8.000 státních úředníků, které hodlá přijmout. To jsou ty jejich úspory. Je zcela evidentní, že tito podvodníci si dělají z lidí jenom srandu.

Ukrajinští ekonomičtí migranti se evidentně pracovat nechystají. Je jich tu přes 460.000, ale pracuje jich kolem 70.000, 390.000 z nich tedy živíme mnohé měsíce, přestože tu je přes 350.000 volných pracovních míst, především pro nekvalifikované zaměstnance, tedy přesně určených pro ně (zdroje se v počtech výrazně liší, nelze tedy přesně určit čísla), pokud se za celé měsíce nebyli ochotni naučit alespoň pár základních vět v češtině. Za této situace by měla vláda jednat tak, že je vrátí na Ukrajinu, kde se, především v západní oblasti, vůbec nebojuje a mají se o ně postarat především místní Ukrajinci, nikoliv cizí země, které mají sami obrovské ekonomické potíže. Z hlediska ekonomického je lepší, když zbankrotuje 1 země, v tomto případě Ukrajina, než i naše republika, ze které žádní občané nemávali vlajkami s hákovými kříži na hranicích s Ruskem, ani nebyli ti, co nesplnili ani čárku z Minských dohod.

Na jednání EU si Maďarsko prosadilo výjimku z dodávek plynu, který nadále bude odebírat z RF. Vláda ČR za tuto možnost odmítla bojovat a poškodila tak zájmy nejen občanů, ale i podnikatelů na našem území. Ceny plynu z RF jsou výrazně nižší, než ceny od USA, na což upozornil i francouzský prezident Macron, který přímo obvinil USA, že doslova drancují státy EU díky dodávkám předraženého LNG plynu od nich, přičemž v USA jsou ceny 3-4x nižší, než v EU. USA jde evidentně o ekonomické oslabení států EU a občanů těchto zemí.

BIS prý opět našla nějakého ruského špiona. Při pohledu na výsledky práce této rozvědky za posledních 10 let nenajdete jediný konkrétní výsledek, jediný pravomocný soudní rozsudek, přitom nás neustále oblbuje, lže, o tom, jak nám ti zlí Rusové prý škodí. Ani jeden agent s kufříkem plným ricinu, ani jeden špion s novičokem, ani jeden člověk, který by chtěl údajně nějak ublížit Kolářovi, Novotnému, Zdechovskému, ani jeden člověk z Vrbětic, ani jeden špion na MZ, prostě nikde nikdo. Ale prý jich tu jsou miliony. Je čas tuto zbytečnou a prolhanou rozvědku zrušit.

Lepší svět - e-sence

Zprávy ze světa

Již prakticky ve všech zemích Evropy probíhají masové demonstrace proti zločinnému jednání vlád jednotlivých zemí. Již prakticky neexistuje země, kde by takové demonstrace neprobíhaly. Mainstream mlčí, neinformuje občany ČR o tomto dění, zcela účelově, aby zamezily podobným demonstracím v ČR.

Alžír si objednal zbraně z Ruské federace za více jak 20 miliard Euro pro rok 2023. Je zcela evidentní, že mainstream propagandisté lžou, protože neustále informují o nesmyslu, že RF nemá již moderní zbraně, nemůže je ani vyrábět, přestože je do Alžíru dodá. RF přeci nemá mít čipy, nebo ne? 🙂 Jedná se o celou mašinérii propagandy, která má za cíl uvést občany ČR v omyl.

Ukrajinská armáda za poslední 3 týdny nepostoupila ani o centimetr. Mainstream lže, že postupují vpřed. To ovšem není pravdou.

USA se připravují na vstup svých vojsk do konfliktu mezi Ukrajinou a RF. Na území Polska a dalších zemí Evropy začaly stahovat svá vojska. Otevírá se tak možnost Číně převzít kontrolu nad separatisty z Tchaj-wanu.

Itálie – Georgia Meloni byla jmenována první italskou premiérkou v historii země. Vládu sestaví z pravicové koalice, která byla domluvena již před volbami.

Čína uzavřela dohodu o dodávkách nerostných surovin ze Saudské Arábie. Nadále tak posiluje svoji nezávislost na zdrojích z USA, které jsou nekvalitní a nespolehlivé, podle vyjádření vládních zástupců ČLR. Čínský prezident byl opět zvolen do třetího funkčního období. Pamatujete, jak mainstream lhal, že prý je v domácím vězení? 🙂 

Německo – Olaf Scholz, spolkový kancléř, uvedl, že při rozhovorech s prezidentem Putinem mu nikdy nebylo jakkoliv vyhrožováno v souvislosti s eskalací konfliktu na Ukrajině. Pro Die Welt tak popřel propagandistické lži mainstreamu.

Německo – dále kancléř v rozhovoru uvedl, že více jak třetina Němců je proti jakýmkoliv sakcím proti Rusku a jakékoliv pomoci Ukrajině a Ukrajincům, přičemž 70% Němců je proti sancím vůči RF, ale s určitou pomocí Ukrajincům souhlasí. Odůvodnil tak velmi malou pomoc ze straně Německa Ukrajině s obavou, aby nedošlo k masovým protestům obyvatelstva. Hroutí se tak lži vládní koalice a EU o údajné celoevropské podpoře Ukrajině. Opak je pravdou nejen v DE, ale i v ČR.

Francie – prezident Macron obvinil USA z dvojího standardu, kdy zemím Evropy dodávají plyn 3-4x dražší, než pro své občany. Uvedl, že nadále bude jednat s prezidentem Putinem.

Lucembursko – tamní premiér upozornil, že letošní plyn v zásobnících je ruský a příští rok už ho mít k dispozici nebudou. Mezitím ve španělských přístavech stojí desítky tankerů s LNG, které nelze přečerpat, díky nízké kapacitě přečerpávacích stanic. Velmi pravděpodobně budou odeslány pryč.

Vraťte se z Ukrajiny živí.' Tisíce Rusů využily při hledání svých blízkých  speciální linku do Kyjeva | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Zprávy z fronty

Připomeňme si lži, které šířil mainstream, jako je Česká televize, Český rozhlas, kterým povinně platíme výpalné za údajně objektivní informace, dále Seznam zprávy, Novinky, alias Rudé právo, iDnes, Aktuálně, DVTV a mnozí další:

Ukrajinský letecký přízrak, posádka ukrajinské lodi, kterou měli Rusové pozabíjet, následně nám mávající z ruského zajetí, v březnu neměla mít ruská armáda benzin, naftu, jídlo, pití, výzbroj ani výstroj, dosud se asi klacky bráni ukrajinské ofenzívě, milionová ukrajinská armáda, která si prý neporadí, s jimi uváděným číslem počtu příslušníků ruské armády, cca 100 tisíc, kdy jich měla ukrajinská armáda prý již zabít více jak 60.000, tedy zbytek, kolem 40 tisíc, se prý hravě ubrání milionové ukrajinské armádě, kterou by jinak milion vojáků umlátilo klacky, ani zbraně by nepotřebovali, nesmysly o znásilňování a úmyslném zabíjení civilistů, údajný hrdinný postup ukrajinské armády, který za poslední 3 týdny nebyl ani o centimetr, naopak, opět přicházejí o území, lež o počtu mobilizovaných ruských branců v počtu 300 tisíc, prezidentský dekret neobsahuje žádné číslo mobilizovaných branců RF, lež o vyhlášení stanného práva v nově připojených oblastech k RF, kdy prezident Putin vyhlásil pouze válečný stav, tedy reálně zhodnotil současnou situaci, lež o ztrátách v Chersonu, kde RF evakuuje civilisty, protože Ukrajina nevytvořila žádný humanitární koridor, následně lži o tom, že Rusové unáší z této oblasti děti, lži o tom, že RF nemá již žádné zbraně, přičemž jenom do Alžíru má příští rok poslat nejmodernější zbraně za cca 20 miliard Euro, kdy je zcela evidentní, že RF má zbraní tolik, že je ještě může exportovat a tisíce dalších dezinformací a lží.

Fakta:

Ukrajina za 3 týdny nepostoupila ani o centimetr. RF je evidentně velmi dobře vyzbrojena, evidentně má dostatek výzbroje, výstroje, jídla, benzínu apod.

RF decimuje ukrajinské síly i pomocí kamikadze dronů, které si sama vyrábí, v Iránské licenci, podle informací z Iránu i RF.

Cherson se evakuuje kvůli civilním ztrátám, aby k nim nedocházelo.

RF přímo necílí na civilní cíle, ale na strategickou infrastrukturu, která je součástí vojenské mašinérie Ukrajiny, tedy i na elektrické rozvody apod., které jsou nepochybně používány i pro vojenské účely, zcela logicky, bez elektřiny elektroniku nespustíte, generátorů by muselo být desítky tisíc.

O tom, že RF cíleně neútočí na civilní cíle vypovídá i fakt, že zabitých civilistů je několik desítek za 14 dnů útoků na tuto vojenskou infrastrukturu. Kdyby RF cíleně útočila na civilní cíle, mrtvých civilistů by byly tisíce, nikoliv jednotky.

Ukrajina je zcela evidentně u konce s lidskými zdroji, provedla několik mobilizací, mnohé i násilné, kdy již před několika týdny mobilizovala i ženy, děti od 16 let mají mít zakázáno vycestovat z Ukrajiny, velmi pravděpodobně Ukrajině dochází lidské zdroje, naplňuje se tak náš názor, že Ukrajina bude mít možná čím bojovat, ale nebude mít kým bojovat.

NATO i USA jsou v zoufalé situaci, jejich prohra na Ukrajině by znamenala absolutní změnu světového řádu, proto již nyní tam posílají tisíce vojáků, které vydávají za „žoldáky“. Postupně sledujte, jak budou konflikt eskalovat, nebojím se uvést, že klidně použijí jaderné zbraně, aby následně obvinili RF z jejich použití, jako provedli teroristický útok na plynovody Nord Stream, a to z důvodu, aby vstoupili do drobného konfliktu mezi RF a Ukrajinou.

Sledujte, jak budou věc eskalovat, protože prohra na Ukrajině pro ně znamená největší geopolitický problém všech dob, veškeré jimi podrobené země by věděly, že nejsou hegemonem a občané by se vzbouřili, dalo by to impuls k vyhnání doslova amerických okupantů z desítek zemí světa, pravděpodobně by to i aktivovalo ČLR, která by se ujmula vlády v separatistickém Tchaj-wanu. USA i NATO ví, že nemohou prohrát, přestože prohrají.

Případným vstupem USA, NATO, oficiálně do tohoto drobného regionálního konfliktu, se k RF pravděpodobně připojí jejich přátelské státy, velmi pravděpodobně Irán i Čína otevřou tzv. „další fronty“, ještě větší pravděpodobnost je, že Irán obdrží od RF jaderné zbraně. USA nemají šanci tento konflikt vyhrát.

Jak je v úvodu uvedeno, ukrajinskou lživou propagandu šíří všechna mainstream média v zemi, v Evropě, v USA, prostě všude. Ale informace z druhé strany, jejichž pravdivost, stejně jako u ukrajinské strany, nelze ověřit, pouze lze logicky dovodit skutečný stav věcí, se nedovíte.

Faktem je, že vláda ČR všechny, kteří nepodporují Ukrajinu, protože porušila své závazky, označují za dezinformátory, ruské šváby, agenty apod. Nic takového v ČR ovšem není. Nejsou tu žádní agenti, žádní proruští trollové, žádné dezinformace, vyjma těch, co šíří mainstream, nejsou tu žádní kolaboranti, ani nic podobného. Je to lež.

Přejeme vám krásný příští týden.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.