12. 5. 2019 Opravdu se stávkuje za „spravedlnost“?

Tak po týdnu vás opět vítáme na našich stránkách, přátelé. A tento týden, to jistě sami dobře víte, byl velmi „výživný“.

Počasí je u nás jako v dubnu, sluníčko střídá déšť, sníh apod. Tak možná na tom, že pršet by trochu mělo, se asi shodne naprostá většina z nás. Ale asi pouze na tom, podle četných vašich reakcí na naše komentáře. 🙂

rv

Začneme „Oslavou výročí konce světové války“, letos již 74-tou. Na toto téma jsme již psali komentář, který byl roznětkou pro hněv mnohých z vás. Takže pouze budeme opakovat to, co považujeme za správný výklad této doby. Oficiálně byla bezpodmínečná kapitulace Německa podepsána 7. 5. 1945 v Remeši. Politické hrátky především sovětských představitelů, pramenící z jejich uraženosti, že „právě on“ nebyl u podpisu, se tento akt opakoval, právě na jejich nátlak, ještě 8. 5. 1945, kdy k dohodě došlo v době, kdy v Moskvě, díky posunu času, již bylo 9. 5. 1945. SSSR spolu s Nacisty válku rozpoutal. Nemohl nás tedy osvobodit, již z logiky věci. Komunisté žádné velké ztráty neutrpěli. Nejdříve udávali ve prospěch Gestapa, dodržovali linii Sovětsko-Nacistického paktu o rozdělení vlivu v Evropě, sám SSSR chtěl být součástí Osy, tedy po boku Německa, Itálie, Japonska, spolupracovali s nacisty a Gestapem. Za jejich „spoluprací“ jde nejvíce lidských obětí v naší zemi, díky jejich nezměrnému udávání a kolaboraci. Vyvražďovali Židy, Rómy, Gottwald si užíval dovču v SSSR i s celou jeho rodinkou a přáteli. Kolaborovali s nacisty a bojovali proti naší zemi. Počet mrtvých našich spoluobčanů byl především z řad Židů a Rómů. Komunistů byl jenom zlomeček, méně, než například sedláků. SSSR nás dobyl, neosvobodil. Vystřídal se jeden Protektorát za druhý. Padlých vojáků na straně SSSR bylo několik milionů, ovšem za imperiální a dobyvačné zájmy SSSR, přítele Nacistického Německa, nikoliv z prostého důvodu občany naší země osvobodit. Vojáci Werhmachtu také umírali za zájmy fanatického vůdce, nikdo jim na hrobech úctu nevyjadřuje. Po faktické stránce se ženy našich předků při nástupu nacismu v naší zemi nemusely schovávat z obavy před znásilněním, když nás dobýval SSSR a jeho mužíci, tak se ženy schovávaly z obavy před znásilněním a vraždou od těchto údajných „osvoboditelů“. Nacističtí vojáci nerabovali, sovětští ano, měli to povoleno – nižší hodnosti 5 kg měsíčně, vyšší hodnosti 10 kg měsíčně. SSSR nás dobyl.

dem

V pondělí proběhla demonstrace, kterou organizovala skupina pod názvem Milion chvilek pro demokracii. Byla to již druhá v řadě, za stejným účelem, daleko masivnější, než týden předtím. Demonstrovalo se za nezávislost justice. Organizátoři žádají odvolání Marie Benešové z funkce Ministryně spravedlnosti a záruky, že nedojde ke změnám na VSZ (Vrchní státní zastupitelství) a Nejvyššího státního zástupce. Největší demonstrace byla v Praze, ale i v dalších městech demonstrace proběhly, byť s nižším počtem demonstrantů.

Rádi bychom zvolali – Hurá, občanská společnost žije! Možná Babiš dosud nevyhrál, jak jsme psali v minulých komentářích. Ale to opravdu nezvoláme. Tak si připomeňme úlohu Nejvyššího státního zástupce, ale Vrchních státních zástupců v naší zemi, především v kauzách Babiše, agenta STB, pod krycím jménem Bureš.

  1. Dotační podvod – Čapí hnízdo – jenom taková „třešnička na dortu“, ukradeno jenom 50 milionů korun. Je naprosto jedno, že do jeho oficiálního domova investoval větší částku, jde o to, že těch 50 milionů měl dostat jiný žadatel, nebo jiní žadatelé, kdyby je neukradl. Snadno zjistelný podvod, kdy průměrný kontrolor Finanční správy toto odhalí a prokáže neprůstřelnými důkazy do 3 dnů. Dosud neukončeno, léta marnosti a údajného prošetřování, kterému brání právě Státní zastupitelství.

  2. Daňový podvod – tady již jde o částky v miliardách. Kontroloři Finanční správy mají zakázáno provést hloubkovou kontrolu hospodaření Babišových firem. Babiš má, v rozporu s jeho tvrzením, 2 firmy v daňových rájích. Tyto, například, vystavují faktury na „pronájem licencovaných počítačů“, v částce Kč cca 60.000 měsíčně. Za rok, jeden počítač, nezdaněných 720.000 Kč. Těch počítačů je pronajímáno cca 10.000, daňový podvod u nezdaněných cca 7,2 miliardy korun ročně. 6 kontrolorů na jednu společnost, do týdne jsou k dispozici nezvratné důkazy. Je to jenom jeden příklad, jak korporace, nejen Babiš, okrádají náš stát, naše občany o EU odhadnutých 100 miliard korun ročně. Těch možností je více. Kontrolám brání nařízení vedení Finanční správy, která spadá pod Ministerstvo financí. Státní zástupce tuto nezákonnost kryje, přestože je o ni, nepochybně, informován. 

  3. Daňový podvod – nezdaněné dividendy – jasně, dělalo to více firem, ale Babiš za nákup akcií Agrofertu, kde uplatnil právě nezdanění dividend, vůbec nezaplatil! Jedná se o prokazatelný podvod, v řádech milionů ročně! Slova bývalého víceguvernéra ČNB, která o takové transakci musí být, ze zákona, informována a tok peněz musí evidovat, prověřit, zda se nejedná o „praní špinavých peněz“. Důkazy jsou, NSZ, VSZ nekonají.

Těch důkazů vám vystřelíme 10. Za dob Kalouska, aniž bychom jej chtěli nějak chválit, Policie, vyšetřovatelé, státní zástupci i Finanční správa měli přístup do vyšetřovacího spisu, vzájemně spolupracovali a odhalovali závažné hospodářské trestné činy, možná si ještě vzpomenete na doktora Drábka a jeho náměstka. Od nástupu Babiše do vlády byla tato spolupráce ukončena a kontrolor Finanční správy se do spisové dokumentace nedostane, nevidí tedy, zda a jak dopadly úkony, o které žádal právě orgány činné v trestním řízení, protože na jejich úkony nemá pravomoc. A to vše, se souhlasem státního zastupitelství. Ať byl Kalousek jakýkoliv, tak za jeho éry, vyšetřování závažné hospodářské kriminality nebránil. Nejvyšší státní zástupce, Vrchní státní zástupci, zcela úmyslně nekonají, neplní si své povinnosti, kryjí tyto spáchané zločiny. Je to mafie.

A nyní se tedy ptáme, opravdu nemají být odvoláni, nahrazeni a vyšetřováni?

ben

Ano, aby je odvolávala bývalá Nejvyšší státní zástupkyně Benešová, členka Zemanovy mafie, která nikoho nestíhala za prokazatelné okradení naší země jenom v ruském dluhu v částce cca 100 miliard, která neřešila zločinné spolčení za Zemanovy vlády vůči naší zemi, kdy vláda odprodala banky, jednu za 1 Kč, oddlužila je a poskytla státní garance, tedy garance kupujícímu, které platíme z našich daní, to je poněkud zločinné. Stíháni byli i radní, nebo zástupci měst a obcí, za daleko menší prohřešky, při cinknutých výběrových řízení. A opět, kde jsou současní Státní zástupci, proč ji nestíhali a nestíhají za tyto zločiny, evidentně poškozující naše občany? Benešová nemá co dělat na postu Ministryně spravedlnosti, má být obžalována ze závažné trestné činnosti, stejně tak i Zeman, Klaus. Tady chápeme důvod demonstrace.

Dalo by se tedy konstatovat, že demonstranti, z části, stávkují za pokračování Burešovy mafie v této zemi. No, k tomu se nepřipojujeme.

A jedna řečnická – Dočkala se tato země, její občané, někdy nějaké skutečné spravedlnosti od roku 1938? Ani nevíme, jak taková „spravedlnost“ vypadá, co to je, ale rádi o tom hovoříme.

ms

Začalo i Mistrovství světa v hokeji. Zatím naši hráči předvádí velmi pěkné výkony, zatím jsou hrdiny. To skončí, jakmile nebudou mít „placku“. Jak typické pro naše občany, kteří poté budou vystupovat, jako nejlepší trenéři hokeje na světě.

dm

Všem maminkám přejeme vše nejlepší k dnešnímu Svátku matek a hlavně jim děkujeme. Běžte a vlepte své mamince takového hudlana, jakého jste ji ještě nedali.

A nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí. Hezký příští týden vám přejeme.