18. 2. 2024 Zabili nám Ferdinanda

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Zabili nám Ferdinanda

Kdo sleduje jakákoliv zpravodajství u nás, včetně těch na sociálních sítích, protože zde najdete nejsledovanější a jediné pravdivé zpravodajství v celém světě, zpravodajství Tuckera Carlsona, určitě zaznamenal, že nám někdo zabil Ferdinanda.

Nám, tím myslím nacistům (sebe k nim nepočítám), zlodějům, korupčníkům, grázlům, kteří ničí životy jiným lidem. Jsou to všichni ti Eurohujeři, ANO voliči počínaje, přes voliče 5koalice, ale i stran nyní mimo Parlament, jako jsou komunisté, sociální demokraté, Rajchlové a mnozí další. Ferdinand byl pro ně modlou, je jedno, že to byl nacista, který hodlal Ukrajinu vybombardovat, který hodlal vraždit veškeré migrující obyvatelstvo do jeho země, který hodlal vraždit ženy, děti, starce.

Někdo odrovnal Navalného, našeho Ferdinanda. Miláčka EU nacistů, amerických demokratů – nacistů, britských toryů – nacistů, a samozřejmě potomky nacistů z EU, jako je Mrs. Leyenová.

Všichni liberálně demokratičtí opičáci – tedy nacisti – se shodnou, že ho zabil pan prezident Putin. Tedy ti intelektuálně méně zdatní v tom mají hned jasno, stejně jako všichni jejich předchůdci, kteří za vším zlem viděli Žida.

Jenže my, co to máme v té kuličce, co nosíme na krku, trochu srovnané, víme, že Ferdinand byl v ruském vězení dost dlouho na to, aby se jej, pokud by tomu fakt chtěl, pan prezident Putin dávno zbavil, tedy – zabil by ho.

Ono to ovšem trošku nesedí s tím, co videa dokáží přinést, například den předtím se Ferdinand směje, poskakuje, dělá různé srandičky, prostě se baví u ruského soudu. Ráno ho najdou kaput. Proč by se ho pan prezident Putin nezbavil hned, jak mohl?

Za zabitím Ferdinanda je NATO. Prezident Putin ho mrtvého nepotřeboval, naopak mu byl cennější živý, protože tím by dokázal nadále prokazovat, že ruské státní zřízení je demokratické, co více, demokratičtější, než třeba české, nebo jakékoliv evropské. Odrovnání Ferdinanda pro pana Prezidenta Putina nic dobrého nepřináší.

Ale naopak, NATO to přináší mnoho, RF vítězí na celé frontě v boji s Banderovci, ti vyklidili Adijivku, protože by přišli o téměř 50% svých lidských zdrojů a další již k dispozci nemají, k čemu jim Ferdinand je? Je ve vězení, nikoho nezajímá, k převratu nedojde, přestože NATO Ferdinandovi na něj dalo několik miliard USD, které Ferdinand ukradl, být naživu je NATO k ničemu. Proto Ferdinanda oddělalo.

Nejpravděpodobněji jej NATO oddělalo tak, aby to vypadalo na zcela běžné utržení cucku krve do hlavy, nebo do srdce, tedy infarkt nebo mozková mrtvice. To je snadné a jednoduché, takto zabít Ferdinanda dokáže i prvňáček na fakultě zdravotnictví.

Je také dobré si uvědomit, kolik lidí už NATO zabilo, nebo jejich poskoci. Můžeme začít třeba JFK, nebo panem Miloševičem, nebo generálem Lučanským, novinářem Lirou, nyní tímto nacistou. Těch lidí jsou desítky tisíc, které NATO nechalo zabít.

Podle všech nacistů teď máme držet smutek, sice netuší proč bych ho měl držet, za Heydricha bych jej také nedržel, ani za žádnou další nacistickou nicku, ale kdo jej prý držet nebude, zavřou ho liberální demokraté – nacisté – minimálně na 10 let, jak už do světa vypustil Nejvyšší státní zástupce nacistů – nacista-komunista Kříž a jeho kurtizána Bradáčová. To trochu kecám, ale mohlo by to tak být, že? 🙂

EU teroristé

V souvislosti se zabitím Navaleného ze strany NATO je tu další krásná ukázka toho, jak mainstream funguje. Naprosto bezvýznamný ruský nácek je oslavován jako jakýsi demokrat, ale nejdemokratičtější žena v EU, jistá madam Leyenová, na kterou Michel Rivasi iniciovala trestní vyšetřování, dva dny po lékařské prohlídce byla zavražděna. Taková náhodička, že?

Obrázek

Žádný český novinář na to neupozornil, ani řádku nenapsal. Podivné, že?

V souvislosti s teroristickou EU je vhodné také uvést, že naše generace mají obrovské štěstí, že žijí v této době, kdy nám ještě nacisté z EU nezakázali sociální sítě, k čemuž dříve nebo později dojde. Už nyní chtějí zakázat jedinou sociální platformu, kde není téměř žádná cenzura, bývalý Twitter, dnes „X“. Přímo ji chce zakázat soudružka z ANO – Jourová. Další generace již nebudou mít přístup k pravdivým informacím, protože nacisté a teroristé z EU jim je zakáží. Jsou prý pro nás dezolátní, nebo co to ta soudružka z ANO vykládá.

Zkuste si na chvíli uvědomit, co vše byste nevěděli, nebýt sociálních sítí, tedy té jedné, kde dosud není cenzura, přitom byste všichni byli závislí jenom na zprávách propagandistické ĆéTé.

Obrázek

Traktoriáda

V pondělí nás, tedy Pražáky, čeká velká traktoriáda. Po měsících mlčení se čeští zemědělci přidají na stranu svých kolegů z celé západní Evropy. Prý patříme na „západ“, křičeli včera liberálně demokratičtí idioti. A teď, když se konečně čeští zemědělci připojují k západním kolegům, tak spustili hnojomet a uráží je. Tak to si příště musíme nějak dát dohromady, kdy tedy na ten pomyslný západ patříme a kdy ne.

V každém případě moji podporu zemědělci mají, ne snad jenom z nostalgie, kdy jsem jako dítě u nich pracoval na brigádách, tu sbíral jablka, tu jahody, tu angrešt (víte vůbec, co to je?), tu okurky apod., ale i z principu, naprostá většina zahraničních zemědělců takto protestuje vůči nacistickým praktikám, kdy si nikým nevolení úředníci z Evropské unie dovolují někomu nařizovat, co smí, nebo nesmí, kolik smí mít dobytka, kolik může obhospodařovat půdy, jak ji má obhospodařovat, chudákům z Německa dávat 3x větší dotace než boháčům z ČR apod.

Ne, nejsme německou kolonií, jsme samostatná země, která si bude dělat to, co chce a nikdo nás nebude nutit dělat něco jiného.

Ukrajinský Nutella napadl naše zemědělce, že jsou prý pátou ruskou kolonou, asi stejně jako němečtí, belgičtí, italští a další zemědělci, že prý jsou Putinovci a plácal další nesmysly. Tady už má člověk problém se udržet v klidu, když slyší slova toho ukrajinského kreténa. Nacistu poznáte podle toho, že je fascinován jedním údajným nepřítelem, Adolf tak viděl Žida, český Adolf Nutella tak vidí Rusa, a naprosto nedůvodně napadne každého, kdo mu odporuje, z toho, že je tím Židem, nebo Rusem.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.