9. 10. 2022 ČR podporuje teroristy

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Máme vládu s důvěrou. Tak jí věřme! | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Další týden práce vlády

Tento týden se uskutečnilo neformální jednání několika lídrů evropských států, které organizoval francouzský prezident Macron, přičemž pořadatelství bylo v zemi, která nyní „vládne“ EU. Tohoto setkání se zúčastnilo 44 státníků z 50 zemí Evropy, z toho jeden byl turecký prezident Erdogan, kdy „mainstream“ opět občanům lhal, že na setkání nebyli pozváni pouze zástupci Ruské federace a Běloruska. Nebylo jich pozváno hned 7.

Trochu nad rámec se měl setkání účastnit i katarský emír Tamim bin Hamad Sání, který byl také v Praze na oficiální státní návštěvě a představitelé naši země s ním měli jednat o dodávkách plynu. Toho doslova premiér Fiala rozzuřil tak, že emír nikomu nepodal ani ruku a odjel o den dříve, než bylo naplánováno a jeho schůzky na další den byly zrušeny. Oficiální stanovisko vlády je, že prý chtěl být součástí konané schůzky evropsko-asijských představitelů, což mu Evropská unie zakázala. Zde je velmi patrné, jaké „slovo“ ve skutečnosti naše země v EU má. Takový malý dovětek, Česká republika změnila svoji vlajku, že na Pražském hradě vlála nějaká podobná Ukrajinské?

Výsledek jednání mezi katarským emírem a vládou je nulový. Katar nezvýší produkci plynu, aby uspokojila požadavky EU. Není žádným tajemstvím, že Katar, stejně jako Arabové, nakupují plyn v RF, kdy jej poté zkapalněný přeprodávají Evropě. Ceny takového plynu jsou 10-20x vyšší, než cena plynu přímo z RF, což mimochodem sami poznáváme, „zastropováním“ cen na 10ti násobné výši, než byly loni.

Při uvítacím projevu premiéra na setkání několika euro-asijských lídrů jsme měli on-line možnost zjistit, že premiér Fiala neumí anglicky. Není to tak dlouho, co se vysmívali paní Schillerové pro její bídnou angličtinu, přičemž Fiala není jediný vládní politik, který se nedomluví světovým jazykem. Patří k nim Černochová, Stanjura, Rakušan a mnozí další.

Toto setkání žádný výsledek nepřineslo, bylo zcela zbytečné, jako je zbytečná celá EU. Jediné možné pozitivum je setkání tureckého prezidenta Erdogana s lídry agresora Azerbajdžánu a oběti Arménie. Turecký prezident je jediný, vedle pana prezidenta Putina, který je schopen zprostředkovat příměří, nebo vůbec samotné jednání. Snad se mu to úsilí vydaří a dokáže zprostředkovat alespoň klid zbraní. I zde je vidět naprostá zbytečnost Evropské unie, kterou, de facto, nenávidí téměř celý zbytek světa.

Nebudeme zvyšovat daně. To obě koalice tvrdily před volbami i po volbách. Tak zavedly rovnou novou daň a to hned 60%. Komunisté se musí červenat, když chtěli jenom 25% po bezdětných. Další předvolební lež si můžete odškrtnout. Vláda už porušila prakticky veškeré sliby, které dala.

Ministr Sikela vzkázal velkým podnikům, že mají podvádět a tvářit se jako malé a střední, aby dosáhly na nižší ceny energií. Pan Babiš stojí před soudem, protože prý měl vydávat Čapí hnízdo za malý podnik, aby dosáhl na dotace. Najdi rozdíl. 🙂

Europoslankyně ODS Vrecionová schvaluje teroristické útoky Ukrajiny. Ve svém twitterovém příspěvku napsala toto:

Podle Ženevských konvencí je útok na civilní objekty teroristickým činem. Dovolím si také upozornit, že Krym není součástí Ukrajiny, jedná se o autonomní republika, která si v řádném referendu zvolila být součástí Ruské federace, což Rada bezpečnosti OSN neoznačila za porušení mezinárodního práva, tudíž je rozhodnutí občanů této republiky v souladu s mezinárodním právem.

Jana Černochová se na Twitteru vyfotila téměř v negližé v tričku „Fuck you Putin“. Kdejaká prostitutka by si takové věci dovolit mohla, o tom nepochybuji, tedy ve svobodné a demokratické zemi, kterou již nejsme, ale ministr vlády by si takové idiotské jednání měl odpustit. Nejsme v nevěstinci, ani nešlapeme na legendární E55. Ruská federace tu bude, když už tu Černochová nebude a nevím, proč by naši potomci měli mít „zavřené dveře“ k obchodu, studiu, cestování apod., jenom kvůli tomu, že si tu hrstka primitivů zvolila tuto hrůzovládu. Kdyby se raději naučila anglicky, aby nebyla za vola, udělala by pro tuto zemi daleko více.

Obrázek

A když jsme u té Černochové, tak se na Twitteru pochlubila, že jsme Ukrajincům věnovali věci za 46 miliard korun. To je pro průměrnou 4 člennou rodinu cca 18.000 Kč. Pokud má vláda na rozdávání našich daní Ukrajincům, podporující nacisty, poté musí mít i pro české občany. Je nutné je svrhnout, nebo k tomu donutit.

Vláda České republiky vědomě podporuje teroristické organizace jako Islámský stát, Al-Káidá v Jemenu, nebo teroristické země, jako jsou USA, které zaútočily na plynovody Nord Stream I a II a nyní i Ukrajinu, která páchá teroristické činy. Proti tomu vyčítá Ruské federaci jakési porušování mezinárodního práva. Občané naší země, i díky nečinnosti Nejvyššího státního zástupce Stříže a Vrchních státních zástupců se ocitají v situaci, dosud nezažité, kdy vládní představitelé veřejně schvalují teroristické činy jiných zemí a organizací. Normální občan této země musí být extrémně zmatený, musí se ptát, zda boj s teroristy je spolupráce s nimi, nebo jejich podpora apod.

Vládní neschopnost vyvolala protivládní demonstrace, v sobotu se konala demonstrace odborářů, nazvanou Pět minut po dvanácté. Neřeším počet demonstrantů, ani projevy, pouze se podivuji nad tím, že Odbory svolají demonstraci „po dvanácté“, místo „před dvanáctou“. Nechají své živitele ožebračit, ti jim přestávají platit příspěvky a teprve poté začnou něco pro občany dělat. To je poněkud pozdě, pokud to netuší. Celý rok jsou občané vládou Fialy okrádáni o 30% a více měsíčně ze svých příjmů a to cílenou inflací, kterou zavinila pouze a jenom vláda Fialy, kdy reálné zvýšení cen potravin, energií apod atakuje hranici 40-50%. Po celou dobu odbory tyto skutečnosti ignorovaly. Středula by měl rezignovat, pokud se rozhodl konat až v situaci, kdy, jako kandidát na prezidenta, zneužívá odborářů ke své propagaci. Měl konat již v únoru, nejdéle od dubna měla být vyhlášena časově neomezená generální stávka. Dnes bychom byli v jiné situaci.

Normální vláda, ne tato vláda primitivů, by v současné době využila této situace k modernizaci země, ke zrušení nesmyslné byrokratické zátěže, odstoupila by od systému emisních povolenek, tzv výpalného pro EU, odstoupila by z Lipské burzy, plyn a ropu by odebírala z RF, kde by domluvila přímé dodávky například ČEZu, jako to má Rakousko, Německo, Maďarsko apod. Zrušila by nesmyslný stavební zákon, vyjmula strategické stavby z tohoto procesu, neumožnila by „čolkařům“ se vyjadřovat ke stavbám dálnic, silnic, železnic, elektráren, kompletní infrastruktury, která je důležitá pro naše občany, odstoupila by od Green dealu, urychlila by procesy schvalování nových léků na vážné nemoci, zajistila by si podíly na výzkumu a patentech, čímž by nebyla závislá pouze na daních, odkoupila by ČEZ do 100% vlastnictví a podobně by jednala s rafinériemi apod., zrušila by 15 kontrolních míst pro podnikatele, zavedla jedno s max možností kontroly 1x za 3 – 5 let, snížila by byrokracii a kvalifikační předpoklady pro podnikatele, nařídila by zrychlení rozhodování soudů, mnohé agendy by předala jenom soudním úředníkům, místo soudcům, napravila škody, které tu vlády za 33 let napáchaly. Těch kroků jsou desítky, které by usnadnily život občanům ČR a umožnily jim také daleko lépe přežít tuto dobu.

Zemědělství – věděli jste, že naše zemědělská produkce je na úrovni roku 1936? Poděkujte EU.

Worlds 2022 – datum a místa konání mistrovství světa v League of Legends |  PlayArena.cz

Střípky ze světa

Jemen – koncem srpna podnikla Francie invazi do Jemenu s cílem okupovat 1/3 území Jemenu včetně těžby plynu a ten krást. V tomto aktu ji podpořily USA. Kupodivu Francie i USA podporují Jižní separatisty. Paradoxní, jak vyskakují vůči tzv separatistům z Donbasu.

Sýrie – USA ukradli Sýrii ropné vrty se zařízením a kradou tam ropu, která patří Syřanům.

USA spáchaly teroristický čin poškození plynovodů Nord Stream I a II.

Ukrajina spáchala teroristický čin útokem na civilní most spojující Krym s pevninskou částí Ruské federace.

Ukrajina – Zelensky po zemích tzv. „Západu“ požadoval preventivní útok jadernými zbraněmi na Rusko.

Čína – údajná genocida Ujgurů se nekoná. Populace Ujgurů vzrostla za posledních 70 let 3x. Kde udělali soudruzi z EU a NATO chybu?

Obrázek

Slyšíte to ticho z OSN? 🙂

Zprávy z fronty

Ukrajina provedla teroristický útok na most spojující pevninskou část RF s Krymem, při kterém zahynuli nejméně 3 civilisté. Oslavy vládních příznivců neberou konce. Oslavují terorismus. K tou se připojila i Armáda ČR. Jenom doufám, že až se to stane z druhé strany, tak si „najednou“ nezačnou hrát na humanisty.

Celá akce je nápadně podobná akcím sebevražedných islámských teroristům se divím, že jim není hloupé, údajné ruské filcky, dezoláty, poučovat. , civilní kamion nacpaný výbušninami, sebevražedný atentátník, bombový útok na civilní infrastrukturu. Ukrajina se tak zařadila po bok Islámského státu, Al-Káidy a dalších teroristických organizací.

Tento akt velmi pravděpodobně eskaluje konflikt. Možná ne hned, protože RF sleduje své jisté cíle a nebude je chtít měnit, ale asi nejde „dát ruku do ohně“ za každého ruského vojáka, který se rozhodne sám pomstít.

Ukrajinští občané pohřbívají padlé ruské vojáky tak, že jejich těla hodí do ohrady k prasatům. Ta je sežerou a Ukrajinci sežerou prasata. Takový trochu kanibalismus. Vedoucí Seznam zprávy byl o videu, které toto chování zachycuje, informován. Jen aby bylo jasno, jak se dělá propaganda. Proti tomu se tito „lepšolidé“ pohoršují nad tím, že ruští vojáci pohřbí do hromadného hrobu mrtvé druhé strany. Tak jistě, moc humánní to není, ceremonie žádná, ale na druhou stranu při vědomí, že mě může zabít letící kulka nepřítele, kdybych chtěl nechat zahrát dechovku, je takový postup relativně humánní, než je naházet prasatům k sežrání.

Rusko bude považovat další vojenskou pomoc Ukrajině ze strany EU za zapojení zemí EU a NATO, jako přímých účastníků, do konfliktu, sdělila mluvčí Zacharovová.

Přejeme vám krásný příští týden.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.