4. 12. 2022 Elon Musk předložil důkazy o falšování amerických prezidentských voleb

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

K čemu se zavazuje vláda Petra Fialy v programovém prohlášení | Milion  chvilek

Další týden práce vlády

Vláda nám v tomto týdnu prosadila státní rozpočet na příští rok, který počítá s neexistujícími příjmy přesahujících 100 mld Kč, a schodkem, chcete-li dluhem, ve výši 295 miliard Kč. Pro představu, každého z nás, včetně nemluvněte, zadlužila o částku cca 28.000 Kč, kterou budeme muset opět zaplatit. Říkají tomu rozpočtová odpovědnost.

Nic naplat, že výdaje domácností vláda úmyslně zvýšila o cca 20%, v základních potřebách o 80 a více procent (jídlo, bydlení, energie), přitom se ani nesnaží alespoň těm nejméně příjmovým jakkoliv pomoci, vyjma sloganu – jděte si pro sociální dávky – na které ovšem nedosáhnou ani ti nejpotřebnější, protože adekvátně růstu cen základních životních potřeb nezvýšila životní ani existenční minimum, minimální mzdu, kterou pobírá více jak 130.000 občanů, natož aby ji napadlo zvýšit „diety“, což jsou náhrady stravného na pracovních cestách, takže dnes je celodenní dieta ve výši ani ne jednoho oběda z „menu“ obyčejné restaurace, nebo lehce nad ní. To nevadí, snídat, večeřet, natož svačit, nemusíte.

Po vládní destrukci bohatství českých občanů je dnes 35% rodin, které nevyjdou se svým příjmem a nic neušetří, nebo jsou na nule. Od ledna přichází další dramatické zdražování – energií, díky vládnímu stropu na energie, potravin a dalšího, přičemž inflace na příští rok bude podle Mezinárodního měnového fondu nad 10%. Zároveň tím končí tzv úsporný tarif. 35% rodin už nyní nemá z čeho brát. Další rodiny si hromadně předčasně vybírají důchodové připojištění, stavební spoření a další úspory, které lidé měli na budoucnost. Žádná nás s touto vládou nečeká. Tyto rodiny v příštím roce spadnou do vládní „bídy“. Jak jsem již odhadoval v začátku tohoto roku, 50% lidí bude pod hranicí bídy bez ohledu na to, že mnozí pracují. Pracující žebráci. A na závěr této destrukce českých občanů od naprosto neuvěřitelných vládních dobytků, omlouvám se za ten výraz, je fakt, že 75% občanů má obavy z dalšího zdražování, protože na pokrytí zvýšených nákladů nebudou mít.

Bandera a jeho souputníci. Masoví vrazi, národní hrdinové - Seznam Zprávy

Proti této katastrofální situaci českých rodin vláda vytáhla trumfy, kterými se chlubí – budeme tu mít zase „okupační vojska“ z roku 1968 – Ukrajince – na jejichž výcvik dokonce dáme 1 miliardu korun, nadále tu budeme mít více jak 500.000 ukrajinských ekonomických migrantů, kterým zaplatíme ubytování, jídlo, telefon, vstupy do ZOO, bazénů a ještě dáme 5.000 Kč měsíčně kapesného, včetně nemluvňat, z nichž naprostá většina nepracuje a pracovat nehodlá, nadále budeme posílat zbraně a vojenskou techniku v řádech desítek miliard korun na Ukrajinu. Suma sumárum – 200-250 miliard ročně za ty chudáky, co si zvolili polonacistický systém ve své zemi, který je zatáhl do války, jak jejich Führer Zelenský říká. Peněz je tedy dost, ale ne pro české občany.

Vláda Petra Fialy přímo ohrožuje fungování českých rodin i samotnou existenci našeho průmyslu a obchodu.

No nic, zvolili jste si je, my vás varovali, sklízíte plody svého rozhodnutí, tak se držte.

Elon Musk - Wikipedia

Muskova Pandořina skříňka

Dlouho se šušká, lidé jsou za toto šuškání uráženi, že jsou dezinformátoři, lháři, podvodníci, bezzubí dezoláti apod., nás nevyjímaje, že jsme se všichni stali obětí mediální manipulace (dezinformací a fakes), pokud jsme upozorňovali na falšování, podvody, lži masmédií, jako je Česká televize, Český rozhlas, Seznam, Novinky, Aktuálně, v našem prostředí, ale tento fenomén je v celém světě.

Nový majitel sociální sítě Twitter, která má největší světový dosah a na které jsou zveřejňovány nejpodstatnější informace, Elon Musk otevřel Pandořinu skříňku.

O půlnoci z pátka na sobotu (našeho času), zveřejnil důkazy o této celosvětové manipulaci, o zákazech, které sociální sítě dostávají, o nařizování mazání určitých tweetů, statusů, důkazů, videí a to v zájmu nadnárodních společností, které zastupují političtí představitelé. Zcela konkrétně to ukázal na případu syna prezidenta Bidena, kdy prokazatelně tímto došlo k ovlivnění výsledků prezidentských voleb v USA. Celé vlákno najdete ZDE

Zveřejnil důkazy, kdy se politici dožadovali smazání profilů známých osobností, jako Tucker Carlson apod., které sociální sítě poslušně plní, dochází tak k ovlivňování názorů na různé události, konfliktu na Ukrajině nevyjímaje.

Ve věci Bidena mladšího prokazuje, že Twitter nařídil mazat odkazy na jeho laptop, ve kterém byly důkazy o jeho trestné činnosti, ve které měl být zapojen i jeho otec. Informace přitom přinesl The Washington Post, dokonce Twitter zakázal sdílení těchto informací, i tohoto článku, a uživatele zablokoval, jako uživatele sdílející dětskou pornografii. Twitter dokonce zablokoval účet mluvčí Bílého Domu, stejně tak i Donalda Trumpa a to bezdůvodně, kdy si vymyslel důvod naprosto odlišný.

Všichni jsme pod tlakem lží a podvodů, které na politickou objednávku šíří masmédia. Co si za „free speach“, tedy svobodu slova vykoledoval Elon Musk? Výhrůžky z Evropské unie, že Twitter zablokuje pro užívání na území EU, vydírání a vyhrožování, pokud umožní svobodu slova a sdílet důkazy o perverznosti a další možné kriminalitě politiků.

Dezinformace se opět stala pravdou.

Paradoxně, stejně jako při dopadu úmyslně vystřelené rakety Ukrajinci na polské území, kdy nikomu nepřipadlo vůbec divné, že polští politici byli ochotni veřejnosti lhát o tom, kdo jim zabil občany, čekali několik hodin, než se probudí prezident USA a ptali se, zda mohou zveřejnit pravdu, tak i nyní nikomu nepřipadne důležité, informovat veřejnost o těchto manipulativních praktikách a propagandě, kterou masmédia úmyslně a na politickou objednávku šíří. Vsaďte se, že o tom v ČéTé neuslyšíte. Paradoxně lze tak napsat, že prezident Trump měl pravdu, že volby v USA byly zmanipulovány a zfalšovány.

A co na to Eusojuz? Ihned vyhrožuje Elonu Muskovi ZÁKAZEM TWITTERU v EU. Rozumíte tomu? Zákazem, protože uvádí pravdu, smí se tam psát a šířit pravda, po jeho převzetí. A to se v nacistické Evropské unii nesmí!

Piotr Janiszewski on Twitter: "ECB by Words... NEW TLTRO POSSIBLE creating  EUROUTOPIA = EUROZONE like EUROSOJUZ connected to the CENTRAL DRIP remember  End of EU QE - December 2018 Master Key Levels

Eurounijní schizofrenie

Po několikaměsíčním nátlaku USA na EU se tato podřídila těmto vyděračským praktikám USA a odsouhlasila tzv cenový strop na ropu z Ruské federace ve výši 60 USD/barel. Česká televize a další prokomunistická média, jako Aktuálně, Seznam, Novinky vás samozřejmě neinformovala o tom, že to je výsledek právě vyděračských praktik USA, ale The Washington Post o tom informoval, i když měkčeji, než já. Ale netajil, že to je nátlak USA na spojence. K tomu se připojila i G7 (dříve G8).

Ruská federace předem avizovala, že kdo „zastropuje“ cenu jejich ropy, tomu ji nebude dodávat. EU samozřejmě nemá zajištěné dodávky ropy z jiných zemí v patřičném množství, navíc cena, pokud nějaká ropa bude, bude vyšší, jak již oznámil OPEC+, což je kartel těžařů ropy včetně Ruské federace, že nebude tolerovat snižování ceny této komodity a sníží těžbu, aby cena vzrostla.

Situace se tedy opět, jako u plynu, bude vyvíjet tak, že ruskou ropu budou odebírat především těžaři z OPEC+, Indie, Čína a další africké a asijské země a budou ji poté prodávat EU, jako svoji. 🙂 Samozřejmě ne za cenu, kterou si EU stanovila.

Ceny benzínu a nafty se budou velmi pravděpodobně nadále zvyšovat, otázkou je, na jaký cenový strop se dostanou. Ruská federace opět na této Eurounijní pitomosti samozřejmě vydělá.

Plyn nakupujeme o 300-400% dražší, než by bylo možné z RF. Jak bude náš průmysl konkurovat asijským tygrům, jako je Čína, Indie, Singapur apod., to už EU svazáci neřeknou. Dopady pro obyvatelstvo budou katastrofální. Ceny osobních automobilů vzrostly o 30, leckdy i více procent. O ojetinách nemluvě. Díky nesmyslu, zvaném Green Deal, kterým nám zakázali pořizovat si automobily se spalovacími motory do roku 2035 se bude snižovat spotřeba nafty a benzínu, logický dopad bude nárůst ceny těchto komodit a to dramatický, ona totiž ta benzínová pumpa má své náklady a při snížených tržbách, tedy i zisku, poroste marže. Mezitím se tam budou motat auta na kabelech, stojící hodinu a více, aby „natankovala“ elektřinu, kdy již dnešní ceny jsou vyšší, než u spalovacích motorů. Následně dojde k zahlcení parkovišť takovými elektrickými šroty, byť lze předpokládat rychlejší vývoj rychlonabíječek a nabíjení cca 10-15 minut, ale to asi ne dříve, jak za 5-6 let, což ovšem sebou přinese další vícenáklady na výměnu trafostanic a jističů, přičemž „rozvodová síť“ zůstává stejná, tedy nepůjde najednou nabíjet například 30 aut. Co s nákladními vozidly nikdo neví. Prototypy jsou již k dispozici, jeden s dojezdem 300-400 km, přičemž běžný řidič kamionu denně ujede kolem 600 km, nádrž má na týden jízdy. Tesla přišla s vozidlem o údajném dojezdu 800 km, což ovšem bude pouze za ideálních podmínek, které v Evropě nemáme. Otázkou je samotné nabíjení v mrazech.

Cílem dnešních Eurosvazáků je fakticky odmajetnit občany, tedy přechod na sdílenou ekonomiku, zničit bohatství občanů a udělat z nich „otroky“, závislé na social kreditech a poslušnosti.

K tomu Eurosvazáci tvrdí, že jaderné elektrárny jsou fuj, uhelné 2x takový. Při úbytku vody bude velmi pravděpodobné, že vodní elektrárny skončí. Slunce nesvítí celoročně, vítr také nefouká celoročně, co s odpadem z těchto elektráren nikdo neví

A to vše kvůli lžím o tom, že klimatické změny způsobuje CO2. Ty jsou od věky věků.

Ledovce v Grónsku za poslední dekádu vzrostly. Žádné oteplování planety se nekoná.

Jsou to neokomunistické lži, ničím nepodložené, vedoucí k likvidaci našeho bohatství. Při tempu, které je prosazováno, se mnozí z nás té zkázy dočkají. Já snad ne.

Vztahy Ruska a Číny aneb Společně ke změně světového řádu - Forum24

Čínské a ruské nebezpečí

Eurosvazáci nás denně přesvědčují, že „závislost“ na ruských zdrojích je prý pro nás nebezpečí, tak ji omezují, nařizují zákazy odběru těchto komodit z RF, šikanují nás, nemáme možnost si vybrat čí plyn a ropu chceme, nebo elektřinu, jak by v kapitalismu s tržním prostředím bylo předpokladem. Nežijeme v kapitalismu, ani v tržním prostředí.

Proti tomu existuje skoro 80% států světa, které problém s ruskými zdroji nemají a svoji „závislost“ zvyšují, nebo se dokonce rozhodly si ji téměř plně vybudovat, přičemž žádné nebezpečí v tom nevidí. Takovým příkladem je Čína, Indie, asijské a africké země, Latinská Amerika, Švýcarsko, Lichtenštejnsko, apod.

Žádné bezpečnostní riziko ze spolupráce s ruskými a čínskými partnery naší zemi nehrozí, jak je patrné z přístupu naprosté většiny světa. Jediný, kdo prokazatelně šmíroval Eurosvazácké politiky byly USA.

Neustále podléháme vyděračským praktikám a tlaku USA, místo toho, abychom sami budovali samostatné a silné národní státy, které založí svoji budoucnost, jako Švýcarsko, na spolupráci se všemi zeměmi světa, přičemž si svůj vlastní prostor ohlídají svými silami.

Lži o nebezpečnosti spolupráce s Ruskem a Čínou jsou nepodloženými dezinformacemi a úmyslným lhaním veřejnosti ze strany neokomunistických svazáků. Německo a Velká Británie zahajují úzkou spolupráci s Čínou, jak informuje Sky News.

 

Přejeme vám krásný příští týden.

 

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.