14. 4. 2024 Ukrajinský prezident

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Mediální propaganda nebere konců

Už několikrát jsme se věnovali tomuto tématu a nikdy ho neopustíme, dokud v naší zemi budou fungovat Goebbelsova média typu ČéTé, Čro, tedy veřejnoprávní. Soukromá média si mohou psát, co chtějí, to je jich věc, zda svým stylem psaní, nikoliv novinařiny, dokáží oslovit tolik čtenářů, kteří je uživí.

Opětovně jsme byli zásobováni Vašíkem Moravcem, kterému měsíčně za 12 hodin práce platíme přes 500.000 Kč, kterak si pro svůj pořad – Otázky Vašíka Moravce – zadal předvolební průzkumy, tentokrát k prezidentským volbám ve Slovensku. On už vám ovšem neřekl, že si u těch agentur objednává i výsledky průzkumů, tedy, aby v nich vyhrál „jeho“ kandidát, v tomto případě nacista Korčok (nacista – takto „liberální demokraty“, což jsou neliberální nedemokraté, nazval Babiš, byť bych jej nikdy nevolil, s tímto označením těchto nacistů souhlasím, protože se opravdu chovají jako nacisti a jsou to nacisti).

Obrázek

Jeho objednávka zněla – průzkum a vítězství Korčoka – na státní cecík napojené průzkumné agentury vždy splní Vašíkovo zadání. A byli jsme zásobováni nesmysly o tom, že vyhraje Korčok a to rozdílem cca 6%. Mezitím vás informoval o tom, jak jsou narvané veškeré vlaky na Slovensko, jak dopravci přidávají vagóny, počty autobusů, aby vyvolal dojem, jak hojně chtějí občané Slovenska jít zvolit toho jeho správného kandidáta, tedy Korčoka.

Obrázek

Jenže vyhrál pan prezident Pellegrini. To už je opakované, protože stejná situace se opakovala u voleb do Slovenského parlamentu, kde zcela drtivě vyhrála strana pana premiéra Fica, která měla naopak docela drtivě prohrát s nacisty z Progresivního Slovenska.

Teď se někteří asi ptají, proč by to dělal? Protože mnozí lidé se rozhodují na poslední chvíli, třeba i v tom, zda vůbec jít volit, nebo ne, ne pouze o tom, koho volit. A když víte, že ten váš favorit „stejně prohraje“, tak v tu chvíli mávnete rukou a k volbám nejdete. Je to klasické ovlivňování výsledků voleb. Toto si navíc platíme z našich daní a to i půlmilionovou měsíční gáží zmetkovi, který zneužívá svého postavení, kterého by nikdy nedosáhl, nebýt právě a jenom našich daní.

Tak se nenechávejte ovlivnit těmito grázly.

Obrázek

Ukrajinský prezident

Tak rok okupuje sesli prezidenta bolševický práskač a bolševik Pávek. Kdo jej zvolil, všichni víme. Můj pan prezident, pan Bašta, bohužel tento týden zemřel. Budiž mu země lehká.

Práskač Pávek za celý rok nebyl prakticky vidět, pokud již ano, tak když porušuje zákony této země, nebo hodlá někoho okrást, nejlépe ty, co se nemohou bránit, děti, důchodce, matky samoživitelky, handicapované.

Poslední úspěch Ukr prezidenta je ten, že s Čechy, které bude oficiálně zastupovat, prý uzavře „pakt o neútočení“, on tomu tedy říká „bezpečnostní dohodu“.

Obrázek

To je třetí „nejvýraznější počin“ tohoto práskače za poslední rok.

První nejvýraznější počin je okradení těch občanů, co se už nemohou bránit o důchody, aby peníze společně s Ukrajinskou vládou Petra Nutelly občanům ukradených cca 100 miliard ročně narvali zběhům, zbabělcům a zločincům z Ukrajiny.

Obrázek

Druhý nejvýraznější krok prezidenta Banderovců z Banderapárty, zcela běžně donedávna provozované v ČR, práskače Pávka je další okradení českých dětí, žen, handicapovaných a důchodců o další miliardy v rámci jeho akce pro svoji Ukrajinu ve věci zaplacení granátů, které údajně sehnal ve světě.

Obrázek

Irán ve válce?

Po teroristickém útoku teroristického státu Izrael na velvyslanectví Iránu v Sýrii se v současné době v Iránu velmi vážně diskutuje o odvetě.

Francie evakuuje veškeré své diplomaty z Iránu, včetně personálu vyslanectví. Wall Street Jurnal uvedl, že v průběhu 48 hodin (ve čtvrtek), Irán zaútočí na teroristický Izrael.

Teroristické USA se sice snažily přimět premiéra Izraelských teroristů k příměří s Palestinci, které jako jediné by zřejmě odvrátilo odvetu Iránu vůči teroristům z Izraele, ale to se jim nezdařilo.

Katar a Kuwajt odmítly umožnit přelety USA letadel nad jejich zemí i využít jejich zemí k útoku na Irán.

Největším hráčem na Blízkém Východě je ovšem Čína. Čína má s Iránem uzavřenou bezpečnostní dohodu o vzájemné pomoci, tzv. Strategické partnerství, které počítá nejen s obchody v mírové době, ale i v době válečné. Stejné partnerství má Irán uzavřené s RF.

Obrázek

Izrael se zjevně zapojil do teroristického útoku v Moskvě, společně s teroristickou Ukrajinou.

Situace se zdá být dost vyhrocená, mnozí reálně očekávají útok Iránu. Otázkou ovšem je, zda je to pro Irán nyní výhodné. Podle mého názoru ne, s teroristickým Izraelem bojují Palestinci a Jemenci. Jemenci dávají NATO teroristům nakládačku v Rudém moři. Momentálně bojovníkům za svobodu z řad arabských zemí bohatě stačí dodávky zbraňových systému z Iránu a pravděpodobně poté ze zemí BRICS.

Přestože očekáváme otevření „druhé fronty“, jak jsme uváděli v souvislosti se Speciální vojenskou operací RF, momentální situace je velmi výhodná pro BRICS a jeho přátele. Zatím není potřeba „druhou frontu“ vůbec otevírat.

Teroristé z NATO, EU i USA jsou nyní téměř bez zbraní, téměř bez možnosti jakkoliv podporovat Ukrajinu, vyjma několika málo granátů, které prý nejdříve dorazí v červnu, „západ“ prohrává válku na Blízské východě, tam to skutečně vypadá, že Izrael velmi brzy utrpí strategickou porážku, USA mají zablokovanou finanční pomoc teroristům z Izraele i Ukrajiny díky republikánům. Ti ovšem mohou svůj názor změnit ve chvíli, kdy Irán podnikne vůči teroristickému Izraeli odvetný útok.

Skutečně by takový odvetný útok po teroristickém útoku a napadení Iránu Izraelem nebyl v zájmu celku, ale zcela logickou odpovědí po napadení země jinou zemí.

Zde si dovolím připomenout, že Irán má podle mezinárodního práva plné právo bránit svou zemi po napadení teroristickým Izraelem stejně jako dané právo uplatnily USSA zcela smyšleným obviněním Afghánistánu.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.