22. 10. 2023 Ukrajina už média nezajímá. Zelenský prohrál.

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Ukrajina už netáhne

Po vyostření střetů mezi Palestinci a Izraelci došlo k tomu, co se dalo předvídat. Ukrajina je najednou na periferii zájmu. Média se nyní zaměřují na Palestinsko-izraelský konflikt. Například Novinky už jedou On-line reportáž z Gazy. 🙂

Právě proto se už pouze okrajově zmiňuje konflikt na Donbasu. Zelenský se sice snažil vtírnout do přízně Izraele, ale Izrael ho odmítl, logicky, chce být ve středu zájmu.

Obrázek

Mezitím vyplouvají na povrch informace, o kterých se tvrdilo, že to je ruský narativ, lež apod., stejně tedy jako za covidu i dnes, s odstupem času, se začínáme dovídat pravdu, tu pravdu, kterou ovšem říkalo to prý zlé Rusko. Ano, Ukrajina chtěla dohodu o ukončení ozbrojeného konfliktu, slíbila, že nevstoupí do NATO, vrátí zpět na Donbas jako úřední jazyk ruštinu, Krym a odtržená území Donbasu přenechá RF. Toto nově potvrdil i bývalý německý kancléř Gerhard Schröder pro Berliner Zeitung. Ale to nechtěl prezident USA, který ví, že při tomto ozbrojeném konfliktu dojde, tedy už došlo, ke značnému oslabení evropského hospodářství, neúměrně se země EU zadluží, poklesne výkonnost ekonomik, ČR je v tomto ohledu lídrem, jsme v hospodářské krizi, o které se v médiích nedočtete, neuvěřitelná inflace, zchudnutí obyvatelstva a EU tak nebude schopna už konkurovat nikomu, stane se z ní bezvýznamný hospodářsky upadající celek. Takže USA nejsou naším přítelem, jsou velmocí, která nemá přátele, ale pouze zájmy. Lídři EU jsou pouhými kašpárky na šachovnici.

Na západní Ukrajině už se přestalo říkat, že to je válka Ukrajiny s RF, ale začalo se tam říkat, že to je válka Kyjeva s Donbasem. Samotní Ukrajinci především ti západní už dávno odmítají lži Zelenského a dost velká část z nich si ho nepřeje v čele země, právě proto Zelenský nedovolí další volby prezidenta. USA, EU a Zelenský ztrácí podporu samotných Ukrajinců.

Obrázek

Mezitím bitevní pole ovládá Donbas. Bojovníci za osvobození Donbasu jsou ve velké převaze a vyhrávají prakticky po celé délce frontové linie. Další ranou pro Zelenského je oznámení amerického senátu, že nepodpoří návrh Bidena, tedy jej neschválí, pro učení více jak 100 miliard USD Izraeli a Ukrajině. Skončí financování, skončí boje. Logické. A že by Biden šel cestou svých nařízení? Tak příští rok jsou v USA prezidentské volby, pokud je chce prohrát na plné čáře, tak tou svou cestou půjde, ale to on nechce, resp., on je pouhou loutkou, jeho loutkovodiči nechtějí další volby prohrát, šli by od „válu“ a velmi pravděpodobně i před americké soudy.

Jak to bude s tou Ukrajinou v EU? No, především podle názorů samotných Ukrajinců, do EU nikdy nevstoupí. Důvodem je fakt, že by Polsko, Slovensko, ČR neměli dostatek zaměstnanců z Ukrajiny, protože ti by šli do zemí, kde si vydělají násobně výše, například do Německa. Dalším důvodem je to, že Ukrajinci mají v povaze ukrást vše, co není přišroubované. To o sobě říkají sami, kam vlezou, tam kradou, je to zvyk z Ukrajiny, kde to tak funguje od nebohatších, po nejchudší. Je to tak dané a při příchodu do jiné země se toho nemohou zbavit. Dalším důvodem je fakt, že sami očekávají, že speciální vojenská operace potrvá ještě několik let, poté budou daná území prakticky neobývatelná, nedostatek práce apod. Možná si vzpomenete na náš komentář, ve kterém jsem vysvětloval, proč vlastně měla EU eminentní zájem na tom, aby začala speciální vojenská operace, byl to právě nedostatek zaměstnanců, převážně těch manuálně pracujících, právě proto se EU pokusila RF podvést Minskými dohodami. Naprostá většina mladých Ukrajinců vám řekne, že se na Ukrajinu už nikdy nevrátí, je to sice jejich domov, ale bydlí v ČR, Německu, Polsku a odtud se rozhodně vracet nebudou. Leda na dovolenou. Ukrajina zůstane zbídačená a zničená, fakticky se tak cíl speciální vojenské operace podle RF splní, zůstane z ní nárazníkové pásmo proti agresivnímu NATO. A to nejpodstatnější je, že mezi mladými Ukrajinci se najde naprosté minimum těch, co by do EU vůbec chtěli. Nechtějí skončit jako my, rozkradená země pod nadvládou cizích korporací, kde jim nepatří prakticky nic, jenom otrokářská kolonie s daleko menšími příjmy, než jsou třeba u nás.

Obrázek

Největší bezpečnostní hrozba podle Péti

Podle upoceného Péti je prý pro ČR největší bezpečnostní hrozbou imperiální politika RF. Je zajímavé, že pro Slovensko žádnou takovou bezpečností hrozbou není, právě proto pan premiér Fico už na Ukrajinu nedodá ani náboj. Není ani pro Maďarsko, Belgii, Francii, Rakousko, Švýcarsko, ale pro upoceného Péťu prý pro ČR je.

Jak hluboko musíte klesnout k tomu, abyste šířili takové bláboly, co šíří premiér a ta jeho neschopná vládní garnitura? Naší největší bezpečnostní hrozbou je Evropská unie, která na území Schengenu natahala několik milionů nepřizpůsobivých mačetových inženýrů z Afriky a Arábie, kdy jejich „skvělé začleňování“ vidíme dnes a denně.

Druhou největší bezpečnostní hrozbou je pro naši zemi vláda Petra Fialy. Třetí největší bezpečnostní hrozbou je pro nás NATO – agresivní útočný spolek, který likviduje životy a bohatství ve všech částech světa, především Africe, Arábii, odkud se poté do Evropy hrnou hordy nikdy se nezačleňujících mačetových inženýrů do naší společnosti.

Občané by už měli otevřít oči a probudit se z té letargie, než bude pozdě. A hlavně volit ty, kteří nám umožní vystoupit z EU i NATO.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.