15. 5. 2022 Zelensky je nacista!

Další týden práce vlády

Tento týden byl ve znamení legendárního výroku paní Pekarové o tom, že ti, co s ní nesouhlasí mají držet hubu a šoupat nohama. Poněkud zvláštní způsob údajné demokracie, nápadně připomínající dobu bolševickou. Ještě máničky chybí. I když pamětníci dané doby jsou již docela proplešatělí.
Premiér Fiala představil tzv deštník, kterým prezentuje absolutní neschopnost vlády, jakkoliv řešit současné vážné důsledky pro miliony občanů země, které zavinila právě jeho vláda. Jde o upadnutí do bídy, díky neschopnosti této vlády. Zopakujeme, za inflaci cca 15% může pouze a jenom Fialova vláda, nikdo jiný.
Vláda bude žádat o prodloužení nouzového stavu,kdy bude lhát, že to je kvůli Ukrajinskými ekonomickým migrantům. Ne, není, je to kvůli tomu, aby mohla rozkrádat naše peníze a ohrožovat naše životy.
Voliči 5-koalice jsou rasisti
Přitáhli k nám Ukrajinské cikány, ale nehodlají si je vzít domů, jako bílé občany? Kolik rodin Ukrajinských cikánů má doma Pekarová, Fiala, Bartoš, Jurečka, Rakušan, prezident Zeman? Ani jednu. Proč? Protože jsou rasisté,jako nacisti. Ani jeden volič 5-koalice nemá doma ubytované žádné Ukrajinské cikány, ani Míka, co jejich pašování organizoval.
Zelensky není nacista protože je Žid, ale je!
Na tento idiotský argument neonacistů již odpověděl ministr zahraničí RF pan Lavrov, mohu se mýlit, ale Hitler byl také Žid. Vyvolalo to velkou míru rozhořčení u našich neonacistů, přestože o židovských kořenech Hitlera informovala i ČST už v roce 2012 v článku o výsledku testů DNA u 39 příbuzných Hitlera. Vzala v úvahu i fakt, že děda Hitlera byl také Žid.
Více jak 150.000 Židů oficiálně bojovalo na straně Wehrmachtu. To vše jsou doložitelná fakta.
Jak by se vám líbilo mít v Praze, nebo jinde takovou Hitlerovu, Heydrichovu, Henleinovu ulici, nebo Emanuela Moravce? Ti, kdo nás pravidelně čtou ví, že o lidech nevypovídají kecy, ale činy. A Zelensky má na Ukrajině nejen ulice nacistických kolaborantů, ale i pámatniky. Zelensky je nacista, nelžete sami sobě, že není! A s nacisty se bojuje.
Příjemný příští týden.
A nezapomeňte, že politika je pouze obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.