7. 4. 2024 Návrat socialismu

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Eurovolby 2024: V čele SPD a Trikolory bude Mach

Jediná šance je volba SPD

Mnozí si jistě všimli, jaké divadélko, chcete-li „tyjátr“, se spustilo ve chvíli blížících se voleb do Evropského parlamentu.

Najednou vidíte xifty, o kterých jste ani nevěděli, že v Evropském parlamentu sedí, Zdechovský, Vrecionová, Baško, Vondra, Niedermayer a mnozí další. Je to poněkud legrační, že někdo celá léta škodí této zemi, jako výše jmenovaní, a až se blíží další volby, tak začnou divadelničit.

Co je naopak moc hezké, je odhození „masky“ tzv 5sračky, tedy vládní koalice, která si ze svých voličů dělá naprosté blbečky. Je naprosto jedno, komu z nich to hodíte, Saša Vondra se svoji ženou a nově za naše daně placeným jejich společným synem Vrecionem prostě Eurokomisaři nebudou. Kdo by náhodou nevěděl, tak každá země má svého Eurokomisaře, my máme druhé volební období jistou soudružku nacistku Jourovou, která prosadila cenzuru na veškerých sociálních sítích, šikanu a buzeraci za váš názor, naprostou „internetovou“ izolaci vašich osob, pokud jenom trochu a neustále odmítáte nacistické praktiky Evropské unie a národních vlád, jako za covidnacismu, a tu nám tam dosadil jistý Bureš, pokud to nevíte, tak jde o Andreje Babiše a jeho krycí jméno, přestože o jeho evidenci u STB existují velké nesrovnalosti.

Napřed Ortel, pak Le Penová. SPD zahájí bruselské tažení - Seznam Zprávy

Naším Eurokomisařem, tedy pokud jim do toho nehodíme vidle, jak se říká, bude zlodějka našich daní, co si nechala za statisíce přivést umělého koně do pracovny, co jsme ji zařídili za více než 30 milionů, která „prodávala“ tituly „doktor“ za 600 tisíc, aniž byste museli umět psát, neuvěřitelně hloupá nána Nerudová nebo podvodník Farský, který rozkrádal okresní městečko Semily, kde byl vyšetřován „Dozimetr“ za rozkrádačku desítek milionů skrze místní technické služby, protože tzv. Koalice Spolu se předem dohodla s PirStan na tom, že Stan bude nominovat Eurokomisaře, bez ohledu na to, zda budou mit alespoň 1% hlasů.

Domluvili se a vy, co tuhle neonacisticko-bolševickou pakáž volíte, jste jenom stafáž. Stafáž, jako v době vlády Gottwalda, domluvené posty, vy, pitomečci, nám to jenom naházejte, nebo za Hitlera, což je naprosto stejné. Jistě se pár blbečků najde, ale rád bych věřil, že nepřesáhnou 3%, i když reálně to bude násobně více.

Faktem ovšem také je, že SPD nasadila do voleb do Evropského parlamentu extrémně těžkého soupeře, snad nejvíce pravicového kandidáta ze všech, bývalého předsedu strany Svobodných, bývalého poslance Evropského parlamentu, největšího libertariána v ČR, pana ing. Petra Macha, PhD. Tímto SPD utnula tipec všem těm hlupákům, kteří tvrdili, že SPD je ve skutečnosti levicovou stranou, přestože je pravicovou, pokud se to týká ekonomických směrů.

Taková Spolu neonacistárna, tvrdí, že „Silnější Evropa, bezpečnější Česko“. Tak o tom by mohli vyprávět statisíce obětí těch „negrů“, tedy pardon, jaderných inženýrů a nejlepších specialistů na léčbu rakoviny, co sem ta pakáž ze Spolu a PirStan vpustila od roku 2014. Desítky tisíc zavražděných a znásilněných žen, dětí, babiček. To je ta „Silnější Evropa“. Jejich voliči se museli zbláznit.

SPD loví v rajonu premiéra Fialy. Politologové nasazení Macha označují jako chytrý tah | Domov | Lidovky.cz

A zde je asi jediná možnost, jak těm neonacistům z vládní „5sračky“ ukázat, že si z vás, jejich voličů, nebudou dělat blbečky, jako si z voličů dělal Gottwald. Ale vše je na vás. Důležitý je nejen hlas SPD, protože jiné strany nedávají smysl, jedině SPD je skutečně euroskeptická (to poznáte podle hlasování), ale i proto, že ostatní strany nemají prakticky šanci se do Evropského parlamentu dostat.

Danuše Nerudová: Bez práce může být až půl milionu lidí - iDNES.cz

V poslední sněmovních volbách jsme „zahodili“ 1 milion hlasů (v součtu cca 20%), kdybychom jej všichni dali místo alternativním mimoparlamentním stranám, straně SPD, vyhrála by volby, dnes by nikdo nepochyboval, že Andrej Babiš je 6-tým členem 5koalice, všichni by dávno měli jasno.

Tak snad tuto šanci nepromarníme, i když jsem realista a vím, že zase a opět ano.

Nepřijeli popeláři

Přijdu odpoledne domů a vidím, popelnice nevysypaná. No, říkám si, třeba mají zpoždění, další den ráno se mi chce popelnici uklidit, protože už je obsypaná odpadky, které naši pražští spoluobčané jaksi hodí raději na zem, než do popelnice.

Volám svému „popeláři“, což je můj kamarád, který bydlí asi 300 metrů od nás, copak se stalo, že nepřijeli. Prý, nemohli jsme projet, autem, rozumíte tomu, že? Takže popeláři vám nevysypou popelnici, protože jim nějaký „yntelygent“ zablokoval cestu natolik, že se nevešli s 2,5 vozem, přestože vám zákon nařizuje dodržet při zastavení a stání minimální šíři vozovky 3,5 metru.

Co na to Městské Gestapo? Nic, vůbec nic?

Ale to je přeci jednoduché, prý žijeme ve svobodné a demokratické zemi, ale faktem je, že žijeme v zemi, kde si nikdo nechce dělat problémy, včetně Gestapa, ať už městského nebo státního. Tomu se říká korporátní fašismus, nikoliv demokracie nebo svoboda, pro úplně nejblbější čtenáře.

Jednoduché, jako facka, jak se kdysi říkalo. Neprojeli, nevyvezli, fotka je? Super, pokuta 5.000 Kč a k tomu zaplatit náklady na „speciální svoz“ mimo termín. Tyto náklady jsou nezpochybnitelné, tudíž i soud rozhodl o jejich úhradě, včetně soudních poplatků, úroků a penále do 3 dnů ode dne podání návrhu na soud.

A to byste viděli, jak by vše fungovalo, tak jak má. Ale to je demokracie, svoboda, sen, který se nikdy nenaplnil. Tak si dál volte korporátní fašismus z 5koalice, respektive 6koalice, včetně ANO.

STS Chvojkovice-Brod - tričko s potiskem - 👕 Potisknuté.cz - Oblečení s potiskem

Celoevropská šaškárna

Soudruh jenerál Koudelka z STS Chvojkovice Brod opět podnikl výpad vůči „imepriálním buržoalistům“ ve smyslu, oni tu u nás, v socialistickém zřízení, upláceli buržoazní politiky, ale žádný důkaz na to nemám.

To vůbec nevadí, soudruhu jenerále, to už všem inteligentním lidem stačí. Stejné, jako s Vrběticemi, co sis vybájil Rusa jako viníka, stejné jako s kufříkem plného jedu určeného pro starostu z Řeporyj Novotného, Hřiba a syna spolupracovníka s panem prezidentem Putinem, Koláře. Opět nic, vůbec nic. Nikde ani důkazeček, vůbec nic, nikdo není obviněn, nikdo není obžalován, nikdo není usvědčen z viny, přestože lze u nás odsoudit i v nepřítomnosti.

Nic, vůbec nic. Stejné, jako to má v tom kedlubu, co nosí na krku, jenerál Koudelka.

A taková poslední věc k tomu pitomci Koudelkovi, v tomto týdnu pronesl, že Petr Kolář není bezpečnostním rizikem pro ČR. Kompetenci o tom, kdo je, či není rizikem pro bezpečnost naší země má pouze a jenom Národní bezpečnostní úřad, nikoliv kretén z BIS. Tohle je na demisi toho pitomce, co zcela zjevně porušuje zákony této země, přičemž nebyl dosud odvolán, ani stíhán.

Návrat nacismu

Není to tak dlouho, co Andrej Babiš označil příznivce 5koalice za nacisty. Tehdy toho bylo plné noviny, co si to prý jako dovolil, Andrej se z toho začal tradičně vykrucovat, což mu nepomohlo, takže si ho 5koalice namazala na chleba.

Já jsem tehdy v komentáři napsal, že s ním naprosto souhlasím, že se skutečně chovají jako nacisté, jednají jako nacisté, jsou to nacisté. A to bez diskusí.

Uběhlo pár měsíců a máme tu ty nácky zase. Po vzoru Adolfa Hitlera a jeho souputníků z NSDAP tato nacistická banda polepila dům pana Okamury, jako tehdy Fialovi kámoši z NSDAP čmárali na výlohy Židů podobná svinstva.

Obrázek

Jasně, chce to hned důkaz, odkaz, jak nacisté vždycky kvičí, tak tady jej máte. Soudružka Vrecionová z ODS, ona je to tedy, pro neznalé, Vondrová, ano, kurtizána Alexandra Vondry, lídra ODS do Europarlamentu, kdy spolu mají jednoho malého Vreciona, protože fotřík se k němu veřejně nehlásí, stydí se za něj, tak tato nacistka, místo toho, aby odsoudila tyto útoky na politického protivníka, na rozdíl od ní, ryzího demokrata, tak se mu po vzoru Adolfa Hitlera směje a skutky schvaluje. Všichni víme, jak to dopadlo z Židy, cikány a mohlo dopadnout s Čechy, nebýt Sovětského svazu.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.