14. 8. 2022 Babišiáda

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Fialova vláda neformálně zasedla - Novinky.cz

Další týden práce vlády

Tento týden nám ministr vnitra jmenoval do jedné z největších rozvědek člověka, který si tyká s mafiány, celá léta se s nimi stýká, velmi pravděpodobně tak ohrozil bezpečnost naší země. Navíc se proslýchá, že má bezpečnostní prověrku pouze na „tajné“, což není nejvyšší stupeň.

Dalším významným krokem naší vlády je vydání manuálu, ve kterém se uvádí jak a na kolik stupňů můžete maximálně vytápět své domovy, byty apod. Například na pracovišti prý stačí v kanceláři 18 stupňů. Pokud vláda vydá nařízení, že se musí snížit vytápěná teplota v bytech, na pracovištích apod, tvrdí, že se jím musíte řidit. Především podotknu, že podle Inspektorátu práce je nejnižší povolená teplota v kanceláři tuším 20 stupňů, takové nařízení by tedy bylo v rozporu se zákonem. Dovolím si také upozornit na skutečnost, že se jedná o neoprávněný zásah do vašich osobnostních práv, do vašeho soukromí, proto nemáte žádnou povinnost se takovým nezákonným rozhodnutím řídit. Topte si tak, aby vám bylo příjemně, nebo tak, abyste zaplatili své účty za topení a teplou vodu.

Paradoxně, při popisu Ministerstva obchodu, jak budou prý probíhat kontroly, tak prý budou na udání obyvatelstva, ke kterému přímo vláda, vyzývá, jako již několikrát v minulosti. Takový STBácký přístup.

Ministr průmyslu a obchodu Sikela (STAN) ubezpečuje obyvatelstvo, že máme dostatek plynu na celou zimu, nemáme se prý čeho obávat, odmítá sice sdělit, za jakou cenu ten plyn pro občany má, přitom právě jeho ministerstvo připravilo manuál, jak mají domácnosti a průmysl šetřit při vytápění. Jedná se o velmi pozoruhodný způsob lhaní politiků STAN, kteří na jedné straně tvrdí, že naše země je na topnou sezónu připravena, německé zásobníky plynu jsou plné na 80%, kdy nejméně v 9 předešlých letech byly zásobníky v tomto období naplněny daleko více. Faktem je, že tyto zásobníky nepatří ČR, ale německým soukromníkům, jak jsme již psali v minulosti, jak to ve skutečnosti s těmi zásobníky vůbec je. Faktem je, že ČR má koupený plyn koupený pouze a jenom ve Skladu státních a hmotných rezerv na pouhé 3 dny.

Mnozí z vás se ptají, kam až porostou ceny energií. Pokud se podíváte na ceny například plynu, tak ten na světových trzích za poslední 2 roky zdražil o více než 1.000 %, tedy více než 10ti násobně, a protože se ceny vašich distributorů řídí právě cenami plynu na světových trzích, je zřejmé, že ceny budou toto zvýšení cen kopírovat, tedy budeme platit minimálně 10x tolik, co v minulém roce.

V současné době vláda nečiní vůbec žádná opatření, která by vedla ke snížení inflace, která za minulý měsíc opět vzrostla až k 18%, ekonomové předpokládají, že inflace do konce roku překročí hranici 20% a to i přesto, že lyžáky, zimní brusle, zimní oblečení, zimní zájezdy, motely pro studenty, pokud nějaké takové znáte, zcela jistě zatím nebudou zdražovat. Možná se domníváte, že mi přeskočilo, ale toto jsou například výrobky, které obsahuje „spotřební koš“ Českého statistického úřadu pro výpočet inflace v období například duben-červenec, tedy v období, kdy je po zimních lyžích, bruslích, největší poptávka v roce. Právě proto je inflace pouhých „18%“, přestože všichni vidíme, že se například jídlo zdražilo o 80% minimálně, cena elektřiny vzrostla o 300%, u plynu to je podobné, podnikatelům i o 600% k poměru k loňskému roku, benzín o 35%, jízdenky v pražské MHD o 25%, ubytování o 70%, ceny výrobků v průmyslu o 16% apod. Takto se „falšují“ data přímo ze státem zřízené organizace.

Petr Fiala na dovolené: S manželkou Janou vyrazil do Chorvatska | Blesk.cz

Premiér Fiala tvrdí, že Česká republika je ve válce, přitom odjel na dovolenou, zcela jistě si všichni vybavujeme z hodin Dějepisu na Základní škole, jak generalissimus Stalin, nebo britský válečný premiér Churchill, v době 2 světové války jezdili na dovolenou k moři do Španělska, na Krym a užívali si zasloužené dovolené, jako náš pan premiér ve válce.

Hasiči po 20 dnech uhasili požár v chráněné krajinné oblasti České Švýcarsko, za což jim patří velké díky. Vláda ČR ukradla vrtulníky MI-24, které věnovala Ukrajině, kdy tyto vrtulníky byly schopny nést vaky s vodou o objemu 1.500 litrů, mohlo jich lítat 30 najednou, neshořel by jediný dům a požár by byl uhašen za 2 dny. Hasiči se ve spolupráci s Armádou ČR s těmito vrtulníky učili zasahovat při požárech na mnohých cvičení. Vláda tak ohrozila obranyschopnost naší země, ale co více, i bezpečnost našich občanů a to právě i při tomto požáru, kdy Armáda ČR je součástí IZS, dle zákona. Občané ČR se nyní musí ptát, jak je možné, že si někdo vezme vojenskou techniku, určenou i pro civilní účely, jako je hašení požáru a ponechá naši zemi na pospas dobré vůle soukromníků, kteří poskytli své vrtulníky pro účely Integrovaného záchranného systému (IZS), včetně jejich obsluhy k hašení takového požáru, kdy Armáda ČR disponuje pouho pouhými 2 vrtulníky, schopnými nasadit je k hašení.

Plánují Rusové konflikt na Ukrajině? Připomíná to události před válkou v  Gruzii, říká odborník | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Zprávy z fronty

Ukrajinská armáda spustila mohutnou protiofenzívu a nasadila milion svých vojáků, veškerá média v ČR nás doslova „krmila“ jednou z největších dezinformací, kterou šířila Ukrajinská propaganda. Leda by jim za 3 vteřiny všichni ti vojáci zdrhli, jiné vysvětlení nemám.

Amnesty international zveřejnila svoji zprávu k situaci na Ukrajině, kdy zdokumentovala 19 případů, kdy Ukrajinská strana porušuje mezinárodní právo a páchá válečné zločiny na svém civilním obyvatelstvu, které používá jako živé štíty. Tato zpráva vyvolala velkou lavinu odporu, byli nasazeni nejlepší z nejlepších z dezinformační scény vládní propagandy, jako je Think – Tank Evropské hodnoty, kdy nám jejich „expert“ s maturitou, k nám importovaný ekonomický migrant Andrej Poleščuk vysvětloval, jak se věci mají a ptal se, jak asi mají Ukrajinci bojovat o svá města, bez toho, aby používali civilisty jako živé štíty. Asi by je měli evakuovat předtím, než k boji v takové oblasti dojde, nikoliv poslat vojáky do školky, zdravotnického zařízení, školy, pečovatelského domu si vybudovat mezi dětmi, starci, nemocnými kulometné hnízdo a pomalu je strkat nad kulomet, aby je zasáhla kulka, zapomněl soudruh novinář z DVTV sdělit. 

Ukázalo se, že tyto informace, které sdělovala ruská strana, nebyly dezinformace, jak nám, jako vždy, tvrdila vládou povolená média.

RF nadále postupuje v osvobozování Donbasu, jak to nazývá a nadále posiluje svá postavení. Jak jsme psali v našich komentářích, velmi pravděpodobně RF postupuje s cílem odzbrojit země Evropy, které jsou součástí NATO.

Čína opustila svoji neutrální polohu a prostřednictvím svého velvyslance v RF obvinila NATO, že zavinila válku na Ukrajině.

Velkým tématem konfliktu na Ukrajině bylo v tomto týdnu ostřelování jaderné elektrárny v Záporoží, kde nás propaganda přesvědčuje, že ruští vojáci, kteří jsou v dané elektrárně, jsou ostřelováni ruskými vojáky, nikoliv ukrajinskými. Ještě před pár týdny se všichni liberální demokraté rozčilovali, když RF dobývala tuto elektrárnu a jeden z výstřelů padl několik kilometrů od této JE. Dnes nám tvrdí, že ruské vojáky ostřeluje ruská armáda, nikoliv ukrajinská a i kdyby to byla ukrajinská armáda, tak to je, pro změnu, prý v naprostém pořádku. Vypadá to, že proukrajinská propaganda je v naprosté schizofrenní situaci, kdy bláboly ukrajinské propagandy bez rozmyslu zveřejňují. Faktem je, že tuto elektrárnu ostřelují Ukrajinci.

Evropské země v NATO dodávají zbraně Ukrajině o 106, jak se říká. Zapomíná se ovšem na jeden fakt, i proto jsme uvedli, že RF dávno vyhrála. A tím je počet lidí schopných válčit. Podle Zelenského uteklo z Ukrajiny přes 40 milionů obyvatel, to je skoro polovina původního obyvatelstva. Složení obyvatel je prakticky shodné s evropskými zeměmi – cca 30% lidé 60+, cca 20% děti – 0-18, 50% práceschopné obyvatelstvo. Téměř 50% jim zdrhlo za kopečky. A ne, nejsou to starci a ani děti, naprostá většina jsou mladí muži. Zbraně mít možná budou, ale lidi ne. Logika.

Babiš chce odvolání Rakušana, podle Fialy šéf ANO jen kryje vlastní  průšvihy - Seznam Zprávy

Babišiáda

Z historie známe různé pojmy, Hilsneriáda apod, takže se domnívám, že tato dnešní doba se do historie zapíše jako Babišiáda – Hon na Babiše.

A. Babiš vstoupil do politiky s velkými stíny na své minulosti. Člen KSČ, aktivní udavač STB, byť v hospodářském odvětví, nikoliv politickém, jako každý miliardář, první miliardu ukradl, ostatní si již v rámci zákona poctivě vydělal, podnikatel s tvrdými lokty, který likvidoval jednu konkurenci za druhou, s podivnými způsoby získávání dotací (ty si ovšem nepřiděloval on, ale úředníci), podivnou optimalizací daní apod. Však to na něj jede 9 let v kuse, všichni víme, o čem píšu, sami jsme jej kritizovali prakticky od začátku. Vládl nám 4 roky, zavedl tu šikanu neočkovaných, jejich diskriminaci, pokoušel se zavést povinné očkování, zakazoval nám jít ven, jeho vláda nás šikanovala dnem i nocí dlouhé 2 roky, bez ohledu na to, že se mohl podívat na sever a u Švédska by viděl, že to jde dělat demokraticky, slušně, bez šikany, perzekuce, mlácení lidí policisty, odebírání základních lidských práv. Už z těchto důvodů je i pro mě nevolitelný, přestože uznám, že v ostatních ohledech to byl asi nejlepší premiér od roku 1989 po V. Klausovi.

Ale způsoby, jaké zvolila „vládní 5ti koalice“ a její voliči, jsou mi nadmíru odporné, připomínají dobu před 100 lety v Německu, jenom bubínky a vlajky s hákovým křížem jim chybí k NSDAP Czech version. Ministr vnitra Rakušan (STAN), zašel dokonce tak daleko, že prakticky A. Babiše nařkl z napadení Salmana Rushdieho.

Veškerá provládní média v zemi opakovaně spouští Babišiádu ve věcech, o kterých informace již dávno máme, naposledy o tom, že francouzská prokuratura prověřuje A. Babiše kvůli nákupu nemovitostí skrze offshory, na druhou stranu nám nadále tají, že prošetřuje veškerá jména ze seznamu Pandora Papers, kde je i 350 českých politiků a občanů, zcela jistě Schwarzenberg, Kalousek, Fiala, Sikela, zemřelý Michalík apod. Tato jména ovšem účelově média nezveřejnila. Neustále se probírá Čapí hnízdo, jistě nebudu A. Babiše bránit, ale zdá se, že to bude neúspěšné, on ten trestný čin totiž v té době nebyl trestný, dnes již je, ale právní normy říkají, že se soud musí řídit v tomto rozporu ku prospěchu obžalovaného. Už jsme o tom psali, proč to státní zástupce Škaroch tehdy zastavil.

Dnes jej obviňují ze všeho možného, i z toho, že příznivci vlády fyzicky napadají lidi, kteří si přišli poslechnout A. Babiše na jeho mítink.

Je před volbami a neobjektivní média útočí na A. Babiše se vším, co v minulosti. Zajímavé je, že média nezajímá, z jakého důvodu česká policie, státní zástupci, neprošetřují těch 350 jmen českých politiků a občanů uvedených v seznamu Pandora Papers.

Ministr vnitra Rakušan se vyjádřil k probíhajícím mítinkům hnutí ANO, včetně účasti „provládních voličů“, kteří se na těchto mítincích chovají v rozporu se zákonem. Ministr vnitra i jím dosazená loutka do funkce policejního prezidenta, obhajují porušování zákona, tzv. „Shromažďovacího zákona“, který upravuje ústavní právo „shromažďovací“, především v § 12 a 14, vládními voliči. Vyloženě takové jednání označuje za přestupek a i v této souvislosti jsme podali trestní oznámení proti těmto lidem.

Paradoxně byl policejní prezident ve svých výrocích, kdy zpochybnil, že by s někým z Hnutí ANO projednávali oddělení těchto vládních voličů od příznivců Hnutí ANO, přistižen při lhaní, protože existuje virální video, kde on sám říká, že v souladu se zákonem je oddělí pořadatel, nebo to udělá Policie. Na vyžádání vám jej pošleme.

Zdá se, že mafii STAN a jejím šéfem Rakušanem dosazený policejní prezident je pouhou loutkou v rukou těchto mafiánů, řízených Rédlem, Krejčířem, Janouškem, Rittigem a dalšími mafiány.

Výsledek Babišiády bude daleko větší množství voličů Hnutí ANO. Což není paradoxem, ale logickým vyústěním těchto nacistických praktik voličů 5ti koalice.

Přejeme vám krásný příští týden.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.