28. 4. 2024 Proč jste zase skočili na lži?

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Důchodová reforma není potřeba

Naprostá většina občanů ČR se stala obětí kolosální lži ze strany téměř všech politiků. K této kolosální lži se nepřipojila SPD Tomia Okamury, to píšu hned předem, aby bylo zřejmé, kdo tu šíří dezinformace, lži, proruské narativy o nutnosti důchodové reformy. Dalo by se napsat, že jste naskočili na „ruskou dezinformaci“, když už teď jenerál Koudelka z STS Chvojkovice Brod vidí Rusa za každým rohem i tím ledničním.

Následně se občané nechají zatáhnout do sporu SPOLKU SEDMILHÁŘŮ, který tvoří práskač Pávek, práskač Bureš, 5lháři a jejich (j)elita, kdo z nich prý lže více, že důchodová reforma je nutná a jediným řešením je prý delší odchod do důchodu.

Přitom se dohadují, zda kosmetické parametrické změny, které připravují, jsou důchodovou reformou, což nejsou, protože reforma něco zásadně mění. Pokud si chcete přečíst skutečnou DŮCHODOVOU REFORMU, tak jsme ji pro vás dávno zpracovali a na našich stránkách najdete odkaz na Restart ČR, kde ji najdete. A odpovídá například americkému modelu včetně toho, že pokud děda, babička své úspory na důchod nespotřebují, neukradne jim je stát, jako dnes, ale zůstanou dědicům.

Faktem je, že lže jak ANO, tak 5kolka, tak hradní práskač Pávek. Ať se vám to líbí, nebo ne a já vás o tom snadno přesvědčím, protože počítat nás učili na základní škole a tohle je velmi jednoduchá slovní úloha.

Na důchody vydáme cca 700 miliard (670 loni), z toho se na důchody od pracujících vybere o cca 70 miliard méně (loni cca 72 miliard). Jakým způsobem dorovnáte tento rozdíl, aby příjem byl na stejné úrovni, jako výdej. Slovní úloha má více správných odpovědí.

Nikdo z našich čtenářů není tak blbej, aby tuto jednoduchou slovní úlohu nespočítal do 1 minuty.

A kvůli tomuhle si necháváte lhát od těch prolhaných vandráků, jako je Babiš, Schillerová, Havlíček, práskač Pávek, Fiala, Nerudová, Jurečka, Stanjura, Rakušan, Pekarová, Bartoš. Proč? Proč jim to nedáte znát, že nejste žádní pitomci a nebudou vás tahat za nos?

V této souvislosti si dovolím uvést, že dnes už možná oceníte i naše trvalé volání po dramatickém zvýšení minimální mzdy a to minimálně na 30.000 Kč měsíčně. Z této minimální mzdy totiž stát obdrží o cca 33% vyšší odvody nejen na sociální, zdravotní pojištění, ale i vyšší příjem na dani z příjmu. Pokud máme 70% produktivity Německa, máme mít 70% výši minimální i průměrné mzdy.

Ekonomický migrant u nás znásilnil 3 ženy a děti, dívka se zachránila přestíráním smrti, ekonomický migrant odpálil výbušninu v pochvě oběti, ekonomický migrant...

Za znásilnění 3 žen, včetně jednoho dítěte, u nás dostal potomek černého mačetového inženýra, chcete-li černého ekonomického migranta pouhé 3 roky vězení. Podotknu, že pan Čermák dostal za blbé kecy, tedy nikoliv samotné fyzické jednání, ale pouze ligvistické představení, 5,5 roku vězení. Co je více společensky nebezpečné, když opomenu svobodu slova, nikoliv svobodu znásilňovat, si jistě dovolíte odpovědět sami. V této přímé souvislosti je patrné, že tu skutečně vládne diktatura, která pomocí svých soudců posílá do vězení lidi za mluvené slovo, nikoliv nějaké trestné činy na více let, než černocha, který znásilňuje bílé děti, aby to bylo každému naprosto jasné, o co tu ve skutečnosti šlo a jde, proto zdůrazňuji barvu pleti obětí i viníka.

Tím viníkem je korunní princ TOP 09 Dominik Feri, potomek černého ekonomického migranta. Člen strany, která tu volala, že tyhle černé mačetové inženýry máme přijímat do naší země po statisících, to řval i Bartoš z Pirátů, z TOP 09 Schwarzenberg, Pekarová, Feri, z ANO Babiš apod.

Je tedy zjevné, že pokud přijmeme černé mačetové inženýry, tak to nemusí být oni, kteří tu budou prakticky zabíjet, byť pomalu pomocí celoživotního trápení dnes 3 žen a dítěte, kdy se jejich potomci budou obětem veřejně vysmívat a za rok, ano za rok, půjdou domů. Díky svému původu, aby někdo nebyl nazván rasistou, tak si ten rok odkroutí ve fešáckém kriminálu, kde ráno odejdou jako do práce, večer se tam vrátí vyspat. Takovým prošel Ráth a další političtí prominenti.

Bílý ekonomický migrant Ukrajinec dostal 19 let za znásilnění a pokus o vraždu dítěte – holky.

Bílý ekonomický migrant Ukrajinec zbil ženu a ve vagíně ji odpálil petardu.

Černý ekonomický migrant se v Karlových Varech pokusil znásilnit a zavraždit několik bílých žen.

Dnes je na stole migrační pakt, jehož přijetí doporučila vláda Babiše a Fialova vláda jej bezmyšlenkovitě podepsala. Stali jsme se tak součástí povinnosti tyto ekonomické migranty přijmout, nebo zaplatit výpalné půl milionu korun ročně za jednoho Feriho, Ukra, Afghánce který nám tu poté bude znásilňovat bílé děti.

Vše, co je zde uvedené, jsou fakta, nic z toho jsem si nevymyslel, vše jsou články mainstreamu. Přesto je 80% občanů ČR natolik pitomých, že si dobrovolně tyhle grázly natáhnou do země a nechají je znásilňovat, mlátit apod svá vnoučata. Tak si jenom připomeňme články mainstreamu například z Německa. Protože těch 80% debilů, si jaksi není schopno ani přečíst, jak to dopadlo u sousedů a poučit se.

Pravidla Koránu jsou pro ně důležitější, než zákony. (pro těch 80% debilů – nikdy nebudou dodržovat zákony)

Německé děti předstírají konverzi k islámu ze strachu z muslimských spolužáků. (pro těch 80% debilů volících ANO, ČSSD, PRO, ODS, TOP09, KDU-ČSL, Piráty, STAN, KSČM, Svobodné, Přísahu, Motoristy, oni se nikdy nepřizpůsobí nám, vaše vnoučata, děti i vy se budete podřizovat jim).

Každý druhý Alžířan žijící v Německu je podezřelí ze zločinu.

Z Německých vlaků se stávají zóny strachu.

Kriminalita v Německu exploduje.

Více psát nebudu, číst umí všichni a všichni čtou mainstream. Při těchto faktech, které sděluje sám mainstream se u nás najde 80% debilů, kteří volí vítače. Neskutečné.

Obrázek

Podpora genocidia

Prosákly informace, že na představitele izraelského teroristického režimu má Mezinárodní soudní dvůr vydat zatykače pro spáchání genocidia.

Ať už si myslíte o Palestině i Izraeli co chcete, ať už stojíte na té či druhé straně, faktem je, že Izrael páchá zločiny proti lidskosti a naplňuje skutkovou podstatu páchání genocidia, na rozdíl od Ruské federace. Dalším faktem je, že o páchání genocidia rozhoduje mezinárodní společenství. V ČR je za „schvalování genocidia“, toho neexistujícího, Ruskou federací, stíháno a odsouzeno na 300 vlastenců.

Pokud ICC skutečně vydá zatykače na představitele izraelského teroristického režimu pro genocidium, bude zajímavé sledovat, jak se bolševický grázl v sesli Nejvyššího státního zástupce Stříž a jeho matrace Bradáčová budou chtít jistě přetrhnout, aby pozatýkali především představitele české politické scény, kteří neustále píší, jak #staywithizrael – stojí za Izraelem. Tím totiž schvalují genocidu.

A mohu potvrdit, že jim v tom případně pomohu sérií trestních oznámení. 🙂

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.