28. 8. 2022 Pro voliče Andreje Babiše

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Fialova vláda dostává konkrétnější obrysy - Novinky

Další týden práce vlády

Tento týden upocený premiér ČR byl nucen přiznat svoji neschopnost řešit energetický problém naší země a obrátil se, neočekávaně, na ještě větší pitomce z EU, svolal tak jednání, kdy budou „pitomci“ hledat řešení, které má prý být celoevropské. Zcela hloupý pan profesor nepochopil, že RF nebude s EU, jako celkem, vůbec jednat, pokud EU nepřestane vyzbrojovat Ukrajinské nacisty.

Tato reakce se dala očekávat, protože protektorátnímu diktátu EU se vzepřelo několik států, Maďarsko, Bulharsko, Rakousko apod. Nově se připojuje i nizozemský Haag, který nemá jinou možnost, než odebírat plyn z RF.

Podívejte se na ten paradox, nacistická EU podporuje ukrajinské nacisty, v boji s RF, přitom by chtěla po RF, aby jim dodávala plyn a další nerostné suroviny za hubičku, jako by se nic nedělo. Když to RF odmítne, poté prý RF vede válku s EU, se kterou RF žádnou válku nevede. Růst cen energií není zaviněn RF, ale doslova imbecilitou vedení EU a našeho upoceného pana profesora, který teď, na oko, vládne EU.

Ještě před rokem titíž „imbecilové“ hlásali, že RF je obr na hliněných nohách, po půl roce, kdy se RF, podle jejího vidění situace, rozhodla pomoci Ukrajinou napadených nezávislých států, jim pomoci a osvobodit je od nacistického tyrana, čelící naprosto nesmyslným sankcím ze strany EU, stále stojí pevně na svých hliněných nohách a doslova a do písmene likviduje všechny, kteří se RF postavili. A tato postupná a potupná likvidace „imbecilů“ z EU se velmi daří. Přebohaté Německo očekává 66% rodin na a pod hranicí bídy do konce roku. RF má takový problém, dlouhodobě, s necelými 10% občanů. 🙂

Nebudeme zvyšovat daně. To byl slib, který je i zakotven ve vládním prohlášení 5-koalice, již neplatí. Zcela neschopný ministr financí Stanjura oznámil, že chystá zavedení dalších daní, jako jsou sektorové. Starší si pamatují výroky pana prezidenta Zápotockého, který národ také ujišťoval, že k měnové reformě nedojde, dokonce v podvečer jejího spuštění. Dnešní vláda je navlas shodná s tím, co tu dělali komunisté.

Vláda má prý uhradit cca 30 milionů dávek anticovid šlemu v hodnotě desítek miliard, který si objednala, bez ohledu na to, že ho prakticky nikdo nechce. Mezitím Moderna, jeden z výrobců těchto šlemů, sponzoruje tenisový US Open. A protože jej sponzoruje, tak v USA zakázali panu Djokovičovi startovat na tomto turnaji. Neočkovaní „Židé“ nesmí vstoupit na území, prý demokratických USA, v rámci jejich řvaní - My body, my choice. Hitler kdysi zakázal startovat na OH Židům i černochům, nakonec svůj zákaz odvolal a Jesse Owens tam mnohým vytřel zrak ziskem 4 zlatých medailí. No, na pomoc chudým není, ale na nesmyslné vakcíny se penízky našly.

Ředitelem rozvědky byl definitivně potvrzen člověk, který nesplňuje podmínky pro jeho jmenování do této funkce. Prý si počkají, jestli je splní. 🙂

Nadále živíme přes 300 tisíc Ukrajinských ekonomických migrantů, přestože nejsme první bezpečná země, kde měli zůstat. V Jordánsku jsem skutečné válečné uprchlíky viděl, mluvil jsem s nimi, mnohým dal pár dolarů, protože mi nabídli provedení tou či onou historickou památkou s výkladem. Strašně hodní a milí lidé, bylo mi jich i trochu líto, ale oni se za chudáky nepovažovali. Nic neměli, přesto nás každý pozval na čaj, to nešlo odmítnout, nechtěli jsme je urazit. Utekli do Jordánska před válkou, nikdy nic od nikoho nechtěli, ani mně si nikdy neřekli o peníze, buď se vám výklad líbil, nebo ne, dáte jim peníze, nebo ne, nezlobí se na vás. Jsou neuvěřitelně pokorní. Jordánská vláda jim nedala nic, jenom bezpečí, spí u silničních zábralí, překrytí plachtou, nic nemají, jenom radost z toho, že žijí. A co ti Ukr ekonomičtí migranti u nás? Otevírají si tlamy, že jim dáváme málo, přitom mají zaplacené ubytování, ošacení, jídlo a každý dostane na ruku kapesné 5.000 Kč měsíčně, co by za to leckterý senior, handicapovaný, matka živitelka dali. Minimum z nich chce u nás dělat, vrátit tak naší zemi a našim lidem pohostinnost, péči, ochotu jim pomoci, flákají se, nic nedělají, tedy vyjma bordelu, opíjí se ve dne v noci. Ti v Jordánsku, skuteční uprchlíci před válkou, jsou vděční za váš úsměv, za lízátko, milují každý den, kdy žijí. Ne, Ukrajinci neutíkají před válkou, nejsou to váleční uprachlíci, jenom využili možnosti jít za lepším, bezpracným pohodlným životem. Nevadilo by mi to, pokud by u nás lidé nechodili žebrat do potravinových bank, na ulicích apod. Děkujeme, Péťo.

Czexit: Chtějí Češi odejít z EU? Výsledky velkého průzkumu zde |  EuroZprávy.cz

Kdybychom nebyli v EU

Dovolil jsem si napsat na sociální sítě tento text:

Dovedete si představit, že nejsme v EU? Plyn a el za 1 Kč, benzin a nafta za 23 Kč, kurz k Euro dávno do 16 Kč, dávno 80% reálné kupní síly DE, senioři s Mercedesy, mladé rodiny byty do 1 milionu, Ekonomika s průměrným růstem nad 7% ročně, dnes bychom se těm pitomcům v EU smáli.

Jaký jsem od těch hloupoučkých „lepšolidí“ volících „5kolku“ dostal, vám asi nemusím popisovat.

Tak jdu na vysvětlení. Bulharsko, Srbsko, Maďarsko – ceny elektřiny od 0,70 korun, Maďarsko 0,80 korun, jako nejvyšší cena. Ano, země, které se nenechali vmanipulovat k tomu, že RF je náš nepřítel. Ne, není, je to náš přítel. Ukrajina byla, je a vždy bude náš nepřítel.

Benzín a nafta za 23 Kč. Při vystoupení z EU nemusíme mít DPH (Daň z přidané hodnoty, která nám zdražuje vše o více jak 20%, než by muselo být), dále nemusíme mít spotřební daň, vše můžeme nahradit obratovou daní, jako je v USA, kde je cena paliv na úrovni 16 Kč/litr, což je cena, za kterou bychom tu mohli paliva mít.

Kurz dávno pod 16 Kč/Euro – v době kolem 2003-4 se kurz vůči USD pohyboval kolem 18 Kč. Dnes je nějakých 25-26 Kč. Proč? Protože se ČNB podřizuje zájmům jenom korporací, nikoliv občanů. Korporace na našem území jsou de facto v 94% cizí, nikoliv české, a těm se ČNB podřizuje, proto „vytáhla“ kurz na neuvěřitelných 24-25 Kč/Euro, přestože Euro vs Dolar dramaticky propadá, nadále podporují cizí exportéry, místo podpory národního zájmu. Ano, kurz by byl dávno pod 16 Kč.

Senioři s Mercedesy. To jsem trochu přehnal, ne každý preferuje tuto značku, mnozí by jistě koupili BMW, Jaguár, Porsche apod. Ano, ve Švýcarsku to je, ne každý to tak má, ale hodně seniorů to tak má. Jak na to? Frontálním útokem na světové trhy, v každé zemi mít 1-5 skutečných obchodníků v rámci Ministerstva zahraničí, kteří budou hledat odbyt pouze pro malé a střední podnikatele, se 100% majetkem českých občanů. Budou našim podnikatelům vyhledávat například možné výrobní, prodejní místa v daných zemích, podle jejich zadání a pomohou jim tak, že český podnikatel „jenom otevře krám“, jak se říká, veškerou administrativu vyřídí Velvyslanectví. Stačí 1.000 skutečných obchodníků, kvalitních a jazykově vybavených, kteří budou od rána do večera lítat po daném státě a hledat to, co čeští podnikatelé žádají. Mezitím se všemi domluvit bezcelní zóny, včetně bezvízových. Jedno s kým, prostě se všemi.

Byty do milionu. Ano, jde to, zrušme „stavební povolení“ na výstavbu domů a bytových domů. Nechejme to na obcích a jejich územních plánech, nechť tam určí místa pro bytovou výstavbu, maximální výšku, šířku, a nechají lidi stavět bez stavebního povolení. Postaveno máte za půl roku, poté přijde úředník, změří výšku, šířku, zda to odpovídá územnímu plánu, dá razítko, že je vše OK, nebo nechá barák na náklady stavebníka, který je kretén a podvádí, zbourat. Prostě a jednoduché. Ceny stavebních materiálů sníží neexistence DPH a nízké ceny energií.

Ekonomika s průměrným růstem 7% HDP (hrubého domácího produktu). Pro mnohé neuvěřitelné sdělení, ale opět, jde to. Viz mé uvedení týkající se frontálního útoku ku prospěchu našich malých a středních podnikatelů. Díky nižším cenám se také podpoří spotřeba, nejen ta naše, ale i ze zahraničí, všude kolem nás jsou paliva dražší (ne teď, ale po zavedení mnou navrženého), a to hned o 20 Kč na litr, cena cigaret jakbysmet, není tak složité být bohatou zemí, jak se vám zdá.

A k tomu jeden prvek, dát lidem pocit důležitosti. Všem.

Přijde Andrej Babiš o svěřenské fondy? Návod, jak je zrušit, má jedno  úskalí - Seznam Zprávy

Pro voliče Andreje Babiše a 5-koalice

Mezi voliči pana Babiše a 5-koalice nevidím zásadní rozdíl. Snad jenom v tom, že voliči pana Babiše chtějí aby se NÁSLEDKY nesmyslů z EU řešili hned formou nějakých příspěvků, dotací apod., voliči 5-koalice jsem zatím ochotni si vzít několik svetrů navíc, jak jim radila paní inženýrka Pekarová a případné NÁSLEDKY se řešili až v situaci, kdy bude většina země zbídačena.

Také, když se doma hádáte, řešíte blbosti kolem toho, že někdo z vás hází fusekle po zemi v situaci, kdy vám protějšek vyhrožuje rozvodem? Nebo se snažíte přijít na PŘÍČINY toho rozhodnutí, abyste své manželství zachránili?

Obě skupiny příznivců těchto stran odmítají řešit PŘÍČINY vysokých cen energií, vysoké inflace, apod., ale hádají se o to, jak zmírnit NÁSLEDKY bez ohledu na to, že naše země na to nemá. Ano, nemáme stovky miliard na dotování všech domácností, ale hlavně firem, aby v této době PŘEŽILY.

Jakékoliv zastropování ceny povede pouze k soudním sporům o náhradu ušlého zisku, ten bude ve stovkách miliard ať již na straně energetických firem, nebo firem podnikajících v oblasti PHM (pohonných hmot a maziv). Tyto spory bezesporu budou pro tyto firmy vítězné. Budeme platit bambiliony, kvůli tomu, že voliči obou stran nepřemýšlí.

Jedinou cestou, jak z toho ven, je řešení PŘÍČIN, a tou je neochota vlády uzavřít cenové a obchodní smlouvy s ruskými dodavateli na dodávky plynu, ropy a ropných produktů. Neochota vlády, ale i pana Babiše, jakkoliv ukončit naše angažmá na EU nám vnucené Lipské burze a kšeftování s emisními povolenkami. Jiná, bezbolestná a naše potomky nezatěžující cesta neexistuje.

Zapomeňte na ně, na 5koalici i pana Babiše, začněte se dívat po stranách, které říkají – uzavřeme smlouvu s RF o dodávkách energií, jako je Trikolora, PRO apod. Zapomeňte na to, že jakékoliv dotace, zastropování apod. Něco řeší. Vyřeší to váš aktuální problém, který zaplatí naši potomci v prohraných arbitrážích. Snad to mnozí pochopili.

Přejeme vám krásný příští týden.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.