29. 5. 2023 Jsou Češi národem debilů?

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Jsou Češi národem debilů?

Ano, jsou. Naprosto bez diskuse.

Nechali jsme si nakecat:

 • Že potřebujeme důchodovou reformu – ne, nepotřebujeme, potřebujeme zajistit pouze a jenom dostatek příjmů státního rozpočtu na vyplácení „důstojných důchodů“, jak říká naše Ústava.

 • Že CO2, tedy chemický prvek v atmosféře zastoupený pouhými 0,04%, životně důležitý pro vše „zelené“, tedy stromy, rostliny, apod., jehož podíl v atmosféře, vyjádřený v setinách procenta se za existenci planety Země nezvýšil ani o píď, je příčinou oteplování Země, nebo změny klimatu. Ne, není. Největší „skleníkový efekt“ způsobuje prvek zvaný – vodní pára.

 • Že při zvýšení teploty o 2 stupně za 200 let prý vymřeme. Hovno, přátelé, hovno, v Africe mají průměrnou teplotu o X stupňů vyšší, běžně máte v Káhiře 48 stupňů, přesto žijí, v Evropě nemáme ani zdaleka takovou průměrnou teplotu a ani po případném jejím zvýšení se nic nezmění, všichni budeme žít. Je to lež, jako věž, přesto s pochopením hledíme na debily, jako je „last generation“ a nevezmeme klacky a nemlátíme je s nimi, dokud nevypadnou z našich ulic.

 • Že bez nacistické Evropské unie zbankrotujeme. Přitom všichni víte, že evropské dotace, v porovnání vůči tomu, co EU odvedeme, ale již bez dalších nákladů s tím spojených, které jsou ve výši přesahující 250.000.000.000, ano, miliard ročně, je 80 miliard v plusu, ve skutečnosti 170 miliard v mínusu. Ne, vstoupením z EU masivně ušetříme a hlavně se můžeme stát zemí, která bude nezávislá, bohatnoucí, zajistí neuvěřitelné bohatství našim občanům, pokud nebudete volit Eurohujery.

 • Že prý nám nacistická EU dává dotace, bez kterých nemůžeme žít. Ty dotace jsou cca proti tomu, co do EU odvedeme 80 miliard z celkového rozpočtového příjmu naší země cca 1.700 miliard. Hovno, přátelé, hovno, je to jako přijít o peníze na 2 svačiny, které ovšem utratíte za ubrousky, které nikdy nepoužijete.

 • Že život na Zemi vznikl „velkým třeskem“, přestože to je chemicky, fyzicky, matematicky a logicky vyloučeno.

 • Že NATO je obranný projekt, přestože bez všech pochybností se jedná o útočný pakt, jenom v poslední době NATO zaútočilo, bez mandátu OSN na Jugoslávii, Jemen, Sýrii, Afghánistán, Rusko, Irák, Irán, Palestinu, Lybii, Egypt, ….

 • Že 4% sexuálních deviantů jsou „normálem“, nejsou, normou jsou heterosexuálové, tedy svazek muž a žena, nikoliv deviant, který se ztotožńuje být psem, tito 4% jsou jednoznačně nenormální, patří do psychiatrických léčeben, nebo do ambulatní péče psychiatrů. Jako člověk, který se narodí bez jedné ruky nemůže řezat dřevo na cirkulárce, zcela objektivně, protože mu ten druhý kus, co nemůže držet za pilovým listem pravděpodobně natluče, tak psychický deviant muž, který souloží s mužem, není normální, ale deviant. Ne, nemají právo uzavřít manželství, což je svazek mezi mužem a ženou. Ale ano, pokud nejsou pro společnost nebezpeční, což se o 90% z nich nedá říci, poté mají mít právo, v rámci registrovaného partnerství, mít podobná práva, jako my, zcela normální heterosexuálové, vyjma adopcí dětí, tedy právo na dědictví, které bych zákonem jednoduše zrušil, to se dá přeci logicky řešit – poslední vůlí – tedy ten, kdo majetek vytvořil má mít právo ho podle svého mínění komukoliv předat, ale i právo na informace o svém partnerovi třeba ve zdravotnictví. Proti těmto právům nic nemám, pokud se nejedná o devianty, jako je Stupka, který nás prý zastupuje v OSN.

 • Že musíme mít milion daní a odvodů. Prý nestačí jedna daň. Přitom všichni známe pojem daňové kvota, která vyjadřuje průměrné zdanění občana. Ne, nepotřebujeme milion státních zaměstnanců, kteří se většinu své pracovní doby kopou nudou do prdele, stačí nám počítačový program, který hlídá, zda každý občan, společnost, platí přesně ten poměr, určený právě tou „daňovou kvótou“ a když chybí peníze, tak se právě a jenom tato daňová kvóta zvýší o 1-3%, což občan téměř nepocítí.

 • Že musíme mít milion státních zaměstnanců a k tomu milion parazitů, kteří jsou na státní rozpočet napojeni. Ne, nemusíme, můžeme je nakopat do zadnice a prostě žít tak, jak jsme po roce 1989 chtěli, svobodně.

 • Že jsme gerondoti, kteří si myslí, že skoro padesátiletá babka je krasavice, nebo padásátiletý dědek je krasavec. Hovno, není, jsou to staří lidé, vzhledově odporní, krásní jsou pouze a jenom mladí lidé, tak do 25 let, potom stárnou, místo kůže mají struhadla, jejich krky vypadají, jako to struhadlo na okurky. Nejsou krásní, ani charismatičtí, jsou prostě jenom staří. Ale vnucují nám tu ten kult stáří. Sám jsem padesátník a vím, že nejsem krásný, přestože nejsem obézní, mám vlasy, prakticky všechny své zuby, ale jsem starý a nejsem krásný.

 • Že prý jsme „málo zadlužený“, jako stát. Srovnávají to k hrubému domácímu produktu a říkají, dlužíme o hodně méně, než Němci. Hrubý domácí produkt je ovšem parametr výkonnosti ekonomiky. K příjmům státního rozpočtu je náš dluh již prakticky nesplatitelný. Abychom ho za 40 let splatili, museli bychom výdaje státního rozpočtu snížit o prakticky 500 miliard, ano, půl bilionu a poté, možná, za 40 let splatíme ten státní dluh.

 • Že kvůli chřipce nesmíme jezdit za rodiči, dětmi, příbuznými, nesmíme demonstrovat, že nás mohou policajti mlátit jako řešeto jenom kvůli tomu, že nemáme roušku a prý se tomu říká demokracie. Ne, to je totalita.

 • Že prý Ukrajinci bojují za naši svobodu. Ne, nebojují, je to nacistický systém a dostávají do držky za to, že chtěli vyhladit lidi na Donbasu. Vůdci Ukrajiny jsou zrůdy, které mají střílet na první dobrou.

 • Že cikáni jsou Romové. Ne, nejsou. Tak si začali někteří z nich říkat až ve druhém tisíciletí.

 • Že prý musíme být v NATO. Ne, nemusíme. Jsme země ve středu Evropy, obklopená zeměmi v NATO. Jako případný útočník je přeskočí o tyči, blbečci?

 • Že prý musíme nakupovat plechové šroty za 300 miliard z USA, Švédska, Německa, které zničí řádově 300 raket. Ne, nemusíme, za tuto částku naše země vyřeší bytový problém, všichni budou mít možnost levně bydlet, nájmy se sníží na polovinu, hypotéky také.

 • Že prý umělá inteligence vyřeší naše společenské problémy. Opět hovno, ani náhodou, to je zcela nacistický ,nebo fašistický projekt, kdy snad každý z nás umí pochopit, že ta data do toho „stroje“ musí dostat „člověk“, člověk, který hlásá veškeré výše uvedené debility, tedy se jedná o nástroj vlád, jak ovládnout jinak zcela průměrně inteligentní lidi. Nástroj, který má ovládnout mysl nás všech.

 • Že Zápotockého měnová reforma byl zločin, který okradl každého. Ale už si nedohledáte, že ten zločin by součástí Marshallova plánu, který jsme prý měli přijmout, že tím „zločinem“ si prošli Němci, Rakušáci, celý „západ“, ale budete tu kvičet, že to samé, co USA, udělal Sovětský svaz a jeho pohunci. A už vůbec si nedohledáte, že daleko větší zlodějinu, kdy stát okradl skutečně každého, byla měnová reforma doktora Rašína za Masaryka, kdy všem, nad 300 Kčs peníze stát ukradl úročil 1%, přitom inflace byla přes 100% a nikdy tyto peníze stát lidu nevrátil.

 • Že Stalín nás zavedl do jeho područí, přestože víte, že to byl Roosevelt, který nás, proti názoru Churchilla, uvrhl do područí SSSR, a nadále budete USA adorovat? Veškeré zlo, které jsme zažili, bylo iniciováno USA. To je náš největší nepřítel.

 • Že máme pomáhat Afričanům, prý to jsou doktoři a inženýři. Ne, nemáme, Afrika nám také nikdy nepomohla. Kdo tam v minulosti emigroval, většinou byl zabit.

 • Že žijeme v demokracii a svobodě, přestože žijeme v korporátním fašismu.

 • Že …

Najdu dalších milion „že“. Proberte se.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.