4. 2. 2024 … a třetina budou pedofilové …

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Okupanti, táhněte domů! - kolektiv autorů | Knihy Dobrovský

Zabití okupanti – hrdinům sláva

Stejně jako většina obyvatelstva naší země jsme i my oslavili obrovský úspěch obránců napadené menší země ze strany agresora, který okupuje jejich zemi už několik let a ukradl té maličké zemi už dost velké území.

Napadeným hrdinům se povedlo zabít 3 okupanty a dalších 40 dost vážně zranit a snad i doživotně zmrzačit. Skvělá práce, tihle vrazi musí dostat za vyučenou.

Vyvěsili jsme na dům vlajku napadené slabší země, které ten agresivní stát plný mongoloidních stepních pastevců, Orků, nebo skřetů, jak chcete, bijte Orky, zabíjejte je, opakujeme po našem vzoru, paní inženýrce Drábové, se kterou jsme najednou na jedné straně.

Nejvyšší žalobce Igor Stříž: Lidé se správně ptají, proč se kauzy vlečou - Deník.cz

Jenom neslyšíme velké sláva hrdinům zabíjejících okupanty od naší vládní 5kolky, ani od agenta Pávka, nikde nevidíme vyvěšené vlajky této napadené slabší země, přitom přeci mají právo zabíjet ty mongoloidní skřety co je okupují, ani nikde nečteme, že by nám soudruh bývalý bolševický prokurátor Stříž s tou jeho kurtizánou Bradáčovou veřejně v médiích vyhrožovali, nám, jako občanům, my stojíme na správné straně, nám ty výhrůžky určitě adresovat nebudou, že schvalování napadení a okupace menší a slabší země, bez mandátu RB OSN, budou považovat za schvalování genocidia apod.

Proiráčtí bojovníci za svobodu a demokracii Iráku zabili 3 skřety z Americké armády a snad vážně zranili na 40 dalších amerických skřetů. Sláva hrdinům.

(v této části komentáře jsem použil pouze výroků, které NSZ a VSZ považují za „svobodu slova“ a jsou veřejně vyřknuty několika mediálně známými osobnostmi, jako je ing. Drábová apod.).

Ukrajina neuspěla s žádostí o reparace za ruskou podporu separatistů a počínání na Krymu - Novinky

Mezinárodní soudní dvůr osvobodil Ruskou federaci

Mezinárodní soudní dvůr (MSD) rozhodl v žalobě Ukrajiny proti Ruské federaci, že Ruská federace není odpovědná za sestřelení letadla MH17 z 2014 (z logiky věci je odpovědná za sestřelení Ukrajina), dále se RF nedopustila žádného porušení mezinárodního práva ve věci údajné genocidy, dále se RF nedopustila žádného porušení mezinárodního práva ve věci podpory terorismu, RF tak není teroristický stát, ani není sponzor terorismu a to oficiálně, pouze musí prověřovat, kam jdou její finanční prostředky, pokud směřují na Ukrajinu, dále se RF nedopustila žádného porušení mezinárodního práva ve věci diskriminace, pouze musí zajistit výuku ukrajinštiny ve školách na Krymu.

Toto je debakl nejen Ukrajinců, ale i české 5destrukční vlády plné aktivistů, nikoliv diplomatů, kteří si zase utrhli z ostudy kabát svým zcela primitivním aktivismem.

V řídicích pozicích a politice je žen stále poskrovnu — ČT24 — Česká televize

A třetina pedofilů, buzerantů, uchylů

Máme velké štěstí, že nám vládne ultrapravicová vláda pod vedením ODS. Ona nám nejen lže, jak jeden z nich otevře hubu, ale tvrdě hájí konzervativní hodnoty a pravicové myšlenky.

Naposledy se vyprsila skvělým zákonem, za který jim jistě všichni voliči pravice děkují. Velké firmy musí mít ve vedení třetinu žen. Toto bude platné od roku 2026.

Je tedy naprosto jedno, že daná ví naprosté hovno, jako třeba Markétka Pekarovic-Adamovic, nebo věčně ožralá Janička Černochovic, ale prostě tam budou, ať se to panu majiteli líbí, nebo ne. Upocený Péťa takto rozhodl.

Ježíš, je to vůbec genderově vyvážené? Jak to mohlo projít, kde mají desetinu homosexuálů, desetinu bisexuálů, dvacetinu těch co se cítí jako lednička, dva černochy, jednoho indiána a po dvou Romech a Židech. Ani na muslimy nesmíme zapomenout, to by tak hrálo, aby neměli zastoupení ve vedení firem. Je úplně jedno, že to jsou idioti, důležitá je rozmanitost, že netuší, co je výsledovka, rozvaha, plán, má dáti, dal, hrubý zisk, FKSP, čistý zisk, to je naprosto jedno, hlavně, že je teplomet, nebo se cítí být kozou.

Jaké štěstí, že tu pravicovou vládu máme. Představte si, že by u nás vládla levice, to by bylo na špagát.

Mezitím se nám vyprsila ODS s další proklamací, která je jednak lživá, druhak blbá, asi jako upocený Péťa. Vytáhli si jakýsi průzkum, tedy starý z roku 2022, je jedno, že žádné kritérium není ukazatelem blahobytu důchodců, je jedno, že za rok 2023 už tam je zase sešup, ale lhát musíme. Ještě, že nám nevládne ten prolhanej Babiš, dovedete si přestavit, jak by to tu vypadalo?

Jak nakopnout ekonomiku? NERV navrhl vládě 37 opatření - Novinky

NERV navrhl vládě desítky opatření, které naši zemi povedou leda tak do prdele.

Nejdříve je dobré si vyjasnit, kdo, nebo co, je to ten NERV. To je namyšleně si říkajíc – Národní ekonomická rada vlády. Abyste rozuměli, jde o 19 možná největších ekonomických, sociálních a dalších idiotů v zemi, celoživotních parazitů na státním rozpočtu (čest výjimkám), kteří cokoliv „vypotí“, tak je lepší se tomu velkým obloukem vyhnout. Je to skupina nikým nevolených osob, která celoživotně parazituje na tomto systému, který je špatný od samého počátku a bylo potřeba jej zavádět úplně jinak již od 1990, nebo jej průběžně měnit potřebám. Ale v té době oni na něm parazitovali.

Jeden z mnoha posledních návrhů je například – výpověď bez uvedení důvodu – což podle těch primitivů má prý zpružnit trh práce. Když se zeptáte – Jak? - neumí vám odpovědět. Jde jenom o možnost vyhazovat bez důvodu starší lidi, pokud se za poloviční peníze přihlásí na jejich místo nějaký mačetový negramotný inženýr, nebo nějaký negramotný primitiv zpozavýchodních slovenských hranic.

Ale v žádném případě nebude trh práce pružnější. Proč? Tito negramoti totiž neustále přesvědčují vládní negramoty a mediální negramoty o tom, že na českém trhu práce jsou miliony nezaměstnaných skvěle vzdělaných občanů jakési země, kteří jenom nemají možnost se uplatnit, protože na pracovních pozicích jsou starší čeští občané, které prý nelze propustit. Ale to je blbost non plus ultra. Na českém pracovním trhu jsou volní pouze negramoti, lidé, co pracovat nechtějí, lemplové, vyžírkové, ale také starší čeští občané, kteří již nemají tolik sil odvádět klasicky produktivní práci padesátníka, tedy předdůchodci. A o to jim jde, z Východu přitáhne jakýsi nevzdělaný negramot, který ovšem bude drbat podlahy, alespoň dokud u něj budete stát, jako o život a za 50 Kč na hodinu, tedy dočasně, než zjistí, že se za to neuživí, protože jako negramot netuší, že se za to neuživí hned, ale on za ním stojí další stejný východní negramot, nebo černý mačetový inženýr, ochotný dělat za pajdu na hoďku. To žádný český občan ochotný není. Jenže ti východní negramoti ubývají a mačetoví inženýři k nám zatím nechtějí.

Cizinec na muže zaútočil mačetou, amputoval mu část prstu - iDNES.cz

Proti tomu stojí návrh NERV, otevřít pracovní trh naší země dalším mačetovým inženýrům, fyzikům z Bangladéše a podobných destinací. Sami sobě odporují, tento návrh je v přímém rozporu s prvním návrhem.

Ani na jednom návrhu těch primitivů se normální člověk nemůže shodnout. Je zcela evidentní, že se jedná o blbce, kteří vůbec netuší, jaká je běžná denní realita lidí.

Tím netvrdím, že změny nejsou nutné. Promarnili jsme 1,5 generace, což se nám bude v blízké době připomínat – snížením příjmů státního rozpočtu – snížením možností výdajů – nižších důchodů, sociálních dávek apod. A to proč? Protože jste si volili kretény – ODS, ČSSD, KSČM, ANO, KDU-ČSL, STAN, TOP 09, Piráty a nadále budete volit kretény, pro změnu staro-nové – PRO apod.

Mezitím se z této země skutečně stane Detroit Evropy. Díky všem, kteří si to neuvědomují.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.