5. 5. 2024 Století lží

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Ve Vrběticích řádila BIS pod vedením Koudelky

Tak jsme se od Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) dověděli, že za výbuch ve Vrběticích nebude nikdo stíhán, protože nemají vůbec žádné důkazy na údajné ruské špiony, které si vymyslel Koudelka z BIS. Nic, vůbec nic.

Celou dobu nám Koudelka z Bezpečnostní informační služby (BIS) lhal. Není to prostě pravda, žádní Rusové, žádná Ruská federace ve Vrběticích vůbec nic neudělala. Kdo tedy?

Pamatujete si ještě na to, jak vlastně měla začít II. Světová válka? Učili jsme se o přepadení vysílačky v Gliwicích, které zinscenovali samotní nacisté, aby tento, ale i podobné incidenty, které sami iniciovali, využili pro napadení Polska.

Pamatujete si, jak pořád tvrdili a moc to zdůrazňovali, že RF vlítla bránit nové země – Luhanskou a Donětskou republiku, jako prý NEVYPROVOKOVANÁ agrese? Sdíleli jsme zde odkaz na stránky OSN, které situaci monitorují a zde bylo nepochybné, že Ukrajina se chystala napadnout tyto země, zvýšila se četnost ostřelování apod. A to v rozporu s Minskými dohodami, jejichž dodržování byla RF garantem? Víte vůbec, co to znamená být „garantem“? Vše si lze snadno dohledat právě na těch stránkách OSN, které asi čučkaři nebudou považovat za proruské, i když u jenerála Koudelky bych se nedivil vůbec ničemu.

Pamatujete si, jak se tehdejší ministr vnitra Hamáček snažil přeci jenom dostat do Ruska na jednání, ihned poté, co si Koudelka vymyslel lež o tom, že ve Vrběticích stojí za výbuchem neexistující 2 agenti? Pamatujete si, jak tu svoji snahu obhajoval? Jako, že bude v RF jednat o „zatajení o účasti RF v této BIS vymyšlené kauze“ výměnou za vakcíny na covid? Jako tomu jste opravdu uvěřili?

Pamatujete se na ten příběh, co si BIS vymyslela? Opravdu jste uvěřili tomu, že si někdo do muničního skladu vpustí dva cizí státní příslušníky, které tam nikdy nikdo neviděl, s nikým nejednali, neexistuje žádný záznam, že by tam byli, například z „vrátnice“, kde se běžně evidují návštěvy i v podnicích, kde vůbec neví, co to je munice, prostě se tam procházeli a umístili bomby do dvou skladů 3 měsíce předtím, než tam byla munice umístěna? To asi měli nějakou věšteckou kouli, nemyslíte?

Pamatujete si, jak prezident Zeman i premiér Babiš, po schůzce s Koudelkou z BIS, najednou oba shodně otočili proti Ruské federaci? Už víte, co jim Koudelka řekl? Najednou vyřadili Rosatom z dostavby bloků JE, najednou vyhostili více jak polovinu ruské ambasády u nás, najednou vyhlásili RF válku. V roce 2019 dostal Koudelka od CIA medaily, v roce 2014 v říjnu první výbuch skladu, v prosinci druhý výbuch dalšího skladu (to jako mezitím nikdo neprohlédl možné umístění nástražných systémů v jiných skladech a nikdo nezpřísnil kontroly?) Co dělala policie? Co státní zastupitelství? 2019 medaile, 2021 si Koudelka zrealizoval smyšlenou účast Rusů při těchto výbuších. Za co tu medaily dostal? Jenom připomenu, že od 2014 se vede na východě Ukrajiny válka.

Jak to tedy bylo? Pokud si dáte dohromady geopolitickou situaci v Evropě, k tomu rozpoutání války tehdy na východě Ukrajiny ze strany USA a EU, jejich podporu tehdy zjevně nacistickým pučistům z Pravého sektoru apod., Majdan a jejich střelbu do demonstrantů, napadení východu Ukrajiny, vznik nových států – LLR a DLR – odtržení Krymu, kde chtěly USA mít svoji základnu, potřebu izolovat Rusko ze strany spojenců USA, vychází vám jediné. BIS si vymyslela pohádku o ruských mužících, pokračovala v těchto doslova hovadinách i v případě 3 naprosto bezvýznamných regionálních politiků, kvůli kterým prý RF měla poslat opět ty samé agenty s kufříkem plným ricinu, aby je prý zabili, dalšími pohádkami, které Koudelka šíří, jeho naprosto trapný projev o ruských dezinformacích, zdá se být bez pochybností, že za výbuchy ve skutečnosti stojí firma, která měla sklady pronajaté, tato byla jednáním BIS prakticky odviněna, a BIS si, zcela bez důkazů, vymyslela pohádku o ruských agentech. Protože nemám tolik informací, kolik bych potřeboval k jasnějšímu závěru, že za výbuchy stojí samotná BIS a jednalo se o předem připravenou provokaci z její strany, kdy BIS zavraždila 2 občany ČR při těchto výbuších, tak tento závěr, velmi pravděpodobný, neberte v úvahu.

Hamáčkovi zavřeli pusu, jak se říká, skvělým flekem u Czechoslovak Group, což je obchodník se zbraněmi a flekem víceprezidenta Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu.

Jenom závěrem podotknu, všimli jste si, jak o odložení případu ze strany Policie (NCOZ) informovala veškerá média? Prý to bylo kvůli tomu, že ruská strana nespolupracovala. Dobře si vás zase povodili, co? Fakt vás nenapadlo se podívat do zákonů? Je to lež, jako věž. Trestní řád totiž toto nepovažuje za důvod k odložení vyšetřování. A to kvičení politiků, hradním práskačem počínaje, vás také nedonutilo se podívat, proč takový jekot? Trestní řád umožňuje odložit prošetřování věci z několika málo důvodů, tento ovšem v něm uveden není. V tomto případě jde zcela jednoznačně o odložení věci z důvodu, že se nejedná o pachatele trestného činu. Pochopili jste to? Žádní ruští agenti nebyli, nejsou a nebudou, to jsou jenom hloupé a průhledné hry BIS. Vrahy bych hledal ve státem placených lidech, třeba přímo v BIS.

Století lží

Začátek 21 století by se klidně mohl jmenovat – stoletím lží – možná to tak i do konce století tak skončí.

Pamatujete si, jak Fiala, Rakušan, Pekarová, Jurečka, Bartoš a Babiš před dvěma lety doslova kvičeli, že k nám neutíkají zběhové, zbabělci, ale ze 70% staré ženy a děti. Myšleno z Banderistánu – Ukrajiny. Pamatujete si jak vykládali lživé příběhy o tom, jak prý to mají ty ženy s malými dětmi těžké?

Všímáte si těch lží týkajících se ruské strany, kolik settisicí vojáků prý na její straně zemřelo, přitom se jedná o úmrtí jednotek desítek tisíc vojáků? Všímáte si najednou se objevujících článků o násilných odvodech na Ukrajině, kde je branné povinnosti vystaven každý věku 18-60 let? Dokonce i Bakala už o tom nechal na Aktuálně napsat článek, aby nebyl poslední.

Všímáte si, že se najednou v Polsku objevilo 350.000 mladých žen s dětmi, pardon mužů 18-60 let, zběhů, kteří tam ovšem podle Rakušana neutíkali, vždyť to prý byli jenom staré ženy a děti, co utíkali, ostatní přeci byli hrdinní bojovníci Ukrajiny.

Všímáte si, že z Banderistánu utekla prý polovina národa – 20 milionů, tedy 20 milionů tam zůstalo, povolávací povinnosti tedy od začátku podléhalo 12 milionů z těch, co v Banderistánu zůstalo. A nyní Zelenský nemá lidi takže je potřebuje násilím dostat z Polska, Německa, ČR, SR, Maďarska apod. Banderovci ovšem tvrdí, že jim neumřelo ano 10% prý zemřelých ruských vojáků, což by podle jejich čísel bylo do 70 tisíc.

Fakta ovšem jsou hodně jiná, Ukrajinských obětí jsou už více jak 2 miliony, spíše už 3 miliony, zmrzačených bude násobně více. Nebo si opravdu myslíte, že úmrtí cca 70 tisíc, i když vezmu nejvyšší odhady samotných Ukrajinců, cca 500 tisíc ze 12 milionů vojny schopných lidí by nutilo vedení země ke stahování zběhů z důvodu nedostatku vojáků, jak uvedl už i Bakala press – Aktuálně?

Vezměte si k tomu tu šílenost, co tu spáchala BIS a NCOZ, tedy vládou placené ozbrojené složky a jako takovou třešničku na dortu, tedy 3 příklad Století lží uvedu reakci na útok Iránu na Izrael, jak se tu veškerá média snažila vyvolávat dojem o nepropustnosti protivzdušné obrany Izraele, já napsal, že jejich PVO je děravá jako cedník, protože Irán pohrozil tím, že pár střel nasměroval na izraelské vojenské letiště s F-35 a naprostou většinu střel zlikvidovalo námořní vojenské loďstvo USA a Francie. A ejhle, po sériích lží zdejšího mainstreamu už i The Jerusalem Post, po 14 dnech ode mě, napíše, že PVO zachytila pouze 25% střel. 🙂

A teď si vezměte v úvahu, když toto je v jednom jediném týdnu a nejsou to jenom tyto lži, co na nás neustále sypou, kolik jich je za rok a kolik za Století lží.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.