18. 6. 2023 Důchodová reforma

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Matouš Bulíř - Kéž bych mohl napsat, že se jedná o žert,...

Paradox týdne

Vláda Petra Fialy se „kasá“ pomocí Ukrajině, přitom jim zde „zadržuje“ půl milionu mužů, podléhajících branné povinnosti a povinnosti se přihlásit na ukrajinských úřadech pro válečné běsnění ukr vedení země, místo toho, aby je nechali sebrat a deportovali zpět a tím umožnili doplnit zoufalý stav ukr armády a poskytli jim tak možnost bojovat za svoji vlast pod nacistickými symboly.

Násilnosti ukrajinských ekonomických migrantů

V tomto týdnu zavraždila tlupa ukrajinských ekonomických migrantů mladého českého kluka. Rasisti z tzv neliberálních nedemokratů, tedy voličů 5koalice, ihned spustili anticikánskou kampaň, kde začali poukazovat na to, že ten zavražděný český kluk byl cikán.

Slouha diktátorů Rakušan ve svém tweetu nejdříve psal o vraždě, následně svůj tweet opravil na „úmrtí“. Taková typická reakce slabocha a diktátora.

Obrázek

Nikdo z „vlastenců“ neřešil národnost oběti, ale skutečnost, že po přijetí více jak 1.000.000, ano jednoho milionu, ukrajinských ekonomických migrantů, se tito v naší zemi dopouštějí, dnes a denně, násilností, přepadávají české občany, kradou, loupí, používají mafiánské praktiky, znásilňují, zabíjejí a vraždí. To dělají nám, českým občanům, tedy i cikánům, chcete-li Romům, kterých u nás ovšem žije, podle statistiky Českého statistického ústavu z 2021 se k rómské národnosti přihlásilo pouhých 21.000 občanů ČR (info z Romea). Kdyby ČSÚ přiložil i národnost – cikán – přihlásilo by se k ní přes 200.000 občanů ČR, protože naprostá většina cikánů se považuje, historicky, za cikány, nikoliv uměle a nesmyslně vytvořenou národnost rómskou, protože Čechů s cikánskou národností tu žije přes 360.000.

Z prvotní informace o tom, že nebohý Ukrajinec se jenom bránil přesile cikánů se nakonec vyklubal fakt, že 3 ukrajinští neonacističtí ekonomičtí migranti zaútočili na 3 cikány, přitom jednoho zavraždili, zbilé 2 pobodali, jako občané Islámského státu.

Vládou placená média se pokoušela zamlčet fakt, že se jednalo o ukrajinské neonacisty, což se jim ovšem nepovedlo, i díky tomu, že přímí svědci události o tom veřejně a pravdivě informovali. Média pravidelně psala, že se jednalo o „cizince z východu“, to jenom připomínám.

Faktem je, že díky ukrajinizaci naší země, do které spadá i neskutečné množství násilných trestných činů, mafiánských praktik, kterých se ukrajinští neonacisté dopouštějí, dochází k radikalizaci celé české společnosti, jindy tak klidné, která velmi pravděpodobně brzy vyústí v násilné střety mezi ukrajinskými neonacisty a vlastenci, včetně těch z cikánské národnosti. (komentář píšu před sobotní „zrušenou“ demonstrací).

Pokud má český občan dojem, že v naší zemi jsou, na úkor českých občanů, neuvěřitelně zvýhodňováni ukrajinští neonacisté, mafiáni, zločinci, včetně jejich „konkubín“ s děcky, je zcela logické, že k takovému střetu brzy dojde. Mimochodem jsme na to dlouhodobě upozorňovali, že agresivita se bude stupňovat. Vražda českého občana ukrajinskými neonacisty může být první, ale nikoliv jedinou, rozbuškou. Diktátor Rakušan si musí uvědomit, že takto to dále nejde.

Ke všemu přispívá i fakt, že kvůli ukrajinským neonacistům stát nyní okrádá české občany, kdy je patrné, že nebýt nesmyslné podpory ukrajinským ekonomickým migrantům, by k tomu nikdy nepřistoupil. Náklady na Ukrajinský stát se v letošním roce dostanou přes 250.000.000.000 Kč, ano, přes 250 miliard korun.

Filip Turek: Nepatřím na mapu dezinformátorů! - YouTube

Svobodu slova a projevu už nemáme

V posledním týdnu se doslova roztrhl pytel se zprávami vládou placených médií, jako je ČT, Čro, Aktuálně, Novinky, Právo, Forum24, Seznam apod o dezinformacích.

Jak nám prý škodí, ubližují, že prý jsme hlupáci, kteří věří každé krávovině, jako, že Země je placatá apod. Nic z toho ovšem pravdou není, ale to je naprosto jedno.

Na pokyn vlády začaly soudy odsuzovat, jako zběsilé, údajné dezinformátory a to pro „šíření poplašné zprávy“, kdy někdo plácne volovinu na internetu a pomalu jde bručet do kriminálu. Osobně tomu říkám politické procesy. Ona totiž ta Ústavou ČR chráněná svoboda slova a projevu tu je právě pro ochranu lidí, kteří veřejně plácají blbosti, chcete-li lži, ne pro ty, co šíří pravdu, protože poté by taková ústavní ochrana tohoto práva byla zbytečná, to musí uznat každý.

Ale soudy, tedy ty české, politické, fantasmagorické a totalitní již nestíhají takové výroky, jako, že Česká republika je ve válce, což zcela jistě vyvolalo u mnoho občanů velké obavy. Nestíhá je, protože je tyhle hovadiny plácají vládní dezinformátoři, které ovšem soudy nechávají plácat jednu hovadinu za druhou.

Máme tu ovšem jeden velký problém. Všechna ta média, lháři, vláda, politici, křičeli DEZINFORMACI o tom, jak RF dostala u Kyjeva na „zadek“. Pan prezident Putin včera ukázal dokument, který tuto dezinformaci vyvrací, jedná s o „mírovou dohodu“, ve které se ukrajinští nacisté zavázali, že nevstoupí do NATO a dalším věcem, výměnou za to, že se armáda RF stáhne od Kyjeva. Garantem této dohody byly USA, Británie, Francie a další, s RF spřátelené, státy. RF svůj díl dohody splnila, stáhla armádu od Kyjeva, Ukrajina svůj díl dohody nesplnila.

Nejde jenom o to, že takové jednání zcela ukazuje na to, jakou propagandu česká vládou placená média šíří, šíří lži, jednu od druhé, ale také ukazuje na to, že „západu“ se nedá v ničem věřit, poruší veškeré mezinárodní smlouvy, dohody, pokud se jim to hodí, ale také na porušení mezinárodního práva ze strany nacistického vedení Ukrajiny.

Vedle toho, že dávno „padla mantra“ o tom, že speciální vojenská operace RF „nebyla vyprovokována“, protože takový konflikt „vyprovokovat“ je důvodem k obvinění u Mezinárodního trestního tribunálu v Haagu na takového „provokatéra“, protože stanoviska pozorovatelů OSN jednoznačně dokazují, že Ukrajina zvýšila počet ostřelování civilního obyvatelstva na Donbase, dnes již padla i další lež, kterou šířila česká propagandistická média, že Ukrajina vyhnala armádu RF od Kyjeva.

Ne, nemáme svobodu slova, ani projevu, protože psát pravdu je dnes kriminalizováno, jako kdysi za nacistů, nebo komunistů.

Důchodová reforma jako volební téma · Sněmovní volby 2021, Programy do voleb

Důchodová reforma

Necháváme si nakecat, že je potřeba „důchodová reforma“, což není pravda. Je potřeba sehnat finanční zdroje na důstojné důchody pro všechny.

Existuje mnoho možností, jak je zajistit, kdy některé potřebují delší dobu pro zavedení, ale 60 miliard Kč ročně, bezpodmínečně nutných pro 2-3 roky důstojných důchodů, lze zajistit již od příštího roku. Poté není nutné přistupovat k žádné důchodové reformě, nebo ji přijmout a postupně zavádět, aby byla citlivá pro současné a budoucí plátce sociálního pojištění.

  1. zdanit dividendy – obratem přinese do důchodového systému, pokud to vláda Fialy opět nerozkrade, 60 miliard Kč ročně.

  2. Zdanit internetové giganty – Facebook, Google apod. - podnikají i na našem území, stejně jako jiní podnikatelé, i oni musí u nás platit daně. Do státní kasy to ročně přinese kolem 10 miliard Kč.

  3. Zdanit práci „robotů“, stejně, jako je zdaněna práce lidí. Do státní kasy to ročně přinese kolem 100 miliard Kč.

  4. Zrušení financování politických neziskovek a plateb „novinářům“, kteří píší podle objednávky totalitní vlády. Roční úspora kolem 5 miliard.

  5. Pokud ukrajinský ekonomický migrant nepracuje, dostane padáka – maže zpět na Ukrajinu. Tímto se uspoří kolem 150 miliard Kč ročně.

Jedná se o návrhy, které jsou neuvěřitelně rychle zavedené a daně z nich se vyberou, nebo se uspoří náklady, ve výši kolem 325 miliard. To sice nestačí na vyrovnaný státní rozpočet, protože vláda je plná jelit, nikoliv elit, ale stačí to na důstojné důchody pro celé generace pracujících lidí a současných důchodců.

Obrázek

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.