20. 2. 2023 Kokainová královna Pekarová

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Zažila jsem osahávání na koncertě i na eskalátoru. Ohradila jsem se, ale  reakcí bylo pohrdání

Kokainová královna

V minulém týdnu se začalo projednávat obvinění Dominika Feriho, korunního prince TOP 09 a blízkého intimního přítele současné předsedkyně této mini strany Markéty Pekarové Adamové (dále pouze MPA), který se týká obžaloby z trojího znásilnění a pokusu o znásilnění, včetně jednoho případu nezletilé dívky.

Mainstreamová média se takticky vyhnula celému případu a jak už to tak bývá u těchto dezinformátorů, jako je Česká televize apod., zamlčela další neuvěřitelné jednání, které mělo být taktéž prověřováno, pokud by v těchto odpornostech nebyli zainteresovány i špičky Policie, Soudů a Státního zastupitelství. Ne, nežijeme v demokracii, ale autokracii a diktatuře.

Pokud si přečtete článek novinářů, kteří celou kauzu s Dominikem Ferim odhalili a vlastně spustili samotné vyšetřování případů podezření na systematické znásilňování dětí a mladých žen tímto korunním princem TOP 09, musíte získat dojem, že naše země je v rukou kokainové královny a dalších uživatelů drog. Článek si můžete přečíst po kliknutí na „obrázek“.

Podle autorů článku bylo zcela běžné, že se „mladiství“ přátelé Feriho zcela běžně dostali skrze kontroly v Poslanecké sněmovně, zde zdůrazním, že ta je hlídaná složkami Policie ČR, nikoliv pouze jakousi „bezpečnostní agenturou s pány v důchodu“, v poslanecké kanceláři MPA a Feriho, kterou sdíleli spolu, se pravidelně oddávali kokainovým večírkům včetně alkoholových seancí, kdy po příchodu MPA do této kanceláře, daná tyto věci musela vidět a částečně se podílet na úklidu.

Je poněkud záhadné, proč by se k nim MPA nepřidala, pokud to s Ferim sama neřešila. Je tedy velkou otázkou, zda MPA nebyla součástí těchto pravidelných kokainových sešlostí. To, že Feri užívá kokain bylo všeobecně známé. Vyvstávají tu tedy mnohé otázky, samotné užívání drog trestné není, ale již nákup těchto drog trestný je, je tedy nepochybné, že státní zástupce i policisté tyto skutky při vyšetřování ignorovali, protože v opačném případě bychom si jistě přečetli, že dodavatele kokainu pro Feriho a velmi pravděpodobně i MPA, policie v této souvislosti trestné činnosti zatkla, vyslechla a poslala před soud, stejně tak i celou tu drogovou mafii. To se ovšem nestalo. 🙂

Jak je možné, že skrze policejní kontrolu projde značné množství mladistvých, kteří následně užívají drogy a alkohol v Poslanecké sněmovně a to pravidelně a přes noc, přitom nikdo z policistů na toto nereagoval.

Již samotná skutečnost, že zfetovaní poslanci tu přijímají zákony, které ovlivňují životy nás všech, ne jenom jejich, ale nás všech, je do nebe volající a s ohledem na pravděpodobnost, že se nebyli schopni adekvátně rozhodovat, jelikož zjevně byli pod vlivem drog, vyvstává otázka samotných platností takovýchto zákonných norem. Paradoxně se bývalý komunista Rychetský, toho času předseda Ústavního soudu, vyjadřuje ke kandidatuře pana Babiše do funkce prezidenta republiky, ale mlčí v souvislosti s těmito zcela zjevnými otázkami o platnosti, či neplatnosti, zákonných norem.

Podle daného článku je nepochybné, že v Poslanecké sněmovně se nejen užívají drogy, ale je tu i logická otázka, zda se tam s drogami přímo nekšeftuje, zda se nejedná o nějaké drogové doupě, nebo přímo mafii, odkud se drogy dostávají na veřejnost, ani toto není nemožné, pokud si uvědomíme, že přítomní policisté si ani nedovolili zkontrolovat mladistvé a také to, že v útrobách Poslanecké sněmovny se podle obžaloby pokoušel Feri znásilnit jednu oběť.

Při takovém letmém shrnutí se lze podivovat nad tím, že v místě, kde pracovali hrdinové, jako Kramář, Rašín se dnes fetuje, kšeftuje se s drogami, feťáci pod vlivem rozhodují o zákonech, pokouší se tam znásilňovat své leckdy nezletilé oběti, chlastá se tam od rána do večera, a Policie na to nečinně přihlíží a ještě tyhle drogové dealery nevyšetřuje a zametá to pod koberec.

Směřovat Hodinky Pohled Doi - Fotografie zdarma na Pixabay

Směřujeme na Afriku

33 let nás neustále přesvědčují, že směřujeme na „západ“, patříme prý tam, o čemž velmi vážně pochybuji při cca 30% genech slovanských, nápadně podobnému písmu, výslovnosti slov apod.

Najednou se v televizi zjeví ministr dopravy za ODS Kupka a vypráví tam, jak se dálniční známky nezdražily x let a budou je zdražovat. No, náš nejbližší „západní“ soused, tedy Německo, žádné takové zrůdnosti nemá, protože dálnice se nepostaví samy, ale staví se z našich daní. Směřujeme-li na „západ“, tak poté žádné dálniční známky pro vozidla do 3,5 tuny mít nemáme, naopak, jako na tom „západě“ máme mít mýtné pro vozidla nad 3,5 tuny na každé silnici jakékoliv třídy. Ale to ne, my půjdeme směrem k Rumunsku, kde fakticky žádné dálnice nemají, ale poplatky za ně vybírají. 🙂

A takto si z nás dělají legraci pořád. Německo, tedy ten „západ“, si neustále hájí pouze a jenom své zájmy, přiblblej Čecháček ovšem hájí zájmy všech, jenom ne Čechů.

Fialova vláda rozfofrovala veškeré naše peníze, ne jejich, oni nic nevydělávají, to vyděláváme my, to jenom pro informaci, tu pro ekonomické migranty z Afriky, tu z Ukrajiny, tu pro Američany, tu pro Brusel a nyní se opět snaží z občanů, nikoliv podnikatelů, ale občanů, vyždímat další a další daně, tu zruší valorizace důchodů podle inflace, tu ukradne občanům drobíček ze stavebního spoření ve formě vrácení jejich daní za to, že si spoří na bydlení, tu zvýšením spotřebních daní na pohonné hmoty, alkohol, tabák, tu zvýšením „daně z nemovitosti“, protože jste měli tu drzost si za zdaněné peníze postavit domek, nebo koupit byt, nebo družstevní podíl, tu zvýšením odchodu do důchodu, aby mužům stát nemusel vyplácet žádný důchod, protože průměrný věk dožití mužů je na, nebo pod, úrovní dožití apod.

Obrázek

Pokud tedy patříme „na západ“, tak poté chtějme „západní normy“:

35 hodin pracovní týden

30+15 minut přestávky v práci, ne pouze 30 minut

5 týdnů dovolené základem

Nařízení povinnosti zaměstnavatelům být pojištěn pro případ škody, způsobené zaměstnancem, ne jako u nás, vše se protáhne přes „pojistku na blbost“

70% reálného příjmu „západních sousedů“ - Německa a Rakouska, protože máme 70% produktivity německých západních sousedů

70% výše minimální mzdy, jako u našich západních sousedů, v Německu je 12 Eur/hodina, 9 Eur u nás v přepočtu

Stejnou dobu odchodu do důchodu, jako v Německu a Rakousku

Stejnou spoluúčast pacientů jako v Německu a Rakousku

Neutralitu – jako v Rakousku – tedy vystoupení z NATO

Ani třísku na Ukrajinu – jako v Rakousku

Odbočení vpravo na křižovatce

3 a více proudové dálnice, ne tankodromy

Daňovou slevu na každé dítě ve výši 70% německé – 250 Euro na první dítě je v Německu

Pokud patříme „na západ“, tak se vším všudy, ne jenom v něčem. Zatím jsme pouhým otrokem západních kolonizátorů.

K tomuto grafu není potřeba téměř žádných písmen. Snad jenom to, že ta solární blbost nás stála jeden bilion korun. Nás, daňové poplatníky, aby poté nebyla schopna vyrobit ani 1% elektřiny. 4 nové bloky jaderné elektrány, 6 postavené Rusy.

Obrázek

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.