14. 1. 2024 Vystřízlivění

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Nedaleko od Prahy vládne strach: gang vykrádá rodinné domy - Benešovský  deník

Vystřízlivění

Mnozí čeští zaměstnanci dostali hned v prvních týdnech krásné dárky od zaměstnavatelů. To krásné je v uvozovkách.

Nezdravotnický personál ve státem zřízených fakultních nemocnicích obdržel super dárky. Sice mu majitel smrknul 5% zvýšení platu, nikoliv ovšem základního, ale dal to do osobního příplatku, který je nenárokovou složkou platu, již z uvedeného je patrné, že na to není nárok.

Výměnou za to ovšem nestačili valit oči. Tentýž zaměstnavatel mu odebral 13 plat, což byla výše poloviny základního platu a osobního příplatku, nejčastěji kolem 16.000 Kč.

Ale to není vše, najednou jim Ministerstvo zdravotnictví zrušilo i prakticky veškeré benefity, v roce 2023 zaměstnanci dostávali, vyjma příspěvku na oběd a drobných haléřů při významných životních jubileích, i 12.000 Kč čistého na benefitní program, který například zahrnoval možnost nákupu vitamínů, očkování, návštěvy sportovních klubů, fitness klubů, aerobiku, bazénu, masérů apod. Pro letošní rok mají 0 Kč.

Je krásné poslouchat plnou hubu keců o tom, že „patříme na Západ“, když se poté právě zaměstnavatel postará o to, že „patříme na Východ“ a ten zaměstnavatel je navíc stát.

Suma sumárum. Státní zaměstnanec ve zdravotnictví má pro letošní rok 2024 nižší příjem, než měl v roce 2023 a to o neuvěřitelných 1,5 měsíčního platu. A to se přeci vyplatí.

BTW, to ještě nepočítám daňový balíček vlády, který každého okrade o další tisíce korun, mladé rodiny s dětmi o několik desítek tisíc korun ročně. A to přeci všichni voliči 5 koalice chtěli.

Premiér Nutella byl v Indii

Samozřejmě o této krásné dovolené Nutelly vás ČéTé informovala, ale zase tak nějak po svém.

Kromě toho, že nás tam zase zostudil, jako všude, kam přijede, tak například prezident SAE tam v dané chvíli uzavřel obchodní kontrakty na 3 miliardy USD. Náš upocený Nutelláček nic, vůbec nic.

Ale největší srandou je „pomlčení“ ČéTé, že Nutella tam byl na obchodním fóru, kde hovořil a žádal o spolupráci k více jak 200 ruským podnikatelům a další skoro stovce státních zaměstnanců RF. Ale to chápu, kdo by chtěl jezdit s tou věčně opilou Černochovou do Libavé, že?

Zelenský nařídil zavraždit nezávislého novináře

V ČéTé, ani jiných mainstreamových médiích se to nedočtete. Faktem je, že Zelenský nařídil zavraždit Gonzala Liru, který podle slov svého otce, byl ukrajinským nacistickým režimem umučen. Čest jeho památce.

Kdo to byl Gonzalo Lira. Občan Chile i USA. Nezávislý novinář a youtuber, který pravdivě informoval světovou veřejnost o dění v Ukrajině, včetně nacismu, který je tam prolezlý skrz na skrz, dokonce i do nejvyšších politických pater. Není žádné tajemství, že Zelenského nejbližší přítel je nacista Dmytro Jaroš, kdysi vůdce Pravého sektoru.

Informoval o tom, jak jeden ukrajinský miliardář financoval pedofilní jednání syna současného amerického prezidenta Huntera Bidena, nacistický prapor AZOV a zároveň Zelenského, informoval o tom, že Bidenova administrativa schvalovala jeho mučení, odhaloval krádeže Zelenského režimu, podvody, zpronevěry, korupci.

Informace o jeho vraždě se stala na sociálních sítích masově sdílenou, kdy dosah všech postů byl přes 2 miliardy shlédnutí. I přesto, na příkaz ukrajinské vlády Fialy o této věci nesmí mainstream informovat. Gonzalo Lira se tak zařadil na nesčetný seznam novinářů, které nechal Zelenský zavraždit.

Narodili jsme se v totalitě, žijeme v totalitě, zemřeme v totalitě.

Německé protesty

Ty jsou na stejném „black listu“ jako vražda Gonzala Liry. Německo je paralizované protesty nejen zemědělců, ale i řidičů kamionů, osobní dopravy, vlakvedoucích apod., kteří v rámci solidarity vyjeli pomoci i švýcarští, nizozemští, belgičtí a další zemědělci, stejně, jako němečtí podpořili nizozemské farmáře v loňském roce. ČéTé o tom opět nesmí informovat.

Asi není potřeba psát, proč ČéTé neplní svoji funkci veřejnoprávního média, oni tam totiž buď lžou, nebo mlčí, aby „lezli do zadnic“ vládnoucí diktátorské sektě z 5 koalice. Nedovíte se tak o tom, že prakticky veškeré dálnice a silnice I. Třídy u nás (Bundesky se jim přezdívá) jsou zablokovány od pondělí zemědělci a jejich podporovateli, němečtí občané to ví, chápou jejich situaci a pokud to jenom trochu jde, tak jim vyjadřují podporu.

Nedovíte se ani, proč stávkují. Někteří spamují nesmysly, že to je kvůli zvýšení daní, ne, je to kvůlli podpoře Ukrajincům, jim německá spolková vláda narvala biliony, přitom zvyšuje daně německým daňovým poplatníkům. Sice se to musí schovat za „zvyšování daní“, ale příčinou je podpora ukrajinského nacistického režimu.

V Německu je přes 20% občanů žijících pod hranicí bídy, to je více, než u nás, vybírajících popelnice, pojídajících zbytky, rvoucích se u „zdrojů“ potravy. Mezitím německá vláda podporuje ukrajinskou vládu stamiliardami na úkor německých občanů. Vládě to nestačí, tak zrušila různé daňové výjimky, jako je „zelená nafta“ pro zemědělce, zvýšila DPH na potraviny, tedy základní suroviny apod. A němečtí farmáři si to nenechají líbit. Uvidíme, čeho dosáhnou.

Problém v naší zemi je cenzura a diktatura, kdy veřejnoprávní média, kterým všichni povinně platíme výpalné, nemají povinnost objektivně informovat o dění v Evropě, natož ve světě.

Jihoafrická republika zažalovala Izrael pro genocidu

Pšššššt. Jako u výše uvedeného je nařízeno ČéTé mlčet. Máme tu asi 569-tý metr, kdy RF je prý teroristická země, když je na Ukrajině, aleIzrael bez problému vleze na území, které podle Rady bezpečnosti OSN patří státu Palestina a tam si bez problému vyvražďuje obyvatelstvo Palestiny, včetně dětí, žen a starců. Chovají se tam hůř, než se kdy choval Hitler k Židům, alespoň taková srovnání jsou dnes a denně vidět na sociálních sítích.

Jihoafrická republika to nevydržela a podala žalobu k Mezinárodnímu trestnímu tribunálu v Haagu.

Ten soud v Haagu ovšem nikdy nevyřkl, že by se Ruská federace dopustila genocidia, přesto jsou u nás vlastenci zavíráni za to, že prý podporují genocidium RF na Ukrajině, přestože Ukrajina byla připravena a páchala genocidium na rusky mluvícím obyvatelstvu. RF ani nikdy u tohoto soudu nebyla napadena, že by páchala nějaké genocidium, což je z logiky věci také pochopitelné, protože RF nic takového nečiní.

Izrael ovšem ano, systematicky vyvražďuje děti, ženy, starce prostě všechny. Cílem plošného likvidování jak civilistů, tak nemovitostí je vysídlit Palestince z jejich území. Uvidíme, jak Mezinárodní trestný tribunál rozhodne, ale bylo by zajímavé sledovat dění u státních zástupců a soudů, pokud by rozhodl ve prospěch Jihoafrické republiky. To by totiž museli začít zavírat všechny ty Lipavské, Černochové, Fialy, Rakušany apod. A to by byl fičák. Nebojte, nebyl, Policie funguje na příkaz Rakušana, nic by si nedovolilo.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.