26. 5. 2024

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

https://x.com/jacksonhinklle/status/1793655147245256821

 

Židovství=nacismus

Stejně jako Adolf Hitler i Benjamin Netanyahu překročil pomyslnou „červenou čáru“ tím, že se rozhodl vyhladit jeden národ. A tím je národ Palestinský. Stejně jako Adolf Hitler Židé vykřikovali, že jsou „vyvolený národ“ prý Bohem, asi tím jejich, s tím, že mají ostatní „pohany“, chcete-li bezvěrce vraždit. Stejně jako Adolf Hitler se zpočátku pokoušejí takové národy vyhladovět, jejich guru Adolf Hitler později přešel na plynové komory, to samé Židé udělají s Araby, pokud jim to svět dovolí.

Prokurátoři Mezinárodní trestní tribunálu požádali o vydání mezinárodního zatykače na Benjamina Netanyahu pro genocidu, USA, stejně jako za Hitlera, podporovaly tyto masové vrahy, začaly diskutovat o uvalení sankcí na ICC, tedy Mezinárodní trestní tribunál při OSN. Ano, opravdu ta nacistická pakáž hodlá uvalit sankce na právní orgán OSN, který dohlíží na to, aby nikdo neporušoval Chartu OSN a už nikdy nedošlo k vyhlazování jakéhokoliv národa, jako kdysi za vzor Židů Adolfa Hitlera ve věci cikánů.

https://x.com/i/status/1794293290155839501

Cože, vy jste neslyšeli povyk „lepšolidiček“ hlasících se k odkazu Dalajlámy, vyvěšujících Tibetské vlajky do okének svých domovů a našich také? To přeci není možné, že by tolerovali naprosto nepochopitelný útok USSA na OSN a zradili ty nejčestnější zájmy demokraticko-tibetského světa.

Židovští nacisté vyhlazují „pohany“, jedno, jestli muslimy, křesťany, budhisty, hinduisty, jsme pro ně méněcenní, jak sami tvrdí a na sociálních sítích jsou stovky videí s tímto obsahem. I člověk soudný se vážně začíná věnovat otázce, zda tzv. Holocaust Židů opravdu není výmysl, protože jednání Izraele vůči Palestincům je srovnatelné, ne-li horší, než jednání nacistů k Židům.

Pan prezident Putin, prezident Ruské federace, zachránil stovky dětí před úmrtím, přesto na něj byl vydán zatykač ICC. Ano, pan prezident Putin naložil děti ze západu RF a nechal je převést do východnější části RF, aby se jim nic nestalo. Ty děti, které banderovský režim Ukrajiny vystavil téměř jisté smrti, kdy věděl, na jaká města bude RF útočit, aby je osvobodila a úmyslně tam ty děti Baderovec Zelenský nechal být, aby následně mohl například v ČéTé tvrdit, že RF útoky zabíjí i děti. Zelenský je použil jako živé štíty.

Prezident Putin děti osvobodil a zajistil jim dětský život, plný radosti, hraček, pohybu i strastí, kdežto Adolf Netanyahu palestinské děti cíleně vraždil, včetně jejich matek. Vyhlazoval je, jako Hitler Cikány.

Je dobré si uvědomit, že Židé okupují Palestinu, ne naopak, je dobré si uvědomit, že palestinské útoky na Židy byly vedeny pouze a jenom na mezinárodně uznaném území Palestiny, tedy pouze a jenom vůči okupantům, výtky na způsob vedení boje jsou stejné, jako zpochybňovat útok operace Anthropoid v čele s Gabčíkem a Kubišem na masového vraha Heydricha, ano Hamás útočil stejně, jako naši hrdinové z Anthropoidu, na území státu, který je okupován.

Po volání o nezpochybňování výroků soudů ve věci Ústavního neonacistického soudu ČR v čele se soudruhem Rychetským, který odebral právo na zákonnou valorizaci důchodů, se spustila vlna zpochybnění výroku dokonce Mezinárodního trestního tribunálu jenom kvůli tomu, že nacistické jednání předvádí Židé (vyjma těch, kteří se od těchto nacistických praktik distancují), která úmyslně vyvražďují palestinské a arabské děti a ženy s cílem je vyhladit. Ústavní soud pod vedením komunisty Rychetského prý nesmíte kritizovat, ale největší soudní instanci světa prý kritizovat smíte, protože ta soudní instance přirovnala jednání Židů k jednání nacistů. A to zcela právem.

Povšimněte si jednání českých soudců, orgánů činných v trestním řízení. Za to, že řeknete, že pan prezident Putin je hezký chlap, dostanete až 3 roky kriminálu, protože vychvalujete představitele ruského režimu, aniž by někdo někdy dokázal ruský režim nějak popsat, nebo řádně indentifikovat. Pokud ovšem vychvalujete a schvalujete doslova genocidní jednání Izraele, tak vám nehrozí vůbec nic. Zajímavý „dvojí metr“, že?

Máme ve vládě pouze to, co jsme si ve volbách zvolili.

Obrázek

Aby měli placku, museli vyloučit 2 nejlepší

Právě končící MS v hokeji, skupiny C, které se odehrávalo v ČR, tedy Praze a Ostravě, nabídlo prakticky vše naprosto podprůměrné, snad vyjma organizace a cen. Ceny byly absolutně nadprůměrné, za pivo kilčo za klobásu kilčo a půl, to je dost už i na otrlé, vstupenka od 1.500 Kč, to je více, jak na originál Rammstein, který počátkem C šampionátu hráli v Letňanech.

Co jediné bylo alespoň průměrné, byla organizace, ta se povedla, nikoliv moc, nikoliv málo, ale nikdo si nemůže stěžovat. Fungovalo vše, i díky tomu, že C Mistrovství světa prakticky nikoho netáhne. Pár desítek fandů SAE, jako je Švýcarsko, Norsko apod., tedy kvalitativní úrovně, mezi nimi se motají dorostenci z Kanady, USA, junioři ze Švédska, o kvalitního hráče nezakopneš. Český tým ovšem posbíral ty nejlepší, co mohl.

Nalijme si čistého vína, jak se říká. Nejlepším hokejistům světa, tedy ruským a běloruským bylo zakázáno se MS v hokeji zúčastnit. Naprosto bezdůvodně, pokud jde o pohled sportovce, protože sportovec sice reprezentuje svoji zemi, ale nikoliv její politiku, jak se vám snažili nakukat jacísi debilové, jako je Hašek, Hrdina a další pitomci. I Adolf Hitler na Olympijských hrách v Německu v roce 1936 nechal nominovat a reprezentovat 3. říši Židy.

Adolf Hitler na OH v Mnichově v roce 1936 nechal startovat Židy, černochy, cikány, dokonce v reprezentaci Třetí říše, aby přihlížel, jak prohrávají s „vyvoleným národem“, což byl původní záměr, výsledek dopadl poněkud jinak.

Současní vůdci sportovního světa, lépe řečeno soukromého bussinesu kolem sportu, protože se sportovci a jejich zástupci nemají vůbec nic společného, se chovají hůř, jak Adolf Hitler, a to prokazatelně, jak je výše prokázáno.

Kdyby přijeli nejlepší hokejisté světa, tedy ti z Ruské federace a Běloruska, přijeli by i nejlepší hokejisté ostatních zemí, nikdy by se tak do boje o medaile nedostaly země, jako je ČR, nebo Švýcarsko. Ale o zlato by hrála Ruská federace s některým ze zámořských týmů, které také nemohly nominovat nejlepší hráče, protože ti je poslali k šípku pod různými výmluvami, protože na nějakém MS skupiny C v nějakém Rusku, jako je Praha, nebo Ostrava, fakt hrát nebudou, pokud si tam nemohou vyřídit účty s nejlepšími Rusy a Bělorusy a nenechají se prakticky zdarma dolámat nějakými lemply z Čech, Slovenska, Švýcarska, Norska, kteří sice hokej hrát neumí, tak se alespoň budou chtít zalíbit likvidačními zákroky na nejlepších hráčích světa.

Je to fiasko a ostuda. Moudří dali přednost MS v Judu, kde borci z Ruska i Běloruska zápasili. A právě proto i náš Lukáš Krpálek, 2násobný olympijský vítěz, v konkurenci nejlepších placku nezískal. Vedení judistické federace odmítlo nechat judo politizovat a proto se nadále utkávají nejlepší s nejlepšími.

Obrázek

A teď pár takových blamáží.

Ano, média z vás dělají hlupáky, dokonce nesvéprávné. Jak jinak si vysvětlíte, že polský ministr zahraničí Sikorski vyzval představitele ostatních států, aby přestávali vyplácet sociální dávky Ukrajincům ve vojenském věku?

A teď to porovnejte s tím, co vám česká média lhala a lže nadále. Stále probíhající reklama v rádiu a ČéTé o tom, že prý Ukrové nás nic nestojí a už jich 120 tisíc ze 650 tisíc pracuje. Neříkala vláda, že k nám utíkali převážně ženy a děti a jenom staří muži? To tomu polskému pitomcovi nikdo neřekl, jak česká vláda lže?

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.