17. 3. 2024 Kde byl Nacistán?

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Můj nacista

Nacistán a Třetí říše

Poslední dobou se dovídáme, že k výročí okupace naší země Německem, tedy vznikem tzv Protektorátu, kdy výročí si pravidelně připomínáme 15. 3., nás prý okupovali nějací „nacisti“, jakási Třetí říše, nikoliv Němci. Ať jsem hledal, jak jsem hledal, žádný Nacistán, ani Třetí říši jsem od roku 1900 nenašel. Žádná taková nikdy nikde nebyla. Ale o Třetí říši se občas píše jako o Německu. Protože k přepisování dějin dochází vždy kvůli tomu, aby lid zapomněl na to, KDO mu způsobil tragickou újmu, protože ten samý mu ji způsobuje zase, nebo se chystá mu ji způsobit, byl bych vděčný, aby si naši kvazi novináři uvědomili, že to byli Němci. Němci nás okupovali, Němci nás ještě před 85 lety chtěli vyhladit. Teprve 85 let. Kolik je nejstaršímu z vašeho rodu? I nadále to v nich zůstalo.

Německo se již po několikáté snaží dobít Rusko, sice tam vždy dosud dostali na držku, ale naposledy do toho šli s tím, že nás, Čechy, vyhladí spolu s Rusy. Ukrajinští Banderovci se tohoto snu – vyhlazení Rusů – nemohou zbavit. Doteď na Ukrajině řádí, jako černá ruka. Však dosud jsou na sociálních sítích videa Porošenka i Tymošenkové, jak vyzývají k likvidaci Rusů. Takovým lidem se nepomáhá. U Němců je zřejmé, že je ty nacistické praktiky nepustili, pořád je mají v sobě hluboko zakořeněné. Nikdy nevěřte Němcům.

Obrázek

Tak jak to vlastně je? Kdo z nich lže?

Protože tu nadále nemáme žádné novináře, jenom přiblblé provládní pisálky, ať je u moci ten, či onen, nebo naopak politiky placené pisálky, nezbývá nám, než se ptát zde. On nám totiž nikdo neumí odpovědět, ani vám ne, vládou placenou televizi to také nezajímá, natož vládní propagandistický rozhlas. Soukromá média ať si dělají, co chtějí, pokud nejsou placena z našich daní, což naposledy po komunistické tyranii udělal až tato současná vláda, která rozdala desítky milionů různým redakcím, pokud vládě nebudou klást nepříjemné otázky, budou pevně kritizovat opoziční strany, kterým nebudou dávat žádný veřejný prostor v jejich médiích.

Tak se ptáme, jak to vlastně je? Otakar Foltýn, náčelník vojenské správy Pražského hradu, bývalý náčelník Vojenské policie veřejně ve státem placené propagandistické televizi pronesl, že Rusko žádný stát NATO nenapadne. Je to tedy názor Vojenské kanceláře prezidenta republiky.

Obrázek

Premiér, prezident, ministři, vládní politici a politici ANO tedy lžou, pokud tvrdí, že pokud Rusko nezastaví, tak si Rusko přijde k nám. Jak to tedy je? Kdo z nich lže?

Takové typické nesmysly, které šíří vládní propagandisté a horliví bojovníci s dezinformacemi a poplašnými zprávami z řad bolševickým prokurátorem Střížem vedené totalitní prokuratury, jako je Bradáčová a spol, mlčí? Stíhají za šíření poplašné zprávy někoho, kdo napsal několik sledujícím na svůj profil na sociální síti, že nás hodlají poslat do války? Aha, tak tomuto se říká diktatura, pokud to náhodou nevíte.

Obrázek

Něco málo k Rusku. Volil Karel Kryl ve volbách v ČSSR z Německa?

Štefan Harabin, bývalý předseda Nejvyššího soudu na Slovensku, současný kandidát na prezidenta SR, v současné době třetí v preferencích, se na dotaz novináře vyjádřil ke skutečnému mezinárodnímu právu, jak takové právo zní, jak bylo ve Speciální vojenské operaci použito a zda je Ruská federace agresorem, či není.

Obrázek

Propagandistická Česká televize opět mlčela nejen k jeho výrokům, což bych nepovažoval za něco špatného, ale k výroku Mezinárodního soudního dvora při OSN, který pan doktor Harabin zmiňuje.

Harabin: Rusko není agresorem, podle mezinárodního práva, Rusko použilo článek 51 Charty OSN práva na sebeobranu, …, postupovalo v souladu s mezinárodním právem. Mezinárodní soudní dvůr v Haagu, soudní dvůr OSN, 2. 2. 2024 konstatoval, že Ruská federace není SVO na Ukrajině není agresorem. Ukrajina ani nevyhlásila válku.

Diktatura je prý tam, to tvrdí Novinky a naši politici, kde lidé, co utečou z dané diktatury, o takové zemi mohou nadále veřejně říkat, že to je diktatura a dokonce jim ta diktatura umožní volit nejen prezidenta v zemi, kde požádali o azyl. Nevěříte tomu? Tak se přečtěte článek těch pitomců z Novinek a hlavně si poslechněte názory Rusů zde žijících ve videu, kde říkají, že v RF je diktatura.

Podle všeho to vypadá tak, že v bývalé komunistickou stranou ovládaná Československá socialistická republika žádnou diktaturou nebyla, protože lidé, co utekli do zahraničí, volit nemohli, zatímco dnes, diktátoři běžně dovolují volit lidem, co před nimi utekli, jako v Rusku, alespoň toto nám dnes propaganda tvrdí.

Mezitím, co RF umožňuje volit i emigrantům v zahraničí, v té údajně demokratické Ukrajině volby prezidenta nebudou. Prý „demokrat“, spíše nacista, Zelenský to nedovolil. 🙂

Asi si myslíte, že politikům, novinářům přeskočilo. Ne, jenom tu šíří totalitní propagandu o Ruské federaci.

Napoleon se chystá na Rusa

Asi nikomu neušlo, že francouzský prezident s Napoleonským komplexem Macron začal vyskakovat, jak prý jeho armáda půjde na Rusa. Tedy prý i armády NATO, ale to je vtip, což jistě všichni víte.

Tak francouzská udatná armáda s Macronem a jeho napoleonským komplexem půjde leda tak do prdele. Omlouvám se za výrazivo, ale nic příhodnějšího mě nenapadlo. Francouzskou armádu vyhodili z Mali, Burkiny Faso, naposledy z Nigeru, kde si všude hráli na vojáčky a ti nevzdělaní černoušci si s nimi pohráli, jako kočka s myší. Ba co více, francouzská armáda je natolik v rozkladu, že když bombardovala Libyi, tak to vydržela jeden den, poté ji musela bomby dodávat americká armáda, francouzské sklady byly prázdné. 🙂 Asi tolik k tomu mamlasovi.

Obrázek

Faktem je ovšem takové tajnůstkaření, Macron to dělá jenom pro přiblblé voliče proNATO stran. Ti mu tleskají, nevědíce, že francouzské a ruské společnosti úzce spolupracují, však asi nevíte, že právě rusko-francouzské konsorcium bude obohacovat uranem palivo do našich jaderných elektráren, tedy i do těch frantíkovských, protože jinak budou obě země bez jaderného paliva. Ono se toho neví více v otázkách rusko-francouzské obchodní spolupráce, to víte, cenzura v EU vám neumožní vědět více, protože byste poté věděli, že Banderistán je skutečně jenom loutkou západních mocností a co více, nejspíše jimi určena k obětování.

Obrázek

Jak to ovšem vypadá s ostatními zeměmi NATO? Tak takové Německo, ono je sice v EU asi ekonomicky nejslabší :), tak to má k dispozici 300 pojízdných tanků, ale 200 z nich permanentně v opravě, takže ve skutečnosti jich má k použití 100, ČR asi 10, Polsko asi 100, Rusko kolem 5.000 ks a neustále nové vyrábí, v EU se vyrobí 1 tank za rok. 🙂

S letadly to je podobné, ČR jich má k dispozici 9, z toho permanentně v servisu 3, takže pouze 6, Německo asi 30, silnější je Británie, ta jich má ke 100, Rusko opět několik tisíc.

Takže se nemusíte obávat, NATO na Rusko opravdu nepůjde, nemá s čím jít bojovat a o lidském materiálu ani nehovořit, to je jeden blbec vedle druhého, takže se Rus opravdu nemá důvod bát a vy také ne.

Kdo byl ve skutečnosti Juraj Jánošík a proč vám o něm ve škole lhali? |  Dotyk.cz

Juraj Jánošík

16 března 1713 byl chycený zbojník Juraj Jánošík dopraven do Liptovského Mikuláše, kde začal soud. Rozsudek je vynesen už druhý den. Za vedení zbojnické skupiny a účast na loupežných přepadeních - trest smrti zavěšením za levý bok na hák.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.