3. 9. 2023 Mee too ve Španělsku

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Malý Hitler se málem utopil, zachránil ho farář, tvrdí historička - iDNES.cz

Nacistické praktiky Fialovy vlády

Asi nikomu neunikly nacistické praktiky Fialovy vlády, které Policie a státní zastupitelství odmítají řešit. Konkrétně to je státní zástupce Městského státního zastupitelství JUDr. Šťastný.

Tak si jenom připomeňme neuvěřitelnou sérii odpudivých výroků nacistických vládních politiků vůči světové operní hvězdě rakouského občanství paní Nětrebkové.

Ještě předtím nacistické Gestapo z naší země vyhnalo tenistku z Ruské federace, která se měla účasnit tenisového turnaje Prague Open (to „open“ je v tomto kontextu legrační), ale zároveň tu liberecká policie nechala hrát tenisty z Ruské federace na libereckém tenisovém turnaji. Je vám to divné? Ono to je totiž tak, že kdejaký Gestapák u Policie se domnívá, že je všemocný a může si tu provozovat nacistické praktiky jako za Adolfa Hitlera. A toto vše svými kroky obhajuje státní zástupce z Městského státního zastupitelství v Praze JUDr. Šťastný.

V roce 1936 se konaly letní Olympijské hry v Mnichově. To v Německu vládl Adolf Hitler, který odmítal na tyto OH vpustit černochy a v reprezentaci Německa nesměl být jediný sportovec židovského původu. Proti tomu se ozvalo světové společenství a pohrozilo bojkotem OH v Mnichově. Hitler tyto OH chtěl využít ke světové prezentaci „árijství“, proto tlaku ustoupil. Na OH mohli startovat černoši a také slíbil, že v německé reprezentaci budou také němečtí občané židovského původu. Jak slíbil, tak splnil, byla tam jedna sportovkyně židovského původu.

Toto není jenom zjevná paralela – Hitler nechtěl černochy a Židy – Rakušan nechce Rusy na sportovních akcích. Toto je čirý nacismus, ale proti českému Rakušanově Gestapu byl Hitler natolik prozíravý, že nakonec ustoupil. Ona tedy i nacistická vláda ČR najednou bere zpátečku, také začala tvrdit, že sportovci Ruské federace prý budou moci u nás sportovat, tedy pokud nebudou reprezentovat Ruskou federaci, ale jakýsi třeba fotbalový klub. Ale to si nenechte nic nalhat, to museli slíbit, protože Evropská fotbalová asociace jinak hrozila vyloučením českých fotbalových klubů ze všech evropských i světových soutěží, jako jsou evropské poháry, nebo ME a MS, včetně OH. Stejně jako Hitler se Fiala a jeho poskoci zalekli svého svržení, obratem, protože fotbaloví hooligans by šli plně ozbrojeni na Strakovku.

Na dané policejní pražské Gestapo jsem proto podal „trestní oznámení“ pro podezření z podpory hnutí směřujících k potlačení práv a svobod občana, pro zjevnou diskriminaci a to přímo na Generální inspekci bezpečnostních sborů. Tato GIBS, jako již tradičně, v rozporu s jejich povinnostmi šetřit případnou trestnou činnost policistů a státních zástupců, začala mé podání šířit mezi policisty a státní zástupce s tím, že to prý není v jejich kompetenci. Ale je. Do rukou se to dostalo Městskému státnímu zástupci v Praze JUDr. Šťastnému, který ze sebe nejdříve dělal blbce, že prý Rusko je ekvivalent Ruské federaci, následně mi zároveň začal vyhrožovat, že prý jsem je „hrubě urazil“. Jak urazit nacistu, nevíte?

Nehodlám se totiž dožít toho, že mé dítě bude šikanována takovými nacistickými parazity, protože není blond a nemá modré oči, co kdyby se náhodou nějaký nacista vytasil s „důkazem“, že mé dítě je Žid, nebo dokonce „negr“. Nehodlám tu připustit jakoukoliv diskriminaci občanů jenom kvůli své národnosti. Právě proto jsem podal podnět k prošetření jednání JUDr. Šťastného. Budu vás o nich průběžně informovat.

Budoucnost ČR

Z pohledu ukrajinských Banderovců, kterých sem nacistická vláda Fialy natahala již milion.

Citace:

Klidně česká mrdko

Už nemáte nic žádná Česko neexistuje vzniká tu nová Ukrajina sláva Ukrajině a Ukrajina bude všude

Ať žije Zelensky

Už brzo vstoupíme do politiky a vy Češi co se neumíte sjednotit můžete táhnout

Nemáte nic a nebudete mít nic

Sláva Ukrajině a Ukrajina bude všude

Obrázek

Vzkaz ukrajinských Banderovců Čechům.

Ponechal jsem vše včetně pravopisných i gramatických chyb, aby všem občanům ČR bylo naprosto jasno, kam nás nacistická vláda Fialy dostala. Buď se sjednotíme a vyženeme tyhle Banderovce zpět do jejich Banderostánu, nebo s námi bude konec, v tom s autorem souhlasím.

V září se koná další protivládní demonstrace, kterou organizuje opět PRO. Přestože s nimi nesouhlasím téměř v ničem, tak cílem je odstranit z vlády nacistickou vládu Fialy, proto tam budu a pevně doufám, že i vy tam budete. Musíme svrhnout Fialu a jeho Gestapo, vyhnat odsud ukrajinské Banderovce a začít hájit zájmy pouze a jenom naší země a našich občanů.

Me too ve Španělsku

Ne každému unikl moment, kdy po vítězství na Mistrovství světa fotbalistek předseda španělského fotbalového svazu Luise Rubiales políbil španělskou hráčku Jenni Hermosovou. Strhla se mela – Me too ve Španělsku. Jak si to prý mohl dovolit, no, on řekl a záběry to prokazují, že se s ní domluvil na polibku, prý to je sexuální zneužívání. Po několika dnech se k této neskutečné praktice likvidace osobností připojily prakticky všechny hráčky španělské reprezentace.

Idiotská média toto jednání přirovnávají ke znásilnění. Znásilněné ženy by jim mohly vyprávět, co to je znásilnění. Naštěstí existují sociální sítě, kde se dá dohledat vše, co tam někdo sdílí, nebo sdílel.

Tady jedno máte, jak se Jenni Hermosová souží pocitem znásilnění a její spoluhráčky také. Sama se přirovnávala ke Casillasovi a o polibku žertovala a celý ženský reprezentační tým po příchodu Rubialese skandoval „Beso“ na znamení další pusy. Jestli takto vypadá „znásilněná“, tak poté netuším, co dělají ty „znásilněné“, které jsou plné smutku, traumat, doživotních důsledků, pokud někdo srovnává tuto situaci s nimi.

Zcela evidentně se Jenni necítí být vůbec „znásilněná“, ani po sexuálním útoku. Všechny španělské reprezentantky si vymyslely, že mělo dojít k sexuálnímu násilí. Ani nejde o to, jak celá věc dopadne ve Španělsku, ale jde o to, že tyto lhářky opět zavdaly příčinu nedůvěry jakékoliv skutečné oběti znásilnění, nebo sexuálního útoku, k nedůvěře k její zkušenosti.

Postup prokuratury a soudů ve Španělsku by měl být naprosto drakonický. Zavřít do kriminálu všechny tyto „pseudoreprezentantky“ nejméně na 10 let.

Nezbývá než uvést, nevěřte těmto Me too mýtům. Alespoň do doby, dokud za falešné obvinění nebudou těmto kvaziobětím udělovány drakonické tresty.

Skutečné oběti sexuálního násilí musí skutečně děkovat těmto „lhářkám“ za to, jak na ně bude okolí nyní pohlížet, jako na lhářky. Thank you.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.