5. 2. 2023 Řád a pořádek, spíše něco jiného

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Agent Pávek - Příběh kovaného komunisty - YouTube

Řád a pořádek? Kdepak, chaos a nepořádek, nebo možná lepší bude bordel

Petr Pavel zvítězil v klání o post prezidenta s heslem „Řád a pořádek“, nechci moc řešit, že to nápadně připomíná nacistická hesla, nebo slova budoucího prezidenta Zápotockého v předvečer únorového komunistického puče z roku 1948, ale poněkud mě, ale asi i mnohé z vás, překvapila ta neuvěřitelná snůška hlouposti, nepořádku, chaosu.

Například v rozhovoru uvedl, že pokud by prezident Zeman jmenoval Předsedu Ústavního soudu, že by se obrátil s žalobou na Nejvyšší správní soud a žádal vyjasnění kompetencí. Jenže to je ústavní zákon a akt není aktem podle Správního řádu. Takže by jej Nejvyšší správní soud poslal k šípku a odkázal jej na Ústavní soud. Absolutní neznalost ani základů práva, je od vysokoškolsky vzdělaného člověka, který údajně byl ve vrcholném vedení NATO, absolutně neuvěřitelná. Koho má v týmu, pokud to vím já, jak je možné, že to ti Kolářové, Witowské neví? A média? Ta mlčí, ani slovo o tom, že šíří dezinformace, jak tomu rádi říkají, ani slovo o tom, že Petr Pavel je hloupej a nezná ani tyto základní věci.

Po oznámení výsledků voleb si Petr Pavel telefonoval s „prezidentkou“ Tchaj-wanu. Česká republika Tchaj-wan neuznává, není to tedy pro naši administrativu „stát“, je to součást Čínské lidové republiky a to se vším všudy. Jako neexistující země tedy nemá ani prezidentku, ani vládu, pokud bychom již přistoupili na to, že ji má, tak pouze jakousi regionální, ale jistě ne s prezidentskou funkcí, tu má totiž jediný člověk, loni nově zvolený prezident Čínské lidové republiky. Opět média mlčí, nenapíší, Česká republika Tchaj-wan neuznává a on neměl žádné právo hovořit se separatisty, samozvance, které naše země neuznává. Sympatie k Tchaj-wanu do politiky nepatří, jako země jsme se písemně zavázali, že budeme ctít politiku, ale i princip jedné Číny. To znamená, že Tchaj-wan Česká republika nepovažuje za stát, ale region patřící Čínské lidové republice. Petr Pavel tak opět způsobil chaos a bordel, chcete-li nepořádek, pokud jednal se separatisty, nikoliv s oficiálním zastoupení Čínské lidové republiky. I díky tomu jsou nyní omezeny, nebo úplně zrušeny provozy automobilek, jako je Škoda, nebo Toyota. A velmi pravděpodobně tomu tak bude i v budoucnu. Čína totiž do naší země nedodává jenom komponenty pro výrobu automobilů, ale třeba sekačky na trávu, dřevoštěpky, ruční nářadí, moderní stroje a vybavení, ale také oblečení, léky apod.

Jako první porevoluční „skoro prezident“, protože je sice zvolen prezidentem, ale nemá žádné kompetence, ani právo cokoliv úřadu prezidenta patřící, řešít, tak se tento fakticky „senior“, tedy penzista, setkal se šéfem tajné služby BIS panem Koudelkou, který s ním měl i hovořit. Pan Koudelka tím jednoznačně porušil své povinnosti, navíc veškeré informace, které BIS nashromáždí, jsou přísně tajné a nemá právo o nich s nikým hovořit, natož s nějakým „penzistou“. Protože o nich hovořil, dopustil se trestného činu. A média? Ta oslavují pana Pavla, jako hrdinu, snad i z RAF z bojů ve 2 světové válce. Nikoho toto nezajímá.

Dalším krokem penzisty Pavla bylo zpochybnění práce Policie ČR, kdy odmítl policejní ochranu specializovaného útvaru Policie pro ochranu ústavních činitelů, na kterou má od svého vítězství právo a „najal“ si jiný policejní útvar. Myslím, že policisté musí valit oči.

Dále se penzista Pavel sešel s šéfem Nejvyššího kontrolního úřadu a dožadoval se nového auditu, přestože v současné době Nejvyšší kontrolní úřad provádí kontrolu na Pražském hradě. Další přešlap penzisty.

Následně pro média vytváří dojem, že na Pražském hradě jsou „štěnice“, tedy odposlouchávací zařízení. Ta prý nechá odstranit. Penzista je zřejmě paranoidní. Pokud někdo chce oponovat, tak penzista zpochybnil práci bezpečnostních složek v České republice, fakticky uvedl, že jsou neschopní a neumí případné odposlechy zjistit. Úroveň šaška, nikoliv prezidenta.

Pro Bloomberg se penzista Pavel vyjádřil ve smyslu, že fašistickému vedení Ukrajiny má „Západ“ dodávat vše, vyjma jaderných zbraní. Nebylo nám vždy tvrzeno, že NATO má být „obranný pakt“? Jen se ptám, protože podle vyjádření penzisty Pavla to vypadá tak, že NATO má být teroristickou organizací, která v rozporu s mezinárodním právem dodává zbraně do místa ozbrojeného konfliktu. Takže penzista Pavel hlásá v zahraničních médiích, že NATO má porušovat mezinárodní závazky?

Marně hledám něco pozitivního kolem penzisty Pavla, opravdu marně.

Celkově vzato, týden po vítězství ve volbách si penzista Pavel uzmul více, než je zdrávo a fakticky místo Řádu a pořádku prosazuje Chaos a nepořádek, lépe řečeno, bordel.

Komunistická strana Německa – Wikipedie

Vláda se probudila

Je po volbách, vládní kandidát vyhrál, vláda se probudila a jde „na věc“. Tato komunistická vláda začala hned řešit deficit rozpočtu, jak už to u komunistů bývá, tak hnedle zvyšováním daní.

Zvýšíme spotřební daň na alkohol a cigarety, zvýšíme daň z nemovitosti, přitom ovšem médiím poněkud uniká, že dosud byla daň z nemovitosti součástí rozpočtů obcí a měst, nově si má Fialova neschopná vláda uzmout větší část z této daně a pokouší se tak zalátat díru v rozpočtu neschopného ministra financí Stanjury. 🙂 Ne, nejde o to, aby se obcím dařilo trochu lépe, aby obce mohly investovat zvýšené příjmy do zlepšení kvality života jejich občanů, ale o to, aby si vláda nakradla co nejvíce od občanů.

Z 1.650 miliard příjmů státního rozpočtu je jenom 90 miliard z daní od „právnických osob“, to jsou ty firmy, jako ČEZ, Škoda, Toyota, Hyundai, s. r. o., McDonald´s, KFC, Ikea, veřejných obchodních společností, prakticky z každé firmy, kde dnes pracujete. Jenom 90 miliard z 1.650 miliard příjmů státního rozpočtu. Ano, v ČR jsou právnické firmy prakticky nezdaněny a co ještě, nejsou u nás ani zdaněny podíly akcionářů, nebo spoluvlastníků těchto firem, jenom na vyplacených dividendách přicházíme o cca 70 miliard, skoro stejná částka jako na dani z příjmu právnických osob. Státní rozpočet je postavený na ožebračování obyčejných lidí, zaměstnanců, malých podnikatelů, nikoliv na solidárním zdanění všech lidí v ČR žijících, nebo působících.

1.560 miliard nenažraný stát ukradne nám, zaměstnancům, důchodcům, nikomu jinému, ty drobné od Škodovky, nebo ČEZ, bank, které loni měly přes 100 miliard zisku jsou výsměchem všem lidem žijícím v naší zemi.

Pokud budeme v Evropské unii, nikdy se nám nebude dařit lépe, než budou chtít Němci a Francouzi, prostě jsme odpad, špína, ale dobře jim vydělávající, protože Afričané jim nevydělají ani haléř. Proč? Protože tam Evropská unie nemá ani píď investic, které by stály za slovo. Ale Rusové je tam mají, mají je tam Číňané, my jsme otroci „nemocné“ Evropské unie, nemáme z toho vůbec nic, jenom platíme, platíme a budeme ještě více platit.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.