2. 7. 2023 Destrukce země pokračuje

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

K čemu se zavazuje vláda Petra Fialy v programovém prohlášení | Milion  chvilek

Destrukce pokračuje

Fialova vláda a jmenovitě Vít Rakušan, odsouhlasili povinné kvóty pro přijímání afrických inženýrů, doktorů, výzkumníků, majitelů Nobelových cen, sympatických mužíků s mačetami do ČR. A pokud bychom náhodou nechtěli, zaplatíme výpalné ve výši půl milionu korun za každého nepřijatého Nobelistu a to každý rok, nikoliv jednorázově. Všeobecně známá informace. To, jak se tito Nobelisti chovají nyní vidíme ve Francii, masmédia vám několik let lžou, jak je soužití s nimi skvělé, však vám to určitě potvrdí i Češka, kterou se jeden takový mačetový nobelista pokusil znásilnit a zavraždit z Karlovarska.

Odněkud se vynořil jakýsi ministr Dvořák ze STAN, který vám povyprávěl, jak máte rádi smrádek a teploučko, jak jste netolerantní, že tu nechce mačetové jaderné fyziky, že jenom nechápete jejich kulturu a místní zvyky, jako je se honit s mačetami a pokoušet si dalším useknout nějaký ten úd, nebo hlavičku, že to je něco, jako naše hra „na babu“, že jste netolerantní, protože si od mačetových vědců nechcete nechat znásilnit dceru, ženu, poté jim třeba nechat useknout hlavu, jaká jste ve skutečnosti lůza.

Když na tyto jejich zcela přirozené pudy upozorňovala SPD, byla vystavena útoků vás všech, jaká je to prý nacistická strana, jak je prý homofobní a xenofobní, jací to jsou rasisté, kteří si svůj politický business založili na strachu z těchto milých mačeťáčků. A skočili jste jim na to skoro všichni. Tak dnes máte to, co jste chtěli. Příště tu kuličku na krku používejte, třeba alespoň u voleb, abyste za pár let o ni zcela náhodou nepřišli, při hře „na babu“ mačetových inženýrů.

Obrázek

Vypadá to, že v ČR neexistují žádné velké problémy, nežije tu 30% lidí pod nebo na hranici bídy, lidé nemají problémy s úhradou svých složenek, na dovolenou vyráží až o 50% méně obyvatel (viz. Data z Chorvatska), Češi díky Fialově vládě nemají největší propad reálných příjmů v Evropě, nemají jednu z nejvyšších inflací v Evropě, potažmo i na světě …, proto se vláda rozhodla řešit „manželství pro všechny“, aby prý zrovnoprávnila různé psychicky a sexuálně narušené občany této země.

Nejdříve se teatrálně rozplakala předsedkyně Sněmovny, následoval ryk různých neliberálních nedemokratů na poslance, kteří odmítají jakkoliv měnit pohled na skutečnou rodinu – muž, žena, děti a jako vždy, na úplný konec podrazilo normální občany naší země Hnutí ANO. Kdyby jejich poslanci nehlasovali pro tuto zvrácenost, nikdy by zákon neprošel do druhého čtení.

Vedle toho se zapomíná, že to nebude „manželství pro všechny“, ale jenom pro homosexuály, nikoliv tedy i pro ty, co se cítí být psem, koněm a další uchyly, ale to bude na pořadu příště, dnes ještě ne.

Zároveň se zapomíná na to, že samotní homosexuálové po tomto zákonu vůbec netouží, protože naprostá většina z nich má za sebou svatební obřad, jako mají normální lidé, mají uzavřeno registrované partnerství, žijí v naprosto vyhovujícím a tolerantním prostředí, kterým Česká republika v přístupu k těmto psychicky narušeným občanům. Vadí jim, a to právem, že nemají právo dědit, nemají právo o sobě znát například zdravotní informace apod. S těmito právy, tedy jejich doplněním, když už si to neumí zařídit jinak, protože vše lze zařídit jinak, nikdo z normálně sexuálně zaměřené naprosté většiny nemá problém.

Ve skutečnosti totiž nejde o jejich práva, vyjma těchto, těmto lidem ztěžujících nerovností, které jsou drobností k nápravě, stačí jedna novelizace již schváleného zákona, ale o obchod s dětmi. Touto šaškárnou, co politici předvedli, nic nekončí a nic neskončilo, je to teprve začátek dost brutálního konce.

Miminko za pár desítek tisíc. Reportéři natočili, jak se v Polsku šíří  nezákonný obchod s dětmi | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Obchodování s dětmi je nejvíce rozšířené v Ukrajině, ano v té zemi, která je prý vaším vzorem, mým rozhodně není. Celé „fabriky“ na soulože a umělé oplodnění v Ukrajině, tisíce znásilněných žen (biologických matek), nebo i dobrovolně podstoupivších tuto hanebnost kvůli nedostatku financí, rodících pro tyto zvrhlé devianty děti, jako na běžícím páse. Pro koho tam asi ty děti „vyrábí“, se již žádný novinář neptá, kam putuje toto zboží? Pro tyto devianty to totiž není tvor, už vůbec ne lidský, je to obyčejné zboží, jako když si v obchodě koupíte chléb. A o to těm zvrhlíkům jde, o obchod s dětmi.

Jak je všeobecně známo, muž s mužem, ani žena s ženou, si dítě nezplodí. Pes se psem také ne. V naší právní úpravě, dosud platné, je dítě považováno za lidského tvora, má svá práva, rodiče k němu mají své povinnosti, jedním ze základních práv dítěte je právo na biologické rodiče a to tito devianti nikdy nemohou splnit. Obchodování s dětmi totiž toto právo dětem upírá. Proč rodiče mají povinnost své dítě nechat zaevidovat na Matrice, poskytnout mu vzdělání, povinnost dohlížet na jeho vzdělávání, rodiče jsou za dítě zodpovědní před státem.

Spor tedy je o tom, zda z dítěte uděláme obyčejné zboží, jako je chléb, zda jej nadále budeme považovat za lidskou bytost, nebo jenom za zboží, se kterým lze obchodovat, poté ovšem také musíme změnit ty rodičovské povinnosti, proč by rodič poté nemohl třeba takové dítě vyhodit, jako třeba může vyhodit jakékoliv zboží?

Dalším problémem bude určit, zda si tedy skutečně může kdokoliv rozhodovat o svém těle, jako by si podle těch zvhrlíků mohla žena své tělo použít, jako výrobní prostředek na dělání zboží – dětí, poté, proč není legální jíst, pít, požívat, co chceme, proč u nás není legální asistovaná smrt, užívání drog, proč nás nutili si nechat píchnout experimentální vakcíny apod.

Těch věcí je více, ale toto jsou asi ty nejpodstatnější.

Prigožin vyhrožuje pochodem na Moskvu, chce setkání s Šojguem - Aktuální  zprávy

Ruský majstrštyk

Dodnes se proukrnacističtí propagandisté nemohou vzpamatovat z toho, co ruské velení předvedlo o minulém víkendu. Zisncenovaný „pochod na Moskvu“ u nich vyvolal pocity blaha a Wagnerovci se v mžiku stali velkými hrdiny neliberálních nedemokratů, tedy jenom na jeden den, poté se Wagnerovci otočili a odešli do Běloruska, odkud to mají do Kyjeva 2 hodiny jízdy.

Mezitím se desítky tisíc Čečenců, s velkou slávou tzv. Západu, dostali do Rostova. V armádní hantýrce se tomu říká – přeskupení vojska. Vůdce Wagnerovců nebyl potrestán, ale RF odhalila obrovské množství zrádců přímo na různých ministerstvech, kteří páchali vlastizradu. Mezitím, kdy prý Wágnerovci táhli „na Moskvu“, prezident RF odletěl na party na jachtě, jak uvedl jeden ruský novinář a informovala o tom vládou placená média v ČR. Toto vše nasvědčuje předem plánovanou akci ze strany RF, pokud si k tomu ještě uvědomíte, že nikdo z Wágnerovců nebyl potrestán, ani s ním zahájeno jakékoliv trestní stíhání.

Všichni ti „chytráci“ zapomněli na jednu podstatnou věc, žijeme v době „válečné“ propagandy, všichni ti mocní si vzájemně vidí až do talíře, s nadsázkou vidí i to, že Biden má chlupy v uších, pomocí satelitů vidí a vědí všichni vše. Propagandisté, jako ČéTé, chrlili jeden fake a dezinformaci za druhou, nesmysly o „utajení“ jakési protiofenzívy neonacistického vedení Ukrajiny, kdy RF, díky technologiím, věděla naprosto přesně, kde se soustředí větší množství vojáků a armádní techniky, poté šířila bludy o vítězství Ukrajinců, přičemž ještě 2 hodiny před pádem Bachmutu tvrdili, že Ukrajinci postoupili o 2 kilometry vpřed a Bachmut je v jejich držení. Za 2 hodiny bylo po Bachmutu v rukou Ukrajinců. Dělali z vás hlupáky a pokračují v tom i nyní.

Za takové situace, kdy obě strany užívají nejmodernější technologie a možnosti bylo zcela nemožné přesunout skoro 100 tisíc vojáků strategicky tak, jak to udělala Ruská federace, aniž by na to Ukrajina mohla jakkoliv reagovat. Prostě si Ruská federace celé to slavné NATO „namazala na chleba“. Dosud nevídaná vojenská taktika, která vyšla prakticky na 100%.

Obrázek

Co tím RF docílila? No, toho jste si mohli všimnout, mediální trh je zahlcen nesmysly, které šíří kdejaký pitomec, co o sobě tvrdí, že je vojenský analytik, samozřejmě musí být pronacistickoukrajinský, nemůže to být nezávislý analytik a dohadují se, co se vlastně v té RF stalo. Už tam nečtete doslova hovadiny o hrdinech z Hadího ostrova, o leteckém přízraku Ukrajiny, o výhrách u Bachmutu. Žádná bombastická prohlášení ze strany Ukrajinců, ba naopak, křik, řev, vyhrožování, žebrota, dejte nám to či ono, zoufalost Ukrajinců na první pohled, ale zároveň tam vidíte usměvavého pana ruského prezidenta Putina tu mezi lidmi, tu na nějakém ekonomickém fóru, tu při zahraniční návštěvě, tu při přijímání prezidentů, králů, premiérů z různých zemí.

Vedle skvěle takticky zvládnuté léčce v podobě „pochodu na Moskvu“ také RF docílila toho, že i ten poslední zbytek lidí, který věřil například propagandistické ČéTé a Čro, kterým platíte výpalné za objektivní zpravodajství, už pochopilo, že lžou, začínají se poohlížet i po jiných zdrojích, ruský Telegram hlásil neuvěřitelný nárůst nových účtů, docílil toho, že Ukrajinu podporuje méně a méně lidí, na Slovensku již ji podporuje necelých 30%, 70% odmítá jakoukoliv podporu Ukrajincům, docílili postupné přepisování politické mapy Evropy, AFD v Německu získala prvního vůdce zemského okresu, posílila na 20% v předvolebních průzkumech, na Slovensku dominuje v průzkumech Smer, bývalého premiéra Fica, v ČR vláda nemá žádnou důvěru, zfixlované předvolební průzkumy ji už nedávají ani potřebnou většinu ve Sněmovne, propagandisté z ČéTé nemohou své lži ustát, proto musí připustit, že Fialova vláda je fakticky bez nadpoloviční podpory, což nikdy po volbách neměla, v Maďarsku posiluje strana premiéra Orbána, v Polsku by PiS nevyhrálo příští volby, Rakousko odmítá jakékoliv bezpečnostní garance Ukrajině, stejně tak Malta, Irsko, Kypr.

Poté, co se v EU ztratilo 70 miliard Euro, Maďarsko se rozhodlo zablokovat jakékoliv pokusy na navýšení finančních prostředků na pomoc Ukrajině, nahrává mu k tomu i fakt, že největší maďarská banka je na sankčním seznamu Ukrajinců. Země EU hospodaří s obrovskými deficity, bankéři si mnou ruce, bohatnou a bohatnou, občanstvo se nestačí divit, země EU chudnou a chudnou, mezitím prý zaostalý Turkmenistán, jak vám lže ČéTé, postavil nové „smart city“ pro 70.000 obyvatel, plné elektrifikovaných dopravních prostředků, solárních panelů, kde si svůj byt plně ovládáte svým mobilním telefonem. V EU zatím řeší, jak nakrmit 30% zbídačeného obyvatelstva. 🙂

A Ukrajinci brečí, žebrají, žadoní, provádí násilné mobilizace, střílí do vlastních lidí a možná připravují i útok na jadernou elektrárnu, z čehož opět předem obviňují RF. A houfně posílají vojenské posily z fronty na obranu Kyjeva, protože kde Wágnerovec, tam nebezpečno. Od médií se také nikdy nedovíte, že Wágnerovci jsou nejlépe vycvičenou armádou světa (zatím ještě soukromou), která má absolutně největší zkušenosti z přímých bojů, neustále působí v Africe, části Asie, například v Sýrii, kde bojují proti okupaci Sýrie armádou NATO, ale jsou aktivní i v jiných zemích. Nikdy se z médií nedovíte, že nejlepší vojáci RF zatím aktivně téměř do bojů na Ukrajině nezasáhli, jsou šetřeni pro přímý střet s vojsky NATO.

Pokud jde o samotné Ukrajince u nás. Různí železniční i autobusoví přepravci zvýšili četnost spojů na Ukrajinu o prázdninách, protože Ukrajinci z ČR si pojedou na dovolenou domů. Tam domů, odkud prý utekli před válkou, která evidentně na většině území Ukrajiny není. Jedou se domů rekreovat. Ne, nejsou to žádní uprchlíci před válkou, ale prostí ekonomičtí migranti, kdy naprostá většina z nich pouze parazituje na sociálních dávkách, které jim náš stát vyplácí, protože do práce nechodí. Nebo vy byste jeli do země, kde je prý válka?

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.