2. 6. 2024 Zase z vás dělají pitomce

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

https://x.com/muz_z_ria/status/1796130396079317085

Volby do Evropského parlamentu

Naplno řádí předvolební kampaň, ČéTé, které musíte platit výpalné už má naprosto jasno, jak s vámi zatočí, při poslední předvolební debatě nechá nastoupit 3 zástupce Spolu, tedy vládní ODS, TOP 09 a KDU-ČSL, přestože přinejmenším poslední 2 strany by se do žádného Parlamentu, natož evropského, nikdy nedostaly a zbylé dva posty obsadí ANO a SPD, bez ohledu na to, že mnohé další koalice mají šanci na úspěch.

ČéTé už si také platí velké předvolební průzkumy, opět se zadáním, že nejhůře druzí budou vládní strany, ale také budou hnedle třetí, bez ohledu na to, že jejich „průzkumy“ opět nevyjdou a budou vedle, jako ta jedle. To nevadí, Vašík Moravců si místečko za milion měsíčně udrží.

Opět se objevily různé kvazi strany, slepence, nic neřešící pitomci typu Stačilo, což jsou komunisté, ale přejmenovaní, jejichž zástupkyně Konečná hlasovala v EP pro nelegální migraci, pro Green Deal a všechny ty hovadiny, potom tu je prapodivné spojení Motoristů s Fízlem, chcete-li Přísahou, opět dva naprosto odlišné slepence, které navíc vede jistý Turek, o kterém nikdo nic nevěděl ještě před půl rokem, bývalý prodejce léčivého Sava, který veřejně vypisoval na FB něco o tom, že hodlá zabít tuším pana Kellnera apod. Ať už jsou tyto slepence jakékoliv, ČéTé je dokonale ignoruje, tedy vyjma komunistů, ti by byli u Moravce obden, kdyby měl obden pořad.

Pouhých 35% občanů, kteří zřejmě přijdou k volbám, si uvědomuje, že o ČR se nerozhoduje v Praze, ani o daních, ani o zákonech, ani o vyhazování peněz Banderovcům, ani o okrádání důchodců, dětí, ani o tom, zda budete moci topit krbovkami, ale v Bruselu.

Pouhých asi 8-10% z celkového počtu volících si uvědomuje, že žádná reforma EU nepřipadá v úvahu, protože o ni nerozhoduje 21 žvanilů z nějaké přiblblé ČR, z nichž reformu chtějí 2, ale celý evropský parlament, který čítá 705 poslanců, kdy naprostou většinu mají Němci a Francouzi, kteří žádné změny nechtějí, vyjma vnucení nám černých mačetových inženýrů a to pouze a jenom na návrh Evropské komise, protože evropský parlament není oprávněn předkládat zákony. 90% volících jsou de facto negramotní idioti, kteří se nedokázali seznámit s tím, jaké možnosti vůbec evropský parlament má a nechali se oblbnout líbivými povídačkami lídrů různých stran.

Faktický stav naziEU je takovýto a ten je neměnný:

 1. musíme přijmout Euro

 2. nebudete topit ani dřívím

 3. budete si povinně platit emistní povolenky na automobil – cca 7.000 Kč ročně

 4. budete si povinně zateplovat dům

 5. budete mít povinně ekologické vytápění, nebo nebudete mít žádné

 6. budete povinně jíst brouky a výrobky z nich

 7. nebudete jíst vepřové a hovězí maso

 8. na levné zboží z Číny a dalších levných výrobek budou uvaleny cla více jak 100%

 9. budou vás kriminalizovat i za výroky, že Fiala je pitomec, jako „na západě“.

 10. budete mít tvrdě omezenou svobodu slova a nadále v EU bude cenzura, ale tvrdší a tvrdší.

 11. budou tady černí mačetoví inženýři a budou vám tu znásilňovat ženy, dcery, vnučky.

 12. kvůli Green Dealu budete platit 10ti násobky současných cen za elektřinu a to možná i daleko více.

https://x.com/VencaNanuk/status/1776475803066257489

A všechno to, o čem se v souvislost s EU píše prostě budete plnit. Omlouvám se, ale protože v ČR žije cca 90% pitomců, co si myslí, že nic takového nebude, pouze cca 10% inteligentních lidí, kteří ví, že jediná možnost jak se tohoto zbavit, je opuštění EU, tzv. Czexit, nic jiného nikomu nepomůže, musel jsem to takto polopaticky vypsat, co vás čeká a nemine.

https://x.com/dostalondrej/status/1797022871534875035

Vedle toho jste se z úst především vládních primitivů a ANO, co kandidují do evropského parlamentu dověděli, že budou podporovat Ukrajinu. To je pro ČR skvělá zpráva, tedy pokud by ČR byla součástí Ukrajiny, což není, ani Ukrajina není součástí ČR. Tak jak už tradičně bývá zvykem, tito pomatenci vás zásobují nesmysly, které pro vaši zemi nejsou důležité, ani nejsou důležité pro vás osobně, nic vám nepřinesou, nic vám nepomohou. Oni totiž nemají co nabídnout vám, občanům ČR, tak melou takového nesmysly.

Volby to ovšem budou letos velmi důležité, máme totiž asi poslední šanci tam dostat někoho, kdo nám zajistí Czexit, protože to nebude trvat dlouho a vystoupení z EU už nebude možné. Proti vůli obyvatel současná vládní banda s ANO prosadí přijetí Eura a to už vystoupit nepůjde tak bezbolestně, jako nyní. EU není reformovatelná.

Tak si ten údajný svátek údajné demokracie užijte a volte především s ohledem na to, jakou sami chcete mít budoucnost.

PS: Zároveň si ovšem povšimněte, jak vám žádný z kandidátů neříká, že nedovolí zatažení zemí EU do války s Ruskou federací.

Tedy vyjma SPD, která rovnou říká, chceme referendum o vystoupení z EU i NATO.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.