23. 7. 2023 Panu prezidentu RF Putinovi důvěřuje více lidí, než Pekarové-Adamové

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Vládní okrádací balíček

Vláda nám tedy schválila vládní okrádací balíček, kterým ukradl důchodcům valorizace podle dříve platného zákona, tím je hromadně okradl cca o 45 miliard a zároveň vláda poslala 45 miliard ve formě bůh ví čeho Ukrajině.

Důchodci tak zaplatili 45 miliard Ukrajincům. Nejedná se o žádný úsporný balíček, jak lháři tvrdí, ale o prosté okradení důchodců, státních zaměstnanců, rodičů s dětmi, pracujících, handicapovaných apod a to při kumulované inflaci cca 36% za 2 roky, přičemž základní životně důležité věci zdražily o více jak 100% - pečivo, máslo, mléko, bydlení a náklady na něj.

Předražené F-35 stíhačky pro ČR naprosto k ničemu, nás budou stát 2x tolik, co Izrael, původně Marfuša z Mrazíka tvrdila, že to je i kvůli tomu, že v ceně je i vybudování infrastruktury, například přestavba letiště v Čáslavi, ale ani to není pravda. Lež, vedle lži vlády upoceného Péti.

Vláda a nižší státní celky – kraje, obce – rozdaly do zkorumpované Ukrajiny majetky nejméně za bilion korun. To jsou naše majetky, pokud to nevíte, my jsme stát, my jsme daňoví poplatníci a nás se nikdo neptal. Tyto majetky následně budeme nakupovat, předražené, zpět. Jenom Hlavní město Praha nám takto ukradla majetky za nejméně miliardu korun, stát za 500 miliard a ostatní jsou do toho bilionu. Státní policie – Gestapo – čumí a nahání mladíky s nášivkami, jako za bolševika za džísky s AC&DC, místo toho, aby okamžitě, v souladu se zákonem, který hovoří o povinnosti se chovat jako „dobrý hospodář“, tedy nepotřebné majetky nabídnout ostatním státním organizacím, nebo je odprodat formou veřejné dražby za účelem získání maximálního množství finanční prostředků z prodeje, tak Gestapo nic nečiní. Tisíce trestních oznámení vůči těmto zlodějinám, nic se neděje. Zaplatíme to my, my všichni, nejdříve to budou platit důchodci. Je vám to doufám jasné?

V Brně, Krupce apod se konají masové demonstrace Romů, kteří odmítají být terčem rasistických útoků Fialových Ukrajinců, kteří je nemístně vraždí, napadají s noži, zraňují a páchají jinou trestnou činnost. Ukrajina, jako celek, je nejen nejzkorumpovanější zemí na světě, ale také jedna z nejvíce rasistických, však samotná vláda užívá nacistické symboly na vojenské technice. Padla mantra, údajná dezinformace, že RF bojuje s Ukrajinskými nacisty, to již nikdo nemůže popřít, že RF skutečně bojuje s Ukrajinskými nacisty. Čeští Romové jsou nyní terčem jejich nechutných rasistických a nacistických choutek. Je čas je odsud vyhnat. Ukrajinec 18-60 let podléhá branné povinnosti na Ukrajině, česká vláda má povinnost je tam nechat deportovat, ne nechat mrzačit a zabíjet české občany Ukrajinskou nacistickou sebrankou. Vláda ČR tvrdí, jak nacistu Zelenského podporuje, tak ať mu dodá zpátky jeho muže a ukončí jejich cizopasectví na našich sociálních dávkách. Každý, kdo má volební právo je odpovědný za skutečnost, že na Ukrajině zvítězil nacista, užívající nacistické symboly na vojenské technice. Požadavek na deportaci Ukrajinců se netýká těch, co tu léta žijí, přestěhovali se sem, aby tu žili, pracovali a také tu pracují, žijí, vychovávají své děti, všichni rozumí česky, snaží se i česky mluvit a leckdy ani nelze poznat, vyjma lehkého přízvuku, že to nejsou u nás narození Češi. Tito tu nikoho nenapadají, natož rasisticky, nedělají tu doslova bordel. Těm bych právo tu žít neupíral. Ale těm od loňského roku všem. Ať se o ně starají jejich stejně smýšlející spoluobčané na Ukrajině, jako my jsme se postarali o rodiny vystěhované před válkou ze Sudet.

Premiéru Orbánovi důvěřuje více Čechů, než upocenému Péťovi, kterému důvěřuje tolik Čechů, jako prezidentu Ruské federace panu Putinovi. To je výsledek katastrofální vlády 5 koalice.

Vracíme se také k našemu komentáři o tom, že prý patříme na „Západ“. Ne, nepatříme, ani oni nás tam nechtějí. Společnost VISA sdílela rozdělení Evropy na různá teritoria. Sami se můžete přesvědčit, jak vám politici lžou.

Obrázek

Ministr Lipavský za Piráty vám zapomněl ukázat jedno video z úžasného přivítání jeho německé dutohlavé ministerské kamarádky. Tak se podívejte.

Ukrajinský masakr

Zřejmě jste si povšimli, jak obratem skončili lživé zprávy ČéTé a mainstream médií o „bombastických“ úspěších Ukrajinských nacistů. Má to svůj důvod. Tzv protiofenzíva skončila dříve, než fakticky začala a to totálním masakrem, odhadují se ztráty Ukr nacistů na více jak milion. Ano, milion, blížící se dokonce 1,5 milionu.

Zoufalost hloupého NATO došla tak daleko, že Ukrajině poskytují „kazetovou munici“, RF obratem oznámila, že ji bude používat také. Blíží se naprostá katastrofa Ukrajiny. Samotní Ukrajinci hromadně dezertují na stranu RF, ostatní se připravují na vzpouru proti neschopnému feťákovi Zelenskému. Ještě chvíli počkejme na totální destrukci Ukrajinských nacistů.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.