9. 1. 2022 Spojme se, BAN, další týden bez práce, Kazachstán

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Program vlády Petra Fialy: Zrušení EET a 150 km/h na dálnici - CNN Prima  NEWS

Další týden bez práce

Když současná vládní garnitura byla ještě v opozici, tak vykřikovala, jak mají na vše plán, jak zastaví inflaci, jak si poradí s čínskou chřipečkou, jak zastaví růst energií a další plané sliby.

Další týden jejich vlády je za námi a lze směle konstatovat, že prakticky veškeré sliby, které tato vládní garnitura dala, jsou pasé. Je zcela evidentní, že se tyto koaliční slepence do Sněmovny prakticky prolhaly, lhaly svým voličům, lidem, kteří měli nějakou naději na změnu. Ta se nekoná a konat nebude.

Na ministerstvu financí prý neumí počítat, sdělil vítězoslavně Stanjura s tím, že tedy není nutné hledat pětislepencem slíbené úspory 100 miliard pro letošní rok. Pro vysvětlenou, státní rozpočet nesestavuje ministr financí, ale tým úředníků, který je neměnný i několik desítek let, na základě podkladů politiků. Stanjura je tedy jediný ministr financí možná za 25 let, který přišel s úžasnou novinkou, že tito úředníci prý neumí počítat. Vsadím se o cokoliv, že počítat umí. Deficit státních rozpočtů nakonec stejně, jako vždy, sníží růst HDP a vyšší výběr daní, nikoliv tento pitomec.

Soudruh Válek, který před volbami vykřikoval, že žádné povinné očkování nebude, jinak se prý svlékne do půl těla ve Sněmovně a nechá se tam zamknout řetězem, dokud by se to nezrušilo, dnes vykládá, že povinné očkování bude. Asi ne hned podle věku, protože to by bylo protiústavní, ale pro profesní skupiny. To je ovšem také povinné očkování. Proč jsou tou skupinou učitelé, policisté, hasiči, sociální pracovníci, to už nechápe asi vůbec nikdo. Navíc povinné očkování vakcínou, která na současnou mutaci čínské chřipečky nefunguje – po 14 dnech neúčinkuje více, jak placebo. Takže tito neofašisté budou chtít povinné očkování na variantu nemoci, na kterou očkování neposkytuje žádnou ochranu. Přes slib, že budou uznávat protilátky, tyto uznávat nebudou, přes slib, že se vrátí možnost testování pro vstup do podniků služeb, se toto nevrátí. Navíc veřejně sdělil, že „teček“ bude nekonečné množství, náhubky nikdy nesundáme, neočkovaní budou nadále diskriminováni jako Židé za nacistů. Většina společnosti tomu tleská, jako za Hitlera, nebo Gottwalda. Boj s touto fašistickou hydrou bude dlouhý a vyčerpávající, ale vyhrajeme ho.

Novak Djokovič terčem vtipů: Na letišti ho zastavil Federer - CNN Prima NEWS

Další dezinformace, tentokrát o Djokovičovi

Veřejnoprávní státní propagandistická média vytvořila sérii dezinformací o tenistu Djokovičovi, který byl v Austrálii zavřen do koncentračního tábora.

O tomto případu informovala tak, jak se vůbec nestal. Asi všichni získali dojem, že Djokovičovi byla udělena výjimka z povinnosti být očkován, protože je světovou jedničkou, a že si za to může sám, mnozí i kvitují jeho zavření do koncentráku, kdy se proti zvůli australských fašistů odvolal k soudu.

Celý případ se ovšem stal naprosto jinak. Australský tenisový svaz přijímal nespočet žádostí o zdravotní výjimku z povinného očkování, kdy předpokladem pro její udělení bylo prodělání nemoci covid, nebo případné vážné zdravotní nežádoucí důsledky a to v souladu, v Austrálii platných podmínek pro neočkování. Žádostí přišlo 25, nikoliv 1, jak dezinformátoři informovali, tyto žádosti, spolu s dokumentací putovaly k nezávislému odbornému posouzení, kde úředníci neznali jména osob, které žádosti podali. Rozhodovala tak skutečně pouze zdravotní dokumentace. Djokovič, spolu s dalšími 5 lidmi, získali tuto zdravotní výjimku, a znova zdůrazním, aniž by úředníci věděli, komu tu výjimku udělují. Poté těmto lidem Australský tenisový svaz poslal písemné podklady, jak postupovat, o jaký typ víza si požádat apod. Všichni takto postupovali.

Australský tenisový svaz ovšem neinformoval Australskou vládu, která tento postup zablokovala, aniž by, pro změnu, informovala Australský tenisový svaz. Poté již víte, co se dělo.

Takže nikdo neudělil výjimku Djokovičovi, ale někomu, kdo dodal zdravotní dokumentaci, výjimku neobdržel pouze Djokovič, jak média zpočátku tvrdila. Tohle byla cílená dezinformace, stejně jako je cílená dezinformace údajně špatného víza. Tito fašističtí propagandisté se snažili vytvořit dojem, že světová jednička je něco více, než ostatní a proto mu byla udělena výjimka. Tak to ovšem vůbec nebylo. To také potvrzuje případ české hráčky Voráčové, kterou prakticky nikdo neznáme. Ta se ovšem fašistickým způsobům podřídila a odcestovala zpět do vlasti.

Je nutné podotknout, že kdyby nebyla výjimka Djokovičovi udělena, do Austrálie by necestoval. Australským fašistům jde jenom o to, aby si na nejlepším tenistovi světa dokazovala, že oni jsou mocnější, o jeho ponížení, šlapání po jeho lidské důstojnosti. Australská vláda takto jednala zcela úmyslně, jak prokazují fakta z Australských zdrojů (Herald apod.).

A takto nás veřejnoprávní média – Česká televize, rozhlas – informují prakticky o všem. Vytváří dezinformace a zcela manipulativní články, kterým lidé dosud věří.

Five names Facebook banned: Phuc Dat Bich was actually making a valid point  about unusual names - Mirror Online

BAN

Musíme vás také informovat, že jsme na Facebooku dostali 30 denní ban za sdílení informací z Manifestu. Příště půjdeme z kola ven, tak vás budeme informovat o našem novém účtu. Na Twitteru stále fungujeme, tam neonacisté tolik neřádí, jako na Facebooku.

Kazachstán | BusinessInfo.cz

Kazachstán

Ať již se tam děje cokoliv, protože našim médiím věřit nemůžeme, ale osobně se přiznám, že ke Kazašským, které by nebyly pod správou vlády se také nelze dostat, aby bylo možné si věci ověřit, tak všem těm, co si říkají „ochránci lidských práv“ si dovolím jenom vzkázat.

Kde jste byli, vy „ochránci“, když v EU, v Nizozemí, poslala vláda na poklidné demonstranty psy s cílem demonstranty roztrhat? Kde jste, když v naší zemi nemůže neočkovaný studovat, chodit do práce, do restaurace na oběd, ke kadeřníkovi? Udělejte si pořádek nejdříve doma, poté u sousedů a až tady všude bude demokracie a svoboda, poté si otevírejte „huby“ na Kazachstán. Dokud tu sami souhlasíte s porušováním základních lidských práv, tak mlčte.

Tričko "Fašismus Komunismus Covidismus" - Antishirts

Boj za svobodu a demokracii

Určitě souhlasíme se všemi formami boje s covid fašisty, kteří porušují základní lidská práva našich občanů, ať je individuální, nebo organizovaný.

Na pětislepenci všichni můžeme vidět, že pokud se méně významní spojí s více významnými, jediě toto může vést ke změnám.

V našich případech jde o návrat svobody a demokracie do naší země. Je dobré si uvědomit, že pokud budou síly nadále roztříštěny, úspěch se nedostaví, nedopadne to dobře, částečné výhry budou, ale nevrátí se ta demokracie a svoboda.

Je nutné se spojit. Sice chápu, že mezi lidmi, kteří chtějí konec tohoto fašismu jsou i mírně řečeno rozporuplná uskupení, politické strany, osobnosti. Ale všichni máme stejný cíl, konec corona fašismu, poté, až ho ukončíme, si opět můžeme jít každý svojí cestou. Ani já bych se za běžných okolností nikdy nechtěl sejít a být na jedné straně s takovou DSSS, ale i západní spojenci, pokud chtěli porazit Hitlera, tak se museli spojit se Stalinem, jinak by tu nacismus byl pořád. I s Danielem Landou se spojili lídři Kabátů, Čechomoru, Divokého Billa a další, aby společně sdělili názor na ty fašisty, bez ohledu na to, že běžně mezi nimi jistě nepanuje nějaký hlubší přátelský vztah, ale prostě cíl je jeden.

Zvažte to.

Přejeme vám krásný příští týden.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.