20. 1. 2023 Boj trollů o prezidenta

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Boj trollů o křeslo prezidenta

Do druhé kola postoupili členové Aspen institutu Andrej Babiš a Petr Pavel, penzionovaný generál.

Dva, početně shodné, zfanatizované davy příznivců, pod vedením na jedné straně vládních, na straně druhé ANO trollů se předhání v urážkách, lžích, napadání apod. Zažili jsme dosud v přímé volbě ne moc vídané útoky na manželky obou uchazečů. Z jedné strany napadení paní Pavlové, obratem napadení paní Babišové. Na každém šprochu, pravdy trochu, proč by se toho někdo neměl „chytit“, že. 🙂

Oba tábory považují nerozhodnuté lidi, nebo lidi, kteří odmítnou jít k 2 kolu prezidentských voleb za blbce, přičemž to je asi tak jediná skupina obyvatelstva, která má skutečně rozum a opravdu se nenechá ovlivnit sérií lží z té či oné strany.

Patří mezi ně především skuteční odpůrci bývalých komunistů, navíc udavačů, kteří se ocitli v situaci, kdy po 33 letech budování demokratické společnosti tváří v tvář jim zůstali kandidáti na prezidenta dva bývalí kariérní komunisté, navíc oba dva bývalí udavači. To jsme asi v 1989 nechtěli, že?

To byl popis chování na sociálních sítích. V ulicích se témě nebojuje, leckdy se mnozí ani o volbách nebaví, protože ví, že se jedná o třaskavé téma a nechtějí si svým názorem rozházet leckdy letitá přátelství, rodinné vztahy apod. Fanatismu se objevuje více méně pouze na sociálních sítích.

Pokud jde o to, kdo je skutečný „válečný štváč“ a kdo nás do války mezi RF a Ukrajinou zatáhl, tak tím je jednoznačně Andrej Babiš, který se připojil k paní Merkelové a panu Hollandovi, včetně celé EU a snažili se využít čas pro nesplnění Minských dohod ze strany Ukrajiny k jejímu zásobování zbraněmi. Podceňování Rusa se jim vymstilo, i díky skvělým zpravodajským službám, které RF bezesporu má, se Rusko na ozbrojený konflikt, na rozdíl od EU a USA, kteří usnuly na vavřínech v domnění, jak toho Putina převezou, pečlivě připravovalo a zbrojilo. RF tak má značný náskok několika let, zatímco NATO má pouze oči pro pláč a na případné nové tanky bude ČR čekat celá léta, mezitím dostane staré, vyřazené „střepy“ z Německa, které již prakticky nedisponuje vojenskyschopnou technikou.

Ale podstatou je, že Andrej Babiš lže. Byl to on, kdo nás tímto zatáhl do války, společně s prezidentem Zemanem, který vše posvětil, jako vrchní velitel ozbrojených sil, přes kterého jinak vlak nejede. Jak to vím? To víte přeci všichni. Jak to bylo s Vrběticemi? BIS si vymyslela pohádku o tom, že nějací ruští špioni měli „vyhodit“ do vzduchu sklad munice, která tam byla uskladněna. Do dnešní doby nebyli tito ruští špioni ani obviněni, ani obžalování, natož odsouzeni, přitom odsouzeni mohou být i v nepřítomnosti. K této pohádce si BIS průběžně vymýšlela nesmysly o působení ruských špionů na našem území, tu měli běhat s kufříkem plným Ricinu po ČR, tu měli chtít zabít pár lokálních politiků, bezvýznamných pitomců, jako je Zdechovský, Kolář, Hřib apod., tu nás krmili nesmysly, že tu mají pobíhat s kufrem plným „novičoku“. Lži a bláboly, velmi průhledné již v té době.

Nic z toho se v ČR nedělo, jenom se vyvolávala panika a s tím související růst nenávisti k občanům Ruské federace. Ve skutečnosti se jednalo o to, že prezident Zeman i Andrej Babiš byli poprvé informováni o tom, že NATO a EU chystá napadení Ruské federace, tedy Krymské autonomní republiky, prostřednictvím Ukrajiny. A to je ten důvod, kdy Andrej Babiš prokazatelně lže, že Petr Pavel nás hodlá zatáhnout do války. To už udělal Andrej Babiš.

Proti tomu tým Petra Pavla připravila také lživou kampaň, kdy Andreje Babiše označila za představitele proruské scény. To je lež, jako věž. Andrej Babiš nechal zredukovat ambasádu Ruské federace v ČR na adekvátní počtu našich diplomatů v Ruské federaci. Andrej Babiš vyřadil ruské a čínské společnosti z možnosti dostavby bloků jaderných elektráren. Byl to jediný porevoluční premiér, který se takto radikálně rozhodl jednat. Takže tým Petra Pavla lže.

Žádná proruská scéna v ČR není. Existuje tu velké procento obyvatel, mezi něž se řadím, které odmítá jakékoliv zapojení do prakticky občanské války, která probíhá na Ukrajině již od roku 2014, kdy došlo k vojenskému puči, nezákonnosti, za pomoci USA a EU, kdy byl odstraněn zcela demokraticky zvolený prezident. Východní část Ukrajiny se tomuto jednání odmítla podřídit a vyhlásila dva nové státy, vedle již existující Autonomní republiky Krym. Pokud by v Praze proběhl vojenský puč, převrat, kdy by v Parlamentu, pod namířenými hlavněmi pučistů, poslanci a senátoři byli nuceni podepsat souhlas s takovým pučem, nemohl by se nikdo divit tomu, že by například Morava toto odmítla uznat a vyhlásila by samostatný stát. To by nás, Čechy, neopravňovala vzít tanky, střelivo a jít zabíjet naše spoluobčany, jako tomu bylo na Ukrajině, za notného tleskání tehdejší vládnoucí garnitury v ČR. EU i NATO se přepočítaly v tom, že si občané Ukrajiny nechají vnutit takovýto vojenský převrat.

V ČR tedy žije velké procento obyvatel, které dané jednání vnímá jako jsem popsal výše a tudíž projevuje jisté sympatie lidem, dnes již žijícím v Ruské federaci. To skutečně není proruská scéna, určitě to nejsou dezinformátoři, lháři apod. Jsou to lidé relativně realisticky uvažující. Proto jim vláda, která podporuje Ukrajinskou vládu v čele se Zelenským, která veřejně oslavuje pronacistického hrdinu Banderu, sprostě nadává do jakési proruské scény. K těmto lidem patří i docela početná skupina obyvatel, která zastává názor, že kde se obchoduje, tam se neválčí. To je skupina lidí, která má podobný pohled jako občané Švýcarska. Je docela zajímavé, že při svých urážkách a drzostech, které vláda předvádí, vždy zapomene na tuto neutrální zemi, která patří mezi nejbohatší a nejméně závislé na okolních státech, zemi a její občany, kteří se takto chovají po celá staletí, jakožto neutrální země.

Celé 2 kolo prezidentských voleb je fakticky postaveno na lžích, které šíří Babiš, nebo Pavel, respektive jejich týmy.

My, co do 2. kola volit nejdeme, se tomu můžeme jenom smát, nebo je korigovat. Ve skutečnosti se to má tak, že Babiš i Pavel jsou v Aspen institute, včetně například Rakušana, Lipavského, Pekarové, Hamáčka, Havlíčka apod. Jsou to „jedna rodina“, tam se skutečně neučí vařit, nebo vyšívat, jsou tam, protože mají stejné cíle, stejné prostředky, jenom ze svých zfanatizovaných voličů udělali doslova pitomce.

Proč se 5koalice snaží získat post prezidenta?

Oni jej již mají, po selhání prezidenta Zemana, je již dávno „jejich“ prezidentem, nevetoval jediný zákon 5koalice, vyjma Státního rozpočtu, kde požaduje například pro důchodce povinnost platit si zdravotní pojištění, tedy snížení důchodů o cca 2.500 Kč plošně.

Zakladatel Světového ekonomického fóra, profesor Schwab, v mnoha svých vystoupeních nastínil budoucnost „světa“, který již nemá být založen na národech a identitách, ale na „korporátním fašismu“.

Mnozí si možná vzpomenou na výroky premiéra Fialy o změně „Světového řádu“.

Andrej Babiš byl za profesorem Schwabem v Davosu v roce 2018. V Aspen Institute, kde spolu všichni společně jsou, je jednoznačná shoda na změně „světového řádu“ podle vzoru profesora Schwaba.

Jenom Andrej Babiš nepochopil, že on má být pouze a jenom tím, kdo korporativně ovládne území České republiky v nejdůležitějším odvětví, tedy potravinářství. Domnívá se, že jej má ovládat i politicky. 5Koalice s tím ovšem nesouhlasí a říká, Andreji, ty budeš fungovat pouze jako korporát, my jako politici.

Co to je ta změna „světového řádu“? To je změna našich životů, přizpůsobení se korporátnímu fašismu, bezmyšlenkovitého odsouhlasení našeho odmajetnění, nebudete již vlastni nejen automobil, ale i své bydlení nebudete mít, zbaví vás jej jednoduše, dramatickým zvýšením daně z nemovitostí. 🙂 Sdílené bydlení, sdílené automobily, sdílené životy, protože na své vlastní nebudete mít, na rozdíl od korporátních společností. Jde prakticky o docílení abolutní globalizace.

Je to plán, který prakticky kopíruje čínskou společnost, to je typická korporátně fašistická společnost, vládnou nikým nevolené elity, k tomu jim slouží korporace, které jim odvádí tolik prostředků, kolik taková společnost potřebuje k praktickému ovládnutí všech životů. Sociální kredity, šmírování na každém kroku, bezdůvodné zablokování výběrů a plateb z vaší karty, protože jste někde řekli, že Babiš, Pavel, jsou kokoti. Odebrání veškerých základních práv a svobod.

Kde se hledala inspirace pro tento model? To je velmi jednoduché, v Itálii za Velké hospodářské krize, to byla země, kterou ovládal fašista Mussolini a jednalo se o prakticky jedinou zemi vyspělého světa, které se nedotkla Velká hospodářská krize v roce 1933, však se mnozí, jako Churchill, nebo i prof. Masaryk, podivovali nad tím, jak to je možné.

Z ekonomického hlediska se jedná o jediný dosud známý funkční ekonomický model, který nikdy nikdo nepřekonal. Je to model ovládnutí celé společnosti na základě povinnost „držet hubu a krok“, totalitní model, který není založený na národnostní nenávisti, nadřazenosti apod. Pouze na poslušnosti. A současný čínský model fungování společnosti a ekonomiky je funkční, prakticky 30 let Čína nezaznamenala pokles Hrubého domácího produktu (tzv. HDP), tedy její model naplňuje představu o nepřetržitém růstu ekonomiky. Ale je to dáno odebráním prakticky veškerých základních práv a svobod.

A to je model, který prosazují jak Babiš, tak Pavel.

Lepší umřít chudý, ale svobodný, než bohatý a nesvobodný.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.